Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Αυτή έλεγε πως η μάνα της είναι Τσέχα και ο πατέρας της Ισπανός, ή το αντίστροφο δε θυμάμαι, άρα ως πολίτης της Ε.Ε. τι νάχουν τα χαρτιά της; Πάντως η ουσία είναι ότι οι σκατόμπατσοι θα το ξεπατώσουν (κυριολεκτικά) το κοριτσάκι.

και όσοι πήγαιναν μαζί της το είχαν φάει κανονικά το παραμύθι...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μαγκες δεν πα να ηταν κι απο το διαστημα...!!!!??
χασαμε το καλυτερο α-λεβελ της χρονιας...
Αυτή έλεγε πως η μάνα της είναι Τσέχα και ο πατέρας της Ισπανός, ή το αντίστροφο δε θυμάμαι, άρα ως πολίτης της Ε.Ε. τι νάχουν τα χαρτιά της; Πάντως η ουσία είναι ότι οι σκατόμπατσοι θα το ξεπατώσουν (κυριολεκτικά) το κοριτσάκι.
και όσοι πήγαιναν μαζί της το είχαν φάει κανονικά το παραμύθι...
Eίναι ήδη ξεκωλιασμένη απο τους πελάτες.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα αγαπητοι συναδελφοι,εχω δυο ερωτηματα που χριζουν αμεσης απαντησης
1) η ολγα βρισκεται στουρναρη 63?
2) τσεκαρε κανεις εαν η τζουλι απο στουρναρη οντως επεστρεψε και δουλευει πατησιων 131?
ευχαριστω :helpplea: :helpplea: :helpplea:

καμια ενημερωση κανεις?????????

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Οι μούφες των βορείων προαστίων συνεχίζονται. Επίσκεψη στη Θησέως 27 στο Μαρούσι, τρεις κοπέλες πολύ εμφανίσιμες, μασάζ με Νάνσυ ξανθιά. Δεν έκανε τίποτα παραπάνω, και μου είπε ότι θέλει να ξανάρθω άλλες 3-4 (!!!) φορές για να με γνωρίσει καλύτερα...
Μήπως το συγκεκριμένο μαγαζί ανήκει πλέον στα 'ΔΕΝ';;;
Αν έχει κανένας συνάδελφος πληροφόρηση, ας στείλει pm
 

faidonas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αδέλφια καλησπέρα !!

Πέρασα σήμερα κατά τις 2 από Μιχαλακοπούλου 99. Είχα πάει πρώτη φορά πριν δύο εβδομάδες και είχα φύγει, γιατί μου είχαν πει μόνο μασάζ. Σήμερα δεν έκανα κουβέντα και πήρα την Αλεξάνδρα. Η κοπέλα ήταν super και προχώρησε πέρα από το μασάζ, χωρίς να της κάνω κουβέντα. Εδωσα τα στάνταρ 50 και 20 έξτρα. Ηταν οκ οι τιμές ? Πάντως άξιζε τα λεφτά η φάση
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
πολυ καλες τιμες φιλε!!!
πρεπει σιγα-σιγα και αλλα μαγαζια να ακολουθησουν την τακτικη του 50 +20.
Αδέλφια καλησπέρα !!

Πέρασα σήμερα κατά τις 2 από Μιχαλακοπούλου 99. Είχα πάει πρώτη φορά πριν δύο εβδομάδες και είχα φύγει, γιατί μου είχαν πει μόνο μασάζ. Σήμερα δεν έκανα κουβέντα και πήρα την Αλεξάνδρα. Η κοπέλα ήταν super και προχώρησε πέρα από το μασάζ, χωρίς να της κάνω κουβέντα. Εδωσα τα στάνταρ 50 και 20 έξτρα. Ηταν οκ οι τιμές ? Πάντως άξιζε τα λεφτά η φάση
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Eίναι ήδη ξεκωλιασμένη απο τους πελάτες.

Σωστά το λες: από τους πελάτες. Στηνόταν η ίδια, γιατί το ήθελε, για να βγάλει φράγκα. Στους μπάτσους όμως; Δε θάναι βιασμός αυτό. Τα κωλοστρουμφάκια... Κάτσε ννα έρθει ο Δρακουμέλ του Πολυτεχνείου και θα καλοπεράσουν.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
φιλε ελα στις www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,28499.510]αποψεις[/url] να μη γαμαμε το θεμα των ενημερωσεων
Σωστά το λες: από τους πελάτες. Στηνόταν η ίδια, γιατί το ήθελε, για να βγάλει φράγκα. Στους μπάτσους όμως; Δε θάναι βιασμός αυτό. Τα κωλοστρουμφάκια... Κάτσε ννα έρθει ο Δρακουμέλ του Πολυτεχνείου και θα καλοπεράσουν.
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη Μιχαλακοπουλου 99

Παρουσιάστηκαν όλες οι κορασίδες Σονια, Παολα, Αλεξάνδρα, Χριστίνα και μια Αφροδίτη (μάλλον ελληνίδα, μικρή γύρω στα 21-22)

Επέλεξα Πάολα λόγω εμφάνισης (είπα να μπριζολιασω ένα αξιοπρεπές μ..νι και αυτό ήταν μάλλον και το λάθος μου). Κοντοπουτανο ξανθό με κανονικό βυζί και για πολλά σκισίματα . 20 ετών μου είπε και ότι είναι από την Ιταλία

Όταν ξάπλωσα και πήγα να βγάλω την πετσέτα δεν με άφησε και στο δωμάτιο ήταν ψυχρή και αδιάφορη και το μασάζ μέτριο και το μόνο που με ρώτησε ήταν το όνομα μου ενώ σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας η συζήτηση άρχιζε από μένα.

Μετά από κάνα εικοσάλεπτο μασάζ της ξαναλέω να βγάλω την πετσέτα για να είναι πιο άνετα και μου ρίχνει πάλι Χ και αρχίζω να χαλιέμαι και αφού δεν είχε κάνει καμία νύξη για τίποτα άλλο.

Εν τω μεταξύ της λέω να ανάψει το κλιματιστικό γιατί έκανε κρύο και με έγραψε κανονικά

Σε μια ύστατη προσπάθεια μήπως αποκομίσω κάτι της λέω να γυρίσω και μπρούμυτα και μου λέει δεν χρειάζεται είσαι μια χαρά έτσι, και από μπροστά της λέω δεν θα μου κάνεις μασάζ…ε και με τα χίλια ζόρια γυρναω.

Και ενώ πέρναγε ο χρόνος και δεν έκανε καμία κίνηση ούτε ελεγε τίποτα της λέω δεν θα κάνουμε τίποτα περισσότερο και μου το έπαιζε ανήξερη και ότι δεν καταλάβαινε τι εννοούσα και μου λέει πως το ξέρω ότι κάνουμε τέτοια πράγματα και αλλά τέτοια και προσπαθούσε με υπεκφυγές γενικότερα να με αποφύγει και μου είπε ακόμη ότι αυτά που λένε γι αυτήν είναι ψέματα (χωρίς να της αναφέρω τίποτα απολύτως για αυτήν συγκεκριμένα)  και ότι αυτή δεν κάνει τίποτα παραπάνω.

Όταν τα λέγαμε όλα αυτά μου πεταει και το εξής «αι γιουζ ονλι μαι χαντς» οκ της κάνω «ντου μι α χανττζομπ». Δεν μιλούσε ελληνικά όπως καταλαβαίνετε.

Ύστερα από κάνα δυο λεπτά και ενώ είχα ξενερώσει πλήρως και είχα σταματήσει να της μιλαω και να διαπραγματεύομαι έστω και μια φραπεδια βγάζει την πετσέτα ξαφνικά και αφού τον κοιταει (!!!!!!!!!) για λίγα δευτερόλεπτα αρχίζει να με φραπεδιαζει, άφησε να την χουφτώνω ισα-ισα αλλά χωρίς να βγάλει τίποτα, σε έντονο ρυθμό και άτονα για να τελειώσω γρήγορα, όπως και έγινε, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΜΟΝΟ  ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου χάλασε την διάθεση και όλη την υπόλοιπη μέρα γενικότερα.
Το μαγαζί μου φαίνεται θέλει σκληρό μποϊκοτάζ και ιδίως η παολα

Ο χώρος στο δωμάτιο ήταν γενικά καθαρός και η συνέδρια διήρκεσε κάνα 35 λεπτο μαζί με το μπάνιο και έδωσα 60 + 10 (όταν ήταν να την πληρώσω αυτή με ρώτησε πόσα να κρατήσει γιατί δεν τα είχα ακριβώς και της είπα 60 και 10 για σένα … δεν ξέρω εάν έκανα καλά που της έδωσα τα 10 και ίσως να μπορούσα να το είχα αποφύγει )

Υ.Γ.1 Τελικά καλά κάνει η πλειοψηφία και πηγαίνει σε τρία – τέσσερα μαγαζιά στο κέντρο. 70 ευρώ είναι πολλά για πέταμα και ιδίως με τέτοια συμπεριφορά αφού σε αυτά τα μαγαζιά πηγαίνουμε καταρχήν για την μπριζόλα και όχι για μασαζ

Υ.Γ.2 Η ταρίφα για το μασάζ στο εν λογω μαγαζί δεν είναι 60 ή κάνω λάθος και μου πήρε παραπάνω;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη Μιχαλακοπουλου 99

Παρουσιάστηκαν όλες οι κορασίδες Σονια, Παολα, Αλεξάνδρα, Χριστίνα και μια Αφροδίτη (μάλλον ελληνίδα, μικρή γύρω στα 21-22)

Επέλεξα Πάολα λόγω εμφάνισης (είπα να μπριζολιασω ένα αξιοπρεπές μ..νι και αυτό ήταν μάλλον και το λάθος μου). Κοντοπουτανο ξανθό με κανονικό βυζί και για πολλά σκισίματα . 20 ετών μου είπε και ότι είναι από την Ιταλία

Όταν ξάπλωσα και πήγα να βγάλω την πετσέτα δεν με άφησε και στο δωμάτιο ήταν ψυχρή και αδιάφορη και το μασάζ μέτριο και το μόνο που με ρώτησε ήταν το όνομα μου ενώ σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας η συζήτηση άρχιζε από μένα.

Μετά από κάνα εικοσάλεπτο μασάζ της ξαναλέω να βγάλω την πετσέτα για να είναι πιο άνετα και μου ρίχνει πάλι Χ και αρχίζω να χαλιέμαι και αφού δεν είχε κάνει καμία νύξη για τίποτα άλλο.

Εν τω μεταξύ της λέω να ανάψει το κλιματιστικό γιατί έκανε κρύο και με έγραψε κανονικά

Σε μια ύστατη προσπάθεια μήπως αποκομίσω κάτι της λέω να γυρίσω και μπρούμυτα και μου λέει δεν χρειάζεται είσαι μια χαρά έτσι, και από μπροστά της λέω δεν θα μου κάνεις μασάζ…ε και με τα χίλια ζόρια γυρναω.

Και ενώ πέρναγε ο χρόνος και δεν έκανε καμία κίνηση ούτε ελεγε τίποτα της λέω δεν θα κάνουμε τίποτα περισσότερο και μου το έπαιζε ανήξερη και ότι δεν καταλάβαινε τι εννοούσα και μου λέει πως το ξέρω ότι κάνουμε τέτοια πράγματα και αλλά τέτοια και προσπαθούσε με υπεκφυγές γενικότερα να με αποφύγει και μου είπε ακόμη ότι αυτά που λένε γι αυτήν είναι ψέματα (χωρίς να της αναφέρω τίποτα απολύτως για αυτήν συγκεκριμένα)  και ότι αυτή δεν κάνει τίποτα παραπάνω.

Όταν τα λέγαμε όλα αυτά μου πεταει και το εξής «αι γιουζ ονλι μαι χαντς» οκ της κάνω «ντου μι α χανττζομπ». Δεν μιλούσε ελληνικά όπως καταλαβαίνετε.

Ύστερα από κάνα δυο λεπτά και ενώ είχα ξενερώσει πλήρως και είχα σταματήσει να της μιλαω και να διαπραγματεύομαι έστω και μια φραπεδια βγάζει την πετσέτα ξαφνικά και αφού τον κοιταει (!!!!!!!!!) για λίγα δευτερόλεπτα αρχίζει να με φραπεδιαζει, άφησε να την χουφτώνω ισα-ισα αλλά χωρίς να βγάλει τίποτα, σε έντονο ρυθμό και άτονα για να τελειώσω γρήγορα, όπως και έγινε, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΜΟΝΟ  ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου χάλασε την διάθεση και όλη την υπόλοιπη μέρα γενικότερα.
Το μαγαζί μου φαίνεται θέλει σκληρό μποϊκοτάζ και ιδίως η παολα

Ο χώρος στο δωμάτιο ήταν γενικά καθαρός και η συνέδρια διήρκεσε κάνα 35 λεπτο μαζί με το μπάνιο και έδωσα 60 + 10 (όταν ήταν να την πληρώσω αυτή με ρώτησε πόσα να κρατήσει γιατί δεν τα είχα ακριβώς και της είπα 60 και 10 για σένα … δεν ξέρω εάν έκανα καλά που της έδωσα τα 10 και ίσως να μπορούσα να το είχα αποφύγει )

Υ.Γ.1 Τελικά καλά κάνει η πλειοψηφία και πηγαίνει σε τρία – τέσσερα μαγαζιά στο κέντρο. 70 ευρώ είναι πολλά για πέταμα και ιδίως με τέτοια συμπεριφορά αφού σε αυτά τα μαγαζιά πηγαίνουμε καταρχήν για την μπριζόλα και όχι για μασαζ

Υ.Γ.2 Η ταρίφα για το μασάζ στο εν λογω μαγαζί δεν είναι 60 ή κάνω λάθος και μου πήρε παραπάνω;

φιλε μου δεν σε εριξε (60 η ταρίφα ) αλλα τετοια συμπεριφορά... αντε γεια....
εγώ έχω παρει την σονια με 60 + 20 η οποία καποια στιγμή μου πέταξε πως είναι 35 λεπτο...  και  οχι 45 τουλάχιστον. μόνο αυτή μου αρέσει από κει έτσι κι αλλίως τις άλλες δεν τις εμπιστεύομαι!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
φίλε ntinos69
καταρχάς ευχαριστούμε για την ωραάια ενημέρωση.
Απο αυτά που έγραψες βγαίνει το συμπέρασμα πως:
Η Πάολα τελικά είναι Αλβανίδα...(δέν ξερω να υπάρχουν "ιταλίδες" μασέζ εν Αθήναις)
Είναι ψιλοάσχετη απο μασάζ και ακατάλληλη για μπριζόλα...
Οπότε μάυρο στην Πάολα!
και είμασταν πολλοί εδω μέσα που είχαμε απορια αν είναι καλή στο δωμάτιο, γιατί απο εμφάνισει αντικειμενικά σκίζει...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη Μιχαλακοπουλου 99

Ύστερα από κάνα δυο λεπτά και ενώ είχα ξενερώσει πλήρως και είχα σταματήσει να της μιλαω και να διαπραγματεύομαι έστω και μια φραπεδια βγάζει την πετσέτα ξαφνικά και αφού τον κοιταει (!!!!!!!!!) για λίγα δευτερόλεπτα αρχίζει να με φραπεδιαζει, άφησε να την χουφτώνω ισα-ισα αλλά χωρίς να βγάλει τίποτα, σε έντονο ρυθμό και άτονα για να τελειώσω γρήγορα, όπως και έγινε, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΜΟΝΟ  ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου χάλασε την διάθεση και όλη την υπόλοιπη μέρα γενικότερα.
Το μαγαζί μου φαίνεται θέλει σκληρό μποϊκοτάζ και ιδίως η παολα

Ο χώρος στο δωμάτιο ήταν γενικά καθαρός και η συνέδρια διήρκεσε κάνα 35 λεπτο μαζί με το μπάνιο και έδωσα 60 + 10 (όταν ήταν να την πληρώσω αυτή με ρώτησε πόσα να κρατήσει γιατί δεν τα είχα ακριβώς και της είπα 60 και 10 για σένα … δεν ξέρω εάν έκανα καλά που της έδωσα τα 10 και ίσως να μπορούσα να το είχα αποφύγει )

Συνάδελφε έδωσες πολλά για μόνο 35 λεπτά..........
και για μόνο ολίγο από φραπέ, έδωσες πάρα πολλά.......!!!!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εκει επρεπε να σηκωθεις να φυγεις αδερφε
αν της το κανουν μια δυο φορες -να φυγουν στο τεταρτο- θα σου πω εγω πως χανεται το
"υφακι" που διατηρουν μερικες-μερικες
μαγκες αν στο τεταρτο ψυλλιαζεστε κατι τετοιο δινετε ενα 20ρικο και το καπελακι σας στραβα
Μετά από κάνα εικοσάλεπτο μασάζ της ξαναλέω να βγάλω την πετσέτα για να είναι πιο άνετα και μου ρίχνει πάλι Χ και αρχίζω να χαλιέμαι και αφού δεν είχε κάνει καμία νύξη για τίποτα άλλο.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Υ.Γ.1 Τελικά καλά κάνει η πλειοψηφία και πηγαίνει σε τρία – τέσσερα μαγαζιά στο κέντρο. 70 ευρώ είναι πολλά για πέταμα και ιδίως με τέτοια συμπεριφορά αφού σε αυτά τα μαγαζιά πηγαίνουμε καταρχήν για την μπριζόλα και όχι για μασαζ

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ τα μασατζίδικα είναι για ΜΑΣΑΖ και Ο,ΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ (και ανάλογα με το τι θα προκύψει πληρώνουμε και το ανάλογο τίμημα).
Από την άλλη υπάρχουν τα studios με σαφώς ωραιότερες γυναίκες, με τις ανέσεις τους (κρεβατάρες) και με περιβάλλον μπριζολάδικου, άσε που στα studios με 70-80€ περνάς ζάχαρη
και η μπριζόλα.......... σίγουρη........!!!!!!! ;) ;) ;)
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
για τους φανς της μαρσι απο στουρναρη 63, να πω οτι θα ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να την ξαναδουμε εν δρασει, καθως μετα το πεσιμο που εγενετο στο καταστημα (παρενθεση τσαντίλας  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:) βρισκεται ακομη στη μπουζουρού καθως στερείτο των απαραιτητων χαρτιώνε με ό,τι αυτο συνεπαγεται..  :)

Αλήθεια ξέμεινε καμία άλλη στην ψειρού;
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
μια ερωτηση πιο ειναι το μασαζ στην γλυφαδα που κανει ΜΟΝΟ μασαζ με 30 ευρω ??
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ τα μασατζίδικα είναι για ΜΑΣΑΖ και Ο,ΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ (και ανάλογα με το τι θα προκύψει πληρώνουμε και το ανάλογο τίμημα).
Από την άλλη υπάρχουν τα studios με σαφώς ωραιότερες γυναίκες, με τις ανέσεις τους (κρεβατάρες) και με περιβάλλον μπριζολάδικου, άσε που στα studios με 70-80€ περνάς ζάχαρη
και η μπριζόλα.......... σίγουρη........!!!!!!! ;) ;) ;)

φιλε sorry , αλλα ξερει καμια στα στοθντιο να δινει γλοσοφιλα ? διοτι με 60  -80 το εχει και αυτο συν οτι εισαι ποιο χαλαρος , αυτο το χτυπιμα της πορτας απο τιν τσατσα εαν εχεις αργισει μεσα με τρελενη , και τωρα τελευταια το χρησιμοποιουν αρξετα και στα στουντιο , δυστιχως !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom