Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
Τα 2 μαγαζιά δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους.Οι κοπέλες έχουν μεταξύ τους . Ρωτά στην επόμενη σου επίσκεψη την Κατερίνα σε ποιον "χρεώνει" το κλείσιμο του προηγούμενου χώρου στην Βουλής ή για ποιο λόγο κρατάει τόσο χαμηλό προφίλ...Το ότι μια υπεύθυνη είναι καλή στον χειρισμό των πελατών, δεν σημαίνει απαραίτητα το ίδιο κ για τη σχέση της με τις κοπέλες του μαγαζιού
Για να το λες, κατι ξερεις.. Και προφανως φανταζομαι κ καταλαβαινω.. Μαλλον γι αυτο εχει παρει την κατω βόλτα το αλλο, οπου κ αρχικα γνωρισαμε τις κοπέλες... Αλλα who cares κιολας.. Χαχα.. Thanx man μου... Απλα εκανα εναν λανθασμενο συνειρμό μαλλον
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
37
Like
20.262
Πόντοι
4.646
Ναι ναι φίλε αυτό λέω και ποσό θα πάει ;
Το βασικό κόστος θά στο πεί ή κυρία τής υποδοχής, οι τιμές ξεκινάνε από τά 80 για μία ώρα, τώρα αν θέλεις έξτρα σε υπηρεσίες νά μιλήσεις προσωπικά μέ τήν κοπέλα καί θα ρωτήσεις για αν υπάρχει επιπλέον χρέωση.
Συνήθως αυτήν τήν δυνατότητα θά τήν βρεις σε Φραντζή 2 καί καλλιροης 38.
Αλλά ψάξου καί αλλού.

Για Συγγρού 40 42 δέν εγγυούμε.....
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
το Σουτσου 6 Boudoir εφερε καινουρια μασατσου milf, τη Μονικα.... πρέπει να χει δουλεψει κ Ζανα... την ξερει κανεις;
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
το Σουτσου 6 Boudoir εφερε καινουρια μασατσου milf, τη Μονικα.... πρέπει να χει δουλεψει κ Ζανα... την ξερει κανεις;
Όταν λες Σούτσου εννοείς την κάθετη στην Αλεξάνδρας;;
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Συναγωνιστή κατά αρχήν ευχαριστούμε για την ενημέρωση που μας δίνεις πάντα οπότε κανείς τίς βόλτες σού, γενικά έχει λείψει τέτοια ενημέρωση.
Μία ερώτηση.... τό ραντεβού στο Σ 40 42 γιατί ακυρώθηκε ? Καί με ποια κοπέλα ήταν ?
Αν θέλεις φυσικά απαντάς.
Συναγωνιστή το ραντεβού δεν κλείστηκε την προηγούμενη αλλά αρκετές μέρες πριν, το περίμενα κι εγώ ότι η πιθανότητα ακύρωσης ήταν μεγάλη (εξ άλλου ήταν και Κυριακή). Η δικαιολογία ήταν, κάτι έτυχε στην κοπέλα και δεν μπόρεσε να ρθει. Δυστυχώς δεν μπορώ να πω όνομα δημοσίως.
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Εν τω μεταξύ μ αρέσει πολύ η λέξη "συναγωνιστής" τη χρησιμοποιούσαν οι κομουνιστές στον εμφύλιο (έχω διαβάσει πολλά βιβλία). Είμαστε λοιπόν συναγωνιστές στον αγώνα για την κατάκτηση της ηδονής!!!
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Ξενερωμένος γυρίζω σπίτι για ανασύνταξη.
Χαχαχα, μου έφυγε το τσάι απο το στόμα με αυτο που εγραψες.

Μου φάνηκε τόσο "κοντινό". Μου εχει τύχει πολλές φορές να έχω βγει για μασαζάκια, να έχω απογοητευτεί και μετά να αράζω με αλάρμ στο αμάξι, ψάχνοντας τον επόμενο στόχο, από την αρχη, σε στυλ "ας τα ξαναπάρουμε όλα από την αρχη".

χαχαχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
37
Like
20.262
Πόντοι
4.646
Συναγωνιστή το ραντεβού δεν κλείστηκε την προηγούμενη αλλά αρκετές μέρες πριν, το περίμενα κι εγώ ότι η πιθανότητα ακύρωσης ήταν μεγάλη (εξ άλλου ήταν και Κυριακή). Η δικαιολογία ήταν, κάτι έτυχε στην κοπέλα και δεν μπόρεσε να ρθει. Δυστυχώς δεν μπορώ να πω όνομα δημοσίως.
Σωστός :hi:
Όσο για το όνομα τής κοπέλας έχω μία υποψία αλλά άστο να πάει.
Καλά νά περνάς φίλε μου.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Oχι _ είναι στην αλλη .. την μικρή Σούτσου το 6 , κοντα στην Δημικρίτου . Υπαρχει για αυτό ειδικο τοπικ
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Σε σημερινή επίσκεψη μου σε μαγαζί κ αφού ολοκληρώθηκε η συνάντηση ,ενώ εγώ μόλις είχα τελειώσει το ντουζ κ άρχιζα να ντύνομαι, μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο κ κάθεται. Αρχίζω να αναρωτιέμαι αν έχει γίνει κάτι ή θέλει να μου πει κάτι, και τότε ακούω το κορυφαίο.....Μου ζητάει την άδεια μου να μείνει στο δωμάτιο λόγω του κλιματιστικού!!μου αποκαλύπτει ότι στον χώρο που περιμένουν οι κοπέλες δεν τους επιτρέπουν πλέον να ανοίγουν το κλιματισμό λόγω της αύξησης στην τιμή του ρεύματος κ για λόγους οικονομίας! Έχουν έναν ανεμιστήρα που δεν αποδίδει κ έτσι έβγαλαν το καλοκαίρι... Έλεος πια....Τόσα βγάζουν, να απαγορεύουν την χρήση κλιματιστικού;;;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
18
Like
15.589
Πόντοι
4.546
Σε σημερινή επίσκεψη μου σε μαγαζί κ αφού ολοκληρώθηκε η συνάντηση ,ενώ εγώ μόλις είχα τελειώσει το ντουζ κ άρχιζα να ντύνομαι, μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο κ κάθεται. Αρχίζω να αναρωτιέμαι αν έχει γίνει κάτι ή θέλει να μου πει κάτι, και τότε ακούω το κορυφαίο.....Μου ζητάει την άδεια μου να μείνει στο δωμάτιο λόγω του κλιματιστικού!!μου αποκαλύπτει ότι στον χώρο που περιμένουν οι κοπέλες δεν τους επιτρέπουν πλέον να ανοίγουν το κλιματισμό λόγω της αύξησης στην τιμή του ρεύματος κ για λόγους οικονομίας! Έχουν έναν ανεμιστήρα που δεν αποδίδει κ έτσι έβγαλαν το καλοκαίρι... Έλεος πια....Τόσα βγάζουν, να απαγορεύουν την χρήση κλιματιστικού;;;;
Η τιμή του ρεύματος είναι πλέον πανάκριβη. Πολύς κόσμος που ρωτάω δεν ανάβει το κλιματιστικό παρά μόνο τη νύχτα να κοιμηθεί, χρησιμοποιούν ανεμιστήρες. Επίσης, παράθυρα ανοιχτά για ρεύμα αέρος.

Ξέρω ότι δεν είναι λίγα τα χρήματα που δίνουμε στα μασατζίδικα, αλλά φαντάζομαι ότι και αυτοί έχουν πολύ αυξημένα έξοδα λειτουργίας(και φυσικά, παρά τα αρκετά χρήματα που κερδίζουν, ούτε εκείνοι θέλουν να τους μένουν λιγότερα) . Εγώ ανησυχούσα μήπως δούμε γενικότερες αυξήσεις στον χώρο του μασάζ/στούντιο, αλλά προς στιγμή, ευτυχώς δεν υπάρχουν(και βέβαια, ο κόσμος έχει γονατίσει γενικότερα από την ακρίβεια, να κόψει και την μόνη διασκέδαση που του έμεινε; )
 
Τελευταία τροποποίηση:

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Η τιμή του ρεύματος είναι πλέον πανάκριβη. Πολύς κόσμος που ρωτάω δεν ανάβει το κλιματιστικό παρά μόνο τη νύχτα να κοιμηθεί, χρησιμοποιούν ανεμιστήρες.

Ξέρω ότι δεν είναι λίγα τα χρήματα που δίνουμε στα μασατζίδικα, αλλά φαντάζομαι ότι και αυτοί έχουν πολύ αυξημένα έξοδα λειτουργίας(και φυσικά, παρά τα αρκετά χρήματα που κερδίζουν, ούτε εκείνοι θέλουν να τους μένουν λιγότερα) . Εγώ ανησυχούσα μήπως δούμε γενικότερες αυξήσεις στον χώρο του μασάζ/στούντιο, αλλά προς στιγμή, ευτυχώς δεν υπάρχουν(και βέβαια, ο κόσμος έχει γονατίσει γενικότερα από την ακρίβεια, να κόψει και την μόνη διασκέδαση που του έμεινε; )
Νομίζω ότι η σύγκριση είναι ατυχής. Να σου θυμίσω ότι στα περισσότερα μαγαζιά η αναλογία στη μοιρασιά από το κάθε αντίτιμο "γέρνει"προς το μαγαζί, με μοναδική εξαίρεση τα "βαριά ονόματα" , ενώ έχω ακούσει ιστορίες από κοπέλες να θέλουν να βάλουν χέρι κ στα τιπ. Είναι σημαντικό να σέβεσαι τον υπάλληλο σου κ να του παρέχεις ανθρώπινες συνθήκες εργασίας. Στην δική σου εργασία έχουν απαγορεύσει την χρήση κλιματιστικού από το προσωπικό ενώ στους χώρους που είναι οι πελάτες να επιτρέπεται ελεύθερα; Στη δική μου ευτυχώς όχι...Τώρα για τα νοικοκυριά με την ανεργία στα ύψη, τον πληθωρισμό να καλπάζει, τους μισθούς να είναι μισθοί πείνας κλπ είναι λογικό να μειώνουν από όπου μπορούν.Δεν μπορούμε όμως να συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα κ πολύ περισσότερο όταν οι τζίροι που κάνουν τα μαγαζιά αυτά είναι ασύλληπτοι
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
18
Like
15.589
Πόντοι
4.546
Νομίζω ότι η σύγκριση είναι ατυχής. Να σου θυμίσω ότι στα περισσότερα μαγαζιά η αναλογία στη μοιρασιά από το κάθε αντίτιμο "γέρνει"προς το μαγαζί, με μοναδική εξαίρεση τα "βαριά ονόματα" , ενώ έχω ακούσει ιστορίες από κοπέλες να θέλουν να βάλουν χέρι κ στα τιπ. Είναι σημαντικό να σέβεσαι τον υπάλληλο σου κ να του παρέχεις ανθρώπινες συνθήκες εργασίας. Στην δική σου εργασία έχουν απαγορεύσει την χρήση κλιματιστικού από το προσωπικό ενώ στους χώρους που είναι οι πελάτες να επιτρέπεται ελεύθερα; Στη δική μου ευτυχώς όχι...Τώρα για τα νοικοκυριά με την ανεργία στα ύψη, τον πληθωρισμό να καλπάζει, τους μισθούς να είναι μισθοί πείνας κλπ είναι λογικό να μειώνουν από όπου μπορούν.Δεν μπορούμε όμως να συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα κ πολύ περισσότερο όταν οι τζίροι που κάνουν τα μαγαζιά αυτά είναι ασύλληπτοι
Ναι, μάλλον ήταν ατυχής η σύγκριση, προέχουν οι ανθρώπινες συνθήκες εργασίας. Αν το προσωπικό δεν είναι ευχαριστημένο και υπάρχει δυσαρέσκεια, άστα να πάνε...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Εν τω μεταξύ μ αρέσει πολύ η λέξη "συναγωνιστής" τη χρησιμοποιούσαν οι κομουνιστές στον εμφύλιο (έχω διαβάσει πολλά βιβλία). Είμαστε λοιπόν συναγωνιστές στον αγώνα για την κατάκτηση της ηδονής!!!
Βρες εσύ ένα όρο, μην το παιρνεις προσωπικα.....
Βασικά ούτε συναγωνιστές είμαστε ούτε συνεταίροι ...το πιο κοντινό συν που μου έρχεται είναι μαλλον συνάδελφοι......
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Βρες εσύ ένα όρο, μην το παιρνεις προσωπικα.....
Βασικά ούτε συναγωνιστές είμαστε ούτε συνεταίροι ...το πιο κοντινό συν που μου έρχεται είναι μαλλον συνάδελφοι......
έχεις δίκιο, μ αρέσει η λέξη αλλά δεν ταιριάζει, τέλος πάντων ο σκοπός είναι κοινός
εν τω μεταξύ έχω γράψει κριτική για Συγγρού 40-42, από χθες το βράδυ και δεν έχει ανέβει ακόμα!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Γρήγορο πέρασμα σήμερα , με αρκετη κινηση στο δρόμο, από ζάνα μήπως δω τη λίζα που άκουσα πριν τον Αυγουστο ότι δούλευε, αλλά δεν έβγαλα άκρη.
Φεύγω και πάω προς σουλίου για βικτώρια . Μπαίνοντας ενημερώνομαι για νέα κοριτσάκι άμαθο μικρό που δεν ξέρει και ελληνικα. Δοκιμάζω να έχω γνώμη και προς ευχάριστη έκπληξη μου η κοπέλα με το όνομα Αλεξάνδρα ήταν πολύ καλή αν και θέλει λίγη δουλιτσα σε πρωτοβουλίες . Είναι από την Παρασκευή εκεί και απορώ γιατί δεν ενημέρωσε κάποιος ρε παιδιά??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom