Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Ερώτηση Αθήνα έχει δοκιμάσει κάνεις....?
εντωμεταξύμου είχε πει η Ελένη ότι υπάρχει πρόγραμμα body body πραγμα που στο said δεν το αναφέρει...
Καλούτσικο μασάζ , άχρωμο δεύτερο μέρος ,δεν σου βγάζει κάτι οπότε και δεν συνιστάται ! Υ.Γ και πολύ μέτρια εμφάνιση από κοντα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
μπριζόλα παίζει; καλός κ ο φραπές αλλά να φάμε κιόλας.

Γιατί να μην παίζει??

δεν κάνουν σεξ οι κορασίδες που εργάζονται σε χώρους μάλαξης?

ασφαλώς κάνουν κ μάλιστα έντονα οργασμικό σεξ.. (τους δημιουργούνται ισχυρές γενετήσιες ορμές, με όσα βλέπουν καθημερινά στη δουλειά τους)

με μια διαφορά όμως.. τις ορμές αυτές δεν μπορείτε να τις εκμεταλλευτείτε με το πορτοφόλι σας, αλλά με το πάνω κεφάλι σας, με την εμπειρία που κομίζει ο καθένας από εσάς, το τακτ, τη νοημοσύνη και τον τρόπο προσέγγισης..

εκεί θα ξεχωρίσετε από τη μάζα, να φάτε μπριζόλα γάλακτος εκεί που οι άλλοι παρακαλούν για ξεροκόμματα..

Σε κομμωτήριο πηγαίνεις κ μπορείς αν είσαι δυνατός στο λόγο να "φας" την κομμώτρια..
Για σκεφτείτε πως εδώ είναι ακόμα πιο εύκολα τα πράγματα, αφού ήδη πραγματοποιείται μια πρώτη "επαφή" :think:

Τίποτε δεν είναι ακατόρθωτο.. απομυθοποιήστε το γυναικείο φύλο, εξάσκηση κ θάρρος χρειάζεται... όχι όλα στο πιάτο, να δουλεύει κ το πάνω κεφάλι.. η ικανοποίηση θα είναι ουρανομήκης..:hi:
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
534
Κριτικές
4
Like
878
Πόντοι
86

Γιατί να μην παίζει??

δεν κάνουν σεξ οι κορασίδες που εργάζονται σε χώρους μάλαξης?

ασφαλώς κάνουν κ μάλιστα έντονα οργασμικό σεξ.. (τους δημιουργούνται ισχυρές γενετήσιες ορμές, με όσα βλέπουν καθημερινά στη δουλειά τους)

με μια διαφορά όμως.. τις ορμές αυτές δεν μπορείτε να τις εκμεταλλευτείτε με το πορτοφόλι σας, αλλά με το πάνω κεφάλι σας, με την εμπειρία που κομίζει ο καθένας από εσάς, το τακτ, τη νοημοσύνη και τον τρόπο προσέγγισης..

εκεί θα ξεχωρίσετε από τη μάζα, να φάτε μπριζόλα γάλακτος εκεί που οι άλλοι παρακαλούν για ξεροκόμματα..

Σε κομμωτήριο πηγαίνεις κ μπορείς αν είσαι δυνατός στο λόγο να "φας" την κομμώτρια..
Για σκεφτείτε πως εδώ είναι ακόμα πιο εύκολα τα πράγματα, αφού ήδη πραγματοποιείται μια πρώτη "επαφή" :think:

Τίποτε δεν είναι ακατόρθωτο.. απομυθοποιήστε το γυναικείο φύλο, εξάσκηση κ θάρρος χρειάζεται... όχι όλα στο πιάτο, να δουλεύει κ το πάνω κεφάλι.. η ικανοποίηση θα είναι ουρανομήκης..:hi:
Έτσι , Κι άμα πετύχει , είναι ότι καλύτερο !
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο λαδωχωριο σήμερα
το πρόγραμμα είχε Κατερίνα
ντάξειτο μασάζ αδιάφορο αλλά τα βυζια τι καθόλου
έμαθα παντός ότι η κινέζα η ότι είναι αυτή μετράει.... τουλάχιστοναυτό μου είπε...
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Επόμενη φορά θα προσπαθήσωνα δοκιμάσω αριστουλα δεν ξέρω αλλά την γουστάρω την milfάρα
έχει κανένας τέτοια εμπειρία?
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
118
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα ! Νομιζω οτι είναι απαραιτητο εστω με viber να εχουμε μια εικονα απο τις κοπελες του galaxy και του καθε galaxy (εστω χωρις προσωπο) , καθως και να ειναι πιο ξεκαθαρο τι προσφερει η καθεμια με το αντιστοιχο κοστος. Τι λέτε;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Καλησπερα ! Νομιζω οτι είναι απαραιτητο εστω με viber να εχουμε μια εικονα απο τις κοπελες του galaxy και του καθε galaxy (εστω χωρις προσωπο) , καθως και να ειναι πιο ξεκαθαρο τι προσφερει η καθεμια με το αντιστοιχο κοστος. Τι λέτε;
οι κοπελες δεν εχουν υποχρεωση να κανουν εξτρα,αν δεν γουσταρουν καποιον δεν κανουν φραπε και αν γουσταρουν καποιον μπορει και να τον γλυψουν ή να τις γλυψει !!! οποτε τιποτα δεν ειναι σιγουρο .Επισης καποιοι τρωνε αποκλεισμο λογω κακης συμπεριφορας,ακαθαρσιας,μή σεβασμου και ειρωνιας... καποιες κοπελες που πριν 1 μηνα μπορει να δουλευαν πωλητριες και μετα απο 1 μηνα να κανουν δουλεια γραφειου.......
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
Μήν το ψάχνεις από την αρχή που άνοιξε το Medusa τί ίδιο βιολί βαρανε :jerking: ούτε τό μεροκάματο νά είχε κόψει σέ ορισμένους , μία καλή κουβέντα δεν λένε.
Έκλεισε τό Andromeda καί ήρθε ή καταστροφή :2funny: λες καί δεν υπάρχουν άλλα ίδιου στυλ.

Δεν πειράζει λαρισα γλεντα τούς όσο μπορείς :grin:
Εγώ πήγα και εμφανίστηκαν κάτι λατινοαμερικανες που ήταν ή χοντρούλες ή τους έλειπαν δόντια!αυτό εννοώ χαμηλού επιπέδου,ο χώρος η υποδοχή κλπ είναι πολύ ωραία.εσυ αν βολευεσαι κ γουστάρεις,πήγαινε κάθε μέρα κ άσε τους άλλους να γράφουν ότι νομίζουν,έτσι όπως πειραχτηκες πάντως,εσυ φαίνεσαι να ανησυχείς για το μεροκάματο σου...εγώ πήγαινα στο παλιά Ανδρομέδα,έκανα το τουρκικό αφρομασαζ,και μου τον έπαιζε ένα γκομενάκι σαν τα κρύα τα νερά,αν θέλω στούντιο,με τόσα λεφτά βρίσκω γυναικάρες...περί ορέξεως βέβαια,όπως την βρίσκει ο καθένας...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
μπριζόλα παίζει; καλός κ ο φραπές αλλά να φάμε κιόλας.
Ρε αφήστε ένα μαγαζί να γουστάρουμε για μασάζ φραπέ,όλα μπορδελα πρέπει να γίνουν?πως θα πάνε ωραίες γκόμενες να δουλέψουν εκεί αν πρέπει να τσιμπουκωνουν κ να γαμιουνται?μόνο κάτι ξεπεσμένες θείες που δεν περνάει πια η μπογιά τους στα μπουρδέλα θα πηγαίνουν!στούντιο μπουρδέλα βίζιτες έχει παντού κ με μουναρες!!
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.894
Πόντοι
2.846
Ρε αφήστε ένα μαγαζί να γουστάρουμε για μασάζ φραπέ,όλα μπορδελα πρέπει να γίνουν?πως θα πάνε ωραίες γκόμενες να δουλέψουν εκεί αν πρέπει να τσιμπουκωνουν κ να γαμιουνται?μόνο κάτι ξεπεσμένες θείες που δεν περνάει πια η μπογιά τους στα μπουρδέλα θα πηγαίνουν!στούντιο μπουρδέλα βίζιτες έχει παντού κ με μουναρες!!
Ναι έτσι για την φάση πρέπει να υπάρχει και ένα τέτοιο
 

Mjek911

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγο στο galaxy για πρώτη φορά, λόγω ιδιαίτερης μέρας ( 5 ώρες λεωφορείο και μετά άλλες 15 ώρες πλοίο) αντί για χαλαρωτικό μασάζ που σκεφτόμουν είπα να πάρω τζαγκουζι να μουλιασω. Η Vi χαμογελαστή, γλυκό κορίτσι και αρκετά επικοινωνιακή, μιλήσαμε αρκετά και μπορώ να πω πολυ ικανοποιημένος. Τα κορίτσια στην υποδοχή εξυπηρετικότατα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.345
Πόντοι
4.646
Εγώ πήγα και εμφανίστηκαν κάτι λατινοαμερικανες που ήταν ή χοντρούλες ή τους έλειπαν δόντια!αυτό εννοώ χαμηλού επιπέδου,ο χώρος η υποδοχή κλπ είναι πολύ ωραία.εσυ αν βολευεσαι κ γουστάρεις,πήγαινε κάθε μέρα κ άσε τους άλλους να γράφουν ότι νομίζουν,έτσι όπως πειραχτηκες πάντως,εσυ φαίνεσαι να ανησυχείς για το μεροκάματο σου...εγώ πήγαινα στο παλιά Ανδρομέδα,έκανα το τουρκικό αφρομασαζ,και μου τον έπαιζε ένα γκομενάκι σαν τα κρύα τα νερά,αν θέλω στούντιο,με τόσα λεφτά βρίσκω γυναικάρες...περί ορέξεως βέβαια,όπως την βρίσκει ο καθένας...
Έχεις πολύ πλάκα με αυτά που λες, τους έλειπαν λέει δόντια :2funny::2funny::2funny::2funny:
Δικαίωμα σού να μήν σού αρέσει το ρόστερ του Medusa και Σαφώς όπως την βρίσκει ό καθένας αλλά εσύ μόνο μαλακίες γράφεις και συνεχίζεις να γράφεις με άσχημους χαρακτηρισμούς ειδικά για τίς κοπέλες και για το μαγαζί. Έκλεισε το ένα μαγαζί για τόν χψ λόγο και τό πήρε κάποιος άλλος έτσι πάνε αυτά,αν δεν σού αρέσει η αλλαγή αυτή πήγαινε παρακάτω βρες κάτι άλλο και μήν μας ζαλίζεις τά αρχίδια τί έκανες και γιατί τό έκανες στο Ανδρομέδα, ξεκόλλα με την κλαψα σου.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Ρε αφήστε ένα μαγαζί να γουστάρουμε για μασάζ φραπέ,όλα μπορδελα πρέπει να γίνουν?πως θα πάνε ωραίες γκόμενες να δουλέψουν εκεί αν πρέπει να τσιμπουκωνουν κ να γαμιουνται?μόνο κάτι ξεπεσμένες θείες που δεν περνάει πια η μπογιά τους στα μπουρδέλα θα πηγαίνουν!στούντιο μπουρδέλα βίζιτες έχει παντού κ με μουναρες!!

Ναι έτσι για την φάση πρέπει να υπάρχει και ένα τέτοιο

Επίσκεψη πριν λίγο στο galaxy για πρώτη φορά, λόγω ιδιαίτερης μέρας ( 5 ώρες λεωφορείο και μετά άλλες 15 ώρες πλοίο) αντί για χαλαρωτικό μασάζ που σκεφτόμουν είπα να πάρω τζαγκουζι να μουλιασω. Η Vi χαμογελαστή, γλυκό κορίτσι και αρκετά επικοινωνιακή, μιλήσαμε αρκετά και μπορώ να πω πολυ ικανοποιημένος. Τα κορίτσια στην υποδοχή εξυπηρετικότατα.

Έχεις πολύ πλάκα με αυτά που λες, τους έλειπαν λέει δόντια :2funny::2funny::2funny::2funny: Δικαίωμα σού να μήν σού αρέσει το ρόστερ του Medusa και Σαφώς όπως την βρίσκει ό καθένας αλλά εσύ μόνο μαλακίες γράφεις και συνεχίζεις να γράφεις με άσχημους χαρακτηρισμούς ειδικά για τίς κοπέλες και για το μαγαζί. Έκλεισε το ένα μαγαζί για τόν χψ λόγο και τό πήρε κάποιος άλλος έτσι πάνε αυτά,αν δεν σού αρέσει η αλλαγή αυτή πήγαινε παρακάτω βρες κάτι άλλο και μήν μας ζαλίζεις τά αρχίδια τί έκανες και γιατί τό έκανες στο Ανδρομέδα, ξεκόλλα με την κλαψα σου.

Πριν μερικούς μήνες είχα αναφερθεί εκτενώς, στη διαφορά που μπορεί να κάνει η μετάβαση του Ανδρομέδα σε νέα Διεύθυνση.
Υπήρξε από την πλευρά μου η διάθεση να φανώ χρήσιμος και να βοηθήσω στη δημιουργία ενός νέου πόλου ανδρικής ευχαρίστησης.
Ενός καινοτόμου και με άλλη κουλτούρα ιδρύματος στο κέντρο της Αθήνας.. οι προδιαγραφές υπήρχαν, η φιλοσοφία έλειπε..
Δυστυχώς αυτή η ευκαιρία χάθηκε,, απορρίφθηκε κ μάλιστα εκκωφαντικά..

Ωστόσο, οι προτάσεις αυτές επιδοκιμάστηκαν σε έναν άλλο χώρο, στο galaxy massage όπου και η διάθεση υπήρξε και ανοιχτόμυαλη Διεύθυνση υφίσταται, που αφουγκράζεται διαρκώς τον παλμό της αγοράς και τις απαιτήσεις της πιάτσας..

Η εξυπηρέτηση στον χώρο είναι άψογη σε όλους τους τομείς,, ακόμα κ αν δεν "αγοράσεις" υπηρεσίες, η ευγένεια κ συμπεριφορά θα είναι στο μέγιστο βαθμό, η καθαριότητα, η εναλλαγή των θεραπευτριών κ προπαντός οι οικονομικές τιμές, οι οποίες θα παραμείνουν σε αυτά τα χαμηλά επίπεδα για καιρό ακόμα.

Ακολουθείται συγκεκριμένη πολιτική που δίνει σημασία στον πελάτη και στην ευχαρίστησή του. Όχι αρπαχτές, όχι αγγαρείες, όχι αλαζονεία, όχι ναρκισσισμός, όχι αγαπητηλίκια.. Κεντρική γραμμή παντού.. Μία φιλοσοφία,, "μέγιστη ικανοποίηση του πελάτη".
Όχι πολλά λόγια, όχι διαφήμιση, σοβαρή κ επαγγελματική δουλειά..
Άλλωστε , όταν εισέρχεσαι σε έναν χώρο, είσαι υποχρεωμένος να κομίζεις κάτι καινούριο, διαφορετικά πιθηκίζεις, κοινώς είσαι της καρπαζιάς.. Εκεί συνίσταται η διαφορά..
Δεν είναι τυχαίο, πως το galaxy κινείται ήδη σε άλλο επίπεδο, ως χώρος ανδρικής ψυχαγωγίας..

Γνωρίζω πως κάποιοι ενοχλούνται με όσα διαβάζουν.. όπως κ να έχει όμως, όπως σε μια ταινία υπάρχουν οι πρωταγωνιστές, οι συμπρωταγωνιστές και οι κομπάρσοι, έτσι κ εδώ .. Τη διαφορά δεν την κάνουν οι pro, οι οποίοι πολλάκις στην προσπάθειά τους να υπερασπιστούν έναν χώρο, κινούνται τόσο άτσαλα κ απελπισμένα που τελικά, κακές υπηρεσίες προσφέρουν..​
Όλοι οι χώροι έχουν την πελατεία τους..
Τη διαφορά την κάνουν οι υπηρεσίες κ η φιλοσοφία..

Αγαπητέ @professor x, ξέρεις ότι σε εκτιμώ τα μάλα, είσαι ξεχωριστό μέλος της κοινότητας, μην εξάπτεσαι όμως, άφησε το αγοραστικό κοινό να αποφασίσει μόνο του.. Συμφωνώ πως ήταν λίγο άστοχη η φράση "της έλειπαν δόντια" δε χρειάζεται όμως τέτοιο σθένος.. φοβίζει ξέρεις.. κάνει ζημιά, ούτε οι εκφράσεις σου βοηθούν, προκαλούν τα αντίθετα αποτελέσματα από τα προσδοκώμενα.. αν θέλεις στρατεύεσαι μαζί μου, ως εμπειρότερος μιλάω..

Όπως έχω αναφέρει κ σε παλαιότερα post, καθώς είμαι αρκετά ψαγμένος στην ανδρική ευχαρίστηση, στη χώρα μας νοσούμε βαριά, σε αυτόν τον τομέα..

Ολόκληρη Αθήνα δεν έχει έναν χώρο σαν το Artemis .. Ίσως να δρομολογείται ..

Όσοι αποκωδικοποιούν σωστά τα παραπάνω, είναι στο μέγιστο βαθμό ικανοί, να απολαμβάνουν εξατομικευμένες υπηρεσίες..

Συνεχίζουμε...:hi:
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.894
Πόντοι
2.846
Πριν μερικούς μήνες είχα αναφερθεί εκτενώς, στη διαφορά που μπορεί να κάνει η μετάβαση του Ανδρομέδα σε νέα Διεύθυνση.
Υπήρξε από την πλευρά μου η διάθεση να φανώ χρήσιμος και να βοηθήσω στη δημιουργία ενός νέου πόλου ανδρικής ευχαρίστησης.
Ενός καινοτόμου και με άλλη κουλτούρα ιδρύματος στο κέντρο της Αθήνας.. οι προδιαγραφές υπήρχαν, η φιλοσοφία έλειπε..
Δυστυχώς αυτή η ευκαιρία χάθηκε,, απορρίφθηκε κ μάλιστα εκκωφαντικά..

Ωστόσο, οι προτάσεις αυτές επιδοκιμάστηκαν σε έναν άλλο χώρο, στο galaxy massage όπου και η διάθεση υπήρξε και ανοιχτόμυαλη Διεύθυνση υφίσταται, που αφουγκράζεται διαρκώς τον παλμό της αγοράς και τις απαιτήσεις της πιάτσας..

Η εξυπηρέτηση στον χώρο είναι άψογη σε όλους τους τομείς,, ακόμα κ αν δεν "αγοράσεις" υπηρεσίες, η ευγένεια κ συμπεριφορά θα είναι στο μέγιστο βαθμό, η καθαριότητα, η εναλλαγή των θεραπευτριών κ προπαντός οι οικονομικές τιμές, οι οποίες θα παραμείνουν σε αυτά τα χαμηλά επίπεδα για καιρό ακόμα.

Ακολουθείται συγκεκριμένη πολιτική που δίνει σημασία στον πελάτη και στην ευχαρίστησή του. Όχι αρπαχτές, όχι αγγαρείες, όχι αλαζονεία, όχι ναρκισσισμός, όχι αγαπητηλίκια.. Κεντρική γραμμή παντού.. Μία φιλοσοφία,, "μέγιστη ικανοποίηση του πελάτη".
Όχι πολλά λόγια, όχι διαφήμιση, σοβαρή κ επαγγελματική δουλειά..
Άλλωστε , όταν εισέρχεσαι σε έναν χώρο, είσαι υποχρεωμένος να κομίζεις κάτι καινούριο, διαφορετικά πιθηκίζεις, κοινώς είσαι της καρπαζιάς.. Εκεί συνίσταται η διαφορά..
Δεν είναι τυχαίο, πως το galaxy κινείται ήδη σε άλλο επίπεδο, ως χώρος ανδρικής ψυχαγωγίας..

Γνωρίζω πως κάποιοι ενοχλούνται με όσα διαβάζουν.. όπως κ να έχει όμως, όπως σε μια ταινία υπάρχουν οι πρωταγωνιστές, οι συμπρωταγωνιστές και οι κομπάρσοι, έτσι κ εδώ .. Τη διαφορά δεν την κάνουν οι pro, οι οποίοι πολλάκις στην προσπάθειά τους να υπερασπιστούν έναν χώρο, κινούνται τόσο άτσαλα κ απελπισμένα που τελικά, κακές υπηρεσίες προσφέρουν..​
Όλοι οι χώροι έχουν την πελατεία τους..
Τη διαφορά την κάνουν οι υπηρεσίες κ η φιλοσοφία..

Αγαπητέ @professor x, ξέρεις ότι σε εκτιμώ τα μάλα, είσαι ξεχωριστό μέλος της κοινότητας, μην εξάπτεσαι όμως, άφησε το αγοραστικό κοινό να αποφασίσει μόνο του.. Συμφωνώ πως ήταν λίγο άστοχη η φράση "της έλειπαν δόντια" δε χρειάζεται όμως τέτοιο σθένος.. φοβίζει ξέρεις.. κάνει ζημιά, ούτε οι εκφράσεις σου βοηθούν, προκαλούν τα αντίθετα αποτελέσματα από τα προσδοκώμενα.. αν θέλεις στρατεύεσαι μαζί μου, ως εμπειρότερος μιλάω..

Όπως έχω αναφέρει κ σε παλαιότερα post, καθώς είμαι αρκετά ψαγμένος στην ανδρική ευχαρίστηση, στη χώρα μας νοσούμε βαριά, σε αυτόν τον τομέα..

Ολόκληρη Αθήνα δεν έχει έναν χώρο σαν το Artemis .. Ίσως να δρομολογείται ..

Όσοι αποκωδικοποιούν σωστά τα παραπάνω, είναι στο μέγιστο βαθμό ικανοί, να απολαμβάνουν εξατομικευμένες υπηρεσίες..

Συνεχίζουμε...:hi:
Η Τζένη που έχει στο site;Καλή;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.345
Πόντοι
4.646
Πριν μερικούς μήνες είχα αναφερθεί εκτενώς, στη διαφορά που μπορεί να κάνει η μετάβαση του Ανδρομέδα σε νέα Διεύθυνση.
Υπήρξε από την πλευρά μου η διάθεση να φανώ χρήσιμος και να βοηθήσω στη δημιουργία ενός νέου πόλου ανδρικής ευχαρίστησης.
Ενός καινοτόμου και με άλλη κουλτούρα ιδρύματος στο κέντρο της Αθήνας.. οι προδιαγραφές υπήρχαν, η φιλοσοφία έλειπε..
Δυστυχώς αυτή η ευκαιρία χάθηκε,, απορρίφθηκε κ μάλιστα εκκωφαντικά..

Ωστόσο, οι προτάσεις αυτές επιδοκιμάστηκαν σε έναν άλλο χώρο, στο galaxy massage όπου και η διάθεση υπήρξε και ανοιχτόμυαλη Διεύθυνση υφίσταται, που αφουγκράζεται διαρκώς τον παλμό της αγοράς και τις απαιτήσεις της πιάτσας..

Η εξυπηρέτηση στον χώρο είναι άψογη σε όλους τους τομείς,, ακόμα κ αν δεν "αγοράσεις" υπηρεσίες, η ευγένεια κ συμπεριφορά θα είναι στο μέγιστο βαθμό, η καθαριότητα, η εναλλαγή των θεραπευτριών κ προπαντός οι οικονομικές τιμές, οι οποίες θα παραμείνουν σε αυτά τα χαμηλά επίπεδα για καιρό ακόμα.

Ακολουθείται συγκεκριμένη πολιτική που δίνει σημασία στον πελάτη και στην ευχαρίστησή του. Όχι αρπαχτές, όχι αγγαρείες, όχι αλαζονεία, όχι ναρκισσισμός, όχι αγαπητηλίκια.. Κεντρική γραμμή παντού.. Μία φιλοσοφία,, "μέγιστη ικανοποίηση του πελάτη".
Όχι πολλά λόγια, όχι διαφήμιση, σοβαρή κ επαγγελματική δουλειά..
Άλλωστε , όταν εισέρχεσαι σε έναν χώρο, είσαι υποχρεωμένος να κομίζεις κάτι καινούριο, διαφορετικά πιθηκίζεις, κοινώς είσαι της καρπαζιάς.. Εκεί συνίσταται η διαφορά..
Δεν είναι τυχαίο, πως το galaxy κινείται ήδη σε άλλο επίπεδο, ως χώρος ανδρικής ψυχαγωγίας..

Γνωρίζω πως κάποιοι ενοχλούνται με όσα διαβάζουν.. όπως κ να έχει όμως, όπως σε μια ταινία υπάρχουν οι πρωταγωνιστές, οι συμπρωταγωνιστές και οι κομπάρσοι, έτσι κ εδώ .. Τη διαφορά δεν την κάνουν οι pro, οι οποίοι πολλάκις στην προσπάθειά τους να υπερασπιστούν έναν χώρο, κινούνται τόσο άτσαλα κ απελπισμένα που τελικά, κακές υπηρεσίες προσφέρουν..​
Όλοι οι χώροι έχουν την πελατεία τους..
Τη διαφορά την κάνουν οι υπηρεσίες κ η φιλοσοφία..

Αγαπητέ @professor x, ξέρεις ότι σε εκτιμώ τα μάλα, είσαι ξεχωριστό μέλος της κοινότητας, μην εξάπτεσαι όμως, άφησε το αγοραστικό κοινό να αποφασίσει μόνο του.. Συμφωνώ πως ήταν λίγο άστοχη η φράση "της έλειπαν δόντια" δε χρειάζεται όμως τέτοιο σθένος.. φοβίζει ξέρεις.. κάνει ζημιά, ούτε οι εκφράσεις σου βοηθούν, προκαλούν τα αντίθετα αποτελέσματα από τα προσδοκώμενα.. αν θέλεις στρατεύεσαι μαζί μου, ως εμπειρότερος μιλάω..

Όπως έχω αναφέρει κ σε παλαιότερα post, καθώς είμαι αρκετά ψαγμένος στην ανδρική ευχαρίστηση, στη χώρα μας νοσούμε βαριά, σε αυτόν τον τομέα..

Ολόκληρη Αθήνα δεν έχει έναν χώρο σαν το Artemis .. Ίσως να δρομολογείται ..

Όσοι αποκωδικοποιούν σωστά τα παραπάνω, είναι στο μέγιστο βαθμό ικανοί, να απολαμβάνουν εξατομικευμένες υπηρεσίες..

Συνεχίζουμε...:hi:
Αγαπητέ μίας και με αναφέρεις στην δημοσίευση σού μπορώ να απαντήσω και να πώ πώς για όλους έχει από όλα και για όλα τά γούστα και προτιμήσεις, κάνεις όμως ένα λάθος δεν επηρέασαν τά λεγόμενα μου ούτε είπα σέ κανέναν που να πάει, ό καθένας κάνει ό ίδιος κουμάντο στην τσέπη του και που θά τά δώσει.
Σέ εκείνο που διαφωνώ κάθετα και εξαπτομαι είναι στους άσχημους χαρακτηρισμούς σέ μαγαζιά και σέ κοπέλες που αναφέρθηκαν συνεχώς και όχι μία φορά μόνο.

Και εγώ υπήρξα πελάτης τού πρώην Ανδρομέδα, και τώρα τί; θά πρέπει και εγώ νά αρχίσω τούς άσχημους χαρακτηρισμούς για την νέα διεύθυνση και το ρόστερ; τό βρίσκεις σωστό;
Έκλεισε πάει και τελείωσε έψαξα και βρήκα άλλο για τό φραπεδακι μου, και για την μπριζόλα πάω αλλού, απλά πράγματα που δυστυχώς για μερικούς δεν είναι αυτονόητα.
Ή συνεχείς κλαψα και μιζέρια από ορισμένους μόνο καλό δεν προσφέρουν εδώ στο σύνολο.

Ή εκφράσεις επιστρέφονται όπως τής ξεκίνησαν αγαπητέ.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Πριν μερικούς μήνες είχα αναφερθεί εκτενώς, στη διαφορά που μπορεί να κάνει η μετάβαση του Ανδρομέδα σε νέα Διεύθυνση.
Υπήρξε από την πλευρά μου η διάθεση να φανώ χρήσιμος και να βοηθήσω στη δημιουργία ενός νέου πόλου ανδρικής ευχαρίστησης.
Ενός καινοτόμου και με άλλη κουλτούρα ιδρύματος στο κέντρο της Αθήνας.. οι προδιαγραφές υπήρχαν, η φιλοσοφία έλειπε..
Δυστυχώς αυτή η ευκαιρία χάθηκε,, απορρίφθηκε κ μάλιστα εκκωφαντικά..

Ωστόσο, οι προτάσεις αυτές επιδοκιμάστηκαν σε έναν άλλο χώρο, στο galaxy massage όπου και η διάθεση υπήρξε και ανοιχτόμυαλη Διεύθυνση υφίσταται, που αφουγκράζεται διαρκώς τον παλμό της αγοράς και τις απαιτήσεις της πιάτσας..

Η εξυπηρέτηση στον χώρο είναι άψογη σε όλους τους τομείς,, ακόμα κ αν δεν "αγοράσεις" υπηρεσίες, η ευγένεια κ συμπεριφορά θα είναι στο μέγιστο βαθμό, η καθαριότητα, η εναλλαγή των θεραπευτριών κ προπαντός οι οικονομικές τιμές, οι οποίες θα παραμείνουν σε αυτά τα χαμηλά επίπεδα για καιρό ακόμα.

Ακολουθείται συγκεκριμένη πολιτική που δίνει σημασία στον πελάτη και στην ευχαρίστησή του. Όχι αρπαχτές, όχι αγγαρείες, όχι αλαζονεία, όχι ναρκισσισμός, όχι αγαπητηλίκια.. Κεντρική γραμμή παντού.. Μία φιλοσοφία,, "μέγιστη ικανοποίηση του πελάτη".
Όχι πολλά λόγια, όχι διαφήμιση, σοβαρή κ επαγγελματική δουλειά..
Άλλωστε , όταν εισέρχεσαι σε έναν χώρο, είσαι υποχρεωμένος να κομίζεις κάτι καινούριο, διαφορετικά πιθηκίζεις, κοινώς είσαι της καρπαζιάς.. Εκεί συνίσταται η διαφορά..
Δεν είναι τυχαίο, πως το galaxy κινείται ήδη σε άλλο επίπεδο, ως χώρος ανδρικής ψυχαγωγίας..

Γνωρίζω πως κάποιοι ενοχλούνται με όσα διαβάζουν.. όπως κ να έχει όμως, όπως σε μια ταινία υπάρχουν οι πρωταγωνιστές, οι συμπρωταγωνιστές και οι κομπάρσοι, έτσι κ εδώ .. Τη διαφορά δεν την κάνουν οι pro, οι οποίοι πολλάκις στην προσπάθειά τους να υπερασπιστούν έναν χώρο, κινούνται τόσο άτσαλα κ απελπισμένα που τελικά, κακές υπηρεσίες προσφέρουν..​
Όλοι οι χώροι έχουν την πελατεία τους..
Τη διαφορά την κάνουν οι υπηρεσίες κ η φιλοσοφία..

Αγαπητέ @professor x, ξέρεις ότι σε εκτιμώ τα μάλα, είσαι ξεχωριστό μέλος της κοινότητας, μην εξάπτεσαι όμως, άφησε το αγοραστικό κοινό να αποφασίσει μόνο του.. Συμφωνώ πως ήταν λίγο άστοχη η φράση "της έλειπαν δόντια" δε χρειάζεται όμως τέτοιο σθένος.. φοβίζει ξέρεις.. κάνει ζημιά, ούτε οι εκφράσεις σου βοηθούν, προκαλούν τα αντίθετα αποτελέσματα από τα προσδοκώμενα.. αν θέλεις στρατεύεσαι μαζί μου, ως εμπειρότερος μιλάω..

Όπως έχω αναφέρει κ σε παλαιότερα post, καθώς είμαι αρκετά ψαγμένος στην ανδρική ευχαρίστηση, στη χώρα μας νοσούμε βαριά, σε αυτόν τον τομέα..

Ολόκληρη Αθήνα δεν έχει έναν χώρο σαν το Artemis .. Ίσως να δρομολογείται ..

Όσοι αποκωδικοποιούν σωστά τα παραπάνω, είναι στο μέγιστο βαθμό ικανοί, να απολαμβάνουν εξατομικευμένες υπηρεσίες..

Συνεχίζουμε...:hi:
Τελικά αποδεικνύεται ότι η αγορά ''διψάει'' και για άλλους είδους υπηρεσίες εκτός από το μπριζόλιασμα,η δε κριτική που γίνεται στο Ανδρομέδα είναι ίσως γιατί σπαταλήθηκε ένας εξαιρετικός χώρος για αυτού του είδους τις υπηρεσίες , ενώ αντίθετα αυτά που προσφέρει τώρα θα μπορούσαν να παρασχεθούνε σε οποιανδήποτε άλλον χώρο χωρίς επιπτώσεις.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Τελικά αποδεικνύεται ότι η αγορά ''διψάει'' και για άλλους είδους υπηρεσίες εκτός από το μπριζόλιασμα,η δε κριτική που γίνεται στο Ανδρομέδα είναι ίσως γιατί σπαταλήθηκε ένας εξαιρετικός χώρος για αυτού του είδους τις υπηρεσίες , ενώ αντίθετα αυτά που προσφέρει τώρα θα μπορούσαν να παρασχεθούνε σε οποιανδήποτε άλλον χώρο χωρίς επιπτώσεις.
Δυστυχώς ο χώρος καταστράφηκε,, τολμώ να πω βανδαλίστηκε... ήταν κάτι ξεχωριστό, μια κατηγορία από μόνο του, έπρεπε να προστατευθεί, αφού αντίστοιχος δεν υπήρχε και για να είμαι επίκαιρος λόγω της ημέρας, θα έλεγα πως θυμίζει παρετυμολογικά την περίπτωση της Αγιά Σοφιάς...

Έτσι κάνουμε στην Ελλάδα, σκεπτόμαστε αψυχαγώγητα, αφρονημάτιστα, ασφυρηλάτητα, μετατρέποντας την ενάργεια σε βαθιά σκοτεινιά, την ποιότητα σε ευτέλεια, την χρησιμότητα σε αχρηστία, τον πολιτισμό σε επαρχιωτισμό και το μείζον σε έλασσον.. Γιατί ο κατήφορος είναι εύκολος, ευχάριστος, ξεκούραστος, η ανηφόρα θέλει κόπο, χρόνο, αντοχές κ ιδρώτα..
Ειδικά όταν πρόκειται για ιδέες, εκεί είμαστε εντελώς στεγνοί, ανύπαρκτοι.. πιθηκίζουμε αντιγράφοντας..

Το να γκρεμίσεις κάτι είναι πολύ εύκολο, το δύσκολο συνίσταται στο γεγονός, όχι απλώς στο να το ξαναχτίσεις, αλλά το νεόδμητο να είναι εναργέστερο από το κατεδαφισμένο.. Στην περίπτωση αυτή, έγινε ακριβώς το αντίθετο.. Κατρακύλα..

Το δυσάρεστο είναι πως κάποιοι υπερασπίζονται την ευτέλεια, την ιστορική παραδοξολογία, προφανώς εξυπηρετώντας μυωπικά συμφέροντα.. Εδώ η απογοήτευση γίνεται ολόκληρη..

Ευτυχώς υπάρχει & η άλλη πλευρά, η παρήγορη, οι πρωτοπόροι & οξυδερκείς.. αυτοί που "βλέπουν" την έλλειψη συγκεκριμένων υπηρεσιών... Αυτοί που βγαίνουν μπροστά κ οδηγούν, λαμβάνουν τα μηνύματα & αποκτούν ανταγωνιστικό πλεονέκτημα στην αγορά, αφήνοντας τους υπόλοιπους να αυτοακυρώνονται στον συμφυρμό τους..​

Προσωπική εκτίμηση, πως μεσοπρόθεσμα θα υπάρξουν νέοι "ποιοτικοί" χώροι ανδρικής ευχαρίστησης κ ψυχαγωγίας... :hi:
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
20
επισκεψη σε galaxy κ στην υποδοχη κατερινα.πραγματικα ξεχωριζει σε εμφανιση απο ολες εκει,νερακι κ βουρ για ευεξια στο καινουργιο μικρο δωματιο κατω...η γνωστη περιποιηση ευγενικη καλο μασαζ κ τελος φραπεδακι ως κερασακι στην τουρτα.εμαθα οτι ειναι στα σκαρια ντους σε καθε δωματιο γιατι ειναι γελοιο οπως ειναι κοινο...
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Επίσκεψη πριν λίγο στο galaxy για πρώτη φορά, λόγω ιδιαίτερης μέρας ( 5 ώρες λεωφορείο και μετά άλλες 15 ώρες πλοίο) αντί για χαλαρωτικό μασάζ που σκεφτόμουν είπα να πάρω τζαγκουζι να μουλιασω. Η Vi χαμογελαστή, γλυκό κορίτσι και αρκετά επικοινωνιακή, μιλήσαμε αρκετά και μπορώ να πω πολυ ικανοποιημένος. Τα κορίτσια στην υποδοχή εξυπηρετικότατα.
Μπορείς να μας ενημερώσεις για το τζακούζι …τι παρέχετε ;
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
21
Επόμενη φορά θα προσπαθήσωνα δοκιμάσω αριστουλα δεν ξέρω αλλά την γουστάρω την milfάρα
έχει κανένας τέτοια εμπειρία?
Αμφιβάλλω πολύ αν περνάει η συγκεκριμένη. Φαίνεται παντως πολύ κλασατη γκομενα από ότι έχω δει στα social media για να περνάει σε δωμάτιο. Δεν χω δει ποτέ καμία αντίστοιχη να δουλεύει σε μασατζιδικο και μάλιστα να μπαίνει συστηματικά σε δωμάτιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom