Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Turbono

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Ακριβως! Χωριστα δωματια κι ολα καλα! Και εσυ το φραπεδακι σου και η αδρεναλινη στα υψη που εκεινη θα ειναι λιγα μετρα μακρια... Win win κατασταση!

Ε τωρα αν ο Δανης μας βγει μελισσοκομος, πιθανοτατα δεν θα το μαθεις και ποτε αλλα αν σε φτιαχνει το σεναριο αυτο, τοτε θα εχεις win³...
Μια χαρα! Θα παρω να κλεισω στο ρεπο του δανη.
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Εγώ παντός έμαθα από Αλεξάνδρα ότι ο δανης είναι εκεί για τις κοπέλες κ οχι μονο
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
1
Like
5.291
Πόντοι
1.056
Φίλε δέχομαι την κριτική σου, αλλά:
Δέχομαι το "χοντρούλες", γιατί σε πολλά μαγαζιά, τις ζητούν οι πελάτες που γουστάρουν.
Όμως δεν έχω δει ποτέ σε μασατζίδικο, από τα γνωστά τουλάχιστον, κοπέλες που τους έλειπαν δόντια!

Τώρα γιατί έκλεισε το Ανδρομέδα (δυστυχώς):
1) Κακοδιαχείριση κτλ;
2)Δεν το στηρίξαμε εμείς μαζικά, όπως ίσως θα έπρεπε;
3) Από άλλη αιτία;
Ποιος το ξέρει άραγε;
Και όμως θα εκπλαγείς!και όχι μόνο να λείπουν δόντια αλλά να έχουν και τουπε ενώ είναι σα το χρέος!
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
79
Like
240
Πόντοι
20
Φίλε δέχομαι την κριτική σου, αλλά:
Δέχομαι το "χοντρούλες", γιατί σε πολλά μαγαζιά, τις ζητούν οι πελάτες που γουστάρουν.
Όμως δεν έχω δει ποτέ σε μασατζίδικο, από τα γνωστά τουλάχιστον, κοπέλες που τους έλειπαν δόντια!

Τώρα γιατί έκλεισε το Ανδρομέδα (δυστυχώς):
1) Κακοδιαχείριση κτλ;
2)Δεν το στηρίξαμε εμείς μαζικά, όπως ίσως θα έπρεπε;
3) Από άλλη αιτία;
Ποιος το ξέρει άραγε;
Φίλε μου δεν με νοιάζει καν για το Ανδρομέδα 3 φορές είχα προλάβει να πάω πριν κλείσει,απλά το αναφέρω γιατί μου άρεσε το στυλ του μαγαζιού δηλαδή τέλειες εγκαταστάσεις,ωραίες κ νέες κοπέλες, προγράμματα όπως τούρκικο μπάνιο κ body to body που δεν τα βρίσκεις εύκολα,και ένα ωραίο φραπεδακι στο τέλος.ζητω συγνώμη για αυτό με τα δόντια γτ πρέπει να σεβόμαστε τις κοπέλες όπως κ να είναι αλλά είπα την αλήθεια μου.και οι χοντρούλες μία χαρά είναι κ θα έκανα προφανώς μασαζακι με μια ωραία χοντρούλα αλλά όχι σεξ.θεωρω πως με 60-80 έχω καλύτερες επιλογές για σεξ και επίσης όταν πάω σε μασατζιδικο να χαλαρώσω,δεν έχω στο νου μου να πηδήξω αλλο αν μπορεί να προκύψει κάποια καλή περίπτωση.γενικα,αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι δεν γίνεται να παίρνεις πολύ μέτριες κοπελίτσες,να χαμηλώνεις κ τα φώτα κ να τις πασαρεις με 60 και 80 ευρώ μόνο κ μόνο επειδή ο χώρος είναι ωραίος.και την ίδια στιγμή,να μπορείς να πηδήξεις ας πούμε την Ζανέτ από το Ισμήνης με 50 ευρώ μόνο...έχουν ξεφύγει οι τιμές κ θεωρώ ότι μας εκμεταλλεύονται επειδή σαν άντρες είμαστε Λιγουρια!!
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
65
Like
25
Πόντοι
0
Στο galaxy massage χρειάζεται οπωσδήποτε ραντεβού;
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
339
Πόντοι
20
Στο galaxy massage χρειάζεται οπωσδήποτε ραντεβού;
καλυτερα ναι.τον αυγουστο 2 φορες που πηγα με πηρε χωρις ραντεβου ηταν αδειο...αρχες του μηνα ομως πηγα κ ειχε κενο 3 ωρες μετα κ εφυγα με ουρα στα σκελια...χαχα και πηγα την επομενη.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Μετα απο καιρο επισκεφτηκα ξανα το galaxy massage. Eιδα και διαβασα στο site για τις νεες κοπελιες. Για την υποδοχη και για τον χωρο τι να πω αλλο? Τα εχουν αναφερει παρα πολλα ατομα εδω. Ολα αψογα.Απο οτι πηρε το ματι μου εγινε και νεο δωματιο επιπλεον. Ηθελα ενα μασαζ χαλαρωττικο να ξεπιαστω λιγο απο την κουραση της δουλειας μου. Διαλεξα την Αθηνα . Εχει καλο βιογραφικο στον χωρο ( βραβευση 4η στον κοσμο )Εκανα μια ωρα μαζιτης. Πολυ ευχαριστο ατομο και με χιουμορ Μου εκανε μασαζ με σαπουνι και νερο απο ελαια. Πραγματικα κανω χρονια μασαζ αλλα αυτην την χαλαρωση με αυτον την μεθοδο πρωτη φορα ενιωσα τοσο ομορφα που στο τελος μου εκανε μια ομορφη εκτονωση με το χερι της.






































εκανα κι εγω με Αθηνα στο galaxy με το σαπονελαιο ,καλη εμπειρια με ωραια εκτονωση χωρις παλινδρομηση...μετρια σε εμφανιση...
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Πάντως ένα δωμάτιο έχει και διπλό κρεβάτι με ένα στρώμα μάλλον νερού ,όποιος πάει ας ρωτήσει την Αριστούλα για πιό πρόγραμμα το έχει...
στο galaxy το διπλο στρωμα νερου ειναι για body 2 body το οποιο κοστιζει 80 ευρω για μια ωρα και ξερει μονο η Ζηνα να κανει !!!!
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Δοκιμή με Ζήνα από GAlaxy μιας και η Κατερίνα δεν μπορούσε. Ευτυχώς δεν ήταν ξενερωτη όπως φάνηκε στον συναγωνιστή, οπότε δεν κλαίω τα λεφτά μου. Αισθησιακό μασαζακι απτήν κυρία η οποία βγάζει ρούχα και πάει καλαμάκι ανετοτατα!
Ζηνα μενει γυμνη δηλαδη? ποσο το κοστος στα εξτρα με το καλαμακι που σου εκανε?
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
19
Like
2.193
Πόντοι
1.196
.....ζητω συγνώμη για αυτό με τα δόντια γτ πρέπει να σεβόμαστε τις κοπέλες όπως κ να είναι αλλά είπα την αλήθεια μου.....
Μου αρέσει αυτό που έγραψες και το θεωρώ σαν ένα σημάδι ότι είσαι τζέντλεμαν!
Αν θέλεις μου λες, εδώ ή σε πμ, που και πότε είδες αυτές τις κοπέλες, (που τους έλειπαν δόντια), μαζί με ονόματα τους!
Αν δεν θυμάσαι, είναι οκ και σε ευχαριστώ που είχαμε ένα πολιτισμένο διάλογο, μεταξύ μας!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.916
Πόντοι
456
στο galaxy το διπλο στρωμα νερου ειναι για body 2 body το οποιο κοστιζει 80 ευρω για μια ωρα και ξερει μονο η Ζηνα να κανει !!!!
Η Ζήνα πρέπει να σταμάτησε όμως , το έχει στο σάιτ η Αριστούλα αυτό το πρόγραμμα ή μόνο προφορικά το ζητάς ;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Η Ζήνα πρέπει να σταμάτησε όμως , το έχει στο σάιτ η Αριστούλα αυτό το πρόγραμμα ή μόνο προφορικά το ζητάς ;
προφορικα,δεν μου ανεφερε οτι σταματησε,αφου ανεφερε οτι εκεινη κανει το body 2 body και αλλη δεν γνωριζει να το κανει !!!_ στο site αναφερει το ονομα της...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230921_234745_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_20230921_234745_com.opera.browser.jpg
    211,4 KB · Εμφανίσεις: 59
Τελευταία τροποποίηση:

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
339
Πόντοι
20
επισκεψη σε galaxy με μαρια νεπαλεζα θεραπευτρια.καλο μασαζ κ καλο δευτερο μερος με ωραιο φραπεδακι.ειχε παρει μια σταση στο φραπε που εβλεπα κ χαιδευα πατουσα...με πηρε γραμμη οτι ειμαι ποδολαγνος κ μου προτεινε φραπε με ποδαρακι...αλλα επειδη την πηρα πρωτη φορα δεν ηθελα να γινω γραφικος τρομαρα μου κ ειπα την αλλη φορα!!!κουβεντα λιγο με αγγλικα τσιπρα λιγο με ελληνικα κασσελακη:grin::grin:αναθεμα αν καταλαβαινα τι μου ελεγε...καλο παιδι ομως ευγενικη
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.597
Πόντοι
441
επισκεψη σε galaxy με μαρια νεπαλεζα θεραπευτρια.καλο μασαζ κ καλο δευτερο μερος με ωραιο φραπεδακι.ειχε παρει μια σταση στο φραπε που εβλεπα κ χαιδευα πατουσα...με πηρε γραμμη οτι ειμαι ποδολαγνος κ μου προτεινε φραπε με ποδαρακι...αλλα επειδη την πηρα πρωτη φορα δεν ηθελα να γινω γραφικος τρομαρα μου κ ειπα την αλλη φορα!!!κουβεντα λιγο με αγγλικα τσιπρα λιγο με ελληνικα κασσελακη:grin::grin:αναθεμα αν καταλαβαινα τι μου ελεγε...καλο παιδι ομως ευγενικη

Τί ζήτησε για εξτρα φίλε μου?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.428
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα παίδες είμαι νέος εδώ αλλά παλιός στο άθλημα. Είπα να γράψω και εγώ την γνώμη μου για το galaxy. Μαρία η νεπαλεζα καλό μασάζ ξέρει τι κάνει εννοείται χωρίς εσώρουχο και στο πάει έτσι ώστε να μην χρειαστείς και πολλά όταν έρχεται η ώρα του φραπέ. Ζητάει +20 νομίζω είναι πολλά για ένα φραπέ. Η Ελένη από μασάζ μόνο χαϊδεύει αλλά είναι δοτική και με φραπέ και καλαμάκι. Οπότε την επόμενη θα ζητήσω Ελένη που είναι value.
Καλησπέρα π είναι το εν λόγω μαγαζί;
 

giovanni80

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Μπήκα στο σάιτ αλλά έχει άλλες κοπέλες από αυτές π αναφέρατε
Έχει και άλλες εκτός από αυτές του σαιτ πάρε τηλέφωνο να κλείσεις κάποιο ραντεβού και όταν πας εκεί θα σε ενημερώσει η υπεύθυνη για όλες τις κοπέλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom