Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
έχει κανείς δοκιμάσει με Κατερίνα και Αλεξάνδρα από το Galaxy.είναι καλές τι προσφέρουν ;μια σύντομη περιγραφή των δυο κοριτσιών αν μπορειται εμφανισιακά
1ον σε ολα τα μηνυματα σου στο site ,κανεις ερωτησεις χωρις ποτέ να εχεις αναφερει δικη σου εμπειρια και 2ον δεν εχει ακουστει κοπελα με το ονομα Αλεξανδρα στο galaxy.τις καλυτερες απαντησεις θα στις δωσει η κοπελα που θα μιλησεις στο δωματιο,γιατι δεν προσφερουν εξτρα σε ολους,αλλα αναλογα τα κεφια και την συμπαθεια ή μή στον καθε πελατη !!!
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
339
Πόντοι
20
1ον σε ολα τα μηνυματα σου στο site ,κανεις ερωτησεις χωρις ποτέ να εχεις αναφερει δικη σου εμπειρια και 2ον δεν εχει ακουστει κοπελα με το ονομα Αλεξανδρα στο galaxy.τις καλυτερες απαντησεις θα στις δωσει η κοπελα που θα μιλησεις στο δωματιο,γιατι δεν προσφερουν εξτρα σε ολους,αλλα αναλογα τα κεφια και την συμπαθεια ή μή στον καθε πελατη !!!
αλεξανδρα υπαρχει πηγα εγω αλλα οταν ειπα να βγαλω το γελοιο εσωρουχο μου ειπε οχι...μαλλον δεν προχωραει κ ισως ειναι πολυ καινουργια δεν ρωτησα.μετρια εμφανιση..
 

wasted years

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
149
Κριτικές
11
Like
809
Πόντοι
1.011
αλεξανδρα υπαρχει πηγα εγω αλλα οταν ειπα να βγαλω το γελοιο εσωρουχο μου ειπε οχι...μαλλον δεν προχωραει κ ισως ειναι πολυ καινουργια δεν ρωτησα.μετρια εμφανιση..

Εάν είναι καινούργια τότε μην περιμένεις πολλα
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Το φθινόπωρο είναι περίοδος σημαντικών ανακατατάξεων στο galaxy.

Η Αλεξάνδρα ανέβηκε στην ιστοσελίδα, ωστόσο τις extra υπηρεσίες της, λίγοι θα της απολαύσουν.. όσοι καταφέρουν να καλλιεργήσουν σχέση εμπιστοσύνης μαζί της..

Νέες αφίξεις οσονούπω.. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Giotas1

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
47
Like
25
Πόντοι
0
Το φθινόπωρο είναι περίοδος σημαντικών ανακατατάξεων στο galaxy.

Η Αλεξάνδρα ανέβηκε στην ιστοσελίδα, ωστόσο τις extra υπηρεσίες της, λίγοι θα της απολαύσουν.. όσοι καταφέρουν να καλλιεργήσουν σχέση εμπιστοσύνης μαζί της..

Νέες αφίξεις οσονούπω.. :hi:
γιατι
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα ομάδα
Η Κατερίνα δουλεύει στο galaxy;
 

giovanni80

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες είμαι νέος εδώ αλλά παλιός στο άθλημα. Είπα να γράψω και εγώ την γνώμη μου για το galaxy. Μαρία η νεπαλεζα καλό μασάζ ξέρει τι κάνει εννοείται χωρίς εσώρουχο και στο πάει έτσι ώστε να μην χρειαστείς και πολλά όταν έρχεται η ώρα του φραπέ. Ζητάει +20 νομίζω είναι πολλά για ένα φραπέ. Η Ελένη από μασάζ μόνο χαϊδεύει αλλά είναι δοτική και με φραπέ και καλαμάκι. Οπότε την επόμενη θα ζητήσω Ελένη που είναι value.
 

Giotas1

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
47
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες είμαι νέος εδώ αλλά παλιός στο άθλημα. Είπα να γράψω και εγώ την γνώμη μου για το galaxy. Μαρία η νεπαλεζα καλό μασάζ ξέρει τι κάνει εννοείται χωρίς εσώρουχο και στο πάει έτσι ώστε να μην χρειαστείς και πολλά όταν έρχεται η ώρα του φραπέ. Ζητάει +20 νομίζω είναι πολλά για ένα φραπέ. Η Ελένη από μασάζ μόνο χαϊδεύει αλλά είναι δοτική και με φραπέ και καλαμάκι. Οπότε την επόμενη θα ζητήσω Ελένη που είναι value.
poso paei kalamaki apo eleni?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Μου είπε ότι θες άσε. Εγώ της έδωσα 20ρικο γιατί σε ότι κάνει για να σε ικανοποιηση το κάνει σωστά και όχι από αγγαρεία.
Απο τη μια γκρινιαζουμε οτι το + για φραπε, ειναι ακριβο, απο την αλλη πατε και τα δινετε.
Και για να μην παρεξηγηθω: οταν στην ωρα ειναι 40 το μασαζ, τοτε το φραπεδακι ειναι μαξ + ή και καθολου, μιας και η Ελενη απλα χαϊδευει.
Αν τωρα ειναι καποιο μασας που η αλλη δεν κοροϊδευει και παρεμπιπτοντως κανει φραπε, αντε να δωσεις +.
Αλλα 60 ευρω συνολικα για φραπε ειναι παρα πολλα.
 

giovanni80

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Απο τη μια γκρινιαζουμε οτι το + για φραπε, ειναι ακριβο, απο την αλλη πατε και τα δινετε.
Και για να μην παρεξηγηθω: οταν στην ωρα ειναι 40 το μασαζ, τοτε το φραπεδακι ειναι μαξ + ή και καθολου, μιας και η Ελενη απλα χαϊδευει.
Αν τωρα ειναι καποιο μασας που η αλλη δεν κοροϊδευει και παρεμπιπτοντως κανει φραπε, αντε να δωσεις +.
Αλλα 60 ευρω συνολικα για φραπε ειναι παρα πολλα.
Φίλε μου αν διαβάσεις πιο πάνω έγραψα ότι για φραπέ το 20 είναι πολύ αλλά η Ελένη μου είπε δώσε ότι θες όχι για φραπέ αλλά πιπα. Όταν σου λέει άσε ότι θες και δίνεις 10ρικο μετά τις επόμενες φορές μην περιμένεις πολλά. Αυτή είναι η γνώμη μου.
 

Kostas_d1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για το vip beauty στο Περιστέρι ξέρουμε τίποτα??
 

Turbono

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες είμαι νέος εδώ αλλά παλιός στο άθλημα. Είπα να γράψω και εγώ την γνώμη μου για το galaxy. Μαρία η νεπαλεζα καλό μασάζ ξέρει τι κάνει εννοείται χωρίς εσώρουχο και στο πάει έτσι ώστε να μην χρειαστείς και πολλά όταν έρχεται η ώρα του φραπέ. Ζητάει +20 νομίζω είναι πολλά για ένα φραπέ. Η Ελένη από μασάζ μόνο χαϊδεύει αλλά είναι δοτική και με φραπέ και καλαμάκι. Οπότε την επόμενη θα ζητήσω Ελένη που είναι value.
Εγω μονο που την βλεπω στη φωτο την ελενη τρομαζω παντος.
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
339
Πόντοι
20
Εάν είναι καινούργια τότε μην περιμένεις πολλα

Εγω μονο που την βλεπω στη φωτο την ελενη τρομαζω παντος.
η ελενη δεν λεει απο σωμα αλλα απο φατσα ειναι γλυκια...στη φωτο του site τους αδικειται πολυ...δεν εχει φωτογενεια...σαν τον γιαγκουλα βγηκε.
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Στο galaxy γινανε προσθήκες οπως είχε πει και ο Κρίτων πιο πάνω. Δε ξέρω για εσάς αλλά αυτή η Vi μου βγάζει κάτι πολύ ερωτικό. Όποιος την επισκεφθει/ γνωρίζει κάτι ας στείλει εδώ ή pm.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Καλή εβδομάδα
Μια Κατερίνα που δουλεύε στο galaxy ισχύει;
Δουλεύει ακόμα;
Τί παίζει γενικά με το εν λόγω ίδρυμα;
Ευχαριστώ πολύ
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Οι προτάσεις που έγιναν στη Διεύθυνση του ιδρύματος ήταν οι εξής:

Για έναν τακτικό επισκέπτη (π.χ κάθε εβδομάδα) να υπάρχει πάντα διαφορετική επιλογή..

Να έχει την πολυτέλεια της αλλαγής.. όχι οι ίδιες κοπέλες, όσο καλές κ αν είναι στις "υπηρεσίες" τους.

Οι κοπέλες να κινούνται σε ένα επαγγελματικό πλαίσιο πελάτη - θεραπευτή , να μην χαρακτηρίζονται από αμετροέπεια και μεγαλορρημοσύνη και να "χτίζουν " σχέση εμπιστοσύνης με τους πελάτες.​
Να μη ξεφεύγουν οι απαιτήσεις τους, γιατί μόνο κακό θα κάνουν στο ίδρυμα και προφανώς κ στις ίδιες.

Επίσης οι συναγωνιστές θα αξιολογούν συνεχώς τα κορίτσια, κάτι που θα μεταφέρεται στη Διεύθυνση με σκοπό τη συνέχιση ή όχι της συνεργασίας των δύο πλευρών..

Όλες οι προτάσεις έγιναν αποδεκτές. :hi:
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.595
Πόντοι
441
Δηλαδή, σεβαστε Κρίτωνα, στο πανο μας να γράψουμε 40Ε/h μασάζ +10 ευρώ φραπεδακι?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Αν ψάξεις παλαιότερα δικά μου post , θα διαβάσεις ότι επιμένω, πως για την περίοδο αυτή, μασάζ 45' με φραπέ δεν μπορεί να υπερβαίνει σε κόστος τα € 50.

Είναι μια δίκαιη αμοιβή προς τον "θεραπευτή"..

Και μην τρελαινόμαστε , τι είναι ο φραπές δηλαδή? μασάζ στο 5ο άκρο του άνδρα.. δεν αλλάζει κάτι στην υπηρεσία..

Ωστόσο. το "καλαμάκι" διαφοροποιεί αισθητά την προσφερόμενη υπηρεσία και δικαιολογημένα μπορεί να χαρακτηρισθεί "έξτρα" υπηρεσία, με αντίστοιχη επιβάρυνση..

Συνεπώς , για να μη λέω συνεχώς τα ίδια.

Μασάζ 45΄ με φραπέ 40 + 10 = € 50

Μασάζ 45΄με φραπέ + καλαμάκι 40 + 20 = € 60

Ξεφεύγοντας χαλάμε την πιάτσα ..:hi:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Αν ψάξεις παλαιότερα δικά μου post , θα διαβάσεις ότι επιμένω, πως για την περίοδο αυτή, μασάζ 45' με φραπέ δεν μπορεί να υπερβαίνει σε κόστος τα € 50.

Είναι μια δίκαιη αμοιβή προς τον "θεραπευτή"..

Και μην τρελαινόμαστε , τι είναι ο φραπές δηλαδή? μασάζ στο 5ο άκρο του άνδρα.. δεν αλλάζει κάτι στην υπηρεσία..

Ωστόσο. το "καλαμάκι" διαφοροποιεί αισθητά την προσφερόμενη υπηρεσία και δικαιολογημένα μπορεί να χαρακτηρισθεί "έξτρα" υπηρεσία, με αντίστοιχη επιβάρυνση..

Συνεπώς , για να μη λέω συνεχώς τα ίδια.

Μασάζ 45΄ με φραπέ 40 + 10 = € 50

Μασάζ 45΄με φραπέ + καλαμάκι 40 + 20 = € 60

Ξεφεύγοντας χαλάμε την πιάτσα ..:hi:
Συμφωνω σε ολα. Θα ηθελα να μεταφερεις ομως στη διευθυνση , πως οταν ρωταμε πληροφοριες για κοπελες, να μην κανει την κινεζα η κυρια Αριστουλα, τουλαχιστον σε οσους ειμαστε πελατες και μας ξερει. Το θεωρω μεγαλο φαουλ και κουτοπονηρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom