Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (8 μέλη και 48 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
705
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Απίστευτη τότε στο Princess Spa η Ιωάννα. Με 60 ευρώ την εγλυφες παντού και την πηδουσες! Μάλιστα την ώρα που την πηδαγα στα 4, μου είχε εκθειάσει 3 φορές το ποσό της αρέσει που την πηδάει δένοντας την με χειροπέδες ένας αστυνομικός από τη Βέροια!! Μου το είχε πει 3 φορές!
Όσο για το Πανόραμα τότε η άλλη η κοπέλα της Εύας με 80 ευρώ τα κατάπινε όλα, λέγοντας: "δεν έχω πρόβλημα"....
Νέο αστέρι είναι τώρα η Άννα από το μαγαζί με χοντρές το Relax Spa, Εγνατίας 112 ημιόροφος!
Αφήνει ότι θες σχεδόν με ελάχιστο κόστος, μίνι μαύρο φόρεμα!
Λειτουργεί ακόμα το Εγνατίας 112;;; Έχουμε τρόπο επικοινωνίας;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Στον 1ο ,πολύ κάρτα αλλά σοβαρό μασαΖιτζιδικο για γαμησια,η τύπισσα παντρεύτηκε,την είδα πρόσφατα με όλη την οικογένεια Αγίας Σοφίας
Να την χαίρεται το παλικάρι...
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Όχι φίλε δεν είναι prive όπως η Εβίτα αλλά 2-3 ερωτήσεις τις κλασσικές θα τις κάνει...
Angels spa ψάξε στην Ποσειδώνος που είναι η οδός, θα στο βγάλει στο fb...
Ενα angel hair and spa εμφανιζει
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.162
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Δώσε στοιχεία αν θέλεις και σε εμάς τους νέους.
Τιμές και υπηρεσίες:
Αν θέλεις στείλε και π.μ
Αστο αυτό μη ασχολείσαι θα φας σίγουρα πετσέτα
Δες στα υπόλοιπα νήματά πού ρώτησες όλο κ κάποιος θα σε προτείνει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενα angel hair and spa εμφανιζει
Αν λέει Ποσειδώνος αυτό είναι
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.162
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Τι άλλο θέλετε όλα έτοιμα σας τα δίνουμε αλλά οι πιο πολλοί κάνουν την δουλεία τους κ εξαφανίζονται
Εν τω μεταξύ η Εύα μας διαβάζει κ έχει να πάει η πετσέτα σύννεφο
 
Τελευταία τροποποίηση:

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Εγω δεν θέλω να κανω δουλειά. Για χαβαλε είμαι κυριως στο φόρουμ και αν βρεθεί κάτι παραπάνω εχει καλως.
Παντως αυτα που ειπα τα γράφει η σελιδα στο φεισμπουκ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
344
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους. Το Σάββατο θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει να πάω crystal ή να καλέσω την κοπέλα στην παρακάτω αγγελία?

 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
10
Like
5.117
Πόντοι
4.895
Τι άλλο θέλετε όλα έτοιμα σας τα δίνουμε αλλά οι πιο πολλοί κάνουν την δουλεία τους κ εξαφανίζονται
Εν τω μεταξύ η Εύα μας διαβάζει κ έχει να πάει η πετσέτα σύννεφο
Σιγά μη ρίξει πετσέτα η...ΓΙΑΤΡΟΣ:buck2::buck2::buck2::buck2:
Αφού μαζεύει φράγκα για να φτιάξει την...ΚΛΙΝΙΚΗ της!

Πέρα από την πλάκα, πάντα μέτρια ήταν στο γαμήσι.
Με τίποτα δεν αξίζουν τα 80.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
287
Like
1.114
Πόντοι
201
Τι άλλο θέλετε όλα έτοιμα σας τα δίνουμε αλλά οι πιο πολλοί κάνουν την δουλεία τους κ εξαφανίζονται
Εν τω μεταξύ η Εύα μας διαβάζει κ έχει να πάει η πετσέτα σύννεφο

Τι άλλο θέλετε όλα έτοιμα σας τα δίνουμε αλλά οι πιο πολλοί κάνουν την δουλεία τους κ εξαφανίζονται
Εν τω μεταξύ η Εύα μας διαβάζει κ έχει να πάει η πετσέτα σύννεφο
Πάει καλά η δουλίτσα πάντως ξηγιεται κ Μυκοναρα καμία βδομάδα από ότι βλέπω ,το ΣΚ πάντως ήταν Παλιούρι Canana,όσοι ζητάτε νπληροφοριες πήγαινευαι εκεί να την γνωρίσετε
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
634
Πόντοι
81
ρε παιδια αυτη η αννυ στο μασσατζιο τι φαση οταν κανει μασαζ φοραει την μασκα; ειχα παει την ειπα να την βγαλει και ελεγε δεν βγαζω την μασκα φοβαμαι και με ξενερωσε φουλ, ενταξει οκ ο φραπες της ψιλομετριος αλλα αισθησιασμος 0
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Πάει καλά η δουλίτσα πάντως ξηγιεται κ Μυκοναρα καμία βδομάδα από ότι βλέπω ,το ΣΚ πάντως ήταν Παλιούρι Canana,όσοι ζητάτε νπληροφοριες πήγαινευαι εκεί να την γνωρίσετε
Ήμασταν αλλά δεν την είδαμε. Με τόσα μωρά που κυκλοφορούν εκεί, μάλλον περνάει απαρατήρητη
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους. Το Σάββατο θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει να πάω crystal ή να καλέσω την κοπέλα στην παρακάτω αγγελία?

η κυρια μας η Ξενια,αφου ειχαμε κλεισει ραντεβου 16.30 στην Μοναστηριου μπροστα απο ενα Ξενοδοχειο,με εστεισε.... και για περ 1 1/2 ωρα την έπαιρνα τηλ και δεν το σήκωνε.....
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
202
Like
731
Πόντοι
81
Σιγά μη ρίξει πετσέτα η...ΓΙΑΤΡΟΣ:buck2::buck2::buck2::buck2:
Αφού μαζεύει φράγκα για να φτιάξει την...ΚΛΙΝΙΚΗ της!

Πέρα από την πλάκα, πάντα μέτρια ήταν στο γαμήσι.
Με τίποτα δεν αξίζουν τα 80.

Σιγά μη ρίξει πετσέτα η...ΓΙΑΤΡΟΣ:buck2::buck2::buck2::buck2:
Αφού μαζεύει φράγκα για να φτιάξει την...ΚΛΙΝΙΚΗ της!

Πέρα από την πλάκα, πάντα μέτρια ήταν στο γαμήσι.
Με τίποτα δεν αξίζουν τα 80.
σασ εχει μεγαλωσει ολουσ εσασ τουσ περισοτερουσ η γιατρεσα στο jabo και τωρα σασ ξενιζει κιολασ μια χαρα ειναι η γυναικα και ξυγημενει στο φουλ για τουσ κυριουσ που ειναι original
 

JohnPehtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αλλάνια πείτε και σε εμάς τους νέους τίμια μασατζίδικα (διευθύνσεις ή τηλ) στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Ποιές οι εμπειρίες σας από αυτα ?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
10
Like
5.117
Πόντοι
4.895
σασ εχει μεγαλωσει ολουσ εσασ τουσ περισοτερουσ η γιατρεσα στο jabo και τωρα σασ ξενιζει κιολασ μια χαρα ειναι η γυναικα και ξυγημενει στο φουλ για τουσ κυριουσ που ειναι original
Ό,τι κι αν πεις, ήταν πάντα μέτρια εώς αδιάφορη στο γαμήσι...με τίποτα δεν αξίζει τα 80. Τώρα θα μου πεις, άλλοι παρακαλάνε για 50 μια μαλακία να τους τραβήξουν.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.162
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Αλλάνια πείτε και σε εμάς τους νέους τίμια μασατζίδικα (διευθύνσεις ή τηλ) στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Ποιές οι εμπειρίες σας από αυτα ?
Αλάνι ρίξε κ λίγο διάβασμα δε κάνει κακό
Θα βρεις πολλά από αυτά πού ζήτησες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom