Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Στο ολοτροπικη μπορείς να με ρωτήσεις(τεσταρεις οτι θες) και να σου πω για Ερρίκα,μιχαελα, και χαρά ότι θες για κάθε σχεδόν πόντο του κορμιού τους , μπορείς και Δευτέρα πρωί να πάρεις και να ρωτήσεις την σέντρα αν πάω συχνότατα στο μαγαζί.για την ιστορία αφού θες να γράψω κριτική,θα πω τα γνωστά ακριβό μαγαζί, 80 το μισάωρο με κορίτσια δημόσιους υπαλλήλους , με πολύ λίγες παροχές αλλά για μένα είναι πολύ όμορφες ειδικά αυτές οι τρεις.
να ρωτησω τη σεντρα;;; σιγα να μη ρωτησω και το σημαιάκι του κόρνερ.:2funny::2funny:
ρε μαλακισμένο... δε θελω να μου πεις γενικότητες. Σε ρωταω συγκεκριμένα πράγματα... Μπήκες μεσα; Πήρες προγραμμα; Εκανες μασαζ με καποια για να μας γράψεις την κριτική σου;
Το να γραφεις μαλακίες και αόριστα πράγματα για κάτι που όοοολοι ξέρουμε απλά για να ανεβάσεις το postcount σου, σε καθιστά μαλάκα να το ξέρεις
Επίσης μετά το αγαπούλης, γίδι πλέον ειμαιι και μαλακας, μαλακισμενο και ασχετος, για τον κύριο περαματιωτη
Οφείλω να το παραδεχτώ ότι εχεις γρήγορη εξέλιξη... οσονούπω θα κερδίσεις και άλλους τίτλους τιμής
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.507
Κριτικές
7
Like
2.964
Πόντοι
736
Δεν έχω σκοπό να γράψω ότι θες...κάθε άνθρωπος εκφράζεται διαφορετικά
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.507
Κριτικές
7
Like
2.964
Πόντοι
736
Δεν ενοχλήθηκα που με έβρισες,πως το βγάζεις αυτό το συμπέρασμα...
Επίσης ψάχνω να βρω μια κριτική σου για να μάθω να γράφω από εσενα αλλά δε βρίσκω...
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.507
Κριτικές
7
Like
2.964
Πόντοι
736
Ευχαριστώ να σαι καλα. Θα ξεκινησω
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
αν σε καλύψει εμφανισιακά η Αλίνα πήγαινε. Επίσης η Ιουλία στο Μάρνη 28.
Όλως τυχαίως πήρα κ τις 2 πρόσφατα φοβερές..!!οι 2 μου πρώτες στο χώρο του μασάζ.. ντεμπούτο ιδανικό πριν μόνο cg έπαιρνα.. ειδικά Ιουλία καβλα αρρώστια
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
544
Like
947
Πόντοι
86
Την Αλίνα στη Σολωμού 70 εννοείς
Καλησπερα σε ολους,

ειμαι νεος στο σπορ (πηγα για πλακα μια φορα στην πραγα προσφατα-δεν εχει το σαιτ το μαγαζι για να γραψω κριτικη αλλα θα μπορουσα να την αφησω εδω για οποιον θελει να παει)...

Με ενδιαφερει να κανω ενα μασαζ και πιπα (ισως και να γαμησω) Απο οσα εχω διαβασει εδω, η Αλινα ειναι μια καλη επιλογη.

Υπαρχει καποια που ειναι must? Ευχαριστω για την οποια απαντηση.
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
5
Like
3.232
Πόντοι
736
Το Ηλιουπόλεως 55 ξέρει κανείς αν λειτουργεί και με τι ρόστερ;;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.403
Πόντοι
4.446
Το Ηλιουπόλεως 55 ξέρει κανείς αν λειτουργεί και με τι ρόστερ;;
Σεβασου τον εαυτό σου και τα χρήματα σου!!! Αυτό σου λέω μόνο. Έχει κλείσει βέβαια....αλλά αν ήταν ανοικτό θα σου έλεγα αυτό ακριβώς που σου έγραψα. Σταματήστε να είστε μπαζογαμιαδες μπας και σταματησει αυτό το κακό επιτέλους!!!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Σεβασου τον εαυτό σου και τα χρήματα σου!!! Αυτό σου λέω μόνο. Έχει κλείσει βέβαια....αλλά αν ήταν ανοικτό θα σου έλεγα αυτό ακριβώς που σου έγραψα. Σταματήστε να είστε μπαζογαμιαδες μπας και σταματησει αυτό το κακό επιτέλους!!!!
Νομιζω ότι έχεις απόλυτο δίκιο.....αν σε όλα τα μαγαζιά μασαζ υπάρχουν ας πούμε 100 γυναίκες αξίζουν λιγότερες απο 10 και μπορεί να λέω και πολλές.....οντως πεφτει πολυ μπαζογαμιαση και παραπληροφόρηση ...κριμα πραγματικά
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Γειά σας συναγωνιστές! Τελευταίο ρεπορτάζ!
Η χθεσινή μέρα πήγε στράφι, μετά από κοινωνικό γεύμα, μου έμεινε το απόγευμα. Τρέχω Λαγουμιτζή μου ανοίγει η ευγενική κυρία και μου ανακοινώνει ότι έχει 3 κοπέλες όλες στο δωμάτιο, μετά από μια ώρα. Φεύγω για Μπακνανά 47 να δω την Έλενα. Η μαυρούλα στην υποδοχή μου παρουσιάζει την Αθηνά (No coment), η Έλενα ήταν δωμάτιο. Φεύγω απογοητευμένος, περνάω από Ηλιού 82, βλέπω μια ξανθιά κοντούλα αδιάφορη και τη Λίντα gilf που δε μοιάζει στις φώτο. Ξενερωμένος γυρίζω σπίτι για ανασύνταξη. Εκεί που ήμουν έτοιμος για La Luna, να το εξερευνήσω κι αυτό, πέφτει τηλέφωνο από ανιψιά για ποτό, οπότε άλλαξε το σχέδιο.
Σήμερα πήγα Συγγρού 40-42 για κανονισμένο ραντεβού, το οποίο ακυρώθηκε, υπήρχε μόνο η Αλίκη, είδα και μια μελαχρινή κοντούλα μέτρια, νομίζω Σοφία η οποία είχε ραντεβού και την περίμεναν.
Σκέφτομαι τι να κάνω, δεν είχα διάθεση να συνεχίσω εξερεύνηση. Η σερίφησα μου λέει τι θα κάνεις? Θα πάρεις την Αλίκη? Κάθομαι στο σαλόνι κάνα 20λεπτο να το σκεφτώ. Τελικά αποφασίζω να την πάρω με πολύ δισταγμό, ούτε καλά μπορούσα να τη δω, φορούσε φαρδιά ρόμπα, ούτε πως είναι στο δωμάτιο, ούτε κριτικές υπάρχουν. Παιδιά τι ευχάριστη έκπληξη ήταν αυτή, η συνεδρία είχε 100‰ επιτυχία. Έφυγα ανάλαφρος σαν πουλάκι! Όλες τις κριτικές θα τις γράψω όταν γυρίσω σπίτι. Καλά να περνάτε!
 

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
Κυριοι θα ηθελα προτασεις για duo σε μασατζιδικο.
Που τα κοριτσια να γουσταρονται μεταξυ τους και να γινει ωραια φαση ?
πλησιαζουν τα γενεθλια μου και θα ηθελα να μου κανω ενα σπεσιαλ δωρο.
παρακαλώ τα φώτα σας. :sunglasses:
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
86
Like
54
Πόντοι
0
καλησπερα πειτ μου μασαζ που μπορω να παω και να γαμησω σε συνεοηση στο δωματιο με την κοπελα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.015
Κριτικές
37
Like
20.726
Πόντοι
4.646

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.015
Κριτικές
37
Like
20.726
Πόντοι
4.646
Γειά σας συναγωνιστές! Τελευταίο ρεπορτάζ!
Η χθεσινή μέρα πήγε στράφι, μετά από κοινωνικό γεύμα, μου έμεινε το απόγευμα. Τρέχω Λαγουμιτζή μου ανοίγει η ευγενική κυρία και μου ανακοινώνει ότι έχει 3 κοπέλες όλες στο δωμάτιο, μετά από μια ώρα. Φεύγω για Μπακνανά 47 να δω την Έλενα. Η μαυρούλα στην υποδοχή μου παρουσιάζει την Αθηνά (No coment), η Έλενα ήταν δωμάτιο. Φεύγω απογοητευμένος, περνάω από Ηλιού 82, βλέπω μια ξανθιά κοντούλα αδιάφορη και τη Λίντα gilf που δε μοιάζει στις φώτο. Ξενερωμένος γυρίζω σπίτι για ανασύνταξη. Εκεί που ήμουν έτοιμος για La Luna, να το εξερευνήσω κι αυτό, πέφτει τηλέφωνο από ανιψιά για ποτό, οπότε άλλαξε το σχέδιο.
Σήμερα πήγα Συγγρού 40-42 για κανονισμένο ραντεβού, το οποίο ακυρώθηκε, υπήρχε μόνο η Αλίκη, είδα και μια μελαχρινή κοντούλα μέτρια, νομίζω Σοφία η οποία είχε ραντεβού και την περίμεναν.
Σκέφτομαι τι να κάνω, δεν είχα διάθεση να συνεχίσω εξερεύνηση. Η σερίφησα μου λέει τι θα κάνεις? Θα πάρεις την Αλίκη? Κάθομαι στο σαλόνι κάνα 20λεπτο να το σκεφτώ. Τελικά αποφασίζω να την πάρω με πολύ δισταγμό, ούτε καλά μπορούσα να τη δω, φορούσε φαρδιά ρόμπα, ούτε πως είναι στο δωμάτιο, ούτε κριτικές υπάρχουν. Παιδιά τι ευχάριστη έκπληξη ήταν αυτή, η συνεδρία είχε 100‰ επιτυχία. Έφυγα ανάλαφρος σαν πουλάκι! Όλες τις κριτικές θα τις γράψω όταν γυρίσω σπίτι. Καλά να περνάτε!
Συναγωνιστή κατά αρχήν ευχαριστούμε για την ενημέρωση που μας δίνεις πάντα οπότε κανείς τίς βόλτες σού, γενικά έχει λείψει τέτοια ενημέρωση.
Μία ερώτηση.... τό ραντεβού στο Σ 40 42 γιατί ακυρώθηκε ? Καί με ποια κοπέλα ήταν ?
Αν θέλεις φυσικά απαντάς.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
181
Κριτικές
6
Like
863
Πόντοι
361
Ειναι τελικα όντως η Αλινα απ της Αννας στο Εθν. Μακ?... Ευτυχως που τα δυο μαγαζια δεν εχουν καμια σχέση...... Α ρε Κατερινα....
Τα 2 μαγαζιά δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους.Οι κοπέλες έχουν μεταξύ τους . Ρωτά στην επόμενη σου επίσκεψη την Κατερίνα σε ποιον "χρεώνει" το κλείσιμο του προηγούμενου χώρου στην Βουλής ή για ποιο λόγο κρατάει τόσο χαμηλό προφίλ...Το ότι μια υπεύθυνη είναι καλή στον χειρισμό των πελατών, δεν σημαίνει απαραίτητα το ίδιο κ για τη σχέση της με τις κοπέλες του μαγαζιού
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
Τα 2 μαγαζιά δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους.Οι κοπέλες έχουν μεταξύ τους . Ρωτά στην επόμενη σου επίσκεψη την Κατερίνα σε ποιον "χρεώνει" το κλείσιμο του προηγούμενου χώρου στην Βουλής ή για ποιο λόγο κρατάει τόσο χαμηλό προφίλ...Το ότι μια υπεύθυνη είναι καλή στον χειρισμό των πελατών, δεν σημαίνει απαραίτητα το ίδιο κ για τη σχέση της με τις κοπέλες του μαγαζιού
Για να το λες, κατι ξερεις.. Και προφανως φανταζομαι κ καταλαβαινω.. Μαλλον γι αυτο εχει παρει την κατω βόλτα το αλλο, οπου κ αρχικα γνωρισαμε τις κοπέλες... Αλλα who cares κιολας.. Χαχα.. Thanx man μου... Απλα εκανα εναν λανθασμενο συνειρμό μαλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom