Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω γράψει για τις πρόσφατες εξορμήσεις μου...
Πριν από μια εβδομάδα στο Γ' Σεπτεμβρίου (δεν θυμάμαι αριθμό απλά το ξέρω με το μάτι), έφαγα full από πολύ ωραίο μωράκι 22-23 ετών καστανόξανθο από Τσεχία (που και πάλι δεν θυμάμαι όνομα).
Την Τετάρτη (προχτές) έφαγα επίσης full μετά κουλουρίου στο Πατησίων 131 από μία Τζέσι - Τζέσικα που μου είπε ότι δούλευε και στο Στουρν. 63 (αιωνία του η μνήμη) ως Τζούλια. Η γκόμενα Δ Ε Ν συστήνεται παρότι μου δωσε κουλουράκι με την πρώτη (όχι μόνο πρώτη φορά που την έπαιρνα αλλά γενικά πρώτη φορά που έμπαινα στο μαγαζί ενώ δεν την θυμόμουν και ούτε αυτή εμένα από Στουρνάρη). Από μασάζ η απόλυτη ξεπέτα!! Από πίπα 0/100, σαν να παιρνε πίπα για πρώτη φορά, και από κουλούρι πραγματικά στενή σε σημείο που κάθε 15 δευτερόλεπτα με έκοβε επειδή πονούσε... Το κουστουμάκι στα 100 € και ακόμα τα κλαίω...
Όπως επίσης κλαίω και το 60άρι που δωσα χτες στην Σόνια στο Μιχαλακοπούλου 99. Σκέτο μασάζ χωρίς καμμία νύξη για οτιδήποτε extra. Σημειωτέον ότι επέμενε να φοράω την πετσέτα κατά την διάρκεια της μάλαξης...   
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Όπως επίσης κλαίω και το 60άρι που δωσα χτες στην Σόνια στο Μιχαλακοπούλου 99. Σκέτο μασάζ χωρίς καμμία νύξη για οτιδήποτε extra. Σημειωτέον ότι επέμενε να φοράω την πετσέτα κατά την διάρκεια της μάλαξης...   
Τρομερά παράξενο... Σόνια γενικά εγγύηση για full υπηρεσίες (και με αξιοπρεπέστατο μασαζ και πολύ καλή συμπεριφορά)! Μάλλον υπάρχει κάποιου είδους άγχος/ανασφάλεια ξαφνικά στο μαγαζί;
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
κανενα μαγαζι για πολυ καλο μασαζ και μονο μασαζ παιζει στα νοτια ?
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο Σ[size=20pt]τουρναρη[/size] 63  το μαγαζι δουλευει κανονικα το μονο που εχει σκληρηνη η πορτα μετα απο τα προσφατα γεγονοτα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ωραια αναφορα φιλε!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω γράψει για τις πρόσφατες εξορμήσεις μου...
Πριν από μια εβδομάδα στο Γ' Σεπτεμβρίου (δεν θυμάμαι αριθμό απλά το ξέρω με το μάτι), έφαγα full από πολύ ωραίο μωράκι 22-23 ετών καστανόξανθο από Τσεχία (που και πάλι δεν θυμάμαι όνομα).
Την Τετάρτη (προχτές) έφαγα επίσης full μετά κουλουρίου στο Πατησίων 131 από μία Τζέσι - Τζέσικα που μου είπε ότι δούλευε και στο Στουρν. 63 (αιωνία του η μνήμη) ως Τζούλια. Η γκόμενα Δ Ε Ν συστήνεται παρότι μου δωσε κουλουράκι με την πρώτη (όχι μόνο πρώτη φορά που την έπαιρνα αλλά γενικά πρώτη φορά που έμπαινα στο μαγαζί ενώ δεν την θυμόμουν και ούτε αυτή εμένα από Στουρνάρη). Από μασάζ η απόλυτη ξεπέτα!! Από πίπα 0/100, σαν να παιρνε πίπα για πρώτη φορά, και από κουλούρι πραγματικά στενή σε σημείο που κάθε 15 δευτερόλεπτα με έκοβε επειδή πονούσε... Το κουστουμάκι στα 100 € και ακόμα τα κλαίω...
Όπως επίσης κλαίω και το 60άρι που δωσα χτες στην Σόνια στο Μιχαλακοπούλου 99. Σκέτο μασάζ χωρίς καμμία νύξη για οτιδήποτε extra. Σημειωτέον ότι επέμενε να φοράω την πετσέτα κατά την διάρκεια της μάλαξης...   
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
διαλεξε και παρε
peiraiassj3.gif

κανενα μαγαζι για πολυ καλο μασαζ και μονο μασαζ παιζει στα νοτια ?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Νέο αίμα στην Μάρνης 28 5ος όρ.,το όνομα αυτής  Μαρία, ψιλοκοντούλι πιπίνι ξανθούλη, πολύ γλυκό μωράκι, τσαχπινούλα, με πολύ ωραία μάτια και ωραίο χαμόγελο, αλλά πάρα πολύ, μα πάρα πολύ αδύνατη για τα γούστα μου, όποιος την έχει πάρει, αν θέλει, ας ενημερώσει.

Για όσους ενδιαφέρονται η Μάγια ξαναπήγε στη Στουρνάρη 63........ :think: :think: :think:
(Καιτούλα σου'ρχομαι.........!!!!!!!! :-* :-* :-* :grin: :grin: :grin:)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Την Τετάρτη (προχτές) έφαγα επίσης full μετά κουλουρίου στο Πατησίων 131 από μία Τζέσι - Τζέσικα που μου είπε ότι δούλευε και στο Στουρν. 63 ως Τζούλια.


Η Τζούλια από Στουρνάρη 63 ήταν ΜΟΝΟ ΜΙΑ και θεωρώ αδύνατον να επιστρέψει
στους μασαζο-χαλαρωτικούς "στίβους"........ :grin: :grin: :grin:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εγω αυτη υπεθεσα οτι λεει το παλικαρι...
κοντη , στρουμπουλη , ξανθια , με φουλ ξυρισμενο ... γατακι...
δυναμη στο μασαζοκρεββατο :rockon: :rockon: :rockon:
Η Τζούλια από Στουρνάρη 63 ήταν ΜΟΝΟ ΜΙΑ και θεωρώ αδύνατον να επιστρέψει
στους μασαζο-χαλαρωτικούς "στίβους"........ :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κανενα μαγαζι για πολυ καλο μασαζ και μονο μασαζ παιζει στα νοτια ?
ποσο νοτια ??

ανω γλυφαδα σου κανει ??

γ.γενηματά (δεν θυμαμαι ποσο  :headbang: :headbang:. θα το βρω και θα κανω edit)


edit: δεν μπορω να το βρω..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
ρε παιδιά, τι παίζει στην adidas Νέα Σμύρνη? Μου έχει ξεφύγει αυτό  :think: :think:
 

Επισκέπτης
Το κατάστημα στη Μιχαλακοπούλου 171 είναι σίγουρο ότι ΔΕΝ σερβίρει; Πήγα σήμερα για 1η φορά, αξιοπρεπέστατο μασάζ με πολύ καλό φραπέ στο τέλος, καθαρός χρόνος συνεδρίας γύρω στα 50 - 55 λεπτά, 65 ευρώ. Σε διερευνητική ερώτηση αναφορικά με έξτρα υπηρεσίες, η απάντηση που πήρα ήταν ότι στην τιμή των 65 ευρώ περιλαμβάνεται μόνο το μασάζ.  :think:  :think:
Ο χώρος είναι καθαρός και η γενική εικόνα του καταστήματος είναι καλή.

Ούτε καλαμάκι δεν παίζει;

Πως ήταν τα τεμάχια;
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
το μαγαζι αυτο εκλεισε τα κοριτσια πηγαν σαρκαδινου και λαγουμτζη γωνια  ειναι ειρηνη και γιαννα υπαρχει εκει και μια ρωσιδα ζουμερη κορμαρα με μεγαλα βυζια και πολλυ καυλιαρα ακαποτο τσιμπουκικανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom