Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

Alexgr@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, θέλω να πάω στο κρυστάλ. Τι φάση; Μόνο φραπέ σε κάνουν;
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Από Φένια στο λουξουρι έχει πάρει κανείς τίποτα παραπάνω από εκτόνωση.... πληροφορίες σε pm
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξέρει κανένας ποια είναι η εικονιζόμενη κοπέλα από μασατζιο? Αξίζει επίσκεψης? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-12-09-20-41-32-929_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2021-12-09-20-41-32-929_com.facebook.katana.jpg
    457,7 KB · Εμφανίσεις: 72

massage_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
98
Πόντοι
0
Αναφορα απο τις επισκεψεις μου το τελευταιο περιπου εξαμηνο:
-Κατερινα Αρετσου ,αργησα να φτασω δεκα λεπτα και δεν με δεχτηκε!
-Ακουα σπα περασμα δυο φορες με ξενια,μασαζ πολυ μετριο(χαιδεματα),ρουχο δεν εβγαλε κανενα,μετρια μα**κια 50 ευρω,με αφησε να χουφτωσω μονο λιγο πανω απο τα ρουχα το κωλι της!Και τις δυο φορες ειχε περιοδο οπως ειπε!
-Κορινα βασ.ολγας,γυρω στα 60 ετη ,αρκετα σπασμενη και κουρασμενη,χωρος σπιτι που μαλλον μενει και με αλλους με ενα μικρο μπανιο κι ενα χωρο για μασαζ,μασαζ μετριο στη συνεχεια το πηρε στο στομα οπου και με τελειωσε!Υποσχεθηκε οτι θα με βαλει στο δωματιο την επομενη φορα..Βεβαια επομενη φορα δεν θα υπαρξει..Ολα αυτα με ενα πενηνταρικο!
-Βενους παπαναστασιου,τρεις κοπελες παρουσες οταν πηγα,μια καυλα με πλαστικα βυζια και γυαλια στο γραφειο και αλλες δυο σαβουρες στις καρεκλες!Φυσικα ζητησα την τθπισσα απο το γραφειο αλλα ειπε οτι μασαζ δεν κανει,ετσι λοιπον πηγα με την μικρη τη σγουρομαλλα σαβουρα,μασαζ ανυπαρκτο,ισα ισα χαιδευε με μια κρεμουλα που ειχε βαλει στα χερια,μου ειπε να γυρισω και με + 20 να δοκιμασω τον φραπε!Γυρισα δυστυχως και δεκα λεπτα το βαρουσε αλλα δεν εχυσα ντυθηκα και δρομο!
-body free :μια κοπελα παρουσα οταν πηγα ,πολυ λιγα και σπαστα ελληνικα ,περασα μαζι της στα 80 μασαζ δεν εκανε καθολου 3 λεπτα πιπα και κοπανημα αλλα 5 λεπτα στα 4 και δρομο...Βγαινοντας ο ιδιωκτητης κοιτουσε δηθεν απορημενος και ειπε εισαι γρηγορο τουφεκι εσυ!Δεν θα με ξαναδεις του λεω ,κι εκει με ρωταει τι συναιβει απολογουμενος οτι την επομενη φορα θα ειναι ολα οπως πρεπει..
-dames:δυο κοπελες παρουσες επελεξα τη μια με πλεξουδακια και πολλα τατουαζ ,μολις μπηκαμε στο δωματιο καταλαβα οτι ηταν λιωμα ,ολα σε σλοου μοσιον...Τη βαρεσα μια στα 4 και εις το επανειδην με 80 ευρουλακια...Μασαζ ουτε γιε δειγμα και εδω!
Τα συγχαρητήρια μου για τις συνοπτικές αλλά πληρέστατες περιγραφές, ικανές να πληροφορήσουν όλους τους αναγνώστες σύμφωνα με τον σκοπό του σαιτ! Αναφορικά με το dames που έχω προσωπική εμπειρία, αποκόμισα και ο ίδιος τις χειρότερες εντυπώσεις, τις οποίες ανέφερα σε προηγούμενη ανάρτηση μου. Και δεν ήμουν ο μόνος. Εκτός του ότι αντιλήφθηκα ότι κάποιες είναι μονίμως λιώμα, γεγονός που επηρεάζει την υγιεινή, την ασφάλεια και την ποιότητα των υπηρεσιών, επιπροσθέτως λόγω ακριβώς του ότι είναι λιώμα, αμφιβάλλω ότι καθαρίζουν τα δωμάτια ή πλένουν τις πετσέτες. Υποψιάζομαι ότι απλώς τις στεγνώνουν. Να μην μιλήσω για το μασάζ που βίωσα, το οποίο είναι απλά ανύπαρκτο. Διερωτώμαι πως είναι δυνατό ο ιδιοκτήτης της εν λόγω επιχείρησης μετά από τόσα αρνητικά σχόλια να μην προβαίνει σε στοιχειώδεις κινήσεις για να βελτιώσει την ποιότητα και ασφάλεια των υπηρεσίων του, αφού ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον.......
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
καμια πληροφορια για την κοπελα εδω?
Την πήρα σπίτι για μασάζ.Μονο μασάζ τπτ άλλο δεν παίζει.Τουλαχιστον κάνει καλό μασαζακι.Αυτα τ λίγα.
 

Glenn Quagmire

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2021
Μηνύματα
6
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κανένας ποια είναι η εικονιζόμενη κοπέλα από μασατζιο? Αξίζει επίσκεψης? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.
Αυτή είναι η Άννα, είχε δουλέψει πιο παλιά στη Βάνα και μετά ήταν υπεύθυνη στο Βένους στη Μοναστηρίου. Πετίτ, κοντή, άκωλη, άβυζη, αλλά με καλούτσικο πρόσωπο. Μασάζ, το κλασσικό χάδι που κάνουν οι περισσότερες σε μαγαζιά τέτοιου είδους και στα του αγώνα, πολύ μέτρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Ποιες άλλες εκτός από την Ρίτα κάνουν τσιμπούκι στο ακούα ?....θέλω να πάω να δώσω ένα τσιμπούκι σήμερα..... πληροφορίες σε πμ
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Καλησπέρα ξέρει κανένας ποια είναι η εικονιζόμενη κοπέλα από μασατζιο? Αξίζει επίσκεψης? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.
Έστειλα μήνυμα και ρώτησα αλλά απάντηση καμια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom