Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
file mou otan mporeseis na steileis steile se parakalo k se mena proswpiko minima to tilefono! se euxaristo!
Το ότι ούτε εσύ δέχεσαι μήνυμα ούτε αυτός μπορεί να στείλει το γνωρίζεις η λέμε για να λέμε μόνο
Κ εκτός αυτού δεν επιτρέπονται κ τα γκρικλις
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
50
Like
5.729
Πόντοι
7.636
Καλή χρονιά αλάνια υγεία και καύλα τίποτα άλλο.Επισκεψεις εβδομάδας μετά από αποχή εις τας Αθήνας για να μπει καλά ο χρόνος. Ξεκίνησα για Aqua δεν είχαν κενό και ανέβηκα μασαζιο πέρασμα με Αθηνά μιλφ ετών 40 αδύνατη ωραίο κορμί ωραίο βυζί για την ηλικία τής δυαρακι περίπου. Στα του αγώνα ψιλομαπα μασάζ πολύ χάδι λες και θα σπάσω καλό μπουρου μπουρου κατεβάζει μπλουζάκι και πολλά υγρά η γκόμενα καυλώνει για πλάκα μόλις τη χουφτωσεις και το παίξεις καλά. Συμπαθητική εμπειρία αλλά ως λάτρης των μικρών ζουμερων δεν είναι για μένα. Οπότε κατηφορησα κρυσταλ να δω τι παίζει κ εκεί Ωραίες υπάρξεις είδα και μια μικρή καινούργια αδύνατη Ίριδα αλλά ήταν πιασμένη όποτε προτιμησα Αντζελίνα μικροκαμωμένη γύρω στα 22-25 κανονικό σωματακι μικρό βυζακι ψιλοκαλο μασαζακι και παιχνιδιάρικο παιξιματακι τη πιάνει τη πουτσα με λαχτάρα το μωρό. Πιστεύω Ολίβια που είναι στο στυλ της Νάντιας και Αντζελίνα είναι καλές σα νέες προσθήκες. Για Ίριδα πέρα το ότι έχει ωραίο κορμί δεν έχω άποψη ( απαντώ στον συνάδελφο πιο πάνω). Καλή χρονιά να έχουμε αλάνια
καρφίτσα έχει σε καμιά?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.212
Πόντοι
4.895
καρφίτσα έχει σε καμιά?
σε αυτο το thread εχει σταματησει η αναφορα στην καρφιτσα εδω και χρονια...γινεται γλεντι τρικουβερτο αν παιξει καμια πιπα...κατα τα αλλα, μαλακιες των 50 Ευρω
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
50
Like
5.729
Πόντοι
7.636
Λέω, ποτέ δε ξέρεις...ας ρωτήσω!!!
Απορώ κάποιοι γράφουν με τόσο λαχτάρα τις συναντήσεις τους αυτές, για αυτά τα μασάζ μαγαζιά, λες και γαμήσαν σουπερ μουνί, και στο τέλος με το ζόρι παίχτηκε η μαλακία ή καμιά πίπα.

Δε ξέρω τι να πω....Κρίμα!!
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.040
Πόντοι
5.271
εγω να ρωτησο κατι ασχετο. στο σπα πριβε που ας πουμε ειναι μασατζιδικο δουλευει ενα μιλφ να το πω... δεν ξερω αλλα βγαζει κατι προστυχο και φαινεται σαν να εχει ενισχυμενα βυζια τουμπανα και θελω να της χυμυξω. ξερει κανεις τι παιζει με αυτην? ειναι η κοπελα που σηκωνει τα τηλεφωνα λογικα και βρισκεται στην υποδοχη παντα.
Στο σπα πριβέ εννοείς στην υποδοχή που είναι έτσι;;τι να παίζει φίλε υπάλληλος είναι κ είναι όντως πρόστυχο φάτσα κ για άγρια γαμησια
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.040
Πόντοι
5.271
Αυτή πρέπει να είναι η γυναίκα του ιδιοκτήτη μην ορμησεις μεγάλε γιατί δε σε βλέπω καλά χαχα
Όχι δεν είναι η γυναίκα η του ιδιοκτήτη την λένε τασουλα νομίζω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Στο σπα πριβέ εννοείς στην υποδοχή που είναι έτσι;;τι να παίζει φίλε υπάλληλος είναι κ είναι όντως πρόστυχο φάτσα κ για άγρια γαμησια
Παμε να την παρουμε παρτουζα μαν μουυυυυυ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Παμε να την παρουμε παρτουζα μαν μουυυυυυ
Ψόφιος για εξαέρωση είσαι κι εσύ ρε πούστη, σαν τον Μαύρο…
Άντε κατέβα Αθηνα να πιούμε κι εκείνο τον γαμωκαφέ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Ψόφιος για εξαέρωση είσαι κι εσύ ρε πούστη, σαν τον Μαύρο…
Άντε κατέβα Αθηνα να πιούμε κι εκείνο τον γαμωκαφέ
Παντα ειμαι ψοφιος για εξαερωση, εχεις φαγωθει για τον γαμωκαφε αφου σε πηγα για φαγητο. αααα παιζει να κατεβω αθηνα, θα σε πω ομως, δεν ειναι σιγουρο.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Κανενα ωραιο μιλφακι για μασαζ στην πολη μας ξερετε αγαπητοι συναδελφοι?
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι . Γνωρίζει κανείς αν η Στεφανία απο body free αγνοείται ή συνεχίζει σαν Σοφία ?
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
E2A2A3AE-53C2-43B2-AD13-18182FDA3612.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια είναι η κυρία ;
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Καλή χρονιά αλάνια υγεία και καύλα τίποτα άλλο.Επισκεψεις εβδομάδας μετά από αποχή εις τας Αθήνας για να μπει καλά ο χρόνος. Ξεκίνησα για Aqua δεν είχαν κενό και ανέβηκα μασαζιο πέρασμα με Αθηνά μιλφ ετών 40 αδύνατη ωραίο κορμί ωραίο βυζί για την ηλικία τής δυαρακι περίπου. Στα του αγώνα ψιλομαπα μασάζ πολύ χάδι λες και θα σπάσω καλό μπουρου μπουρου κατεβάζει μπλουζάκι και πολλά υγρά η γκόμενα καυλώνει για πλάκα μόλις τη χουφτωσεις και το παίξεις καλά. Συμπαθητική εμπειρία αλλά ως λάτρης των μικρών ζουμερων δεν είναι για μένα. Οπότε κατηφορησα κρυσταλ να δω τι παίζει κ εκεί Ωραίες υπάρξεις είδα και μια μικρή καινούργια αδύνατη Ίριδα αλλά ήταν πιασμένη όποτε προτιμησα Αντζελίνα μικροκαμωμένη γύρω στα 22-25 κανονικό σωματακι μικρό βυζακι ψιλοκαλο μασαζακι και παιχνιδιάρικο παιξιματακι τη πιάνει τη πουτσα με λαχτάρα το μωρό. Πιστεύω Ολίβια που είναι στο στυλ της Νάντιας και Αντζελίνα είναι καλές σα νέες προσθήκες. Για Ίριδα πέρα το ότι έχει ωραίο κορμί δεν έχω άποψη ( απαντώ στον συνάδελφο πιο πάνω). Καλή χρονιά να έχουμε αλάνια
Νεφέλη εγγύηση. Αγγελίνα επίσης. Χάσαμε την Νάντια … ??
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.566
Κριτικές
165
Like
25.488
Πόντοι
34.168

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Σαν Σοφια που συνεχιζε?
Την ψαχνω και εγω..
Φακίρη δεν είναι επιβεβαιωμένη η πληροφορία . Μου είπε συναγωνιστής οτι συνέχισε στο ίδιο αλλά με το όνομα Σοφία . Δεν βγάζει άκρη ωστόσο …
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.566
Κριτικές
165
Like
25.488
Πόντοι
34.168
Φακίρη δεν είναι επιβεβαιωμένη η πληροφορία . Μου είπε συναγωνιστής οτι συνέχισε στο ίδιο αλλά με το όνομα Σοφία . Δεν βγάζει άκρη ωστόσο …
Εχει χρονια που σταματησε απο εκει..
Καλοπαντρευτηκε εμαθα εγω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom