Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
επιβεβαιώνω ότι η Άννα είναι μεγάλη σαρακατσάνα στο χορό........... που λέγεται μασάζ η στούντιο μασάζ :hi:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
την Κατερίνα θέλεις να πεις που βαφτίστηκε Μαργαρίτα  :thumbsup: :thumbsup:

Οχι,η Μαργαρίτα πάντα Μαργαρίτα ήταν......Η Κατερίνα βαφτίστηκε Αφροδίτη... :rockon: :rockon:...επίσης πάρα πολύ καλή......
 
  • Like
Αντιδράσεις: Butts

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Οχι,η Μαργαρίτα πάντα Μαργαρίτα ήταν......Η Κατερίνα βαφτίστηκε Αφροδίτη... :rockon: :rockon:...επίσης πάρα πολύ καλή......
εννοείς την παλιά Μαργαρίτα με το κοντό μαλλάκι και το ωραίο πρόσωπο?
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Απο Εθ.Μακαριου καμια πληροφορια παιζει; εχει να προτεινει καποιος καποια κοπελα απο εκει; λεω να περασω σημερα...

Κι αν είσαι μερακλής μπορείς να δοκιμάσεις την Ροζαλίντα στην Άννα. Παλιά καραβάνα στο μαγαζί μιλφάρα με τα όλα της!!
Από τα κορυφαία μασάζ που σε "σιδερώνει" ενώ η πίπα της άνευ, μετά τελειωτικού :pipa1: είναι ίσως από τις καλύτερες στην πιάτσα!!!
Δεν είναι τυχαίο που έχει το δικό της πιστό κοινό παρά το ανταγωνιστικό περιβάλλον του μαγαζιού με τις μικρότερες τσαχπινογαργαλιάρες που διαθέτει. Προσωπικά την δοκίμασα κατόπιν παραίνεσης της Άννας και κατάλαβα γιατί έρχονται πολλοί που την ζητάνε κι αν δεν είναι διαθέσιμη την κάνουνε...
Αυτά η Ροζαλίντα.... ;)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Καλημέρα...Δε ξέρω αν είμαι εκτος θέματος. Θα ήθελα να μου πείτε ανάμεσα από τη Μαριάννα στο Central spa και την Ελένη στο Paradise ποια πιστεύετε ότι είναι καλύτερη? Σας ευχαριστώ :happy:

Ελένη σούπερ μασάζ και υπηρεσίες τα πάντα όλα εκτός άναλ. Όλα σε Pse ρυθμούς και πάντα με τρελλό κέφι και γουστάρει κάργα!!! :rockon:

Μαριάννα μασάζ γιοκ, αλλά πιπινοειδές προκλητικό, με κώλο διαθέσιμο για ξέσκισμα (έναντι έξτρα αμοιβής) και με πολλές αναφορές ξεπέτας τα τελευταία χρόνια.... 
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
ποιες που κανουν καλο μασαζ και καλο σεχχχχ κανουν και γλυφοκωλαδα καταπληχτική;;
 

Avert

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Η Τζέσικα από Συγγρού 40-42 ξέρει κανείς αν κάνει?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
κανει μερακλη μου

:rockon:
Και μίας και αναφέρθηκε κάτι για Τζέσικα....! :headbaning2:
Επίσκεψη πριν από λίγο στον 3ο όροφο του ιδρύματος Συγγρού 40-42!
Η υπηρεσία "καινούργια" πλέον ευγενική και χαμογελαστή μου παρουσίασε τις κοπέλες...Τρείς ήταν όλες κι όλες διαθέσιμες...
Λέιλα η γνωστή μελαχρινούλα κοπελίτσα που αρκετοί αναφέρονται για το πρόγραμμα της...!
Η Εύα η γνωστή μελαχρινή και αυτή,και η Αγάπη...Ξανθιά,έκφυλο πρόσωπο,αρκετά τατουάζ σε όλο το σώμα και όμορφο σώμα με λευκή επιδερμίδα...Με το μου την παρουσίασε η υπηρεσία αμέσως την διάλεξα για τα ενδότερα...Κάτι ο τρόπος που έκανε παρέλαση,κάτι τα σχόλια των τελευταίων ημερών με έκαναν να την επιλέξω αμέσως...!Λεπτομέρειες στην κριτική! :rockon:
Τζέσικα και Βίκυ ήταν σε πρόγραμμα....! :takethis: Η Μαρίνα που ήταν και ο αρχικός μου στόχος σε ερώτηση μου θα είναι σε μία εβδομάδα πίσω....!
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.404
Πόντοι
2.306
ποιες που κανουν καλο μασαζ και καλο σεχχχχ κανουν και γλυφοκωλαδα καταπληχτική;;
Τύπε στο συγγρου 40-42 τζεσικα αλεσια μαρίνα σπατουλαρουν με υπομονή και γουστάρουν, ενώ και το μασάζ το κατέχουν αρκετά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Avert

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.574
Κριτικές
190
Like
48.265
Πόντοι
41.443
ποιες που κανουν καλο μασαζ και καλο σεχχχχ κανουν και γλυφοκωλαδα καταπληχτική;;

Τύπε στο συγγρου 40-42 τζεσικα αλεσια μαρίνα σπατουλαρουν με υπομονή και γουστάρουν, ενώ και το μασάζ το κατέχουν αρκετά.

να συμπληρωσω μονο και τη Λειλα για το σπατουλαρισμα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Επίσκεψη και η αφεντιά μου από Μιχαλακοπούλου 179
Στην πόρτα η γλυκύτατη και ευγενάστατη Φωτεινή.
Μου παρουσίασε τη μελαχρινή Βίκη με τα πεταχτά δοντάκια, γνωστή από το Γ Σεπτεμβρίου, τη Χριστίνα ψηλή γυναικάρα με κοντό μαλλί και αρκετά τατού, τη Γιάννα μελαχρινό τουμπανάκι και τη Ντιάνα αγγελικό πιπίνι καστανόξανθο. Στοχοποίησα τις δύο τελευταίες αλλά λόγω δωματίων δεν μπορούσα να περιμένω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Συνέχεια της βόλτας:

Μαρνη 28 χτες δούλευε η Λουλού που παλιότερα εκτελούσε χρέη σερίφισας. Χτες είχε φορέσει το μίνι φορεματάκι, ήταν φρεσκολουσμένη και σαφώς ανανεωμένη. Πρόκειται για κινέζα μιλφ.
Η κινέζα Λίλη θα επανέλθει τις προσεχείς ημέρες.

Στο DBA Κατεχάκη για ακόμα μια φορά έλειπε η μαλαισιανή Νάντια, πρώην Άννα από τη Βλαχοπούλου. Είναι η τρίτη φορά που την πατάω γιατί κάποιος βαριέται να τη σβήσει από τις βάρδιες. Επίσης έλειπε και η Μυρτώ που ήταν ο επόμενος στόχος μου. Πάντως είχε ένα τουμπανάκι μαυρούλα την Amy. Ήταν η πιο ωραία της χτεσινής βραδιάς. Δεν μου πολυαρέσουν οι μαύρες, με εξαίρεση τη Ναόμι στους γερμανούς,  αλλά όποιος γουστάρει θα γουστάρει. Η Αλίνα άνοιξε την πόρτα.

Στο Βλαχοπούλου η κινέζα Λίνα έχει αποσυρθεί αλλά  υπάρχει η μιλφ σιγκαπουριανή Αλκεξάνδρα πρώην Λάνα από Πατησίων 131.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Συνέχεια της βόλτας:
Μαρνη 28 χτες δούλευε η Λουλού που παλιότερα εκτελούσε χρέη σερίφισας. Χτες είχε φορέσει το μίνι φορεματάκι, ήταν φρεσκολουσμένη και σαφώς ανανεωμένη. Πρόκειται για κινέζα μιλφ.
Η κινέζα Λίλη θα επανέλθει τις προσεχείς ημέρες.

Η Λουλού περνάει μέσα ή με τίποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom