Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
εμενα με εχει παρει τηλ.για να μου πει οτι εχει φερει καινουργιες κοπελες,η μαλακια μου ηταν οτι δεν της εξηγησα οτι δεν επιθυμω σκετο μασαζ,και ετσι την πατησα με δυο φιλιππινεζες που πηρα τελευταια οι οποιες δεν δεχτηκαν αν δεν αλλαξει πολιτικη και δεν βαλει φραπεδια στο εικοσαρικο βλεπω κι εγω να κλεινει
Εάν βάλει φραπεδια επίσημα θα γίνει πανικός
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
To moment το εχει γυρισει σε κανονικο μασατζιδικο και δουλευουν πολυ με τουριστες. Τωρα, αν εισαι παλιος τους πελατης, κατι γινεται. Οντως προσφερει πολυ καλο μασαζ και αξιζει φουλ, δεν κοροϊδευουν.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Έχουμε να προτείνουμε κάποιο μαγαζί με εκτόνωση;
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Μύστες, φτιάχνω μια πρόχειρη λίστα με εμπειρία ανά «θεραπεύτρια» για να κατευθύνουμε τους νέους και να ενημερωθούμε για τυχόν νέες προσθήκες.
1) στεφανια , περιοχή Πεύκη, μασάζ αρκετά καλό, τιμή από 40 και προσφέρει φραπέ και προχωράει μάλλον
2) Ιουλία, περιοχή περιστέρι, μασάζ καλό, προχωράει μέχρι φραπέ, τιμή 35
3) Μάγκυ, περιοχή πλατεία Αττικής, μασάζ μέτριο, προσφέρει φραπέ και πίπα με καλαμάκι, τιμή νομίζω 30, διορθώστε με αν κάνω λάθος
Ηλικία γύρω στα 55-60, σου βγάζουν τη πίστη τα σκυλιά που έχει στην είσοδο
4) tantra-Zoe, περιοχή Άρειος πάγος, μασάζ από 60 με φραπέ στο τελείωμα, νομίζω προχωράει παρακάτω απλώς εγώ δεν είχα πάρει ολόκληρο το μενού από επιλογή δική μου
5) *****, περιοχή Μαρούσι είναι 2 κοπέλες, χρυσα και Φρόσω
Φραπές από 30€ για μισή ώρα μασάζ, Χρυσα ξανθιά 35αρα, ο φραπές της αγγαρεία, Φρόσω παρόμοια ηλικία αλλά κοντό μαλλί, πολύ καλός φραπές, δείχνει να της αρέσει να ασχολείται
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες
7) Μελίνα, περιοχή μετρό αργυρούπολης, 55 ετών, ξανθιά αδύνατη με ωραία φωνή αλλά τα σημάδια του χρόνου ειναι αποτυπωμένα στο κορμί της, μασάζ χάδι και φραπές από 50 αλλά πέφτει και 40, ούτε αυτή ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες
8) Χρυσαυγή Μανωλάκη- γνωστή και ως Δρακουμέλ, περιοχή Μαρούσι με «γλυκιά ηχοθεραπευτική μελωδία και μασάζ 3 τεχνικών» προσφέρει μασάζ πολύ απαλό, ηλικία 50-55, μεγάλο στήθος, αεροπιπα και φραπές, τιμή 50€, έχει και δικό της site για φωτογραφίες και επικοινωνία
9) Αφροδίτη- περιοχή βόρεια
Έρχεται κατοικον με 50€ φουλ πρόγραμμα, ηλικία 50 ξανθιά αδύνατη

Προσθήκες και ενημερώσεις προγραμμάτων τιμών, θεραπευτριών δεκτές!!

Καλημέρα φίλε!

Που βρίσκουμε Μάγκυ, Τάντρα Ζωή και Ελίνα;
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
68
Like
156
Πόντοι
0
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες


link...tel...?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
732
Πόντοι
81
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες


link...tel...?


Αν κάποιος συναγωνιστής έχει το τηλέφωνο της παρακαλώ να μου το στείλει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Το μασατζιδικο στην Κριτωνος 17-19 τι φάση είναι; Πρέπει να κλεισω ραντεβού; Από ηλικίες οι κοπέλες; Επίσης διαλέγεις εκεί κοπέλα ή οποία τύχει;
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Το μασατζιδικο στην Κριτωνος 17-19 τι φάση είναι; Πρέπει να κλεισω ραντεβού; Από ηλικίες οι κοπέλες; Επίσης διαλέγεις εκεί κοπέλα ή οποία τύχει;
Gilf ,Ρωσίδες. Συνήθως 1 η 2 κοπέλες δουλεύουν. Γενικά δεν θέλει ραντεβού. Μόνο φραπέ στα 45. Διαλέγεις οποία σου αρέσει αλλά δεν θα σου αρέσουν
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες


link...tel...?
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΘΑ Μ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ.
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
can anyone recommend a good high quality spa massage with frappe? I want a young beautiful girl, a good massage and finally a frappe
you are looking for the holy grail. there are a few who offer these arts. but nobody will tell you about it. then these artists would stop this offer immediately.
go search and explore. like all of us. if you are polite, respectful and trusting you will find it.
 

kinola

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Συνάντηση με Ίριδα απο diamonds, σίγουρα δεν ήταν του γούστου μου διάβαζα και γω για καθημερινό κορίτσι και οποιοι θέλουν μοντέλα να πάνε αλλού αλλα σωματικα΄ είμαστε πολύ μακριά απο κάτι που αξίζει αμοιβή.

Τώρα σαν χαρακτήρας φαίνεται πολύ καλό κορίτσι αλλά πολύ διστακτικό σε σημείο που ένιωθα άβολα μην την κομπλάρω. Πάντως απο αυτά που διάβαζα σε αντίστοιχες κριτικές όσον αφορά τη διάθεση ούτε καν.

Στα θετικα ΄η οργάνωση του γραφείου και το ξεκάθαρο προγραμμα που τηρήθηκε κατα γράμμα. Σίγουρα οι επαναλήψεις θα βοηθούν στην καλύτερη ατμόσφαιρα αλλά πρέπει να σε εμπνέει κιόλας. Απλή ενημέρωση για να υπάρχουν όλες οι γνώμες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom