Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Στο galaxy θεσπίστηκε ένα αυστηρό οικονομικό πλαίσιο, προκειμένου ο πελάτης να περνά ευχάριστα χωρίς το άγχος του "έξτρα" κόστους.

Η υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν από την κοπέλα, (συνίσταται σε άλλη μορφή αντιπαροχής η απόλαυση της υπηρεσίας - τα έχω αναλύσει πολλάκις) παράλληλα όμως, είναι προφανές πως ένας gentleman, επιβάλλεται να αφήσει ένα tip.. με τη διαφορά ότι θα το κοστολογήσει ο ίδιος.. δεν είναι προϊόν διαπραγμάτευσης..​
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
20
Στο galaxy θεσπίστηκε ένα αυστηρό οικονομικό πλαίσιο, προκειμένου ο πελάτης να περνά ευχάριστα χωρίς το άγχος του "έξτρα" κόστους.

Η υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν από την κοπέλα, (συνίσταται σε άλλη μορφή αντιπαροχής η απόλαυση της υπηρεσίας - τα έχω αναλύσει πολλάκις) παράλληλα όμως, είναι προφανές πως ένας gentleman, επιβάλλεται να αφήσει ένα tip.. με τη διαφορά ότι θα το κοστολογήσει ο ίδιος.. δεν είναι προϊόν διαπραγμάτευσης..​
αυτο ακριβως εχω καταλαβει και εγω...
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
Έχω πάει κι εγώ στο Flowers Asian Massage στην Καλλιθέα. Ο χώρος δεν είναι πολύ καλό, δεν συζητώ για ντους κλπ. Όπως επίσης και το βασικό κρεββάτι. Η κοπέλα που το έχει κάνει πολύ καλό μασάζ, δεν αφήνει για κάτι παραπάνω, ίσως μερικά πιασίματα. Είναι κοντούλα αλλά έχει πολύ ομορφο κώλο. Είχα πάει τρεις φορές. Μόνο για μασάζ γιατί το χρειαζόμουν. Πλέον έχει και άλλες κοπέλες που τις ανανεώνει. Δεν ξέρω αν κάνουν κάτι παραπάνω, αλλά θεωρώ πως έχει μπει στο νόημα. Τον Αύγουστο μου είχε πει πως είχε και μια κουκλάρα Ελληνίδα. Θα ξαναπάω για περισσότερες λεπτομέρειες.
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
αυτο ακριβως εχω καταλαβει και εγω...
θεωρώ πως για τις υπηρεσίες που παρέχει, δεν υπάρχει κάτι αρνητικό. Προσωπικά έχω πάει μια φορά τον Ιούλιο και η εξυπηρέτηση, επικοινωνία, και υπηρεσίες ήταν άψογες.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Στο galaxy θεσπίστηκε ένα αυστηρό οικονομικό πλαίσιο, προκειμένου ο πελάτης να περνά ευχάριστα χωρίς το άγχος του "έξτρα" κόστους.

Η υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν από την κοπέλα, (συνίσταται σε άλλη μορφή αντιπαροχής η απόλαυση της υπηρεσίας - τα έχω αναλύσει πολλάκις) παράλληλα όμως, είναι προφανές πως ένας gentleman, επιβάλλεται να αφήσει ένα tip.. με τη διαφορά ότι θα το κοστολογήσει ο ίδιος.. δεν είναι προϊόν διαπραγμάτευσης..​
εε ναι αν δειτε την θεραπευτρια και πεταξει το στηθος εξω,η ξεβρακωθει ή κανει καλαμακι..μην αφησετε 10 ευρω !!! κριμα ειναι...
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
178
Πόντοι
0
εε ναι αν δειτε την θεραπευτρια και πεταξει το στηθος εξω,η ξεβρακωθει ή κανει καλαμακι..μην αφησετε 10 ευρω

εε ναι αν δειτε την θεραπευτρια και πεταξει το στηθος εξω,η ξεβρακωθει ή κανει καλαμακι..μην αφησετε 10 ευρω !!! κριμα ειναι...
Μέχρι το μασάζ όλα καλά, μετά όλες ζητάνε έξτρα για τα υπόλοιπα, μη τρελαθούμε τώρα, απλά δέχονται το 10αρικο για φραπέ.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
442
Κριτικές
3
Like
2.449
Πόντοι
441
Έχω πάει κι εγώ στο Flowers Asian Massage στην Καλλιθέα. Ο χώρος δεν είναι πολύ καλό, δεν συζητώ για ντους κλπ. Όπως επίσης και το βασικό κρεββάτι. Η κοπέλα που το έχει κάνει πολύ καλό μασάζ, δεν αφήνει για κάτι παραπάνω, ίσως μερικά πιασίματα. Είναι κοντούλα αλλά έχει πολύ ομορφο κώλο. Είχα πάει τρεις φορές. Μόνο για μασάζ γιατί το χρειαζόμουν. Πλέον έχει και άλλες κοπέλες που τις ανανεώνει. Δεν ξέρω αν κάνουν κάτι παραπάνω, αλλά θεωρώ πως έχει μπει στο νόημα. Τον Αύγουστο μου είχε πει πως είχε και μια κουκλάρα Ελληνίδα. Θα ξαναπάω για περισσότερες λεπτομέρειες.
Σε άφησε πιασίματα δηλαδή?!
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
21
Στο galaxy θεσπίστηκε ένα αυστηρό οικονομικό πλαίσιο, προκειμένου ο πελάτης να περνά ευχάριστα χωρίς το άγχος του "έξτρα" κόστους.

Η υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν από την κοπέλα, (συνίσταται σε άλλη μορφή αντιπαροχής η απόλαυση της υπηρεσίας - τα έχω αναλύσει πολλάκις) παράλληλα όμως, είναι προφανές πως ένας gentleman, επιβάλλεται να αφήσει ένα tip.. με τη διαφορά ότι θα το κοστολογήσει ο ίδιος.. δεν είναι προϊόν διαπραγμάτευσης..​
Όταν λέμε θεσπίστηκε; από το ίδιο το management δηλαδη την αριστουλα κλπ;
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
Σε άφησε πιασίματα δηλαδή?!
Ναι, αλλά λίγα σχετικά. Κώλο μόνο και μετά μου έκανε 1-2 φορές twerk φορώντας το σορτσάκι της, και καλά για πλάκα. Είχα πάει συνολικά 3 φορές μέσα στο καλοκαίρι και τώρα σκέφτομαι να ξαναπάω.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Δεν αξίζει το "χαλαρωτικό" μασάζ καθόλου επαγγελματικό μασάζ που κάνουν οι περισσότερες τα 40€. Στα 20 με 30 Μαξ οκ είναι.
Άρα 20€ για το μασάζ και τον χώρο με τα ντους κτλπ συν 20 στην κοπέλα αν προσφέρει έναν ικανοποιητικό φραπέ. 60,80€ είναι κατάχρηση
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Καλημέρα . Νομιζω αυτην την στιγμη στο θεμα καλο μασαζ με φραπε ειναι το galaxy. Oλα τα αλλα που γράφετε με το αν και ισως ειναι ρισκα και αγνωστα.... Ολοι εμεις ψαχνουμε το μασαζ με την απολαυση του φραπε. Δεν ειναι εποχες να μπαινουμε σε πειραματισμούς και να σπαταλαμε λεφτα και χρονο σε αχαρτογράφητα νερά. Φυσικα ο καθενας εχει δικαίωμα να κανει οτι νομιζει. Εγω παιδια παντως εχω κατασταλαξει στο καλο και το σιγουρο....
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
I'll write in English for simplicity's sake, sorry for that :buck2:
I just find experimenting interesting.
My personal holy Gral to find that one professional massage girl, that makes you a real good professional massage. And tease you here and there to let getting it hotter and hotter. When she gets into this game and make it full service in the end I would pay also 200€
And if she’s 25 and hot 300€ :grin::grin::grin:
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Καλημέρα . Νομιζω αυτην την στιγμη στο θεμα καλο μασαζ με φραπε ειναι το galaxy. Oλα τα αλλα που γράφετε με το αν και ισως ειναι ρισκα και αγνωστα.... Ολοι εμεις ψαχνουμε το μασαζ με την απολαυση του φραπε. Δεν ειναι εποχες να μπαινουμε σε πειραματισμούς και να σπαταλαμε λεφτα και χρονο σε αχαρτογράφητα νερά. Φυσικα ο καθενας εχει δικαίωμα να κανει οτι νομιζει. Εγω παιδια παντως εχω κατασταλαξει στο καλο και το σιγουρο....
συμφωνώ φιλε μου με αυτα που λες. Στο galaxy παμε στα σιγουρα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Στο galaxy θεσπίστηκε ένα αυστηρό οικονομικό πλαίσιο, προκειμένου ο πελάτης να περνά ευχάριστα χωρίς το άγχος του "έξτρα" κόστους.

Η υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν από την κοπέλα, (συνίσταται σε άλλη μορφή αντιπαροχής η απόλαυση της υπηρεσίας - τα έχω αναλύσει πολλάκις) παράλληλα όμως, είναι προφανές πως ένας gentleman, επιβάλλεται να αφήσει ένα tip.. με τη διαφορά ότι θα το κοστολογήσει ο ίδιος.. δεν είναι προϊόν διαπραγμάτευσης..​

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να μας πεις τη σχέση σου με το μαγαζί. Ειλικρινά δεν είναι κακό να το διαφημίζεις, αλλά τύπε απλός πελάτης δεν είσαι..
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να μας πεις τη σχέση σου με το μαγαζί. Ειλικρινά δεν είναι κακό να το διαφημίζεις, αλλά τύπε απλός πελάτης δεν είσαι..
Εάν πέφτει μέσα σε αυτά που λέει (αυτό θα το δούμε από τις κριτικές και από τις εμπειρίες μας) δεν νομίζω να έχει νόημα να μάθουμε τι σχέση έχει με το μαγαζί.
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
65
Like
25
Πόντοι
0
Επίσκεψη προ ημερών στο galaxy. Κατερίνα μου έτυχε, ωραία παρουσία, χαμογελαστή.
Από μασάζ θα έλεγα απλά καλό, θα ήθελα λίγο πιο επαγγελματικό (αν έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα, καλοδεχούμενο).
Η κοπέλα μου είπε ότι είναι αισθητικός και κάνει απλά κάποιες φορές και μασάζ, μόνο χαλαρωτικό.
Για το φραπεδάκι ζήτησε 20€, δεν παζάρεψα αν και μου φάνηκαν σχετικά πολλά.
Ο χώρος όπως έχουν πει όλοι θα έλεγα εξαιρετικός, σίγουρα θα ξανά πάω να δοκιμάσω και με άλλη κοπέλα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.890
Πόντοι
5.595
Επίσκεψη προ ημερών στο galaxy. Κατερίνα μου έτυχε, ωραία παρουσία, χαμογελαστή.
Από μασάζ θα έλεγα απλά καλό, θα ήθελα λίγο πιο επαγγελματικό (αν έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα, καλοδεχούμενο).
Η κοπέλα μου είπε ότι είναι αισθητικός και κάνει απλά κάποιες φορές και μασάζ, μόνο χαλαρωτικό.
Για το φραπεδάκι ζήτησε 20€, δεν παζάρεψα αν και μου φάνηκαν σχετικά πολλά.
Ο χώρος όπως έχουν πει όλοι θα έλεγα εξαιρετικός, σίγουρα θα ξανά πάω να δοκιμάσω και με άλλη κοπέλα.
Σου ζητησε 20; Γιατι τα αφεντικα εδω διαφημιζουν οτι τα 40 περιλαμβανουν και φραπε και οτι μονο ως δειγμα καλης θελησης αφηνεις εσυ κατι.
Να καταθεσω κι εγω, πως προσφατα , μια αλλη θεραπευτρια απο εκει μου ζητησε επισης +20. Πηρε +10 και κακως.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Επίσκεψη προ ημερών στο galaxy. Κατερίνα μου έτυχε, ωραία παρουσία, χαμογελαστή.
Από μασάζ θα έλεγα απλά καλό, θα ήθελα λίγο πιο επαγγελματικό (αν έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα, καλοδεχούμενο).
Η κοπέλα μου είπε ότι είναι αισθητικός και κάνει απλά κάποιες φορές και μασάζ, μόνο χαλαρωτικό.
Για το φραπεδάκι ζήτησε 20€, δεν παζάρεψα αν και μου φάνηκαν σχετικά πολλά.
Ο χώρος όπως έχουν πει όλοι θα έλεγα εξαιρετικός, σίγουρα θα ξανά πάω να δοκιμάσω και με άλλη κοπέλα.
Xεράκι άφησε το κορίτσι ; γιατί εγώ χωρίς χέρι δεν το φχαριστιέμαι !
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
20
διψασμενος για φραπεδακι πηγαινω μια βολτα στη γνωστη καφετερια της αμφιθεας...galaxy.η μαλλον κινεζα vi διαθεσιμη...μασαζακι καλο χαλαρωσα αρκετα κ περιμενα με αγωνια το δευτερο ημιχρονο.μου λεει αν θελω κατι εξτρα λεω ναι κ λεει συνηθως οι πελατες δινουν 20 ευρω τιπς...δεν απαιτησε μου το ειπε στα πλαγια χαχα.οκ λεω προχωρα...καλο φραπεδακι αλλα γενικα οι κινησεις στο μασαζ κ στο φραπε πολυ μηχανικες...σαν κινεζικο ρομποτ...καλη μεν αλλα δεν εχει λιγο την πουτανια που θελουμε το δολιο....και πολυ μετρια εμφανιση.αυτα τα ολιγα κ απο βδομαδα σχεδιαζω νεα επισκεψη...
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
την καλησπερα μου στους μαγκες του φορουμ

ως ασχετος απο λαδομαγαζα

θελω να μου προτεινετε δημοσια Η σε π.μ
4-5 καλα λαδομαγαζα ( χωρους που προσφερουν μασαζ + τουλαχιστον φραπε )
σε περιοχες
Κεντρο Αθηνα & Δυτικη Αθηνα

Οχι πειραια , οχι βορεια / νοτια προαστεια

thanks μυστες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom