Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
10
Like
78
Πόντοι
11
Ρε μάγκες , γνωρίζει κάποιοσ τι παιζει σε Massagio Hammam ?
Βλέπω στο tick tock κάτι γκομενάκια που διαφημίζουν το μαγαζί..
Υπάρχει και στο Κερατσίνι και στον Πειραια από ότι βλέπω !!
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Ρε μάγκες , γνωρίζει κάποιοσ τι παιζει σε Massagio Hammam ?
Βλέπω στο tick tock κάτι γκομενάκια που διαφημίζουν το μαγαζί..
Υπάρχει και στο Κερατσίνι και στον Πειραια από ότι βλέπω !!
Μόνο μασάζ. Τπτ άλλο απολύτως. Στα ΔΕΝ.
Αν θες μόνο μασάζ τότε αξίζει. Οι περισσότερες κάνουν καλο. Ειδικά στην μέση κ κωλο.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
24
Like
4.209
Πόντοι
2.846
Μόνο μασάζ. Τπτ άλλο απολύτως. Στα ΔΕΝ.
Αν θες μόνο μασάζ τότε αξίζει. Οι περισσότερες κάνουν καλο. Ειδικά στην μέση κ κωλο.

Κρίμα πάντως που δεν προχωράνε γιατί στο τικ τοκ είναι πολύ ωραία μωρα
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Επίσης, δεν ρωτησα ποια κανει φραπε, ποια το ενα ποια το αλλο... Απλα ποια ειναι ομορφη με ενδιεφερε.. Αλλα ουτε καν γι αυτο δεν πηρα απαντηση χαχα
αν θέλεις όμορφα κορίτσια, πήγαινε στην Έλενα. σίγουρα θα βρεις όμορφα κορίτσια εκεί. αλλά θα αφήσεις πολλά λεφτά εκεί.
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα!! Λέω να πεταχτω τις επόμενες μέρες στη Λένορμαν 233.. έχουμε κμ στανταρακι αυτή τη περίοδο εκεί για να τη ζητήσω; Όποιος ξέρει ας στείλε και .. ευχαριστω!
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
189
Κριτικές
6
Like
255
Πόντοι
21
Καλησπέρα!! Λέω να πεταχτω τις επόμενες μέρες στη Λένορμαν 233.. έχουμε κμ στανταρακι αυτή τη περίοδο εκεί για να τη ζητήσω; Όποιος ξέρει ας στείλε και .. ευχαριστω!
φιλε μου ειχα επισκεφτει τον χωρο πριν εναμιση μηνα αλλα εφαγα ακυρο απο δυο ασιατισες οι οποιες περιοριστηκαν μονο σε μασαζ(ηταν αρνητικες στην προταση μου για κατι παραπανω με καποιο δωρακι)απο οτι ξερω ομως αλλαζει συχνα προσωπικο και δεν ξερω τι παιζεται εκει τωρα,αν τυχον πας ενημερωσε
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
298
Like
354
Πόντοι
21
Έχει πάει κανείς στο Moment massage τώρα τελευταία? Να μας πει αν υπάρχει τίποτα καινούργιο??
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.830
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα!! Λέω να πεταχτω τις επόμενες μέρες στη Λένορμαν 233.. έχουμε κμ στανταρακι αυτή τη περίοδο εκεί για να τη ζητήσω; Όποιος ξέρει ας στείλε και .. ευχαριστω!
τζαμπα θα πας,αλλα μιας και θα πας χτυπα μια ζαμπον-τυρι απο κατω. :wink:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.601
Πόντοι
1.056
αν τυχον πας ενημερωσε
Περίμενε εσύ , να σε ενημερώσει το μαλακισμένο...
Από τον Αύγουστο του 2021 "λέει να πεταχτεί" στο συγκεκριμένο μαγαζι και ρωτάει τι παίζει. Δες τα μηνυματά του και θα καταλάβεις
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.830
Πόντοι
41.443
Περίμενε εσύ , να σε ενημερώσει το μαλακισμένο...
Από τον Αύγουστο του 2021 "λέει να πεταχτεί" στο συγκεκριμένο μαγαζι και ρωτάει τι παίζει. Δες τα μηνυματά του και θα καταλάβεις
ειπα να μην το πω κι εγω αυτο.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.601
Πόντοι
1.056
Ακόμα εδώ είσαι ρε μαλακισμένο; Πήγες στη Λένορμαν ή ακόμα πετάγεσαι;;; χαχαχαχα α ρε μαλακισμένο.
Σε πμ εχεις απαντήσει;;;;; χαχαχα Κι εγω σε πμ εχω γράψει κριτικες για ολες τις πουτάνες του φόρουμ...
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.601
Πόντοι
1.056
Είμαι σίγουρος ότι έχεις γραψει για όλες τις πουτανες του φόρουμ..για τη μανούλα σου τη πουτανα γράφω μόνο εγώ όμως! Απόκτησε λίγο ζωή φίλε! Καλή συνέχεια!
Εγω ρε μαλακισμένο βρίζω ΜΟΝΟ εσένα. Εσυ γιατι πιάνεις μαναδες στο στόμα σου; Προφανώς δεν έχεις αρχίδια και δε θα αποκτήσεις ποτέ. Ούτε το πληκτρολόγιο θα σε κάνει να αποκτήσεις και πάω στοίχημα ότι το πουλάκι σου είναι μικρότερο από το πλήκτρο SPACE του πληκτρολογίου σου.
Τώρα εξηγείται γιατί μόνο ρωτάς για τα μασατζίδικα. Χωρίς προσόντα πως να πας εκεί μέσα. Ρεζίλι θα γίνεις
Παρά μονο σαν ζήτουλας, ρωτάς να μάθεις απο άλλους για να φαντασιώνεσαι και να τον παίζεις κάτω απο τα σεντόνια.

Αντε καλο ban-ακι τώρα για να ξεβρωμίσεις.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
327
Κριτικές
5
Like
768
Πόντοι
81
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα συναγωνιστές. Ποια είναι η 3η κοπέλα στο γκρεις στο Μαρούσι; Εννοώ 1η τη Φαίη, 2η την Κατερίνα. Την έχω άκουσει το τηλέφωνο, παίζει φραπέ αυτή; Κι αν ναι, είναι απολαυστικός;
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
ενημερωση για moment: 4 φορες επισκεφθηκα το συγκεκριμενο ιδρυμα, εχουμε και λεμε, την πρωτη μασαζ με το ρεσεψιονακι, πηγε να φυγει στο τελος, της ζητησα εξτρα μου λεει σε απταιστα σουαχιλι θα σου φερω αλλη κοπελα, ερχεται αλλη μονο για την εκτονωση, κοσαρι φυγαμε, δευτερη φορα δε θα πω με ποια θα πω ομως τι, κανονικα ολα εκτος απο μπριζολιασμα, τριτη φορα με το πουλεν του χωρου, τα γνωστα, τεταρτη και τελευταια επειδη τους εχουμε παρει στο ψιλο καναν τους ανηξερους, αδειαστε το εν λογω ιδρυμα, παμε γι αλλα
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί κάποιος το γκρεις στο Μαρούσι ποια από τις κοπέλες είναι η καλύτερη;
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί κάποιος το μασαζ Επτανήσου 1
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Έχει επισκεφθεί κάποιος το μασαζ Επτανήσου 1
Το είχα επισκεφτεί πριν κάποιους μήνες, Σεπτέμβριο νομίζω. Ήταν η Κωνσταντίνα και από ότι μου είπε άλλη μια κοπέλα που δεν την είδα. Έκανα με Κωνσταντίνα και μου ζήτησε+20€ για φραπέ, σύνολο 70. Η όλη φάση ήταν χάλια. Δεν θα στο πρότεινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom