Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
926
Πόντοι
86
αυτο στουντιο ειναι τύπε... τι σχεση εχει με τα μασατζίδικα;
Καμιά σχέση δεν έχει με τα λαδομάγαζα. Το ξέρω είναι στούντιο. Το έγραψα διότι ο konsolasg3 έρχεται από επαρχία. Πήγε στο 259 και απογοητεύτηκε και ΕΦΥΓΕ άπρακτος, και με το δίκιο του δηλαδή, διότι το προσωπικό ΔΕΝ λέει. Μετά πήγε σε στούντιο όπου ΔΟΚΙΜΑΣΕ, και απογοητεύτηκε ΚΑΙ εκεί. Κοινώς του βγήκε ξινή η ημέρα, όπως και το δηλώνει. Το 132 είναι προς τα εκεί. Εάν τον βόλευε και εάν ήθελε να πάει να ρίξει μια ματιά, μήπως και ρεφάρει. Ο συνάδελφος μας ενημερώνει. Προσφέρει. Να μην αναχωρήσει από Αθήνα χαλασμένος.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Καμιά σχέση δεν έχει με τα λαδομάγαζα. Το ξέρω είναι στούντιο. Το έγραψα διότι ο konsolasg3 έρχεται από επαρχία. Πήγε στο 259 και απογοητεύτηκε και ΕΦΥΓΕ άπρακτος, και με το δίκιο του δηλαδή, διότι το προσωπικό ΔΕΝ λέει. Μετά πήγε σε στούντιο όπου ΔΟΚΙΜΑΣΕ, και απογοητεύτηκε ΚΑΙ εκεί. Κοινώς του βγήκε ξινή η ημέρα, όπως και το δηλώνει. Το 132 είναι προς τα εκεί. Εάν τον βόλευε και εάν ήθελε να πάει να ρίξει μια ματιά, μήπως και ρεφάρει. Ο συνάδελφος μας ενημερώνει. Προσφέρει. Να μην αναχωρήσει από Αθήνα χαλασμένος.
πολύ καλά έκανες συμφορουμιστή και έδωσες το συγκεκριμένο τιπ στον επαρχιώτη. Εύγε!
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει για μια βικτωρια που ειπωθηκε στο σουλιου 4 αν είναι η αλινα από το εθναρχου με το μεγάλο στήθος; Είχα πάει πριν κλείσει γι καλοκαίρι αλλά δεν την είχα προλάβει.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει για μια βικτωρια που ειπωθηκε στο σουλιου 4 αν είναι η αλινα από το εθναρχου με το μεγάλο στήθος; Είχα πάει πριν κλείσει γι καλοκαίρι αλλά δεν την είχα προλάβει.
νομίζω πως ναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kukjim

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Οποίος μπορεί ας στειλει pm για τη διεύθυνση γιατί ψάχνω αλλά δεν έχω βρει νήμα που να λέει κουδουνια κτλ
δεν υπάρχουν κουδούνια......παίρνεις τηλέφωνο και σου ανοίγουν...
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει για μια βικτωρια που ειπωθηκε στο σουλιου 4 αν είναι η αλινα από το εθναρχου με το μεγάλο στήθος; Είχα πάει πριν κλείσει γι καλοκαίρι αλλά δεν την είχα προλάβει.
Αυτή είναι, πολύ καλές υπηρεσίες, αν δεν έχεις πρόβλημα με το σώμα.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Αυτή είναι, πολύ καλές υπηρεσίες, αν δεν έχεις πρόβλημα με το σώμα.
Όχι ίσα ίσα που γι αυτό ενδιαφέρομαι! Έχω διαβάσει καλές κριτικές! Οποίος μπορεί το τηλ η ένα νήμα που μπορώ να το βρω
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Παιδιά, καλησπέρα. Έχω πάει πρόσφατα στην olotropiki,σχεδόν τα ίδια σταθερά κορίτσια με κάτι νέες αφίξεις όχι πολύ σπουδαίες. Οι παλιές καλυτερες
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.483
Κριτικές
56
Like
6.190
Πόντοι
3.556
Περασμα την Πεμπτη το απογευμα απο 3ης Σεπτεμβριου 59.
3 μεγαλοκοπελες -Σκετη απογοητευση, αφου στο τελος μου λεει η σεριφισα ,
"Καλα, μα καμια δεν σ'αρεσει;" της απαντησα ευγενικα
"μπα, οχι"
Προτεινεται μονο για παρα πολυ μερακληδες(απο θεμα εμφανισης)
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Περασμα την Πεμπτη το απογευμα απο 3ης Σεπτεμβριου 59.
3 μεγαλοκοπελες -Σκετη απογοητευση, αφου στο τελος μου λεει η σεριφισα ,
"Καλα, μα καμια δεν σ'αρεσει;" της απαντησα ευγενικα
"μπα, οχι"
Προτεινεται μονο για παρα πολυ μερακληδες(απο θεμα εμφανισης)
αυτο ακριβώς θα επρεπε να το πεις και στη σερίφισσα :2funny::2funny:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Παιδιά, καλησπέρα. Έχω πάει πρόσφατα στην olotropiki,σχεδόν τα ίδια σταθερά κορίτσια με κάτι νέες αφίξεις όχι πολύ σπουδαίες. Οι παλιές καλυτερες
ναι και ;;; Καταλαβες τωρα γιατι στο νήμα της Αριάδνης σε λέω ότι είσαι γίδι και αγαπούλης;

Που είναι αυτο το μαγαζί; Ποια κορίτσια ειδες; Ποιες ηταν οι καινουριες αφίξεις;;; Πέρασες στο δωμάτιο; Έκανες μασαζ; Τι προγραμματα προσφέρει το μαγαζί; Εσύ τι διάλεξες;; Πόσα πλήρωσες; Τηρήθηκε ο χρόνος απο την κοπέλα. Τηρήθηκαν αυτά που συμφωνήσατε;
Ο χώρος πως είναι; Τα ντους, οι παντόφλες, οι πετσέτες;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Αν δε ξέρεις την olotropiki μάλλον είσαι νέος στο άθλημα μασαζ. Δεν θα κάνω διαφήμιση στο μαγαζί. Αν πας στο search και διαβάσεις για το μαγαζί τα έχουν πει όλα και πιο παλιοί. Γράφω λοιπόν ότι δεν έχουν αλλάξει πολλά απλά έχουν έρθει κάποιες μετριες
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Αν δε ξέρεις την olotropiki μάλλον είσαι νέος στο άθλημα μασαζ. Δεν θα κάνω διαφήμιση στο μαγαζί. Αν πας στο search και διαβάσεις για το μαγαζί τα έχουν πει όλα και πιο παλιοί. Γράφω λοιπόν ότι δεν έχουν αλλάξει πολλά απλά έχουν έρθει κάποιες μετριες
Βρε μαλακα ασχετε... Όταν εγω πηγαινα για μασαζ εσυ επαιζες το πουλακι σου...
Όταν θες να γραψεις κατι, θα πρέπει να το γραφεις ολοκληρωμενα.. οπως πρεπει να ειναι οι κριτικες εδώ μέσα. Έχεις δει πως γράφουν τις κριτικές οι συναγωνιστές; Έτσι θα πρέπει να τις γράφεις
Το μαγαζι το ξερουν πολλοί.. Την κριτικη σου θελουμε να μας γράψεις από το μασαζ που έκανες εκεί
Αλλα δενξερεις τι να γράψεις γιατι δεν έχεις μπει ουτε μια φορα μεσα στο δωμάτιο.

Και ποια διαφημιση θες να αποφυγεις ρε μαλακισμένο; Από τη στιγμή που αναφέρεις όνομα μαγαζιού ΕΙΝΑΙ διαφήμιση
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Όλοι οι άλλοι που εχουν γράψει 59 σελίδες για βασ.σοφιας 66 έχουν γράψει κριτική?
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Στο ολοτροπικη μπορείς να με ρωτήσεις(τεσταρεις οτι θες) και να σου πω για Ερρίκα,μιχαελα, και χαρά ότι θες για κάθε σχεδόν πόντο του κορμιού τους , μπορείς και Δευτέρα πρωί να πάρεις και να ρωτήσεις την σαντρα αν πάω συχνότατα στο μαγαζί.για την ιστορία αφού θες να γράψω κριτική,θα πω τα γνωστά ακριβό μαγαζί, 80 το μισάωρο με κορίτσια δημόσιους υπαλλήλους , με πολύ λίγες παροχές αλλά για μένα είναι πολύ όμορφες ειδικά αυτές οι τρεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Επίσης μετά το αγαπούλης, γίδι πλέον ειμαιι και μαλακας, μαλακισμενο και ασχετος, για τον κύριο περαματιωτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom