Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
110
Like
212
Πόντοι
21
Αδερφέ για δώσε λίγο τα φώτα σου που είναι σε το μέρος ? Υπηρεσίες και αυτά μόνο φραπέ ? Επίσης από τιμές ?
Τοποθεσία : Σταυρουπολη ,πάνω στη Λαγκαδα είναι δίπλα στη πειραιως ! Μόνο φραπέ !! Από τιμές είναι το γνωστό σε όλους 30€+ 20 η εκτόνωση !
 

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
60
Πόντοι
0
Επίσκεψη Crustal σήμερα με Ολίβια. Πολύ καλή επιλογή, πρόσχαρη και με όρεξη για κουβέντα. Στο πρώτο μέρος ωραίο κ δυνατό μασάζ. Στο δεύτερο μέρος βυζάρες και καλή δυνατή κίνηση!!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Έχω περάσει στην Βάνα με την Κατερίνα (οπαδός της Ρόμα) πρώτο μέρος ανύπαρκτο 2ο σχετικά καλο αλλά όχι ότι θα χάσω και το μυαλό μου, και με την Θεώνη χαλιά η τρίχα στο πόδι 2 φορές η δικιά μου σαν να χαϊδεύω τον Σαραβάκο μύριζε τσιγαριλα και γενικα τπτ το σπουδαίο
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
37
Like
5.243
Πόντοι
5.595
Επίσκεψη Crustal σήμερα με Ολίβια. Πολύ καλή επιλογή, πρόσχαρη και με όρεξη για κουβέντα. Στο πρώτο μέρος ωραίο κ δυνατό μασάζ. Στο δεύτερο μέρος βυζάρες και καλή δυνατή κίνηση!!
Όταν λες "καλή δυνατή κίνηση" τι εννοείς; Γίνε πιο συγκεκριμένος...Υπάρχει σεξ ή μόνο κοροιδία με τα λεφτά (+20 βγάζω σουτιέν, +30 κυλοτάκι κλπ)...
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Όταν λες "καλή δυνατή κίνηση" τι εννοείς; Γίνε πιο συγκεκριμένος...Υπάρχει σεξ ή μόνο κοροιδία με τα λεφτά (+20 βγάζω σουτιέν, +30 κυλοτάκι κλπ)...
Μήπως εννοεί " ισπανικό " με καλή δυνατή ανάμεσα τους ?
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
37
Like
5.243
Πόντοι
5.595
Μήπως εννοεί " ισπανικό " με καλή δυνατή ανάμεσα τους ?
Πραγματικά, δε ξέρω...Από τότε που σταμάτησε ο Νίκος (Body Free) (είχε φουλ πρόγραμμα και σεξ με΄σα), τα υπόλοιπα ελαιοτριβεία κινούνται σε "ρηχά νερά", με σκοπό να εξαπατούν το πελάτη με περισσότερα χρήματα χωρίς να κάνουν κάτι το φοβερό! Στην Αθήνα, φυσικά, όλα τα μαγαζιά προσφέρουν σεξ, το θεωρούν σχεδόν υποχρεωτικό!!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πραγματικά, δε ξέρω...Από τότε που σταμάτησε ο Νίκος (Body Free) (είχε φουλ πρόγραμμα και σεξ με΄σα), τα υπόλοιπα ελαιοτριβεία κινούνται σε "ρηχά νερά", με σκοπό να εξαπατούν το πελάτη με περισσότερα χρήματα χωρίς να κάνουν κάτι το φοβερό! Στην Αθήνα, φυσικά, όλα τα μαγαζιά προσφέρουν σεξ, το θεωρούν σχεδόν υποχρεωτικό!!!
Ναι , έτσι γίνεται στην Αθήνα σε όλα τα μασατζιδικα …μασαζ μερικές φορές έτσι και έτσι ή πολύ καλό και μετά σεξ με τις τιμές όπως αναγράφονται στις σελίδες τους . Έξτρα δεν υπάρχουν εκτός εάν κανεις την κίνηση μόνος σου
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
37
Like
5.243
Πόντοι
5.595
Ναι , έτσι γίνεται στην Αθήνα σε όλα τα μασατζιδικα …μασαζ μερικές φορές έτσι και έτσι ή πολύ καλό και μετά σεξ με τις τιμές όπως αναγράφονται στις σελίδες τους . Έξτρα δεν υπάρχουν εκτός εάν κανεις την κίνηση μόνος σου
Αυτό είναι τίμιο! Να ξέρει ο πελάτης τι θα του προσφέρουν και τι θα πληρώσει ανάλογα. Στη Θεσσαλονίκη, πάμε με τον "αυτόματο πιλότο"! Έτσι, δε πάμε πουθενά!
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
239
Like
385
Πόντοι
21
Πραγματικά, δε ξέρω...Από τότε που σταμάτησε ο Νίκος (Body Free) (είχε φουλ πρόγραμμα και σεξ με΄σα), τα υπόλοιπα ελαιοτριβεία κινούνται σε "ρηχά νερά", με σκοπό να εξαπατούν το πελάτη με περισσότερα χρήματα χωρίς να κάνουν κάτι το φοβερό! Στην Αθήνα, φυσικά, όλα τα μαγαζιά προσφέρουν σεξ, το θεωρούν σχεδόν υποχρεωτικό!!!
Και το bodyfree δεν είχε πάντα αξιόλογα κορίτσια. Ελληνίδες αξιόλογες πολύ σπάνια έβλεπες εκεί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όταν λες "καλή δυνατή κίνηση" τι εννοείς; Γίνε πιο συγκεκριμένος...Υπάρχει σεξ ή μόνο κοροιδία με τα λεφτά (+20 βγάζω σουτιέν, +30 κυλοτάκι κλπ)...
Στο κρυσταλ δεν υπάρχει ούτε σεξ ούτε πίπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
239
Like
385
Πόντοι
21
Έχω περάσει στην Βάνα με την Κατερίνα (οπαδός της Ρόμα) πρώτο μέρος ανύπαρκτο 2ο σχετικά καλο αλλά όχι ότι θα χάσω και το μυαλό μου, και με την Θεώνη χαλιά η τρίχα στο πόδι 2 φορές η δικιά μου σαν να χαϊδεύω τον Σαραβάκο μύριζε τσιγαριλα και γενικα τπτ το σπουδαίο
Απορώ πως η Θεώνη είναι ακόμα εκεί και την προτιμάτε κιόλας. Τελευταία φορά έκανα μαζί της πριν 4 χρόνια; Όπου η κατάσταση ήταν όπως την περιγράφεις, και τότε είχε αρκετά παραπανισια κιλά, φαντάζομαι και τώρα το ίδιο θα είναι.
 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
Γι αυτό το λόγο ακριβώς, για να συμμορφοθούν, γι αυτό και το έγραψα έτσι, η εμπειρία μου αφορά ένα μαγαζί αλλά η τακτική αυτή εφαρμόζεται σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά του χώρου. Προσπαθούν να μοιράσουν τα μεροκάματα
Στο συγκεκριμένο μαγαζί πάω στοχευμένα για δύο κοπέλες. Όσες φορές πήγαν να μου την φέρουν, έκανα μεταβολή και έφυγα. Αυτοί έχασαν
Ας το δουν λοιπόν και ας το κόψουν
ουτε το ιδιο το μαγαζι δεν καταλαβε ποιο ειναι.... πως να το κοψει?
 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
εμενα παντως στη VANA ποτε καμια δεν μου ειπε πονανε τα βυζια μου η εχω περιοδο ! Νομιζω ειναι με τι ματι θα σε παρουν-αλλα οπως και να εχει ρε παιδια χαβαλε κανουν αυτες στα παπαρια τους ! Φευγουμε και μετα γελανε και πιθανον κανουν και κουτσομπολιο για τον πελατη.
Αν δεν εχεις μονιμα δικα σου μουνακια που να τα ταιζεις και να σεβονται ειναι δυσκολα!
εχεις να μας συστησεις κανενα?
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Όσον αφορά το κρύσταλ .... Να πάρω Ολίβια? Θέλω πολύ να τη γλειψω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom