Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Αλεξάνδρα όλα μέτρια ,εμφάνιση,μασάζ, τελείωμα!
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
337
Πόντοι
20

krait

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
ναι αλλα πες μας και την συνεχεια !! επαιξε εκτος απο φραπε και καλαμακι? ειπε αν κανει κι αλλα? εβγαλε ρουχα ?
Ζήνα ήταν πολύ ρομποτ στον φραπέ, από τη δική μου εμπειρία. Και αφού τέλειωσε με ρώτησε και κάτι εντελώς ξενερωτικό, το οποίο δεν θα αναφέρω για ευνόητους λόγους, και για μένα απέκλεισε εντελώς το να τη ξαναπροτιμήσω
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
291
Like
344
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο vip beauty massage στο Περιστέρι. Τηλέφωνο 2 ώρες πριν και κλείσιμο ραντεβού. Μασαζ έχει 30€. Απ ότι κατάλαβα έχει 2 κοπελες. Η μία κάνει μόνο φραπέ με 50€ και χουφτωματα και η άλλη που δούλευε σήμερα προχωράει μέχρι μπριζόλα.
Φτάνω εκεί περιμένω συναγωνιστη να τελειώσει το ντουζ κ να καθαρίσουν δωμάτιο.
Μπαίνω κ έρχεται η θεραπεύτρια. Μου συστήθηκε σαν Αναστασία από Ρωσία 28 ετών. Η αλήθεια είναι ότι εκεί την έκοψα κ γω ... Μασάζ οκ με λίγη πίεση μέχρι εκεί. Γύρισμα και λίγο πόδια κ στήθος, μέχρι πότε πήρε τα χέρια μου και τα έβαλες στις βυζαρες της (με piercing) για να με τριψει.. Μου λέει θες να δεις τι εχω από μέσα? Κουναω κεφάλι και τσουπ βγάζει το φόρεμα... Αρχίζω να της παίζω το μουνακι της ξαι να την δαχτυλιαζω.. εκείνη τουρλοθηκε περισσότερο και μετά,από λίγο ένιωσα ένα μικρό ποταμακι στι χέρι μου ... μου λέει αν θέλω να συνεχίσουμε θέλει 50€.. της λέω πάμε..ξεκινάει ένα τσιμπουκι πολύ καλό με σκουλαρίκι στην γλώσσα.. της λέω έλα να σε πάρω τώρα.. στα 4 και τον πήρε μια χαρά στο μουνακι της .. έβγαζε μερικά βογγητα.. το τέλος δεν άργησε και τα πήρε στο στόμα όλα....
Σαν εμφάνιση η κοπέλα είναι με γυαλιά μυωπίας, βυζαρες και από κιλά γύρω στα 60-65. Μπορεί να μην αρέσει σε μερικούς λόγω μικρής κοιλιτσας αλλά οκ. Γούστα είναι αυτά.
Για να συνοψίσω.
Η μία κοπέλα θέλει 50(συνολικα) ,Μασάζ με φραπέ
Και η άλλη, 80(συνολικα) ,Μασάζ, πίπα, γαμησι.
Συγνώμη για το σεντόνι , καλό Σ/Κ σε όλους!!

*αν ο προηγούμενος είναι εδώ μέσα ας μας πει την γνώμη του ..
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
337
Πόντοι
20
επισκεψη αλλη μια φορα galaxy με θεραπευτρια την νεπαλεζα την συμπαθεια μου.καλο μασαζ τελος φραπεδακι σερβιρισμενο με τα ποδια οπως μουχε πει αλλη φορα οτι κανει...
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Εχω την εντύπωση πως η μία από τις 2 κοπέλες (εκτός αν υπάρχουν κι άλλες σε αριθμό) του vip beauty είναι η Ελένη από το Galaxy.
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο vipbeauty Περιστέρι. αυτή τη φορά με τη μελαχρινή Marleen. λίγο παχουλός αλλά πολύ όμορφος. περίπου 27 ετών. σερβίρει καλό μασάζ και πολύ καλόγουστη μπριζόλα
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
980
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο vipbeauty Περιστέρι. αυτή τη φορά με τη μελαχρινή Marleen. λίγο παχουλός αλλά πολύ όμορφος. περίπου 27 ετών. σερβίρει καλό μασάζ και πολύ καλόγουστη μπριζόλα
εεε αφου ειναι παχουλός και πολύ όμορφος,αξιζει μια δοκιμη για τους μερακληδες
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Την δοκίμασα κι εγώ πριν λίγες μέρες αλλά έφτανε μέχρι χέρι. Άλλαξε το μενου;
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
291
Like
344
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο vipbeauty Περιστέρι. αυτή τη φορά με τη μελαχρινή Marleen. λίγο παχουλός αλλά πολύ όμορφος. περίπου 27 ετών. σερβίρει καλό μασάζ και πολύ καλόγουστη μπριζόλα
Πες μας λίγο περιγραφή της κοπέλας...
 

trelenios33

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
12
Like
30
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα για πρώτη φορα στο galaxy. Καταπληκτικός χώρος και καθαρά όλα. Μετά από γρήγορο τσεκάρισμα μπήκα με Κατερίνα. Ευχάριστη και χαμογελαστή παρουσία. Ψιλή με ωραίες καμπύλες και βυζαρες. Μου ανέφερε ότι είναι αισθητικός. Ωραίο μασάζ με καλά περάσματα στα επίμαχα σημεία. Στο δεύτερο ημίχρονο και αφού πρώτα με ρώτησε, έπαιξε πάρα πολύ δυνατή φραπεδια και τελείωμα με βυζομαλακια. Χουφτωματακια ελεύθερα. 20 ευρω tip και ότι λέει ο τιμοκατάλογος για μια ώρα. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα για πρώτη φορα στο galaxy. Καταπληκτικός χώρος και καθαρά όλα. Μετά από γρήγορο τσεκάρισμα μπήκα με Κατερίνα. Ευχάριστη και χαμογελαστή παρουσία. Ψιλή με ωραίες καμπύλες και βυζαρες. Μου ανέφερε ότι είναι αισθητικός. Ωραίο μασάζ με καλά περάσματα στα επίμαχα σημεία. Στο δεύτερο ημίχρονο και αφού πρώτα με ρώτησε, έπαιξε πάρα πολύ δυνατή φραπεδια και τελείωμα με βυζομαλακια. Χουφτωματακια ελεύθερα. 20 ευρω tip και ότι λέει ο τιμοκατάλογος για μια ώρα. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!
Μπράβο φίλε για την ενημέρωση...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
78
Like
226
Πόντοι
20
Μάγκες ξέρουμε για μια καινούρια που λέγεται ρηνου στο galaxy?κάπως έτσι μου την είπε
 

Levou23

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
80
Επίσκεψη χθες στο vip beauty στο Περιστέρι. Πήγα με τη μηχανή και παρκαρα ακριβώς από κάτω.

Η κυρία της υποδοχής με πήγε στο δωμάτιο και μου είπε να ξαπλώσω. Εγώ τα έβγαλα όλα ξάπλωσα και τυπικά έβαλα την πετσέτα από πάνω

Έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα η Αναστασία. Με γυαλάκια αρκετά τατουάζ...chubby θα την χαρακτήριζα!Απευθείας μου λέει να βγάλω την πετσέτα να είσαι πιο άνετα?εννοείται λέω.

Ξεκίνησε ένα καλό και χαλαρωτικό μασάζ...τίποτα το ιδιαίτερο αλλά ήταν οκ.Με ρώτησε αν έχω ξαναπάει στο μαγαζί και της είπα πως όχι αλλά έχω διαβάσει τα καλύτερα. Τι εννοείς μου λέει...λέω έχετε πολύ καλή περιποίηση και γέλασε λίγο πονηρά γιατί κατάλαβε τι εννοούσα!

Γύρισα από μπροστά μου έκανε μασάζ σε στήθος και στα πόδια και ακουμπούσε αρκετά "διακριτικα" το ήδη σηκωμένο εργαλείο μου.Με ρώτησε τώρα τι κάνουμε?Της είπα να με ενημερώσει για τις επιλογές.20 ευρώ με χέρι...30 με στόμα...50 όλα!

Εγώ έδωσα 50 και πέρασα πολύ καλά!Ωραία πιπα το κορίτσι ακαποτη βαθιά και με αρκετό σάλιο!Έχει ωραίες ζουμερές βυζαρες με σκουλαρίκι και στις δύο ρωγες.

Το τέλος μας βρήκε ορθιοθς και αυτή ακουμπούσε στο κρεβάτι. Μπανακι και γειά σας.Σιγουρα θα ξαναπάω!
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλημέρα παιδιά
Τί κάνετε;
Τελικά τι φάση είναι το μασάζ στο Περιστέρι;
Αξίζει;
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
668
Πόντοι
81
Επίσκεψη χθες στο vip beauty στο Περιστέρι. Πήγα με τη μηχανή και παρκαρα ακριβώς από κάτω.

Η κυρία της υποδοχής με πήγε στο δωμάτιο και μου είπε να ξαπλώσω. Εγώ τα έβγαλα όλα ξάπλωσα και τυπικά έβαλα την πετσέτα από πάνω

Έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα η Αναστασία. Με γυαλάκια αρκετά τατουάζ...chubby θα την χαρακτήριζα!Απευθείας μου λέει να βγάλω την πετσέτα να είσαι πιο άνετα?εννοείται λέω.

Ξεκίνησε ένα καλό και χαλαρωτικό μασάζ...τίποτα το ιδιαίτερο αλλά ήταν οκ.Με ρώτησε αν έχω ξαναπάει στο μαγαζί και της είπα πως όχι αλλά έχω διαβάσει τα καλύτερα. Τι εννοείς μου λέει...λέω έχετε πολύ καλή περιποίηση και γέλασε λίγο πονηρά γιατί κατάλαβε τι εννοούσα!

Γύρισα από μπροστά μου έκανε μασάζ σε στήθος και στα πόδια και ακουμπούσε αρκετά "διακριτικα" το ήδη σηκωμένο εργαλείο μου.Με ρώτησε τώρα τι κάνουμε?Της είπα να με ενημερώσει για τις επιλογές.20 ευρώ με χέρι...30 με στόμα...50 όλα!

Εγώ έδωσα 50 και πέρασα πολύ καλά!Ωραία πιπα το κορίτσι ακαποτη βαθιά και με αρκετό σάλιο!Έχει ωραίες ζουμερές βυζαρες με σκουλαρίκι και στις δύο ρωγες.

Το τέλος μας βρήκε ορθιοθς και αυτή ακουμπούσε στο κρεβάτι. Μπανακι και γειά σας.Σιγουρα θα ξαναπάω!
Δηλαδή πόσο έδωσες συνολο;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.615
Κριτικές
190
Like
48.654
Πόντοι
41.443

Levou23

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
80

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom