Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
705
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα. Πέρασα προ ημερών από dames. Παρούσα η Νάταλι. Για μασάζ ούτε λόγος. Κατευθείαν στο προκείμενο. Πολύ μπλα μπλα μπλα μπλα... Γλώσσα δεν έβαλε μέσα. Ήθελα να βγάλω κι άλλα γούστα αλλά με έκοβε η πολυλογία της. Δύσκολα να προτιμηθεί εκ νέου.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
126
Like
181
Πόντοι
1
καλημέρα παίχτη,
καλά γιατί δε της είπες από την αρχή, ότι θα ζητήσεις κάτι που θέλεις, ή έξω ή όταν μπήκε στο δωμάτιο?
Αν πει σου ξου μου ξου κλπ, την λες άκυρο άστο κοπελιά, και κάνεις μεταβολή και άουτ!!!

Κάνε το μία φορά, και την επόμενη γράψε μας να μας πεις τι έγινε!!!!
Λέει ότι δεν βγάζει η προκείμενη. Να μας πει άλλος που έχει περασει μαζί της άμα έβγαλε ,μήπως το κάνει μόνο σε εμένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σωστό. Άκου δεν έβγαλε μπλούζα.
Δεν σου έχει τύχει ?
 

Anestis31

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Όσο πιο πολύ μελετήσεις, τόσο το καλύτερο για σένα. Αλλά και όσο κι αν μελετήσεις, αν δεν φας τα μούτρα σου μερικές φορές, δεν θα μάθεις. Με τον καιρό θα αποκτήσεις ένστικτο και θα καταλαβαινεις πιο εύκολα τις φόλες. Απαραίτητο είναι βέβαια να ενημερώνεις όταν πηγαίνεις κάπου, όχι μόνο να ρωτάς…καλωσήρθες
Και εγώ αυτό πιστεύω,θα φάω και φολες....
Και εννοείται θα ενημερώνω!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Λέει ότι δεν βγάζει η προκείμενη. Να μας πει άλλος που έχει περασει μαζί της άμα έβγαλε ,μήπως το κάνει μόνο σε εμένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν σου έχει τύχει ?
Ποτέ, να σου πω την αλήθεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λέει ότι δεν βγάζει η προκείμενη. Να μας πει άλλος που έχει περασει μαζί της άμα έβγαλε ,μήπως το κάνει μόνο σε εμένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν σου έχει τύχει ?
Ποτέ, να σου πω την αλήθεια
 

NickTheFox

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
9
Πόντοι
0
Εχει κανεις εμπειρια με γλειψιμο στις πατουσες ? εννοω υπαρχει καμια κοπελα που αντι να μου κανει μασαζ να της γλειψω εγω τις πατουσες ?
 

KoinosParanimastis

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Συνεχεια με Ιρινα λενκα,μουτρα σκασμενα απο το υαλουρωνικο και δεν ξερω και τι αλλο κορμι ομως πολυ καλο και βυζι επισης,χωρος ενα μπουρδελο κυριολεκτικα σαλονι καναπες πεταμενα ολα ,το κοριτσιο ομως ομιλιτικη παθιαρα και τιμια...Μασαζ φυσικα και οχι!Πακετο με δυο βολια στα 70 με ανεση χρονου!
-Επομενη η ξανθουλα η πριβε με τα σγουρα μαλλια ξεχναω το ονομα εκει κοντα στη μαρτιου,φιλικη αν και εμφανηνισιακα καθολου του γουστου μου μασαζ πολυ μετριο σε μια κρεβατοκαμαρα τσιμπουκι ολα τα λεφτα και μετα μια ξεπετα για γαμησι δυο φορες 90 ευρω και γεια σας!
-Αngels spa:μασαζακι απο την ευχα με δυνατη μαλακια στο τελος ,εβγαλε και σουτιεν αλλα μεχρι εκει .Τιμη δεν θυμαμαι!
-Θεανω,πολυ καλο μασαζ εντελως γυμνος αλλα τιποτα παραπανω απο εξτρα!
Τελος νουρου στην αγιου δημητριου,τιμη στα 100 ευρω ,κοριτσι 35-40 σπαστα ελληνικα ωραιο κορμι ομως!Φιλοτημη πολυ με δυο τελειωματα και μετα να με σαπουνισει στο μπανιο κλπ!Χωρος απλα τραγικος,ενα μικρο διαμερισμα χωρις φως παραθυρα κλειστα και μυριζε μουχλα!Επισης ολα τα ζουμια στο στρωμα που το πλενει μονη της στο χερι μετα χωρις κανενα κανονα υγιεινης...
Αυτα απο εμενα ,ελπιζω να μην ξεχασα κατι και αν ξεχασα θα επανελθω!Συμπερασμα ,οτι η πολη μας ειναι ετη φωτος πισω σε τετοιες υπηρεσιεσ δυστυχως!
Παλιά που το σκεφτόμουν για nuru έγραφε στο site της σε περίοπτη θέση ότι δε παίζει σεξ και τώρα νομίζω έχει αφαιρεθεί αυτό. Έχει αλλάξει κάτι ή συνεχίζει να στον τρίβει με τα μπούτια;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.454
Πόντοι
1.056
Εχει κανεις εμπειρια με γλειψιμο στις πατουσες ? εννοω υπαρχει καμια κοπελα που αντι να μου κανει μασαζ να της γλειψω εγω τις πατουσες ?
Κριστιάνα από crystal, δεν ξέρω αν είναι στον χώρο ακόμα
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Παλιά που το σκεφτόμουν για nuru έγραφε στο site της σε περίοπτη θέση ότι δε παίζει σεξ και τώρα νομίζω έχει αφαιρεθεί αυτό. Έχει αλλάξει κάτι ή συνεχίζει να στον τρίβει με τα μπούτια;
Όχι δεν έχει αλλάξει κάτι
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
καμια πληροφορια για την κοπελα εδω?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
καμια πληροφορια για την κοπελα εδω?
την διαβασες την αγγελια καλα?οχι εκτονωση λεει
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
την διαβασες την αγγελια καλα?οχι εκτονωση λεει
Αδερφε και στο νουρου η αγγελια λεει με εσωρουχα και οταν πας κανεις γυμνος..Την εχω δει την αγγελια αλλα ηθελα να μαθω αν καποιος ξερει κατι παραπανω!
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Αδερφε και στο νουρου η αγγελια λεει με εσωρουχα και οταν πας κανεις γυμνος..Την εχω δει την αγγελια αλλα ηθελα να μαθω αν καποιος ξερει κατι παραπανω!
γυμνος κανεις,χυνεις οκ δεν αντιλεγω.....αλλα χερι δεν βαζει με τιποτα...αν αυτο σε ψηνει παω πασο
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
140
Like
120
Πόντοι
1
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, αυτή η Νάντια, από το Crystal στη Μοναστηρίου, εμφανισιακά πως είναι? Άκουσα καλές κριτικές αλλά δεν την ξέρω φατσικα... Κάποιες πληροφορίες για χρώμα μαλλιών, σώμα κτλ αν έχει πάει κάποιος τελευταία...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
50
Like
5.729
Πόντοι
7.636
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, αυτή η Νάντια, από το Crystal στη Μοναστηρίου, εμφανισιακά πως είναι? Άκουσα καλές κριτικές αλλά δεν την ξέρω φατσικα... Κάποιες πληροφορίες για χρώμα μαλλιών, σώμα κτλ αν έχει πάει κάποιος τελευταία...
Αλογάκι είναι...Μην περιμένεις πολλά, πέραν της φραπεδιάς...
Εμφάνιση είναι καλόοο......
Σώμα τουμπανέιρο...αν την δεις έξω να περπατάει, γυρνάς το κεφάλι να την παρακολουθήσεις και ρίχνεις και το μπινελίκι σου....
Αυτά....!!
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
48
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπερα,απο massagio κανενα νεο,ζητουν και πιστοποιητικο εμβολιασμου,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom