Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ρε φίλε , μια φορά έχω πάει μόνο. Το πώς ντύνεται μικρή σημασία έχει , γιατί χωρίς να της πω τίποτα, ούτε από το τηλέφωνο, ούτε από κοντά, χωρίς να πως κάποιο συνθηματικό, αμεσως τα πέταξε όλα και έμεινε με το κορδόνι.
Στα της "μάχης" , πολύ μηχανικά όπως σου είπα. Ούτε φιλιά , τίποτα. Σε καβαλάει μέχρι να τελειώσεις για να φύγεις.
Στις πολλές καύλες αν βαριέμαι να πάω προς κεντρ, ίσως ξαναπάω.
Με 80-90€ όμως αν έχεις άνεση χρόνου, χίλιες φορές να πας πχ στην Ελενη με τα τατουάζ στο κέντρο. Πολύ πιο worth.
Γενικά δεν είμαι του μασάζ, είμαι των cg.
Ελένη;;; ποια ελενη φιλε για δωσε συντεταγμενες inbox αν μπορείς...
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Η φίλη (νομίζω) είναι μια Rena που είχε αναφερθεί αρκετά παλιότερα, που ισχυριζόταν (μάλλον από τους πολλούς μπάφους) ότι ήταν φυσιοθεραπευτής του Ολυμπιακού και είχε ένα αχούρι υγειονομική βόμβα για χώρο

Ελένη;;; ποια ελενη φιλε για δωσε συντεταγμενες inbox αν μπορείς...

H Ελένη....
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
28
Like
1.286
Πόντοι
2.391
Σιγά μην είναι και καρδιοχειρουργικος bro
Ναι εγώ την έχω πάρει. Χώρος σε στενάκι κοντά στα Τζάμπο . Απέναντι πρέπει να έχει αλάνα για να παρκάρεις.
Είχα πάει απόγευμα και ήταν μόνη της, ούτε γραμματέας , ούτε πελάτισσες. Επάνω ειναι η υποδοχή και η ντουζιέρα, κατω στο υπόγειο γίνονται οι "συνεδριες". Ειλικρινά αν έχει κόσμο δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει η φάση.
Με το που πάω , κατεβαίνουμε , μου δίνει παντόφλες και μου λέει να κάνω ντουζ.
Την περίμενα 5 λεπτά. Μόλις ήρθε μου πέταξε αμεσως την πετσέτα και τα έβγαλε όλα. Έμεινε με ένα στριγκακι μόνο.
Το σώμα της είναι τέλειο για την ηλικία της. Βυζί πλαστικό , κωλος καλύτερος από πολλές πιτσιρίκες
Αρνητικο για εμένα , το χέρι στην πίπα και ότι είναι πολύ μηχανική στο πήδημα. Πολύ περάστε σκουπίστε τελειώσατε.
80€ παράβολο. Αν χύσεις πχ στο 20 λεπτό , σε διώχνει μετά, ενώ θα μπορούσε να σου κάνει και λιγο μασάζ μετά.
Το μασάζ πριν το πήδημα είναι χαιδεμα.
Για μια φορά καλά είναι, ειδικά αν μένεις ανατολικά και θες να φύγουν τα χοντρά.
αρχοντα ειναι αυτη η ξανθια που εχει fb ?
 

MarasGod

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα θέλω τα φώτα σας όσο αναφορά ανερχόμενη επίσκεψη . Ποιο κατάστημα μου προτείνετε και βέβαια ποια κοπέλα κατά προτίμηση με ωραίο μπούστο αναφέρομαι σε γνωστές των καταστήματος
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1

H Ελένη....
Ευχαριστω πασαμ!!!
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0

H Ελένη....
Τι μωρό ειν αυτό?
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
ειχα δει ενα στορυ οτι το massagio θα ειναι υπο νεα διευθυνση εχει παει κανεις τελευταια να δωσει καμια πληροφορια; σκεφτομαι να κανω μια δευτερη επισκεψη στην αννυ
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
21
Εδώ όπως ολοι οι φίλοι μπορειτε να διαπιστωσετε, στα περισσότερα απο τα σχόλια του κυρίου, κακολογεί και προσβάλει θα έλεγα και από μια κοπέλα τη φορά. Θα απορούσε λοιπόν κάθε σοβαρός και νοήμων άνθρωπος εφ όσων δε σε καλύπτει το εν λόγω ίδρυμα γιατί συνεχίζεις να το επισκέπτεσαι; Μάλλον είσαι μέτοχος σε κάποια άλλη επιχείρηση
Θα πεις και για εμενα τώρα;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26

H Ελένη....
σκέτη ζωγραφιά η Ελένη ...
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1

H Ελένη....
Απ τιμές ξέρουμε;;;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Μάγκες, από το μαγαζί της Εύας η μόνη που αξίζει ΉΤΑΝ η Ιωάννα ;)
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
80 μια πιστόλια 120 ή 2 αν θυμάμαι καλά.
Περιοχή και ώρες εργασίας ξέρεις;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες, από το μαγαζί της Εύας η μόνη που αξίζει ΉΤΑΝ η Ιωάννα ;)
Αυτό το μαγαζί που είναι;;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.198
Πόντοι
1.056
Μόνο για μια μέρα όποιος προλάβει!!!


Έχεις κανείς ιδέα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom