Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Εισαι σιγουροs για αυτο που γραφειs ??? καποιοι συναθλητεs παραπανω εγραψαν πωs εγινε μεταγραφη πραγμα που δεν εγινε τελικα ...... επιβαιβεωμενο συνεχιζει να εργαζετε στο κρυσταλ εφοσον δεν την εχειs δει φιλε μου στο κρυσταλ πωs εισαι σιγουροs πωs μιλαμε για τη ιδια κρυστι που δουλευει ταυτοχρονα και στο physis ......
ελπιζω να μην εφυγε απο το κρυσταλ
ειχα σκοπο να την επιλεξω με την πρωτη ευκαιρια που θα πηγαινα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Έχω βρει όλες σχεδόν τις μασαζοκόρες στα social χρόνια τώρα , δεν έχω αναφέρει τίποτα γιατί 1ον δεν υπάρχει λόγος , 2ον προφανώς αν το πω ο καθένας θα αρχισει τα "ΦΙΛΕ ΔΩΣΜΟΥ ΤΟ ΦΜΠ" λες και θα της πει ΙΑΣΟ ΚΟΚΛΑ ποτε θα κανουμε μασαζ.
Καποιοι τραγικοι , συμφωνω 100%
Ακριβώς, ψάχνοντας όλα τα βρίσκεις... Δεν είναι κακό να βοηθάμε, κακό είναι να τα δίνουμε όλα απλόχερα.....
Ειδικά σε άτομα που δεν ξέρουμε, τι σκοπό έχουν....
Μπορεί να είναι της αστυνομίας, μπορεί να είναι διπλανό μαγαζί ή μαγαζί από παραπλήσιο αντικείμενο, κάποιος που θέλει να κάνει κακό για να ωφελήσει το δικό του μαγαζί.....
Ειδικά στις μέρες μας, που κυριολεκτικά ο θάνατος σου θα είναι η ζωή μου για αυτά τα μαγαζιά.
Προσοχή! Για να έχουμε....
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Ακριβώς, ψάχνοντας όλα τα βρίσκεις... Δεν είναι κακό να βοηθάμε, κακό είναι να τα δίνουμε όλα απλόχερα.....
Ειδικά σε άτομα που δεν ξέρουμε, τι σκοπό έχουν....
Μπορεί να είναι της αστυνομίας, μπορεί να είναι διπλανό μαγαζί ή μαγαζί από παραπλήσιο αντικείμενο, κάποιος που θέλει να κάνει κακό για να ωφελήσει το δικό του μαγαζί.....
Ειδικά στις μέρες μας, που κυριολεκτικά ο θάνατος σου θα είναι η ζωή μου για αυτά τα μαγαζιά.
Προσοχή! Για να έχουμε....
απλα δεν ξερω σε τι θα χρησιμευε να εχει ο καθενας μας το social της καθε λαδοκορης.. για να κανουν μπλοκ σε αρκετους ή ακομη κ σε ολους μας
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
απλα δεν ξερω σε τι θα χρησιμευε να εχει ο καθενας μας το social της καθε λαδοκορης.. για να κανουν μπλοκ σε αρκετους ή ακομη κ σε ολους μας
Δεν ξέρω και εγώ....
Ίσως κάποιες το έχουν για πελάτες....
Παράξενο, αλλά κατανοητό......
Άλλωστε οι μισές στο ινσταγκραμ είναι λες και δουλεύουν σε αυτό το χώρο......
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Ακριβώς, ψάχνοντας όλα τα βρίσκεις... Δεν είναι κακό να βοηθάμε, κακό είναι να τα δίνουμε όλα απλόχερα.....
Ειδικά σε άτομα που δεν ξέρουμε, τι σκοπό έχουν....
Μπορεί να είναι της αστυνομίας, μπορεί να είναι διπλανό μαγαζί ή μαγαζί από παραπλήσιο αντικείμενο, κάποιος που θέλει να κάνει κακό για να ωφελήσει το δικό του μαγαζί.....
Ειδικά στις μέρες μας, που κυριολεκτικά ο θάνατος σου θα είναι η ζωή μου για αυτά τα μαγαζιά.
Προσοχή! Για να έχουμε....
Ναι προσοχή μην διαρρευσουν τα μυστικά του κράτους.....
Ξοδευεται τον χρόνο σας να βρήτε τα σοσιαλ κάθε πουτάνας πω, πω κατόρθωμα!!!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ναι προσοχή μην διαρρευσουν τα μυστικά του κράτους.....
Ξοδευεται τον χρόνο σας να βρήτε τα σοσιαλ κάθε πουτάνας πω, πω κατόρθωμα!!!
Προσωπικά δεν ξοδεύω καθόλου χρόνο για να βρώ τα σόσιαλ κάθε πουτάνας,
εντάξει και ως προς το πρώτο κομμάτι ξέρουμε ο,τι πολλά είναι γνωστά.......
Απλά αν ηταν ετσι απλόχερα και ανοιχτά τα πράγματα ,όλοι θα δίναμε τηλέφωνα,ονόματα κτλ
Και σε ρωτάω θα έδινες σε κάποιον χωρις να τον ξέρεις ενα τηλέφωνο απο κάποιο πριβέ μαγαζί;
Θα του έκανες και σύσταση;
Δεν νομίζω.....
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Ακριβώς, ψάχνοντας όλα τα βρίσκεις... Δεν είναι κακό να βοηθάμε, κακό είναι να τα δίνουμε όλα απλόχερα.....
Ειδικά σε άτομα που δεν ξέρουμε, τι σκοπό έχουν....
Μπορεί να είναι της αστυνομίας, μπορεί να είναι διπλανό μαγαζί ή μαγαζί από παραπλήσιο αντικείμενο, κάποιος που θέλει να κάνει κακό για να ωφελήσει το δικό του μαγαζί.....
Ειδικά στις μέρες μας, που κυριολεκτικά ο θάνατος σου θα είναι η ζωή μου για αυτά τα μαγαζιά.
Προσοχή! Για να έχουμε....
Ναι σωστά η αστυνομία το bou περιμένει για να μάθει για τα μαγαζιά..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ναι σωστά η αστυνομία το bou περιμένει για να μάθει για τα μαγαζιά..
τώρα ,πιάνεστε σε 2-3 λέξεις και κάνουμε την τρίχα τριχιά......
Ορίστε αν είναι ετσι εύκολα......
Ανέβασε σε μια λιστα όλα τα μαγαζιά και όλες τις γυναίκες που κάνουν αυτή τη δουλειά με τηλέφωνα.......
Θα γίνει του μουνιού το πανηγύρι............

Και δεν μιλάω φυσικά για το ινσταγκραμ......Στο ινσταγκραμ έχουμε μπερδεψει τις γυναίκες της δουλειάς αυτής.......
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Επίσκεψη στο crystal μετά από καιρό, η Νεφέλη κλεισμένη και επέλεξα την Ίριδα , πρώτη φορά την πέτυχα και η εμπειρία ήταν πολύ καλή. Πολύ καλό κορμί , μέτριο πρόσωπο με άψογη τεχνική και συμπεριφορά και στα δύο μέρη της συνεδρίας μας.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Ναι σωστά η αστυνομία το bou περιμένει για να μάθει για τα μαγαζιά..
Το σαιτ αυτο ειναι μια πολυ μεγαλη πυγη πληροφοριων απο εδω καποιοι χαζοι εμπασαν μπατσους σε μαγαζια
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Το σαιτ αυτο ειναι μια πολυ μεγαλη πυγη πληροφοριων απο εδω καποιοι χαζοι εμπασαν μπατσους σε μαγαζια
Αν πιστεύετε ότι αυτά τα μαγαζιά δεν έχουν και κάποιον αστυνομικό από πίσω, δεν θα προσπαθήσω να σας αλλάξω την γνώμη
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
198
Like
705
Πόντοι
81
Kαλημερα στουs συναθλητεs ρε σειs το εχεται γ@μησει το θεμ@ με την μασαζοκατασταση μη παρασυρεστε αυτο το ξεκινησαμε πριν πολλα χρονια για να εχουμε μεταξυ μαs πληροφοριεs προσβασειs γνωριμιεs και κονε για να περναμε ομορφα ......o καθεναs αναλογα με αυτα που γνωριζει και ξερει μεσα απο τισ εμπειριεs μασ ειναι απλα τα πραγματα μην βγαζετε στραβωματα και ιντιργκεs
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Όποιος έχει κάποια πληροφορία για την αγαπημένη Μάρω ας μου στείλει.
Στα τελευταία που είχαμε βρεθεί έλεγε θα ανοίξει ενα καφέ.
Πάνε χρόνια τώρα.
Κατά αλλά όποιο μαγαζί ψάχνει πελάτη ας στείλει π.μ να συνεννοηθούμε.
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Μετά από κουβεντούλα με το αξιότιμο μέλος dbaba, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη στην Εύα στο Φοίνικα...

Η Εύα λοιπόν, έχει αλλοιωθεί προς το χειρότερο για εμένα, από τα υαλουρονικά και τα botox , όμως πάραυτα είναι γυμνασμένη με φτιαχτό στήθος και ωραίο κορμάκι γενικά.
Υπάρχουν 3 προγράμματα 30-50-80, όπου συμεριλαμβάνεται μασαζ της πλάκας...

80 φυσικά είναι το φουλ και όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω για τα χοντρά, είναι καλή...

Αν δεν πάτε ψαρωμένοι, θα πάρετε το φουλ αν θέλετε, από την 1η φορά.Εγώ προσωπικά επέλεξα των 50€ με στοματικό στο οποίο είναι καλή αλλά όχι η καλύτερη...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Είναι Prive είπαμε ή υπάρχει κάπου αγγελία/τρόπος επικοινωνίας;
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Είναι Prive είπαμε ή υπάρχει κάπου αγγελία/τρόπος επικοινωνίας;
Όχι φίλε δεν είναι prive όπως η Εβίτα αλλά 2-3 ερωτήσεις τις κλασσικές θα τις κάνει...
Angels spa ψάξε στην Ποσειδώνος που είναι η οδός, θα στο βγάλει στο fb...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Όχι φίλε δεν είναι prive όπως η Εβίτα αλλά 2-3 ερωτήσεις τις κλασσικές θα τις κάνει...
Angels spa ψάξε στην Ποσειδώνος που είναι η οδός, θα στο βγάλει στο fb...
Ευχαριστώ πολύ!
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
48
Like
26
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Μετά από κουβεντούλα με το αξιότιμο μέλος dbaba, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη στην Εύα στο Φοίνικα...

Η Εύα λοιπόν, έχει αλλοιωθεί προς το χειρότερο για εμένα, από τα υαλουρονικά και τα botox , όμως πάραυτα είναι γυμνασμένη με φτιαχτό στήθος και ωραίο κορμάκι γενικά.
Υπάρχουν 3 προγράμματα 30-50-80, όπου συμεριλαμβάνεται μασαζ της πλάκας...

80 φυσικά είναι το φουλ και όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω για τα χοντρά, είναι καλή...

Αν δεν πάτε ψαρωμένοι, θα πάρετε το φουλ αν θέλετε, από την 1η φορά.Εγώ προσωπικά επέλεξα των 50€ με στοματικό στο οποίο είναι καλή αλλά όχι η καλύτερη...
καλημερα,παιρνεις τηλ.η πας ετσι,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom