Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Είναι Prive είπαμε ή υπάρχει κάπου αγγελία/τρόπος επικοινωνίας;
Όχι φίλε δεν είναι prive όπως η Εβίτα αλλά 2-3 ερωτήσεις τις κλασσικές θα τις κάνει...
Angels spa ψάξε στην Ποσειδώνος που είναι η οδός, θα στο βγάλει στο fb...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Όχι φίλε δεν είναι prive όπως η Εβίτα αλλά 2-3 ερωτήσεις τις κλασσικές θα τις κάνει...
Angels spa ψάξε στην Ποσειδώνος που είναι η οδός, θα στο βγάλει στο fb...
Ευχαριστώ πολύ!
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
47
Like
26
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Μετά από κουβεντούλα με το αξιότιμο μέλος dbaba, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη στην Εύα στο Φοίνικα...

Η Εύα λοιπόν, έχει αλλοιωθεί προς το χειρότερο για εμένα, από τα υαλουρονικά και τα botox , όμως πάραυτα είναι γυμνασμένη με φτιαχτό στήθος και ωραίο κορμάκι γενικά.
Υπάρχουν 3 προγράμματα 30-50-80, όπου συμεριλαμβάνεται μασαζ της πλάκας...

80 φυσικά είναι το φουλ και όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω για τα χοντρά, είναι καλή...

Αν δεν πάτε ψαρωμένοι, θα πάρετε το φουλ αν θέλετε, από την 1η φορά.Εγώ προσωπικά επέλεξα των 50€ με στοματικό στο οποίο είναι καλή αλλά όχι η καλύτερη...
καλημερα,παιρνεις τηλ.η πας ετσι,
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Ρε την ευα..παλια μας τεχνη κοσκινο..οταν ηταν στον πανοραμα με την αλλη την καβλιαρα την μελαχροινη ηταν γαμω τις φασεις..ωραιες εποχες..
Ιωάννα αν θυμάμαι καλά έτσι;;Η μελαχρινή....Χάθηκε αυτή και άξιζε κιόλας....
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Ιωάννα αν θυμάμαι καλά έτσι;;Η μελαχρινή....Χάθηκε αυτή και άξιζε κιόλας....
Ιωαννα ναι..καβλαρος!!!
Η ιδια που ειχε και το μικρο κεντρο αισθητικης μετα και πισω απ το παραβαν το γαμησι πηγαινε σφεντονα !!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.125
Πόντοι
2.356
Ιωαννα ναι..καβλαρος!!!
Η ιδια που ειχε και το μικρο κεντρο αισθητικης μετα και πισω απ το παραβαν το γαμησι πηγαινε σφεντονα !!!
Κ μετά μόνη Κέρκυρας καλαμαριά ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

Tsixlofouska

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ,παίζει τίποτα καλό για ανατολική Θεσσαλονίκη? Έχετε να μου προτείνετε κάτι?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
απλα δεν ξερω σε τι θα χρησιμευε να εχει ο καθενας μας το social της καθε λαδοκορης.. για να κανουν μπλοκ σε αρκετους ή ακομη κ σε ολους μας
Καπως ετσι..τα μαρουλοφυλλα ανοιγουν τις πορτες..(και τα ποδια) ..οχι το μπλα μπλα λολ
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201

Sotispa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Μετά από κουβεντούλα με το αξιότιμο μέλος dbaba, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη στην Εύα στο Φοίνικα...

Η Εύα λοιπόν, έχει αλλοιωθεί προς το χειρότερο για εμένα, από τα υαλουρονικά και τα botox , όμως πάραυτα είναι γυμνασμένη με φτιαχτό στήθος και ωραίο κορμάκι γενικά.
Υπάρχουν 3 προγράμματα 30-50-80, όπου συμεριλαμβάνεται μασαζ της πλάκας...

80 φυσικά είναι το φουλ και όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω για τα χοντρά, είναι καλή...

Αν δεν πάτε ψαρωμένοι, θα πάρετε το φουλ αν θέλετε, από την 1η φορά.Εγώ προσωπικά επέλεξα των 50€ με στοματικό στο οποίο είναι καλή αλλά όχι η καλύτερη...
Όταν λέμε φουλ δίνει και το πίσω;
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
282
Like
1.104
Πόντοι
201
Κ μετά μόνη Κέρκυρας καλαμαριά ;)
Στον 1ο ,πολύ κάρτα αλλά σοβαρό μασαΖιτζιδικο για γαμησια,η τύπισσα παντρεύτηκε,την είδα πρόσφατα με όλη την οικογένεια Αγίας Σοφίας
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.089
Κριτικές
89
Like
10.530
Πόντοι
25.015
Στο πανοραμα λετε πισω απο τον Μασουτη μεσα στο νομο 751 καπου. ειχα παει και εγω καμια 1-2 φορες αν θυμαμαι καλα. Καλη φαση ο χωρος. απο τις γκομενες δεν θυμαμαι τιποτα. μονο οτι ειχε μια νεαρης ηλικιας αν δεν κανω λαθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom