Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επίσκεψη χτες το απόγευμα στην Στουρνάρη 63. Το μαγαζί δουλεύει κανονικά και έκανε και μεταγραφές....
Η Μάγια ξαναπήγε εκεί, την οποία και ετίμησα. Όπως πάντα σταθερή αξία για μένα, πέρασα πολύ καλά....
Φαίνεται ότι το μαγαζί της κας Καίτης αναδιοργανώθηκε


Τελικα αυτη η Μαγια εχει πολυ καλες κριτικες απο τους συναγωνιστες.Μπραβο στο κοριτσι .
Μαλλον θα παω να τη δοκιμασω και γω επιτελους
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πολλυ καλλα καταλαβες δεσποτα και καλήμερα.
καλημερα παληκαρι !!!!

δηλαδη, αν καταλαβα καλα, σε ενα ΑΜΠΡΙΖΟΛΟ μαγαζι, βρεθηκε ΕΝΑ τεμαχιο, το οποιο σε αντιθεση με την χρόνια πολιτικη του καταστηματος, μπριζολιαζεται οταν δει το χρημα να ρεει ΑΦΘΟΝΟ.

σωστα ????


edit: και δεν λεμε και ποια ειναι, διοτι καθως το μαγαζι ειναι ΑΜΠΡΙΖΟΛΟ, ετσι και το μαθουν, θα την σουταρουν..

σωστα ??
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
να πας!!!
εχει πολυ καλες υπηρεσιες...
εμφανησιακα δεν ειναι ο τυπος μου αλλα ολες οι κριτικες ειναι καλες επομενως....
κι εγω σχετικα καλη τις εχω βαλει αν ψαξεις...
Τελικα αυτη η Μαγια εχει πολυ καλες κριτικες απο τους συναγωνιστες.Μπραβο στο κοριτσι .
Μαλλον θα παω να τη δοκιμασω και γω επιτελους
 

Επισκέπτης
να πας!!!
εχει πολυ καλες υπηρεσιες...
εμφανησιακα δεν ειναι ο τυπος μου αλλα ολες οι κριτικες ειναι καλες επομενως....
κι εγω σχετικα καλη τις εχω βαλει αν ψαξεις...

Eυχαριστω iblis για την ενημερωση.
Οντως φαινεται να ειναι απο τις γκομενες που δε σου γεμιζουν το ματι
με την πρωτη ματια αλλα στο δωματιο πρεπει να ναι φωτια.. :rockon:
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
και μια αναφορα στι ιδρυμα πισω απο καραβελ  ποτε μη λετε ποτε συναγωνιστες για τιποτα τα παντα γινονται οταν το χρημα ρεει αφθονο και μην ξεχναμε τα λεφτα σταυρωσαν το χριστο.
Μιλάμε για το ίδρυμα της οδού Κρίτωνος ???
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες,χαιρομαι που επανηθλε η Στουρναρη και με νεο αιμα.Δεν το γνωριζα και ειχα τη φαεινη ιδεα να επισκεφτω Κηφισιας 12 την Παρασκευη,κλαιω τα 60 ευρωπουλα.Ενω την τελευταια φορα που πηγα για ερευνα αγορας,μου ανοιξε την πορτα μια κοπελα ονοματι Ολγα,τελειο σωμα και υποσχεσεις για πολλα,μου ειπαν οτι ελειπε και διαλεξα την Στελλα. :jerking:
Αφου περασα απο ανακριση,πειστηκε οτι δεν ειμαι μπατσος,και αρχισαμε το μασαζ-παρωδια,που δεν προχωρησε σε κατι παραπανω,ουτε φραπε,ουτε καλαμακι εννοειται.Η κοπελα ειναι λιγο milf,και η προηγουμενη δουλεια της ηταν σε σουβλατζιδικο στην Καλλιθεα.
Οπως καταλαβαινετε,η απογοητευση ηταν μεγαλη,οποτε την επομενη φορα τερμα τα πειραματα,θα επισκεφτω τα κλασσικα του χωρου,στουρναρη και μαρνης,Τανια και Αννα,χιλιες φορες.
Χαιρετω,καλη εβδομαδα.
 

papastratos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές.
Ξέρετε τιποτα για Γαλατσιου ή Βεικου
Την τελευταια φορα που πηγα Γαλατσιου 2 δεν ανοιγε κανενας και στην Βεικου ενω πριν επαιζε  τωρα μονο μασαζ.
Ξερει κανεις κατι διαφορετικο ή έπεσα σε κακη μερα ; :think:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
καλημερα παληκαρι !!!!

δηλαδη, αν καταλαβα καλα, σε ενα ΑΜΠΡΙΖΟΛΟ μαγαζι, βρεθηκε ΕΝΑ τεμαχιο, το οποιο σε αντιθεση με την χρόνια πολιτικη του καταστηματος, μπριζολιαζεται οταν δει το χρημα να ρεει ΑΦΘΟΝΟ.

σωστα ????


edit: και δεν λεμε και ποια ειναι, διοτι καθως το μαγαζι ειναι ΑΜΠΡΙΖΟΛΟ, ετσι και το μαθουν, θα την σουταρουν..
καλημερα δεν υπαρχει καμια πολιτικη ολα αυτα ειναι παραμυθια απλως προφυλαγονται οταν πανε κοπελες για δουλεια τους λενε δεν θα κανεται τιποτα αν δεν σας πουμε εμεις αυτο εγκυρα απο μεσα και απο μασερ που εχουν δουλεψει εκει και αν κανεται κατι θα το μαθουμε και θα φυγεται αυτο λεγεται απο αυτον που εχει το ιδρυμα και απο την υπευθυνη την ειρηνη την αδυνατη αμα την ξερεις  εχουν και δευτερο τα ιδια και εκει.  τα τοσα χρονια πειρας που εχω στη γυρα δεν υπαρχουν δεν μετρημενα στα δαχτυλα ειναι δυο η τρεια αυτα που ειναι δεν.    το ψαχνω το θεμα σε βαθος οταν παω καπου γιατι δεν μου αρεσει να με δουλευουν.



διορθωση παραθεσης..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στην ιλιαδα εχουμε κατι καινουργια αλλα εγω προτιμω παλιες συνταγες στα σιγουρα  εχουμε αναφερθη κατα καιρους σε ολες της θεραπευτριες εκει το τη κανουν και τη δεν κανουν και καμια φορα πεφτουμε και εξω ως προς της δεν. θα ηθελα να αναφερθω σε καποια απο εκει αν ξερει καποιος τιποτα να μας πει ειναι μια κορασιδα που λεγεται θαλεια την ειχαμε στα δεν. την εχει παρει κανεις τελευταια να πει σε τη φαση ειναι και τη κανει.
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
στην ιλιαδα εχουμε κατι καινουργια αλλα εγω προτιμω παλιες συνταγες στα σιγουρα  εχουμε αναφερθη κατα καιρους σε ολες της θεραπευτριες εκει το τη κανουν και τη δεν κανουν και καμια φορα πεφτουμε και εξω ως προς της δεν. θα ηθελα να αναφερθω σε καποια απο εκει αν ξερει καποιος τιποτα να μας πει ειναι μια κορασιδα που λεγεται θαλεια την ειχαμε στα δεν. την εχει παρει κανεις τελευταια να πει σε τη φαση ειναι και τη κανει.
Η Θάλεια τα κάνει όλα και συμφέρει  ;) ... είναι κάπως γεματούλα κάτω αλλά με όμορφο και ψιλοέκφυλο πρόσωπο. 'Εχω περίπου 2 μήνες να πάω αλλά από προσωπική εμπειρία λέω ότι συνιστάται (κάνει και ικανοποιητικό μασάζ για όποιον ενδιαφέρεται). Α, κουλούρι δεν ξερω άν δίνει, δε νομίζω, αλλά κατά τα άλλα... παίζει!
 

nuno

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια, ξερει κανείς σε ποιο ίδρυμα μπορώ να βρω καμμιά χοντρούλα (αν είναι και milf ακόμα καλύτερα) που να σερβίρει τουλάχιστον φραπέ;
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Ρε παιδια ας μου εξηγησει καποιος τι ειναι Η ΙΛΙΑΔΑ,γιατι εγω μονο αυτη του ΟΜΗΡΟΥ ξερω
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Νέο αίμα στην Μάρνης 28 5ος όρ.,το όνομα αυτής  Μαρία, ψιλοκοντούλι πιπίνι ξανθούλη, πολύ γλυκό μωράκι, τσαχπινούλα, με πολύ ωραία μάτια και ωραίο χαμόγελο, αλλά πάρα πολύ, μα πάρα πολύ αδύνατη για τα γούστα μου, όποιος την έχει πάρει, αν θέλει, ας ενημερώσει.

Για όσους ενδιαφέρονται η Μάγια ξαναπήγε στη Στουρνάρη 63........ :think: :think: :think:
(Καιτούλα σου'ρχομαι.........!!!!!!!! :-* :-* :-* :grin: :grin: :grin:)
Η Μαιρούλα ισχυρίζεται ότι είναί από Θεσαλονίκη, συνεπώς είναι από τη γείτονα χώρα, γύρω στο 1,65 χωρίς τακούνια, μετά τα 25 σίγουρα, βαμμένη ξανθιά, ΠΟΛΥ αδύνατη ΑΚΡΙΒΩΣ όπως μου αρέσει. Κάτι το οutfit κάτι η μαύρη ρίζα, βγάζει λίγο β', αλλά είναι ευχάριστη στη συζήτηση και overall θα ξανάπαιρνα.
Ευχαριστώ πολύ τον G.G.XXX για την ενημέρωση :rockon:
Ξέχασα να τονίσω ότι μην περιμένετε πολλά σιάτσου γιατί λόγω προυπηρεσίας είναι καλή στο "σιάξου" (έκφραση: Θα σε¨"σιάξου" εγώ :dancing:)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Κυριακάτικη επίσκεψη στη Μιχαλακοπούλου 99. Η Σόνια απουσίαζε, η Αλεξάνδρα δούλευε και λέω το ζωντανό να πάρω τη Χριστίνα που φόραγε μια προκλητική φουστίτσα αν και το σύνολο δε μου άρεσε.
Καλά να πάθω λοιπόν ο  :jerking:, έφαγα το πακετάκι μου (άντε να χωνέψω) και ησύχασα. Μάπα μασάζ, μάπα ρόφημα και στη μπριζόλα όλο μη και άμυνα μην πάθει καμιά ζημιά η παρθενία της ήταν. Βρε ουστ!!!
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο Σ[size=20pt]τουρναρη[/size] 63  το μαγαζι δουλευει κανονικα το μονο που εχει σκληρηνη η πορτα μετα απο τα προσφατα γεγονοτα.
Κι εγώ έφαγα πόρτα σημερα...
παρόλο που την Πέμπτη, μεσ στην αναμπουμπούλα, με υποδέχτηκαν και μου παρουσίασαν μόνο ένα τεμάχιο...
Πόρτα στη Στουρναρη 63;!!!
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
και η Αννούλα, εκ Τζόρτζια, εις Μαρνη 28, έπεσε στις ξεπετες... Και απολύτως χάλι μασαζ

Μονη πιθανοτητα στο μαγαζί Μ28 η (αλβανις?) Μαιρούλα, σούπερ petite, που**μεζές


Εις Γ Σεπτεμβρίου 25, εκτός των έκφυλων μιλφ-rim (Eleni, Nadia), αξίζει το Σοφάκι, ψηλό, ξανθό, φυσικό μαλακο στήθος, 25-30 yo, αλλά χειράζεται κι αυτό καθοδήγηση και στιβαρό χερι, για να μην πέσει στο ξεπέτα. Το μασάζ της μέτριο έως αδιάφορο. Καλό GFE.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom