Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
κ όμως στο μνμ #57.124 ο συνάδελφος αυτό γράφει.
Αυτό γίνεται.. ξαφνικά εκει που σε χαϊδεύει η Σοφία, τσουπ ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Νικολ(τσιμπουκα με τα όλα της) σε πασπατευει λίγο μετά σε γυρνάει και αρχίζει τα πιπετα.. καλά βαθιά πιπετα .. με deep.. φτυσίματα και ρούφηγμα μπαλες(respect)! Πέρασα και μια βόλτα με Τόκιο προχθές για αλλαγή αλλά τίποτα ιδιαίτερο, αν δεν καυλωνει το κορίτσι δεν έχει ενδιαφέρον.. ξενερα με κρυσταλ όλο κ πιο πολύ
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Σόφια είναι μια θεία που έχει
δεν την λες και θεια, ειναι κοντα στα 30 με κοντο αγορε μαλλι... τωρα εαν εσυ εισαι 20,ε τοτε ναι ειναι θεια...:grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σίγουρα ειναι αυτό; Στο facebook δίνει άλλο τηλέφωνο. Όχι οτι δεν υπάρχει πιθανότητα απλά να έχει δυο αριθμούς, απλά λέω.
εχει 2 νουμερα..
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Τελικά διαπιστώνω μόνο θετικές κριτικές το κατάστημα. Δεν άκουσα κάποιον να έχει παράπονο.
Καλημέρα!
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
537
Πόντοι
86
Πέρασμα προ ημερών από Αντιστρες, δύο κοπέλες , Ιουλία παλιά καραβάνια δοκιμασμένη και η Αλεξία. Πέρασμα με την Αλεξία (μάλλον Ουκρανίας) 30+ ηλικία ξανθούλα με ωραίο πρόσωπο όπου δυστυχώς η κοπέλα είναι ο ορισμός του χύσε να τελειώνουμε, μονότονα επαναλαμβανόμενα ψευτο βογκητα , πίπα ίσα ίσα μόνο το κεφάλι, με ξεγέλασε η έξυπνη ομιλία της στο σαλονιασμα. Κρίμα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.219
Πόντοι
2.356
Πέρασμα προ ημερών από Αντιστρες, δύο κοπέλες , Ιουλία παλιά καραβάνια δοκιμασμένη και η Αλεξία. Πέρασμα με την Αλεξία (μάλλον Ουκρανίας) 30+ ηλικία ξανθούλα με ωραίο πρόσωπο όπου δυστυχώς η κοπέλα είναι ο ορισμός του χύσε να τελειώνουμε, μονότονα επαναλαμβανόμενα ψευτο βογκητα , πίπα ίσα ίσα μόνο το κεφάλι, με ξεγέλασε η έξυπνη ομιλία της στο σαλονιασμα. Κρίμα.
Ιουλία πως ήταν τελευταία είχε βάλει κιλά θυμάμαι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.219
Πόντοι
2.356
Έχει αδυνατίσει αρκετά,μετά την εγκυμοσύνη της. Εμφανώς ανανεωμένη.
Καλή περίπτωσή ήταν κάποτε μαζί με την δέσποινά τη κρητικιά τώρα μεγάλωσαν κ οι 2
Παρακμή ο Στέλιος παλιά έφερνε καλά κομμάτια ίσως έβαζε ακόμα το χεράκι του ο Μάκης
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
537
Πόντοι
86
Καλή περίπτωσή ήταν κάποτε μαζί με την δέσποινά τη κρητικιά τώρα μεγάλωσαν κ οι 2
Παρακμή ο Στέλιος παλιά έφερνε καλά κομμάτια ίσως έβαζε ακόμα το χεράκι του ο Μάκης
Της έχεις πετύχει πουθενά την Δέσποινα την κρητικια? Μεγάλη αδυναμία την έχω..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.219
Πόντοι
2.356
Της έχεις πετύχει πουθενά την Δέσποινα την κρητικια? Μεγάλη αδυναμία την έχω..
Μπα σταμάτησε είχε χάσει τον αδερφό της κ μετά είχε τα ψυχολογικά της άλλος άνθρωπος κ εγώ την είχα αδυναμία περνούσαμε καλά κ οι 2
Εγώ είμαι τσυρία μ τσ τσεφάλαιό έλεγε θυμάμαι
Α ρε δέσποινά καλά να είσαι οπού κ να είσαι
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Κανένα νέο για το ρόστερ στο παλιό Βένους εχουμε
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
δεν την λες και θεια, ειναι κοντα στα 30 με κοντο αγορε μαλλι... τωρα εαν εσυ εισαι 20,ε τοτε ναι ειναι θεια...:grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εχει 2 νουμερα..
Έχει και μια που είναι 45 + γιαυτην είπα εγώ φίλε μου
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.673
Πόντοι
736
Λοιπόν επειδή κάποιοι δεν ξέρετε ούτε τι σημαίνουν κάποια ακρωνυμια Καλό είναι αντί για milf να λέτε mature.
Στις Milf Δεν υπάρχει ανώτατο κατώτατο όριο ηλικίας γιατί πολύ απλά milf είναι μία μαμά.
Έτσι μπορεί να χαρακτηριστεί και μία δεκαοκτάχρονη μαμά.
Και επειδή ακόμα και στις mature το έχετε ξεφτιλίσει μερικοί mature διαχρονικά θεωρείται μια γυναίκα μετά τα 40 45.
Λέει ο άλλος mature 35αρα… Ναι ρε φίλε έχεις δίκιο έτσι την χαρακτήριζαν γύρω στο 2500 προ Χριστού που το προσδόκιμο επιβίωσης ήταν γύρω στα 45 χρόνια
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
197
Like
703
Πόντοι
81

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή κάποιοι δεν ξέρετε ούτε τι σημαίνουν κάποια ακρωνυμια Καλό είναι αντί για milf να λέτε mature.
Στις Milf Δεν υπάρχει ανώτατο κατώτατο όριο ηλικίας γιατί πολύ απλά milf είναι μία μαμά.
Έτσι μπορεί να χαρακτηριστεί και μία δεκαοκτάχρονη μαμά.
Και επειδή ακόμα και στις mature το έχετε ξεφτιλίσει μερικοί mature διαχρονικά θεωρείται μια γυναίκα μετά τα 40 45.
Λέει ο άλλος mature 35αρα… Ναι ρε φίλε έχεις δίκιο έτσι την χαρακτήριζαν γύρω στο 2500 προ Χριστού που το προσδόκιμο επιβίωσης ήταν γύρω στα 45 χρόνια
Λοιπόν επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα θα σου απαντήσω!
Αυτή που είδα εγώ ήταν 50 πατημένα ένα το κρατούμενο!
Δεύτερον εσύ δεν έχεις ιδέα τι σημαίνει το milf mother I liked to fuck δλδ μια μαμά όχι οποιαδήποτε 18χρονη μαμά αλλά προσδιοριζεται ως η 35+ μαμά
Ψάξε καμμια τσόντα και βρες μιλφ 18 χρόνων! Επειδή έχω ζήσει εξωτερικό γνωρίζω πίστεψε με πολύ καλά τι σημαίνει η λέξη μιλφ και τι εννοείται!
Και το τελευταίο!
Δεν αναφερόμαστε σε μιλφ Γκίλφ για την γειτόνισσα απέναντι αλλά για γυναίκες που προσφέρουν σεξουαλικες υπηρεσίες!!!!!! Οπότε ναι εκείνη τη στιγμή που πληρώνεις θες το καλύτερο και αυτό που δεν έχεις πιο εύκολα στην καθημερινή σου ζωή που σίγουρα δεν είναι μια 40ρα με μουνι πηγάδι από τα 4 ορφανά που θα έχει βγάλει αλλά το νέο το ωραίο!
Τώρα εσύ επειδή σε κόβω και πολύ μπαζο και τελειωμένο καημένο τραβά σε καμμια 50ρα που ξέρει ότι έτσι όπως είναι μόνο κάτι άχρηστοι σαν εσένα θα βρεθούν να τη πηδηξουν!
Θες beef dog? Θα το έχεις!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.673
Πόντοι
736
Λοιπόν επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα θα σου απαντήσω!
Αυτή που είδα εγώ ήταν 50 πατημένα ένα το κρατούμενο!
Δεύτερον εσύ δεν έχεις ιδέα τι σημαίνει το milf mother I liked to fuck δλδ μια μαμά όχι οποιαδήποτε 18χρονη μαμά αλλά προσδιοριζεται ως η 35+ μαμά
Ψάξε καμμια τσόντα και βρες μιλφ 18 χρόνων! Επειδή έχω ζήσει εξωτερικό γνωρίζω πίστεψε με πολύ καλά τι σημαίνει η λέξη μιλφ και τι εννοείται!
Και το τελευταίο!
Δεν αναφερόμαστε σε μιλφ Γκίλφ για την γειτόνισσα απέναντι αλλά για γυναίκες που προσφέρουν σεξουαλικες υπηρεσίες!!!!!! Οπότε ναι εκείνη τη στιγμή που πληρώνεις θες το καλύτερο και αυτό που δεν έχεις πιο εύκολα στην καθημερινή σου ζωή που σίγουρα δεν είναι μια 40ρα με μουνι πηγάδι από τα 4 ορφανά που θα έχει βγάλει αλλά το νέο το ωραίο!
Τώρα εσύ επειδή σε κόβω και πολύ μπαζο και τελειωμένο καημένο τραβά σε καμμια 50ρα που ξέρει ότι έτσι όπως είναι μόνο κάτι άχρηστοι σαν εσένα θα βρεθούν να τη πηδηξουν!
Θες beef dog? Θα το έχεις!
Επειδή με ύφος φροντιστήρια Στρατηγάκη μου το έπαιξες και αγγλομαθής
Δεν υπάρχει milf mother

Είναι πλεονασμός αγαπητέ…
Mother I would like to fuck mother είναι σα να λες…

Και όμως μία δεκαοκτάχρονη που γουστάρεις να την γαμήσεις και είναι μαμά είναι milf

Που θα μου πεις ότι έχεις ζήσει και στο εξωτερικό…

Το αν είμαι εγώ μπαζο ή όλα αυτά που λες Απαξιώ να απαντήσω αγαπητέ γιατί εγώ δε μίλησα υπέρ ή κατά των ώριμων γυναικών. Απλά μίλησα για την ορολογία που ελαφρά την καρδία χρησιμοποιούμε. Καλή συνέχεια με υγεία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom