Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
8
Like
4.508
Πόντοι
736
Ρε φίλε θα μας τρελάνεις; Κ γω με τη Βίκυ πέρασα αλλά καμία σχέση με την κατάσταση που περιγράφεις. Διότι εγώ δεν την είδα να είναι και τόσο "άνετη" δλδ!
Και εγώ τι θες να κάνω;
Απλά περιέγραψα την εμπειρία μου, δεν είπα ότι αυτά κάνει στάνταρ η κοπέλα.
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
465
Πόντοι
4.440
Τα φτηνότερα που ξέρω εγώ είναι το Grace στο Μαρούσι : 30€ / 30'
Σολωμού 33 στο κέντρο και Κρίτωνος στο Παγκράτι : 45€/45'
Μάρνη 36 στο κέντρο: 40€/45'

Για μαγαζιά μιλάμε φυσικά, αφου σε μαγαζιά αναφέρεται το νήμα. Υπάρχουν και φτηνότερες επιλογές σε κοπέλες με δικό τους χώρο. Πληροφορίες θα αναζητήσεις στο αντίστοιχο νήμα.
Αν σου ειναι ευκολο στειλε μου το τηλ για Μαρνη 36
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Αν σου ειναι ευκολο στειλε μου το τηλ για Μαρνη 36
Τηλέφωνο δεν έχω, δεν ξερω αν υπάρχει . Ίσως να το δίνει σε λίγους και εκλεκτούς πελάτες της. Απλά πας χτυπάς κουδούνι και αν εισαι τυχερός και δεν εχει πελάτη εκείνη την ώρα σου ανοίγει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: taper
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Και εγώ τι θες να κάνω;
Απλά περιέγραψα την εμπειρία μου, δεν είπα ότι αυτά κάνει στάνταρ η κοπέλα.
Α οκ... Επομένως όλη αυτή η μπίζνα του μασάζ κτλ, έχει το ρομαντισμό της δηλαδή. Είναι η κοπέλα που κάνει απλά μασάζ, αλλά αν στα μάτια του πελάτη δει τον δικό της ιππότη, εεε τότε του τραβάει και μια μαλακιά. Δεν υπάρχουν στάνταρς εν ολίγοις.. αν υπάρξει αυτή η περιβόητη"χημεία" και τα ροζ πόνι, τότε θα υπάρξει και μια ρομαντική μαλακία ή πίπα που θα ενώσει τις 2 αυτές ψυχές που το σύμπαν συνωμότησε να μοιραστούν αυτή τη στιγμή!

Πόσο εύχομαι να βρω λοιπόν και γω το άλλο μου μισό που θα μου τραβάει μαλακίες αβερτα ;-)
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
8
Like
4.508
Πόντοι
736
Α οκ... Επομένως όλη αυτή η μπίζνα του μάσα κτλ, έχει το ρομαντισμό της δηλαδή. Είναι η κοπέλα που κάνει απλά μασάζ, αλλά αν στα μάτια του πελάτη δει τον δικό της ιππότη, εεε τότε του τραβάει και μια μαλακιά. Δεν υπάρχουν στάνταρς εν ολίγοις.. αν υπάρξει αυτή η περιβόητη"χημεία" και τα ροζ πόνι, τότε θα υπάρξει και μια ρομαντική μαλακία ή πίπα που θα ενώσει τις 2 αυτές ψυχές που το σύμπαν συνωμότησε να μοιραστούν αυτή τη στιγμή!

Πόσο εύχομαι να βρω λοιπόν και γω το άλλο μου μισό που θα μου τραβάει μαλακίες αβερτα ;-)
Από τις μαλακίες που γράφεις και που μου έχουν πει για άλλους πελάτες κάποιες κοπέλες καταλαβαίνω γιατί μένετε με το πουλί στο χέρι.
Επίσης, φαίνεται ότι πας με λάθος νοοτροπία στο μασάζ. Εγώ πάω για Μασάζ και όχι γαμηση. Δόξα το Θεό γαμαω μία μουναρα.
Έχω πάει και με άλλες κοπέλες από κει όμως δεν έχω γράψει γιατί δεν προχωράνε
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Από τις μαλακίες που γράφεις και που μου έχουν πει για άλλους πελάτες κάποιες κοπέλες καταλαβαίνω γιατί μένετε με το πουλί στο χέρι.
Επίσης, φαίνεται ότι πας με λάθος νοοτροπία στο μασάζ. Εγώ πάω για Μασάζ και όχι γαμηση. Δόξα το Θεό γαμαω μία μουναρα.
Έχω πάει και με άλλες κοπέλες από κει όμως δεν έχω γράψει γιατί δεν προχωράνε
Ποιός σου είπε και από πού φάνηκε από αυτά που είπα, πως πάω για να γαμήσω; Επίσης, πού ξέρεις πώς συμπεριφέρομαι με την εκάστοτε κοπέλα; Οι αφηρημένες και αυθαίρετες εικασίες σου, είναι απλά οι κενές προσπάθειες για τεκμηρίωση των λεγόμενων σου. Anyway, κανείς δεν είναι χαζός κι ας συνεχίσει ο καθένας με αυτά που έχει στο μυαλό του και όλα καλά.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
8
Like
4.508
Πόντοι
736
Ποιός σου είπε και από πού φάνηκε από αυτά που είπα, πως πάω για να γαμήσω; Επίσης, πού ξέρεις πώς συμπεριφέρομαι με την εκάστοτε κοπέλα; Οι αφηρημένες και αυθαίρετες εικασίες σου, είναι απλά οι κενές προσπάθειες για τεκμηρίωση των λεγόμενων σου. Anyway, κανείς δεν είναι χαζός κι ας συνεχίσει ο καθένας με αυτά που έχει στο μυαλό του και όλα καλά.
Εγώ όταν διαβάζω για πρίγκιπες και τέτοια μόνο για μαλακίες τα περνάω. Αν εσύ έχεις άλλη άποψη δεκτό
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα όπως ανέφερα και πιο πάνω... Πήγα από empire μασάζ και έκανα με μία Ελένη... Δεν παίχτηκε τίποτα βέβαια φοβερό μασάζ άξιζε... Αλλά από φραπέ τίποτα με πετσέτα μόνο.. έχετε κάποια γνώμη για αυτή την Εύα... Κι άμα προχωράει σε τίποτα άλλο..?
 

eklektos90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Έχεις κανένας γνώμη από Εύα;γιατί θέλω να δοκιμάσω.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
8
Like
4.508
Πόντοι
736

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Φτηνό φραπεδακι στην Ιουλία. Μόνο 30 ευρώ..
 

drdoom2

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Moment Massage Ξέρετε πληροφορίες επικοινωνίας και αν προχωράει σε φραπεδάκι?
Υπάρχει κάποιο παρασύνθημα σαν το grace με το passion?
 

drdoom2

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
έχουν ήδη γραφτεί εδώ μυθιστορήματα για τη „Moment“ και „Grace“. Υπάρχει μια λειτουργία αναζήτησης!
Το προσπάθησα είναι λίγο ασαφή γενικά ο ένας λέει fb ο άλλος άλλα και τίποτα ξεκάθαρο γι'αυτό ρώτησα.
Μήπως μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει μέσα στο χάος
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Moment Massage Ξέρετε πληροφορίες επικοινωνίας και αν προχωράει σε φραπεδάκι?
Υπάρχει κάποιο παρασύνθημα σαν το grace με το passion?
Έγραψα στην αναζήτηση moment massage και μου βγάζει πρώτο πρώτο την απάντηση που έδωσα πρόσφατα σε φίλο ότι προχωράει σε φραπέ το κατάστημα. Πού ακριβώς μπερδεύτηκες;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Ένας φίλος πιο πριν έγραψε ότι δεν έχει καμία σχέση με τη φώτο, όπως και η Εύα, που πρακτικά είναι η Ηλιάνα που έστελνε το γραφειο παλιά και εχει αρκετά κιλά παραπάνω στην πραγματικότητα (θα την έλεγα οριακά χοντρή)
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
8
Like
4.508
Πόντοι
736
Ένας φίλος πιο πριν έγραψε ότι δεν έχει καμία σχέση με τη φώτο, όπως και η Εύα, που πρακτικά είναι η Ηλιάνα που έστελνε το γραφειο παλιά και εχει αρκετά κιλά παραπάνω στην πραγματικότητα (θα την έλεγα οριακά χοντρή)
Και εμένα τι μου το λες ρε λιονταράκο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom