Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καλημερίζω τους συναγωνιστές. Το έχω πει ότι έχω χρόνια που μένω πλέον εκτός Θεσσαλονίκης και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που προφανώς
θα είναι γνωστό σε όσους μένουν στην πόλη. Κάποτε υπήρχε μια κοπέλα στη Βασ. Γεωργίου αν θυμάμαι καλά στο ύψος της Αριστοτέλους. Έλενα νομίζω.
Έκανε το καλύτερο μασάζ τότε. Η απορία μου είναι αν ακόμα παίζει μπάλα η συγκεκριμένη γιατί έχουν περάσει και τα χρόνια. Ευχαριστώ όποιον απαντήσει προκαταβολικά.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: cheef4

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.163
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Καλημερίζω τους συναγωνιστές. Το έχω πει ότι έχω χρόνια που μένω πλέον εκτός Θεσσαλονίκης και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που προφανώς
θα είναι γνωστό σε όσους μένουν στην πόλη. Κάποτε υπήρχε μια κοπέλα στη Βασ. Γεωργίου αν θυμάμαι καλά στο ύψος της Αριστοτέλους. Έλενα νομίζω.
Έκανε το καλύτερο μασάζ τότε. Η απορία μου είναι αν ακόμα παίζει μπάλα η συγκεκριμένη γιατί έχουν περάσει και τα χρόνια. Ευχαριστώ όποιον απαντήσει προκαταβολικά.
Κάτι μπέρδεψες αδερφέ η β Γεωργίου δεν έχει καμία σχέση με Αριστοτέλους
Δες το ξανά
Ισως να λες την Έλενα στην β Ηρακλείου τότε ήταν πού έκανε στυλ nuru μασάζ
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Σε αυτά που σε ρώτησα όμως και επί της ουσίας δεν απάντησες ΤΊΠΟΤΑ!!!
Λες να βάλουμε κ ένα φως ανακριτη; φίλε μου όπως και θα πρόσεξες μίλησα για τα ιδρύματα που γνωρίζω σε ένα συνάδελφο που δεν γνώριζε καθόλου απ αυτά. Όσο για την καθαριότητα υπάρχουν χίλια δυο προϊόντα που χρησιμοποιείς για απολύμανση.. και πέρα απ αυτό πήγαινε μια βόλτα από το κρυσταλ, ανακαινίστηκε ο χώρος θα καταλάβεις τι εννοώ με αυτά που λέω.. την καλημέρα μου και σε σένα!
Συνάδελφε για να εκφέρεις αυτή την άποψη σημαίνει ότι έχεις περάσει από όλα τα μασατζιδικα της πόλης (πριβέ και μη). Μήπως ξέρεις πόσα είναι? Τα έχεις μετρήσει τουλάχιστον?
Οσο για το θέμα της καθαριότητας είσαι λάθος....τις πετσέτες στο crystal αμφιβάλω πολύ αν τις πλένουν μετά από κάθε χρήση. Όσο για την απολύμανση του δωματίου και του ντους δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνουν για να τα απολυμαίνουν!!! Εδώ κάποια δωμάτια δεν έχουν καν παράθυρα και αν έχουν, δεν τα ανοίγουν πότε προκειμένου να αερισθούν.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.163
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Λες να βάλουμε κ ένα φως ανακριτη; φίλε μου όπως και θα πρόσεξες μίλησα για τα ιδρύματα που γνωρίζω σε ένα συνάδελφο που δεν γνώριζε καθόλου απ αυτά. Όσο για την καθαριότητα υπάρχουν χίλια δυο προϊόντα που χρησιμοποιείς για απολύμανση.. και πέρα απ αυτό πήγαινε μια βόλτα από το κρυσταλ, ανακαινίστηκε ο χώρος θα καταλάβεις τι εννοώ με αυτά που λέω.. την καλημέρα μου και σε σένα!
Εσύ να φανταστώ κάθε μέρα εκεί είσαι
Μέσα σε ένα μήνα έχεις τόσες ενημερώσεις πού είναι σαν να είσαι εκεί κάθε μέρα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Κάτι μπέρδεψες αδερφέ η β Γεωργίου δεν έχει καμία σχέση με Αριστοτέλους
Δες το ξανά
Ισως να λες την Έλενα στην β Ηρακλείου τότε ήταν πού έκανε στυλ nuru μασάζ
Ναι φίλε ακριβώς. μπέρδεψα το όνομα του δρόμου. βασ.ηρακλείου είναι.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: cheef4

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Εσύ να φανταστώ κάθε μέρα εκεί είσαι
Μέσα σε ένα μήνα έχεις τόσες ενημερώσεις πού είναι σαν να είσαι εκεί
Ρε παίδες ένα πάθος έχω και εγώ τόσο κακό ειναι; Πως να σας πείσω δηλαδή ότι είμαι απλά ένας σοβαρός κύριος θα έλεγα που προσπαθεί να ξεφύγει από τη μιζέρια του σπιτιού του; ναι το ομολογώ πάω συχνά αλλά δε βλέπω κάπου το κακό σε αυτό. Αν δημιουργώ τόσο μεγάλο πρόβλημα να μη ξαναπαραθέσω τίποτα. Καλημέρα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Reznov

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.163
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Ναι φίλε ακριβώς. μπέρδεψα το όνομα του δρόμου. βασ.ηρακλείου είναι.
Είδες τι κάνουν τα ξένα
Αυτή μετά από κει πήγε αγ Δημήτριου κ μετά δεν είχε χώρο μόνο σε ξενοδοχείο οπότε δε με ενδιέφερε κ έσβησα το τηλ της τώρα αν κάποιος φίλος το έχει το είχα δώσει σε μερικούς θυμάμαι
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Λες να βάλουμε κ ένα φως ανακριτη; φίλε μου όπως και θα πρόσεξες μίλησα για τα ιδρύματα που γνωρίζω σε ένα συνάδελφο που δεν γνώριζε καθόλου απ αυτά. Όσο για την καθαριότητα υπάρχουν χίλια δυο προϊόντα που χρησιμοποιείς για απολύμανση.. και πέρα απ αυτό πήγαινε μια βόλτα από το κρυσταλ, ανακαινίστηκε ο χώρος θα καταλάβεις τι εννοώ με αυτά που λέω.. την καλημέρα μου και σε σένα!
Επειδή έχω επισκεφθεί και έχω συνεδριάσει στο εν λόγω ίδρυμα αρκετές φορές γι αυτό σου ζήτησα να τεκμηριώσεις την αξιολόγηση σου ως το πιο καθαρό μασατζιδικο. Το ότι αντιλαμβάνεσαι αυτή την κριτική ως ανάκριση είναι κι αυτό ενδεικτικό της αξιοπιστιας σου.
Καλημέρα...

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.163
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Ρε παίδες ένα πάθος έχω και εγώ τόσο κακό ειναι; Πως να σας πείσω δηλαδή ότι είμαι απλά ένας σοβαρός κύριος θα έλεγα που προσπαθεί να ξεφύγει από τη μιζέρια του σπιτιού του; ναι το ομολογώ πάω συχνά αλλά δε βλέπω κάπου το κακό σε αυτό. Αν δημιουργώ τόσο μεγάλο πρόβλημα να μη ξαναπαραθέσω τίποτα. Καλημέρα.
Καθόλου κακό δεν είναι
Κατά βάνα μεριά δεν πήγες καθόλου να μας πεις παλιά είχε καλές περιπτώσεις
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Επειδή έχω επισκεφθεί και έχω συνεδριάσει στο εν λόγω ίδρυμα αρκετές φορές γι αυτό σου ζήτησα να τεκμηριώσεις την αξιολόγηση σου ως το πιο καθαρό μασατζιδικο. Το ότι αντιλαμβάνεσαι αυτή την κριτική ως ανάκριση είναι κι αυτό ενδεικτικό της αξιοπιστιας σου.
Καλημέρα...

Ωραία λοιπόν, θα σου εξηγήσω αλλά μη το πάρεις αυτό σαν "απολογία". Λαδοκορη του συγκεκριμένου μαγαζιού έχει καθαρίσει το δωμάτιο μετά τη συνέδρια μας ενώ ήμουν μέσα γιατί όπως είπε τα ραντεβού ήταν πολλά. Το κορίτσι απολύμανε το μπάνιο με προϊόν και έτριψε ακόμη και τα πλακάκια της ντουζιέρας. Άλλαξε τις πετσέτες με καθαρές και αντικατεστησε και τις παντόφλες. Ύστερα έφυγα, δεν είδα τι άλλο έκανε, αλλά αυτα που είδα μου έφτασαν ώστε να κρίνω το κρυσταλ σαν το πιο καθαρό μαζατζιδικο της πόλης. Ειρήνη.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Κρυσταλ μακράν το καλύτερο ίδρυμα της πόλης και το πιο καθαρό. Μάλιστα η Βανέσα μου είπε πρόσφατα ότι γίνεται απολύμανση και στα ντουζ και στα δωμάτια κάθε που αλλάζει ο πελάτης. Δίνουν τεράστια σημασία στην καθαριότητα κ αυτό φαίνεται. Βανέσα Νεφέλη οι πιο όμορφες, παραθέτω και φωτογραφία καλεσματος θα το πω, Βανεσακι αν τα βλέπεις είσαι μια καυλα..
Εδω ρε μαγκα οι ιδιες δεν πλενονται απο πελατη σε πελάτη θα κανουν απολύμανση και τον χωρο; εχω τυχει ουτε νερο να ριχνει η αλλη στο στηθος ενω την εγλυφα κατα την διαρκεια της συνεδριας. Οχι μονο στο κρισταλ. Αλλα επειδη μιλας για εκει. Ή εισαι ευκολόπιστος ή βαλτός.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Ωραία λοιπόν, θα σου εξηγήσω αλλά μη το πάρεις αυτό σαν "απολογία". Λαδοκορη του συγκεκριμένου μαγαζιού έχει καθαρίσει το δωμάτιο μετά τη συνέδρια μας ενώ ήμουν μέσα γιατί όπως είπε τα ραντεβού ήταν πολλά. Το κορίτσι απολύμανε το μπάνιο με προϊόν και έτριψε ακόμη και τα πλακάκια της ντουζιέρας. Άλλαξε τις πετσέτες με καθαρές και αντικατεστησε και τις παντόφλες. Ύστερα έφυγα, δεν είδα τι άλλο έκανε, αλλά αυτα που είδα μου έφτασαν ώστε να κρίνω το κρυσταλ σαν το πιο καθαρό μαζατζιδικο της πόλης. Ειρήνη.
Δημοσίευση στο thread ''Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη'' Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη - Page 2704 - bourdela.com forum

1ον: Στην πρώτη σου ανάρτηση αναφέρεις ότι στο είπε η Βανέσα. Τώρα λες ότι το είδες με τα μάτια σου.
2ον: Οι ντουζιέρες στο Κρυσταλ δεν έχουν πλακάκια.

Κάτι μου λέει ότι δεν θα μπορέσεις τελικά να μας πείσεις ότι είσαι ένας "σοβαρός κύριος". Όχι πως έχει σημασία αλλά είναι κι ο καημός σου αυτός.
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.038
Πόντοι
5.271
Κρυσταλ μακράν το καλύτερο ίδρυμα της πόλης και το πιο καθαρό. Μάλιστα η Βανέσα μου είπε πρόσφατα ότι γίνεται απολύμανση και στα ντουζ και στα δωμάτια κάθε που αλλάζει ο πελάτης. Δίνουν τεράστια σημασία στην καθαριότητα κ αυτό φαίνεται. Βανέσα Νεφέλη οι πιο όμορφες, παραθέτω και φωτογραφία καλεσματος θα το πω, Βανεσακι αν τα βλέπεις είσαι μια καυλα..
Χαχαχαχ κλαίω αδελφέ όπως τα γράφεις είναι σαν να είσαι μέτοχος στο κρυσταλ!!!δικαιολογημενα κάποιοι σχολιάζουν αρντητικα!!εκτος αν είσαι καινούργιος και ότι σου πετάνε το πιστεύεις !!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Κριτικές
2
Like
5.444
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω φιλαρακο.. Ισως και να ειχε αναφερθει.. Αχουρι δεν το λες οχι.. Απλα θα μπορούσε να ήταν λιγο πιο οργανωμενη εφοσον το κανει κατ οικον..
Οσον αφορα τους μπαφους δεν ηπιαμε παρεα και δεν γνωρίζω..

Δεν είπα για τον τωρινό χώρο. Αναφέρθηκα στον χώρο που διατηρούσε μόνη της παλιότερα η φίλη της Νικολέτας
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.038
Πόντοι
5.271
Παρακαλώ αν κάποιος είναι φανατικός του Aqua να επικοινωνήσει μαζί μου inbox. Ευχαριστώ.
Παιδιά κ γώ θέλω πληροφορίες για aqua ψήνομαι να επισκεφτώ απλά δεν γνωρίζω τίποτα!!!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Όπως και μια κοπέλα αν ακουμπήσει το δικό μου το μπούτι στο αστικό θα φάει καταγγελία, ειδικά αν είναι και η γυναίκα μου μαζί...............
Θα σου ακουμπήσει το μπούτι κοπέλα στο αστικό και θα φάει καταγγελία; χαχαχαχα. Mόνο αν είναι η γυναίκα σου μαζί.... γιατί αν δεν είναι σε κόβω να ζητας το κινητό της.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Άμα το ακουμπήσεις το μπούτι φίλε επίτηδες ,και μπουνιδι πρεπει να φας,όχι μόνο καταγγελία.
Αρα.... νομίζω ότι με επιβεβαιώνεις. Και το δικό σου μασάζ στην κοπέλα στο μασατζίδικο έχει τη χάρη του.
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Αρα.... νομίζω ότι με επιβεβαιώνεις. Και το δικό σου μασάζ στην κοπέλα στο μασατζίδικο έχει τη χάρη του.
Φυσικά και έχει την χάρη του.Απλα συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.Οχι δεν σε επιβεβαιώνω .Μάλλον δεν καταλαβαίνεις .Όλα καλα
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Κάτι μπέρδεψες αδερφέ η β Γεωργίου δεν έχει καμία σχέση με Αριστοτέλους
Δες το ξανά
Ισως να λες την Έλενα στην β Ηρακλείου τότε ήταν πού έκανε στυλ nuru μασάζ
Ναι αυτην λέει αδερφε... Θυμασαι;;;;; ❤️❤️
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom