Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Tigris77

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
88
Like
225
Πόντοι
21
Μοιάζει να είναι το Dames της γνωστής Άννας που το τελευταίο διάστημα ήταν στην Εγνατία, κοντά στην Καμάρα. Αλλά δεν έχω ιδέα για το αν είναι καινούριος χώρος ή αν μετακόμισαν.
Μετακόμισαν φίλε μου.
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
226
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες. Το dames ήρθε ανατολικά. Στην Όλγας κοντά στην Μπότσαρη. Επειδή εδώ γύρω οι επιλογές είναι πολύ πολύ περιορισμένες, αξίζει το 60αρι για φουλ που είπε στο τηλ η τσατσά;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.277
Like
731
Πόντοι
96
Χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες!Εχει πετυχει καποιος σε αλλα μαγαζια εστω κ πριβε κοπελες απο μαγκυ η κ την ιδια την μαγκυ?αδυναμιες μου,αθηνα νικολετα.αν ναι κ εχει την διαθεση ας απαντησει με π.μ.Επισης στο τελος καθε χρονιας επειδη αναπολω γενικα...που ειναι ρε παιδια τα χρονια που πηγαιναμε στο βασιλη κ στην ευα κερδυλιων κ ειχε την τονια την μαρια κ την μαριαννα πριν ανοιξει δικο της μαγαζι...η που πηγαιναμε στον βασιλη καραμανλη κ ειχε φοιβη κ νοελ.οσο ποσω κ να με γυρισετε σαν την φοιβη δεν εχω ξαναβρει..την εψαξα παντου αλλα δυστυχως δεν την ξαναβρηκα..καλη χρονια να εχουμε!αν γνωριζετε κατι για τα κοριτσια της μαγκυς στειλτε!τωρα μου ηρθε κ στο μυαλο κ η ευα με το εντελβαις.μου φαινεται μεγαλωνω χαχαχα!!!
Καλησπέρα
Καλή Χρονιά σε όλους.

Νομίζω ότι από τα κορίτσια που ήταν στης Μαγγυς μόνο η Μαργαρίτα στο Aqua έχει μείνει στην ενεργό δράση.
 

Janaga33

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα!! Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους..
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
197
Like
132
Πόντοι
1
Κύριοι καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε!θα ήθελα να ρωτήσω αν η Εβητα έχει ακόμη χώρο και δεν ξέρω αν ισχύει ένα νούμερο που έχω ,τελειώνει σε 545!είχα πάει μερικές φορές πριν πολύ καιρό όταν είχε το μαγαζί στην Καλαμαριά ,πριν την Αιγαίου σε ένα στενό !
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Κύριοι καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε!θα ήθελα να ρωτήσω αν η Εβητα έχει ακόμη χώρο και δεν ξέρω αν ισχύει ένα νούμερο που έχω ,τελειώνει σε 545!είχα πάει μερικές φορές πριν πολύ καιρό όταν είχε το μαγαζί στην Καλαμαριά ,πριν την Αιγαίου σε ένα στενό !
Αυτό είναι το νούμερο. Αλλά κάλεσε πρώτα μια και έχει αλλάξει αρκετές τοποθεσίες από τότε
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Κύριοι καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε!θα ήθελα να ρωτήσω αν η Εβητα έχει ακόμη χώρο και δεν ξέρω αν ισχύει ένα νούμερο που έχω ,τελειώνει σε 545!είχα πάει μερικές φορές πριν πολύ καιρό όταν είχε το μαγαζί στην Καλαμαριά ,πριν την Αιγαίου σε ένα στενό !
το τηλ ειναι στο τελος 952.και ειναι στης ολγας κοντα στην σχολη τυφλων
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το zesi έκλεισε τελείως ;
αν εκλεισε γλιτωσαμε απο τον μπιχλομιχαλιο.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
197
Like
132
Πόντοι
1

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπέρα και καλή χρονιά! Έχει δοκιμάσει κάποιος Χρύσα η Σοφία από vana spa. Ας ενημερώσει εδώ ή inbox. Ευχαριστώ
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Χθεσινή επίσκεψη στο zesi !
Αυτά που θα γράψω είναι για να καταλάβουν κάποιοι σε τι είδους άτομα πάμε κ ακουμπάμε τα λεφτά μας!

Διαλέγω την Νάντια! ( μεταγραφή από τον παγωτατζη)
Στο δωμάτιο την λέω ...Πώς ΤΟ πρόγραμμα που κάνω πάντα εγώ εδώ είναι 2 εκτονώσεις Με (80€)! Και φυσικά δεν ξεφεύγω από τον χρόνο μου κ το ξέρει κ ο Μιχάλης!!!
Νάντια: Ναι Οκ!

Με την κοπέλα πέρασα πολύ καλά, αφού τελείωσα στο 25 λεπτό 2 φορές!!! Για να τα λέμε όλα, γιατί εγώ είμαι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ!!! Και σαν μέλος τις σόλες μου τις έχω λιώσει!:rockon:

Πληρώνω τον κυρ.Μιχαλη με 100€ κ δεν δίνει τα ρέστα! (1.5 χρόνο πελάτης πάντα το ίδιο παράβολο του δίνω)

Του λέω: Τα ρέστα? Το εικοσαρικο?:embarrased:

Μου λέει: "Να τα βρεις με την κοπέλα!!!

- Οκ του λέω κ θα με χάσεις από πελάτη!!!:birdman:

Αυτά... κ να πεις ένα Ευχαριστώ στον Κουλη που τα χει κλείσει όλα κ δουλεύετε κάτι τέτοια αρπαχτικά!!!

Υ.Γ. Είναι τόσο μικρή η πιάτσα που τα βιζιτακια σου τα βρίσκω κ Αλλού!!!:sunglasses:
Ένας σχεδόν χρόνος πέρασε από την πουστιά που μου έκανε ο βρωμιαρης κ βλέπω ότι μάλλον το έκλεισε το κινητό μπουρδελο του!

ΚΑΛΟ ΑΦΑΝΙΣΜΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ !!! :rockon: :rockon::rockon::wanker:
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Καλή χρονιά σε όλους. Πήγε κανείς πρόσφατα crystal να μας πει για το ρόστερ? καμία καινούρια αξιόλογη υπάρχει?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλή χρονιά αλάνια υγεία και καύλα τίποτα άλλο.Επισκεψεις εβδομάδας μετά από αποχή εις τας Αθήνας για να μπει καλά ο χρόνος. Ξεκίνησα για Aqua δεν είχαν κενό και ανέβηκα μασαζιο πέρασμα με Αθηνά μιλφ ετών 40 αδύνατη ωραίο κορμί ωραίο βυζί για την ηλικία τής δυαρακι περίπου. Στα του αγώνα ψιλομαπα μασάζ πολύ χάδι λες και θα σπάσω καλό μπουρου μπουρου κατεβάζει μπλουζάκι και πολλά υγρά η γκόμενα καυλώνει για πλάκα μόλις τη χουφτωσεις και το παίξεις καλά. Συμπαθητική εμπειρία αλλά ως λάτρης των μικρών ζουμερων δεν είναι για μένα. Οπότε κατηφορησα κρυσταλ να δω τι παίζει κ εκεί Ωραίες υπάρξεις είδα και μια μικρή καινούργια αδύνατη Ίριδα αλλά ήταν πιασμένη όποτε προτιμησα Αντζελίνα μικροκαμωμένη γύρω στα 22-25 κανονικό σωματακι μικρό βυζακι ψιλοκαλο μασαζακι και παιχνιδιάρικο παιξιματακι τη πιάνει τη πουτσα με λαχτάρα το μωρό. Πιστεύω Ολίβια που είναι στο στυλ της Νάντιας και Αντζελίνα είναι καλές σα νέες προσθήκες. Για Ίριδα πέρα το ότι έχει ωραίο κορμί δεν έχω άποψη ( απαντώ στον συνάδελφο πιο πάνω). Καλή χρονιά να έχουμε αλάνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom