Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Θα μου προτεινες να πηγαινα στην Ευα ? Αυτη μηπως ειναι ενα μιλφ με σιλικονατα βυζια μελαχροινη? Η την μπερδευω με καποια αλλη.... Ξεπετα φαση ?
Δεν έχω περάσει μαζί της και εχω χρόνια να πάω στο μαγαζί της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Τωρα θυμηθηκα. Μια φαιη στο angels spa ποια ειναι?
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
καλησπέρα συνάδελφοι
πέρασμα από Krystal την προηγούμενη εβδομάδα
διάλεξα την Βανέσσα διαβάζοντας τα επικριτικά σχόλια των υπολοίπων συναδέλφων.
όταν την είχα δει για πρώτη φορα μου φάνηκε σαν τραβεστί.
μπαίνω στο δωμάτιο πάντα στην ώρα μου, έρχεται η κορασίδα μου λέει κάνε μπανάκι και έρχομαι
μάγκες ήρθε μετά από ένα τέταρτο στο δωμάτιο πρώτη φορά τέτοιο στήσιμο.
μου λέει θα ξεντυθω για να κάνω μασάζ δεν πιστεύω να σε πειράζει απαντάω όχι φυσικά.
έμεινε μόνο με την στριγκαρα.
από μασάζ είχα καιρό να φάω τέτοια φόλα.κατι χαιδεματα,για 3 λεπτά nuru, μετά κάτι αγγίγματα και στο 10λεπτο πάνω μου λέει θες να γυρίσεις;
γυρνάω λοιπόν ξενερώμενος αρχίζει και τον παίζει με προστυχολογα γιατί είναι γατούλα,αλλά είχα ξενερώσει οπότε το τράβηξα κάνα τέταρτο.
σώμα παρόλο που είναι πολύ αδύνατη πολύ πλάδαρος κολος,ανύπαρκτο βυζί.
κακη εμπειρία δεν συνιστάται ούτε για εμπειρία
Φιλαράκο μήπως είσαι τελικά εσύ ύποπτος; η κοπέλα είναι κούκλα δε μοιάζει καθόλου με τραβελι και έχει και κωλαρα.. Αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει ο κάθε ένας που την έχει δει η ακόμα καλύτερα που να την έχει δοκιμάσει. Ή είσαι βαλτός ή η κοπέλα δεν γουσταρε καθόλου μαζί σου κ δε μπορείς να χωνέψεις το άκυρο. Εξάλλου απ ότι είδα σε ότι παραθέτεις έχεις να πεις κάτι άσχημο για μια κοπέλα. Μη την ξαναεπιλεγεις είμαι σίγουρος ότι δε θα τα βάψει κ μαύρα Χαχα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.124
Κριτικές
9
Like
3.541
Πόντοι
736
Για πάμε να δούμε λίγο πού βρισκόμαστε:
Aqua. Εγω είχα μείνει στα 80€ για πίπα κτλ. Εκτός εξαιρέσεων, βλέπε Ξένια. Με Δαναη και Ριτα, το τηρούσαν. Άλλαξε κάτι; Μαρία είναι μια ψηλή σχετικά ξανθιά με οκ σώμα αλλά όχι ιδιαίτερα ομορφη; Και εγώ πελάτης παλιός. Από τα χρόνια που όντως δούλευε η πισίνα κ στον έπαιζε η μουναρα η ΝΑΤΑΣΑ, αλλά και είχε και αδερφό μαγαζάκι λίγο πιο κάτω μετά την στάση Μπότσαρη.

Εύα-angels: εγώ πάντα την συμπαθούσα την Εύα, είπαμε πως κάποτε είχε μαγαζάρες και έπρεπε να φας πετσέτα μια δυο φορές για να απολαύσεις παροχές. Τώρα το παλεύει μόνη της προφανώς, δεν θα πω ποτέ κακή κουβέντα για την Εύα, υπήρξε κ προφανώς είναι ωραία γυναίκα για τα χρόνια της, αλλά μάλλον ως χόμπι το βλέπει πλέον.

Massagio:νομίζω άλλαξε διεύθυνση, κατέβηκε πιο κάτω στην Εγνατιας, δεν ξέρω αν έχει σταθερό ρόστερ, στο χέρι τους είναι να αυξήσουν πελατεία.

Krystal: για εμένα, το μαγαζί αυτό είχε πάντα τις πιο όμορφες γυναίκες. Οι οποίες ανεπίσημα και με τον τρόπο τους, μας αρμέγουν για τα έξτρα. Δεν φταίει το μαγαζί Γι αυτό. Γενικά για τα άσχημα όσων συναντάμε δεν φταίνε οι κοπέλες. Φταίμε εμείς που τις στηρίζουμε πηγαίνοντας. Εφόσον πηγαίνουμε, θεωρούν πως όλα καλά, όποτε γιατί να το αλλάξουν το τροπάρι; Είπαμε πως κορυφαίες Νεφέλη και Κριστη, που ξέρουν και μασάζ, και Ολίβια κατά την γνώμη μου. Η Βανέσα είναι καυλιτσα, στο μασάζ ανύπαρκτη, προφανώς προσπαθεί να σταθεί ως πιο νέα κοπέλα στον χώρο, δεν ξέρω αν το κάνει με τον σωστό τρόπο. Έχω κάνει μαζί της, δεν ξέρω αν θα ξαναέκανα.

Luxury: για εμένα, αδικημένο μαγαζί. Είχε κάνει κακή αρχή, αλλά νομίζω πλέον δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα υπόλοιπα. Αρκεί να ξέρεις πού πας. Πχ η Λιζα είναι υπέροχη κοπέλα αλλά νομίζω πως πέραν από εκτόνωση, δεν…

Χαίρομαι που ακούω επιστροφή της Εβίτας σε χώρο αντάξιο του ονοματός της. Για όσους δεν γνωρίζουν, η Εβίτα έφερνε γυναικάρες κατά καιρούς. Έχυνες πριν μπεις μαζί τους. Για να δούμε.
Ομοίως και για ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Τα χρόνια πάνω από το Harley Davidson μαγαζί στην Εγνατία, δεν παιζόταν. Αναρωτιέμαι αν δουλεύει αυτή ακόμα το μαγαζί ή ο κος Παναγιώτης. Αν ξέρει κάποιος φίλος, ας ενημερώσει.

Γενικά μιλώντας, κάνεις δεν ενημερώνει πραγματικά όσα περνάει. Κοιτάει ο καθένας να καβατζάρει κάτι έξτρα, και το κρατάει για τον εαυτό του. Θεμιτό. Απλά μετά μην παραπονιόμαστε.

Ελπίζω να μην σας κούρασα
Περασμένα μεγαλεία φιλε, τοτε που το μασαζ ήταν μασαζ κσι η πίπα πίπα!
Αλλα τι περιμένεις μεσημερι κυριακής 57 επισκεπτες, 15 μέλη, συνολο 72 ,ενημέρωση 0.
Στην αναλυτική ενημέρωση σου ,ξέχασες να αναφέρεις και το αντιστρες στη βούλγαρη.
Τελευταία φορά είχε 3 , δυο ρωσίδες, μια ελληνίδα , αδιάφορες για μένα.
Στο ακουα εκτος αυτες που ανέφερες υπάρχουν και οι Μαρία, Νικολ και Λιζα που οι γνωμές διαφέρουν οσον αφορά τα προγράμματα .
Το κρυσταλ υπερεκτιμημένο στη δική μου κρίση και το βένους στην καραμανλη φυτοζωεί.
Η Βανα θέλει ανανέωση επειγόντως και για το μασαζιο με το μπανιο έξω απο τα δωμάτια δεν θα δώσω θετική κρίση.
Οπως είπες αν ο νέος χώρος είναι καλός δεν ξερω ίδωμεν!
( αυτό το νεο χούι που έχουν μερικές +20,+20 κλπ κλπ να το σταματήσουμε τωρα)
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
καλησπέρα συνάδελφοι
πέρασμα από Krystal την προηγούμενη εβδομάδα
διάλεξα την Βανέσσα διαβάζοντας τα επικριτικά σχόλια των υπολοίπων συναδέλφων.
όταν την είχα δει για πρώτη φορα μου φάνηκε σαν τραβεστί.
μπαίνω στο δωμάτιο πάντα στην ώρα μου, έρχεται η κορασίδα μου λέει κάνε μπανάκι και έρχομαι
μάγκες ήρθε μετά από ένα τέταρτο στο δωμάτιο πρώτη φορά τέτοιο στήσιμο.
μου λέει θα ξεντυθω για να κάνω μασάζ δεν πιστεύω να σε πειράζει απαντάω όχι φυσικά.
έμεινε μόνο με την στριγκαρα.
από μασάζ είχα καιρό να φάω τέτοια φόλα.κατι χαιδεματα,για 3 λεπτά nuru, μετά κάτι αγγίγματα και στο 10λεπτο πάνω μου λέει θες να γυρίσεις;
γυρνάω λοιπόν ξενερώμενος αρχίζει και τον παίζει με προστυχολογα γιατί είναι γατούλα,αλλά είχα ξενερώσει οπότε το τράβηξα κάνα τέταρτο.
σώμα παρόλο που είναι πολύ αδύνατη πολύ πλάδαρος κολος,ανύπαρκτο βυζί.
κακη εμπειρία δεν συνιστάται ούτε για εμπειρία
Nuru;;;; καπου μπερδευεσαι μαλλον... Κατα τα αλλα συμφωνώ..
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.363
Πόντοι
736
Το ξερω ρε φιλε απλα με ειχε πριξει οταν ειχα παει το επαιζε οντως δερματολογος μεχρι που τον εφαγε….. απλα ηθελα να ρωτησω αν ντυνετε ακομα σαν λαχαναγοριτισα;
Δεν ξέρω ρε φίλε , μια φορά έχω πάει μόνο. Το πώς ντύνεται μικρή σημασία έχει , γιατί χωρίς να της πω τίποτα, ούτε από το τηλέφωνο, ούτε από κοντά, χωρίς να πως κάποιο συνθηματικό, αμεσως τα πέταξε όλα και έμεινε με το κορδόνι.
Στα της "μάχης" , πολύ μηχανικά όπως σου είπα. Ούτε φιλιά , τίποτα. Σε καβαλάει μέχρι να τελειώσεις για να φύγεις.
Στις πολλές καύλες αν βαριέμαι να πάω προς κεντρ, ίσως ξαναπάω.
Με 80-90€ όμως αν έχεις άνεση χρόνου, χίλιες φορές να πας πχ στην Ελενη με τα τατουάζ στο κέντρο. Πολύ πιο worth.
Γενικά δεν είμαι του μασάζ, είμαι των cg.
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
καλημέρα συναγωνιστές.
πέρασμα την προηγούμενη εβδομάδα από crystal.πηρα την Ίριδα την οποία έχω παρει άλλες δύο φορές οι οποίες ήταν και σχετικά καλές.δηλαδη καλό σχετικά μασάζ για τα δεδομένα του καταστήματος και καλό δεύτερο μέρος δηλαδή χουφτωματα χωρίς γκρίνιες,τριψιματα και τα σχετικά.στο τρίτο και τελευταίο ραντεβου όμως η διαφορά ήταν στο πρώτο μέρος ότι ήταν κουρασμένο το τσιβδο κορίτσι και ήταν πιασμένο το κοριτσακιιι από τις κρεπαλες της στην χαλκιδική.μασαζ δηλ χάδι και διάρκειας 20 λεπτών παρακαλώ.δευτερο μέρος έριξε λάδι στον σταφυδουλη χωρίς τριψιματα όπως τις άλλες φορές ισα ίσα να τελειώσει την υποχρέωση.δεν πρόλαβα να κάνω μπάνιο μπαίνει μέσα μου λέει συνέχισε το μπάνιο σου να ετοιμάσω εγώ το δωμάτιο να είναι έτοιμο.φανταζομαι πώς σε μια ώρα έκλεισε 2 ραντεβού.οποτε μαύρο στην τσιβδη και βλέπουμε

Νομίζω ότι η συμπεριφορά της Ίριδας είναι πάνω κάτω όπως και όλου του καταστήματος. Λίγο μασάζ λίγο μαλακία και κανένα ψιλοχουφτωμα. Τώρα ανάλογα τις κάβλες ο κάθε ενας μας περνάει καλά, μέτρια ή χάλια.

Τες πα βρέθηκα κοντά στο Aqua και τυχαία μου ακυρώθηκε η δουλειά που είχα οπότε πήρα τηλέφωνο και βρήκα την μοναδική διαθέσιμη Ρίτα. Η οποία παρεμπιπτόντως ωραία γκόμενα. Να ξεκαθαρίσω πήγα γιατι δεν είχα κάτι πιό γρήγορα κανονίσιμο, και για το ότι προτίμησα να μου τον παίξει ένα πιπινάκι απο το να τον παίξω μόνος μου. Λοιπόν σαν να μην πέρασε μία μέρα στο μαγαζί δεν έχει αλλάξει τίποτα. Εχω να πάω πάνω απο τρία χρόνια. Η Ρίτα γνωστή στα σωματοδομικά της με διάθεση για γκαβλάντα με έκανε ένα μέτριο πρώτο μέρος και ένα αδιάφορο 2ο. Η ερώτηση μου στο άν ο φραπές προσφέρεται με καλαμάκι πήγε κατευθείαν στον κουβά. Πλήρωσα 50ευρω και τα λέμε ξανά σε τρία χρόνια εάν και εφόσον μου ακυρωθεί δουλειά στην περιοχή.

Λευτεριά στον Ληξίαρχο.

καλησπέρα συνάδελφοι
πέρασμα από Krystal την προηγούμενη εβδομάδα
διάλεξα την Βανέσσα διαβάζοντας τα επικριτικά σχόλια των υπολοίπων συναδέλφων.
όταν την είχα δει για πρώτη φορα μου φάνηκε σαν τραβεστί.
μπαίνω στο δωμάτιο πάντα στην ώρα μου, έρχεται η κορασίδα μου λέει κάνε μπανάκι και έρχομαι
μάγκες ήρθε μετά από ένα τέταρτο στο δωμάτιο πρώτη φορά τέτοιο στήσιμο.
μου λέει θα ξεντυθω για να κάνω μασάζ δεν πιστεύω να σε πειράζει απαντάω όχι φυσικά.
έμεινε μόνο με την στριγκαρα.
από μασάζ είχα καιρό να φάω τέτοια φόλα.κατι χαιδεματα,για 3 λεπτά nuru, μετά κάτι αγγίγματα και στο 10λεπτο πάνω μου λέει θες να γυρίσεις;
γυρνάω λοιπόν ξενερώμενος αρχίζει και τον παίζει με προστυχολογα γιατί είναι γατούλα,αλλά είχα ξενερώσει οπότε το τράβηξα κάνα τέταρτο.
σώμα παρόλο που είναι πολύ αδύνατη πολύ πλάδαρος κολος,ανύπαρκτο βυζί.
κακη εμπειρία δεν συνιστάται ούτε για εμπειρία
Εδώ όπως ολοι οι φίλοι μπορειτε να διαπιστωσετε, στα περισσότερα απο τα σχόλια του κυρίου, κακολογεί και προσβάλει θα έλεγα και από μια κοπέλα τη φορά. Θα απορούσε λοιπόν κάθε σοβαρός και νοήμων άνθρωπος εφ όσων δε σε καλύπτει το εν λόγω ίδρυμα γιατί συνεχίζεις να το επισκέπτεσαι; Μάλλον είσαι μέτοχος σε κάποια άλλη επιχείρηση ΧΑΧΑΧΑ
 

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Καλημερα κι απο μενα.. Επισκεψη προ 2ημερου στο κατ'οικον μαγαζακι της Νικολετας κουκ.......
Παρουσα εκτος της Νικολετας και μια αλλη αδυνατη με ραστα μαλι που μου προτεινανε διπλο εαν ήθελα.. Κόστος διπλου 100 γιουργια το οποιο και αρνηθηκα..
Ξεκιναω απο τα αρνητικά..
Με το καλημέρα μου λεει περνα αμεσως στο δωματιο αφου πρώτα βγαλεις τα παπουτσια σου στην εισοδο
Μπαινω δωμάτιο μου λεει ξεντυσου αντε.. Λεω ντουζακι δεν παιζει;; οχι μου λεει απ ευθείας οπως εισαι.. Οκ λεω κλεισε την πόρτα οχι μου λεει η φιλη μου παει να πάρει καφε δεν χρειάζεται με ορθανοιχτες πορτες τηλεόραση να παιζει καφε τής χαρας στη διαπασον.. Εχω φαει φρικη..
Στα του αγωνα τωρα πρωτο μερος ψιλοαδιαφορο.. Χαιδοτριψιμο παρα μαζαζ.. Σημειωνω πως σε ολη αυτή τη φαση κυκλοφορει ιμυγυμνη οπότε λιγο με φτιάχνει αυτο..
Στα 15 λεπτά μου λεει ολοι αχορταγοι ειστε αντε σου κανω το κεφι γυρνα και απο μπροστα και.. Ξεκιναει να γδυνετε και τον παιρνει στο στόμα απ ευθειας.. Πολυ δυνατη πιπα με χαδια κλπ.. Κλπ..
Χαδια δαχτυλο λιγο στο μ. νακι της και... Ολα στο λαρυγγι.. Διάρκεια συνεδρειας 30 λεπτά.. Κόστος 30+20..
Απέναντι εχει πάρκινγκ οπότε δεν έχεις θεμα να φας καμια κληση διοτι είναι κεντρο
.. Αναμεικτα τα συναισθήματα.. Δεν ξερω εαν θα ξαναπαω λογο του ντουζ και μονο..
Αυτή η Νικολέττα που βρίσκεται;
το 30+20 για πίπα φαίνεται δελεαστικό
από εμφάνιση;
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Για πάμε να δούμε λίγο πού βρισκόμαστε:
Aqua. Εγω είχα μείνει στα 80€ για πίπα κτλ. Εκτός εξαιρέσεων, βλέπε Ξένια. Με Δαναη και Ριτα, το τηρούσαν. Άλλαξε κάτι; Μαρία είναι μια ψηλή σχετικά ξανθιά με οκ σώμα αλλά όχι ιδιαίτερα ομορφη; Και εγώ πελάτης παλιός. Από τα χρόνια που όντως δούλευε η πισίνα κ στον έπαιζε η μουναρα η ΝΑΤΑΣΑ, αλλά και είχε και αδερφό μαγαζάκι λίγο πιο κάτω μετά την στάση Μπότσαρη.

Εύα-angels: εγώ πάντα την συμπαθούσα την Εύα, είπαμε πως κάποτε είχε μαγαζάρες και έπρεπε να φας πετσέτα μια δυο φορές για να απολαύσεις παροχές. Τώρα το παλεύει μόνη της προφανώς, δεν θα πω ποτέ κακή κουβέντα για την Εύα, υπήρξε κ προφανώς είναι ωραία γυναίκα για τα χρόνια της, αλλά μάλλον ως χόμπι το βλέπει πλέον.

Massagio:νομίζω άλλαξε διεύθυνση, κατέβηκε πιο κάτω στην Εγνατιας, δεν ξέρω αν έχει σταθερό ρόστερ, στο χέρι τους είναι να αυξήσουν πελατεία.

Krystal: για εμένα, το μαγαζί αυτό είχε πάντα τις πιο όμορφες γυναίκες. Οι οποίες ανεπίσημα και με τον τρόπο τους, μας αρμέγουν για τα έξτρα. Δεν φταίει το μαγαζί Γι αυτό. Γενικά για τα άσχημα όσων συναντάμε δεν φταίνε οι κοπέλες. Φταίμε εμείς που τις στηρίζουμε πηγαίνοντας. Εφόσον πηγαίνουμε, θεωρούν πως όλα καλά, όποτε γιατί να το αλλάξουν το τροπάρι; Είπαμε πως κορυφαίες Νεφέλη και Κριστη, που ξέρουν και μασάζ, και Ολίβια κατά την γνώμη μου. Η Βανέσα είναι καυλιτσα, στο μασάζ ανύπαρκτη, προφανώς προσπαθεί να σταθεί ως πιο νέα κοπέλα στον χώρο, δεν ξέρω αν το κάνει με τον σωστό τρόπο. Έχω κάνει μαζί της, δεν ξέρω αν θα ξαναέκανα.

Luxury: για εμένα, αδικημένο μαγαζί. Είχε κάνει κακή αρχή, αλλά νομίζω πλέον δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα υπόλοιπα. Αρκεί να ξέρεις πού πας. Πχ η Λιζα είναι υπέροχη κοπέλα αλλά νομίζω πως πέραν από εκτόνωση, δεν…

Χαίρομαι που ακούω επιστροφή της Εβίτας σε χώρο αντάξιο του ονοματός της. Για όσους δεν γνωρίζουν, η Εβίτα έφερνε γυναικάρες κατά καιρούς. Έχυνες πριν μπεις μαζί τους. Για να δούμε.
Ομοίως και για ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Τα χρόνια πάνω από το Harley Davidson μαγαζί στην Εγνατία, δεν παιζόταν. Αναρωτιέμαι αν δουλεύει αυτή ακόμα το μαγαζί ή ο κος Παναγιώτης. Αν ξέρει κάποιος φίλος, ας ενημερώσει.

Γενικά μιλώντας, κάνεις δεν ενημερώνει πραγματικά όσα περνάει. Κοιτάει ο καθένας να καβατζάρει κάτι έξτρα, και το κρατάει για τον εαυτό του. Θεμιτό. Απλά μετά μην παραπονιόμαστε.

Ελπίζω να μην σας κούρασα
Ο Παναγιώτης δουλεύει εδώ και 1-2 χρόνια το μαγαζί φίλε μόνος του η Μαριάννα δεν εμφανίζεται.
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Οσο για το θέμα της καθαριότητας είσαι λάθος....τις πετσέτες στο crystal αμφιβάλω πολύ αν τις πλένουν μετά από κάθε χρήση. Όσο για την απολύμανση του δωματίου και του ντους δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνουν για να τα απολυμαίνουν!!! Εδώ κάποια δωμάτια δεν έχουν καν παράθυρα και αν έχουν, δεν τα ανοίγουν πότε προκειμένου να αερισθούν.

Θα συμφωνήσω με τον φίλο. Ναι μεν ο χώρος λόγω ανακαίνισης δείχνει καθαρός και περιποιημένος, αλλά οι πετσέτες είναι μόνιμα νωπές (ναι ναι δεν πρόλαβαν να στεγνώσουν από το πλυντήριο...). Επιπλέον, να είστε σίγουροι πως όλοι κατουρανε μέσα στο ντους... και σίγουρα τα ντους δεν απολυμαίνονται μετά από κάθε συνεδρία. :)

Επίσης έχει τύχει 1-2 φορές να πάω να γλείψω βυζί και η βυζοχαράδρα μύριζε πουτσίλα. Οπότε με τόσο φόρτο έχω πολύ σοβαρές αμφιβολίες για την υγιεινή των κοριτσιών. Παίρνουν στα γρήγορα τα χοντρά και βουρ στον επόμενο! Λυπάμαι που το λέω άλλα οι μισοί εδώ μέσα έχουμε κάνει έμμεσο τσιμπούκι στους άλλους μισούς... :buck2:

Όλα τα παραπάνω τα λέω σαν προσωπική εμπειρία και όχι για να δυσφημίσω το Κρυσταλ. Αλλού μπορεί να είναι και χειρότερα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Καλημέρα...πέρασμα από κρυσταλ με την Νεφέλη...καληγραμμο κορμί.... ευχάριστο μασάζ αλλά μέχρι εκεί όπου ήταν 30...για εκτόνωση ήθελε αλλά 20...και για δάκτυλο αλλά 20...και ανεβάζει στα 70.... Δεν ξέρω εάν είναι πολλά...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Οι ντουζιέρες στο κρυσταλ απέκτησαν πλακάκια έχει γίνει ανακαίνιση στο μαγαζί μάλλον έχεις καιρό να πας.. δεν εχω να αποδείξω τίποτα και σε κανένα το έχω ξαναπεί απλώς παραθέτω εμπειρίες. Καλή συνέχεια
ειναι κ μαλιστα πιο μεγαλες...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Καλημέρα...πέρασμα από κρυσταλ με την Νεφέλη...καληγραμμο κορμί.... ευχάριστο μασάζ αλλά μέχρι εκεί όπου ήταν 30...για εκτόνωση ήθελε αλλά 20...και για δάκτυλο αλλά 20...και ανεβάζει στα 70.... Δεν ξέρω εάν είναι πολλά...
Αδερφέ, σε όλα τα μαγαζιά αυτού του είδους (μασάζ με εκτόνωση) αυτή είναι η ταρίφα, 30+20.
Από εκεί και πέρα, για τα υπόλοιπα εξτρά, εξαρτάται από την κοπέλα και το πόσο πρόθυμος είσαι να δώσεις λεφτά για να ΜΗΝ πηδήξεις.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Έχουμε και τέτοια μαγαζιά;; Μασάζ και σεξ;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ρε φίλε , μια φορά έχω πάει μόνο. Το πώς ντύνεται μικρή σημασία έχει , γιατί χωρίς να της πω τίποτα, ούτε από το τηλέφωνο, ούτε από κοντά, χωρίς να πως κάποιο συνθηματικό, αμεσως τα πέταξε όλα και έμεινε με το κορδόνι.
Στα της "μάχης" , πολύ μηχανικά όπως σου είπα. Ούτε φιλιά , τίποτα. Σε καβαλάει μέχρι να τελειώσεις για να φύγεις.
Στις πολλές καύλες αν βαριέμαι να πάω προς κεντρ, ίσως ξαναπάω.
Με 80-90€ όμως αν έχεις άνεση χρόνου, χίλιες φορές να πας πχ στην Ελενη με τα τατουάζ στο κέντρο. Πολύ πιο worth.
Γενικά δεν είμαι του μασάζ, είμαι των cg.
Ελένη;;; ποια ελενη φιλε για δωσε συντεταγμενες inbox αν μπορείς...
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Η φίλη (νομίζω) είναι μια Rena που είχε αναφερθεί αρκετά παλιότερα, που ισχυριζόταν (μάλλον από τους πολλούς μπάφους) ότι ήταν φυσιοθεραπευτής του Ολυμπιακού και είχε ένα αχούρι υγειονομική βόμβα για χώρο

Ελένη;;; ποια ελενη φιλε για δωσε συντεταγμενες inbox αν μπορείς...

H Ελένη....
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
28
Like
1.292
Πόντοι
2.391
Σιγά μην είναι και καρδιοχειρουργικος bro
Ναι εγώ την έχω πάρει. Χώρος σε στενάκι κοντά στα Τζάμπο . Απέναντι πρέπει να έχει αλάνα για να παρκάρεις.
Είχα πάει απόγευμα και ήταν μόνη της, ούτε γραμματέας , ούτε πελάτισσες. Επάνω ειναι η υποδοχή και η ντουζιέρα, κατω στο υπόγειο γίνονται οι "συνεδριες". Ειλικρινά αν έχει κόσμο δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει η φάση.
Με το που πάω , κατεβαίνουμε , μου δίνει παντόφλες και μου λέει να κάνω ντουζ.
Την περίμενα 5 λεπτά. Μόλις ήρθε μου πέταξε αμεσως την πετσέτα και τα έβγαλε όλα. Έμεινε με ένα στριγκακι μόνο.
Το σώμα της είναι τέλειο για την ηλικία της. Βυζί πλαστικό , κωλος καλύτερος από πολλές πιτσιρίκες
Αρνητικο για εμένα , το χέρι στην πίπα και ότι είναι πολύ μηχανική στο πήδημα. Πολύ περάστε σκουπίστε τελειώσατε.
80€ παράβολο. Αν χύσεις πχ στο 20 λεπτό , σε διώχνει μετά, ενώ θα μπορούσε να σου κάνει και λιγο μασάζ μετά.
Το μασάζ πριν το πήδημα είναι χαιδεμα.
Για μια φορά καλά είναι, ειδικά αν μένεις ανατολικά και θες να φύγουν τα χοντρά.
αρχοντα ειναι αυτη η ξανθια που εχει fb ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom