Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Avert

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Η Νάνσυ στη Φίλωνος είναι αυτή που ήταν στη θησεως στο Μαρούσι αν όχι αυτή μαζί με τη χαρά που ήταν εκεί ξέρει κανείς που τις βρίσκουμε
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Για τη Μυρτώ πήγα χθες Κυριακή στο DBA Massage στη Κατεχάκη 63Α (3ος όροφος, κουδούνι B.B. CENTER) και είχε δωμάτιο δυστυχώς...θα ξαναπάω σήμερα πριν κλείσει...ίσως είμαι τυχερός  :hi:
Κλείσε ραντεβού καλύτερα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
περασα σημερα απο το Iris Massage [glow=red,2,300]Σολωμου 70[/glow]
στην υποδοχη και υπευθυνη η γνωστη σε ολους Λιζα απο Συγγρου 45.
Χωρος σχετικα μικρός αλλα πολυ ομορφα διοκοσμημενος καθαρος και ζεστος.
2 μεγάλα δωματια τα οποια εχουν και καναπε και το ενα δωματιο διαθετει και ντουζοερα.
60 ευρω η μιση ωρα και 80 ευρω η μια ωρα.
Κοπελες υπηρχαν 3:
η γνωστη Ρωσιδα μιλφ Ντιανα. Ψιλη ξανθια εντυπωσιακη με ωραιο αδυνατο κορμι.
Μια ακομη Ρωσιδα καλλιγραμμη  η Αναστασια. Πολυ ωραια ποδια οσο μπορουσα να διακρινω απο το σεξυ φορεμα που φορουσε. Ηλικια περιπου 33-35
Και η πιο μικρη σε ηλικια Ανριαννα. Σχετικα μετριου αναστηματος με καστανο σγουρο μαλλι, το κοριτσι της διπλανης πορτας. Αδυνατη και αυτη και αρκετα νοστιμη.

Η Λιζα με ενημερωσε πως για ολους τους πελατες υπαρχει η δυνατοτητα να παρκαρουν το αμαξι η την μηχανη τους σε πολυ κοντινο παρκινγκ πλησιον του μασαζ δωρεαν. Το μονο που εχουν να κανουν ειναι να παρουν ενα τηλ στα τηλ 6906520715 και 2105239240 και να συννενοηθουν με την Λιζα.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
περασα σημερα απο το Iris Massage [glow=red,2,300]Σολωμου 70[/glow]
στην υποδοχη και υπευθυνη η γνωστη σε ολους Λιζα απο Συγγρου 45.
Χωρος σχετικα μικρός αλλα πολυ ομορφα διοκοσμημενος καθαρος και ζεστος.
2 μεγάλα δωματια τα οποια εχουν και καναπε και το ενα δωματιο διαθετει και ντουζοερα.
60 ευρω η μιση ωρα και 80 ευρω η μια ωρα.
Κοπελες υπηρχαν 3:
η γνωστη Ρωσιδα μιλφ Ντιανα. Ψιλη ξανθια εντυπωσιακη με ωραιο αδυνατο κορμι.
Μια ακομη Ρωσιδα καλλιγραμμη  η Αναστασια. Πολυ ωραια ποδια οσο μπορουσα να διακρινω απο το σεξυ φορεμα που φορουσε. Ηλικια περιπου 33-35
Και η πιο μικρη σε ηλικια Ανριαννα. Σχετικα μετριου αναστηματος με καστανο σγουρο μαλλι, το κοριτσι της διπλανης πορτας. Αδυνατη και αυτη και αρκετα νοστιμη.

Η Λιζα με ενημερωσε πως για ολους τους πελατες υπαρχει η δυνατοτητα να παρκαρουν το αμαξι η την μηχανη τους σε πολυ κοντινο παρκινγκ πλησιον του μασαζ δωρεαν. Το μονο που εχουν να κανουν ειναι να παρουν ενα τηλ στα τηλ 6906520715 και 2105239240 και να συννενοηθουν με την Λιζα.
:orchestra: Respect!
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Απο Εθ.Μακαριου καμια πληροφορια παιζει; εχει να προτεινει καποιος καποια κοπελα απο εκει; λεω να περασω σημερα...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλημέρα...Δε ξέρω αν είμαι εκτος θέματος. Θα ήθελα να μου πείτε ανάμεσα από τη Μαριάννα στο Central spa και την Ελένη στο Paradise ποια πιστεύετε ότι είναι καλύτερη? Σας ευχαριστώ :happy:
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Καλημέρα...Δε ξέρω αν είμαι εκτος θέματος. Θα ήθελα να μου πείτε ανάμεσα από τη Μαριάννα στο Central spa και την Ελένη στο Paradise ποια πιστεύετε ότι είναι καλύτερη? Σας ευχαριστώ :happy:
Για την Μαριάννα δεν ξέρω.Η Ελένη τα σπάει.Βέβαια τα πάντα είναι υποκειμενικά, (θέμα γούστου του καθενος).Στη θέση σου θα δοκίμαζα και της δυο.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Για την Μαριάννα δεν ξέρω.Η Ελένη τα σπάει.Βέβαια τα πάντα είναι υποκειμενικά, (θέμα γούστου του καθενος).Στη θέση σου θα δοκίμαζα και της δυο.
Έχω πάει με την Ελένη..Είχα περάσει πολύ ωραία...Απλά τώρα είμαι ανάμεσα στις δύο...Και λέω να πάω στο σίγουρο ή να ρισκάρω?
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Έχω πάει με την Ελένη..Είχα περάσει πολύ ωραία...Απλά τώρα είμαι ανάμεσα στις δύο...Και λέω να πάω στο σίγουρο ή να ρισκάρω?
Αν διαβάσεις κριτικές της Μαριάννας θα καταλάβεις πάνω κάτω τι προσφέρει και σε τι ποιότητα.Όποτε δεν θα πάνε οι εβραίοι σου χαμένοι.Αν θες κάτι καινούργιο.Αλιως βουρ για Ελένη.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Απο Εθ.Μακαριου καμια πληροφορια παιζει; εχει να προτεινει καποιος καποια κοπελα απο εκει; λεω να περασω σημερα...

Φίλε εφόσον σκέπτεσαι να πάς στην Μακαρίου,να πάς δίχως άλλη σκέψη!Και η Άννα που είναι η υπεύθυνη και όλα τα κορίτσια είναι πολύ καλά σε όλα...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Έχω πάει με την Ελένη..Είχα περάσει πολύ ωραία...Απλά τώρα είμαι ανάμεσα στις δύο...Και λέω να πάω στο σίγουρο ή να ρισκάρω?

Ξανά Ελένη μπούλη μου Σκαλοπατάκια  :babycry:

Μη σε τρώει ο κώλος σου  :bottom: για ΜαριαννοΒικτώριες και μετά :klapseee: με μαύρο δάκρυ στα σκαλοπάτια της Καλιρρόης  :afro:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Με όποια και να περάσεις είναι και όμορφες και πολύ καλές στις υπηρεσίες τους!Το πόσο καλές είναι υποκειμενικό και προσωπικό ανάλογα και τί ζητάς...
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Για την Μακαρίου το γράφω και τον fer
 
  • Like
Αντιδράσεις: maba

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Αν διαβάσεις κριτικές της Μαριάννας θα καταλάβεις πάνω κάτω τι προσφέρει και σε τι ποιότητα.Όποτε δεν θα πάνε οι εβραίοι σου χαμένοι.Αν θες κάτι καινούργιο.Αλιως βουρ για Ελένη.
εγω πάντως με τη Μαριάννα πέρασα πολυ καλα.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Ευχαριστω πολυ αδερφε! Θα περασω για να εχω αποψη και εγω!

Η γνώμη σου μετράει για την εμπειρία και δοκιμή. Άσπα πολύ καλή άν σου αρέσουν λεπτές κοπέλες
 
  • Like
Αντιδράσεις: maba

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Απο Εθ.Μακαριου καμια πληροφορια παιζει; εχει να προτεινει καποιος καποια κοπελα απο εκει; λεω να περασω σημερα...

Εξαιρετικό μαγαζί,με πολλές και καλές επιλογές.......ρωτα την Αννα,θα σε καθοδηγήσει σωστά......αν βρεις την Μαργαρίτα ελεύθερη να την προτιμήσεις.........
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Εξαιρετικό μαγαζί,με πολλές και καλές επιλογές.......ρωτα την Αννα,θα σε καθοδηγήσει σωστά......αν βρεις την Μαργαρίτα ελεύθερη να την προτιμήσεις.........
την Κατερίνα θέλεις να πεις που βαφτίστηκε Μαργαρίτα  :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom