Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε;; διότι όλοι έχουν πει ότι δεν κερνάει φραπέ
Δεν αρνήθηκα την προσφορά της. αλλά σίγουρα είναι επαγγελματίας μασέρ. Υποθέτω ότι επιλέγει σε ποιον θα το προσφέρει.

μάλλον δεν θα είχαν καλή χημεία
ximeia.jpg

:cheesy: Δεν ήμουν ποτέ καλός στη χημεία.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Περασμα απο Ιουλία για φραπεδακι..Πολύ καλό μασσαζ και η καβλα στο κόκκινο.με τελείωσε με τα χεράκια της και τα φλόκια έφτασαν στο ταβάνι! Καλή περίπτωση
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Υπάρχει κενό στην αγορά και όποιος βρεθεί να τρέξει σωστά μασατζίδικο με εκτόνωση θα βγάλει σοβαρό χρήμα.

-επαγγελματική συμπεριφορά από το προσωπικό
-υψηλό experience (παροχές πριν/κατά τη διάρκεια/μετά το μασάζ)
-ντύσιμο λαδοκορών, γενικότερο spa vibe
-συνεχής εκπαίδευση των κορασίδων σε τεχνικές, lingam κλπ
-blacklist σε πελάτες που χουφτώσουν ώστε δεχτούν να ευκολότερα να δουλέψουν επαγγελματίες
-ξεκάθαρη τιμολόγηση

Απορώ, δεν υπάρχει κανένας εδώ που να ψήνεται να χωθεί στη φάση σαν επιχειρηματίας;
ίσως γιατί δεν θέλουν να πληρώνουν μηνιαίως τις μαφίες , αλβανικές ρωσικές γεωργιανές , συν ότι πρέπει να δίνουν στο "ηθων" ..
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα... Επίσκεψη από empire massage σήμερα...
Πραγματικά πολύ ωραίος χώρος και πολύ καθαρός... Έκανα με μία Ελένη η κοπέλα πραγματικά ξέρει πολύ καλά τη δουλειά της σαν μασέρ αλλά δεν είχε φραπεδάκι...
Είχα ακούσει καλά λόγια αυτή την Έυα δεν τη βρήκα διαθέσιμη γιατί ήταν όλη μέρα κλεισμένη σήμερα... Από ότι μου είπε το γράφειο
.. Θα προσπαθήσω στις επόμενες μέρες να την κλείσω..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.784
Like
16.567
Πόντοι
3.656
Για μαγαζιά που δεν παίζει φραπές ή δεν παίζει εφόσον δεν ανήκεις σε μυστική αδελφότητα φραπεδιάρηδων , ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΔΩ ;;;
Τα μέλη της μυστικής αδελφότητας, προφανώς θα γνωρίζουν τα μυστικά σημάδια για να τους φραπεδιάσει η κάθε καριόλα.
Εδώ είναι για τον ... απλό λαό !

α ... για σκετο μασαζ .... δεν παίζουν χρεώσεις άνω των 30€ την ώρα .... άντε 40€ αν είναι σε σούπερ χλιδάτο χώρο ......

παραπάνω χρεώσεις ... σημαίνει 1)ΕΞΤΡΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ....
2)ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
2η επίσκεψη στο Empire. Δεν νομίζω πως θα ξανά πάω διότι δεν βρίσκω λόγο. Έκλεισα με τη Βίκυ, η οποία εν τέλει δεν είχε καμία σχέση με τη φωτό που έχουν στο σάιτ. Σκέτο μασάζ, πραγματικά πολύ μέτριο. Το αστείο είναι πως το μισό μασάζ έγινε χωρίς πετσέτα αλλά δίχως πονηρά περάσματα, και όταν έγινε νύξη για φραπέ δόθηκε μια ηλίθια δικαιολογία χωρίς όμως να στο αποκλείει και σαν ενδεχόμενο. Ήξεις αφήξεις δηλαδή...

Εν κατακλείδι, η 1η κοπέλα που είχα περάσει (πλέον δεν είναι εκεί) δεν άφησε κανένα υπονοούμενο, με καλό μασαζάκι.
Η 2η πολύ πολύ μέτριο μασάζ αφήνοντας υπονοούμενο (δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν πονηριά ή αν όντως το αφήνει ανοικτό σαν ενδεχόμενο).

Προσωπικά δεν θα ξανά πήγαινα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Καταδρομική χθες στο empire massage. Επαγγελματικο μασάζ κ άψογη συμπεριφορά. Πήρα 2 κορίτσια, τηνΕ ύη και την Βίκυ 4 χέρια... Η Εύη με πιασίματα λατίνα στιλ και η Βίκυ πολύ ψηλή κ αδύνατη . Φραπές διπλός με δύο καλαμάκια γδυσιμο +40 η κάθε μία.
Ντουζ πριν κ μετά . Πολύ καθαρός χώρος . Πολύ ωραίο κατάστημα με γούστο και με πάρκινγκ δικό τους. Χρόνος με τα κορίτσια 1 ώρα. Πριν πάω είχα κάνει μπάνιο και γενικά το εξτραδακι δεν το ζήτησα από την αρχή, βγήκε στην συνέχεια
Ρε φίλε θα μας τρελάνεις; Κ γω με τη Βίκυ πέρασα αλλά καμία σχέση με την κατάσταση που περιγράφεις. Διότι εγώ δεν την είδα να είναι και τόσο "άνετη" δλδ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
116
Like
394
Πόντοι
21
Απορώ πως την πατάνε μερικοι...
εδω τρως φολα σε μερικα με συνενοηση απο πριν ..τωρα στο περίπου τι περιμένεις....?
οι καλοί λογαριασμοι κανουν τους καλούς φιλους παιδια..απλα τα πραγματα...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Ρε φίλε θα μας τρελάνεις; Κ γω με τη Βίκυ πέρασα αλλά καμία σχέση με την κατάσταση που περιγράφεις. Διότι εγώ δεν την είδα να είναι και τόσο "άνετη" δλδ!
Προσπαθείς να βγάλεις άκρη με τους προμότορες;;; Θα σου πει τις γνωστές μαλακίες περι χημείας κλπκλπ για να καλύψει τη θέση του.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Προσπαθείς να βγάλεις άκρη με τους προμότορες;;; Θα σου πει τις γνωστές μαλακίες περι χημείας κλπκλπ για να καλύψει τη θέση του.
Έτσι ακριβώς. Έχουμε πήξει στην παραπληροφόρηση και τη διαφήμιση
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
2η επίσκεψη στο Empire. Δεν νομίζω πως θα ξανά πάω διότι δεν βρίσκω λόγο. Έκλεισα με τη Βίκυ, η οποία εν τέλει δεν είχε καμία σχέση με τη φωτό που έχουν στο σάιτ. Σκέτο μασάζ, πραγματικά πολύ μέτριο. Το αστείο είναι πως το μισό μασάζ έγινε χωρίς πετσέτα αλλά δίχως πονηρά περάσματα, και όταν έγινε νύξη για φραπέ δόθηκε μια ηλίθια δικαιολογία χωρίς όμως να στο αποκλείει και σαν ενδεχόμενο. Ήξεις αφήξεις δηλαδή...

Εν κατακλείδι, η 1η κοπέλα που είχα περάσει (πλέον δεν είναι εκεί) δεν άφησε κανένα υπονοούμενο, με καλό μασαζάκι.
Η 2η πολύ πολύ μέτριο μασάζ αφήνοντας υπονοούμενο (δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν πονηριά ή αν όντως το αφήνει ανοικτό σαν ενδεχόμενο).

Προσωπικά δεν θα ξανά πήγαινα.
Βεβαιώνω. αυτό συμφωνεί με την εμπειρία μου.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
295
Like
352
Πόντοι
21
Καλησπέρα αδέρφια..
Τι προτείνετε για μασάζ που να μας σερβίρει κ φραπέ?? Καλό και οικονομικό, value for money που λένε και στο χωριό μου...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα αδέρφια..
Τι προτείνετε για μασάζ που να μας σερβίρει κ φραπέ?? Καλό και οικονομικό, value for money που λένε και στο χωριό μου...
Τα φτηνότερα που ξέρω εγώ είναι το Grace στο Μαρούσι : 30€ / 30'
Σολωμού 33 στο κέντρο και Κρίτωνος στο Παγκράτι : 45€/45'
Μάρνη 36 στο κέντρο: 40€/45'

Για μαγαζιά μιλάμε φυσικά, αφου σε μαγαζιά αναφέρεται το νήμα. Υπάρχουν και φτηνότερες επιλογές σε κοπέλες με δικό τους χώρο. Πληροφορίες θα αναζητήσεις στο αντίστοιχο νήμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Φίλε Περαματιωτη
Στο Grace παίζει στάνταρ ο φραπες η το ζητάς τηλεφωνικά;
Κι επίσης το 30αρι αξίζει η είναι για τα χοντρά;
Προσωπικά δεν έχω υψηλά στάνταρ όσον αφορά το μασάζ καθώς μ'αρεσει περισσοτερο η διαδικασία που βαίνει προς την εκτόνωση
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Φίλε Περαματιωτη
Στο Grace παίζει στάνταρ ο φραπες η το ζητάς τηλεφωνικά;
Κι επίσης το 30αρι αξίζει η είναι για τα χοντρά;
Προσωπικά δεν έχω υψηλά στάνταρ όσον αφορά το μασάζ καθώς μ'αρεσει περισσοτερο η διαδικασία που βαίνει προς την εκτόνωση
Το αναφέρουν στο πρόγραμμά τους ως Passion Massage. Για τα υπόλοιπα που ρωτάς δεν ξέρω να σου απαντήσω. Δεν έχω πάει . Αν δε βαριέσαι να ψάξεις, υπάρχουν κριτικές συναγωνιστών που έχουν πάει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Φίλε Περαματιωτη
Στο Grace παίζει στάνταρ ο φραπες η το ζητάς τηλεφωνικά;
Κι επίσης το 30αρι αξίζει η είναι για τα χοντρά;
Προσωπικά δεν έχω υψηλά στάνταρ όσον αφορά το μασάζ καθώς μ'αρεσει περισσοτερο η διαδικασία που βαίνει προς την εκτόνωση
Εμένα μου είχε φάει 80€ +10 για πιο δυνατό μάσαζ +10 για πιο γρήγορο φραπέ +10 για τον έξτρα χρόνο κ.ο.κ.
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Φίλε Περαματιωτη
Στο Grace παίζει στάνταρ ο φραπες η το ζητάς τηλεφωνικά;
Κι επίσης το 30αρι αξίζει η είναι για τα χοντρά;
Προσωπικά δεν έχω υψηλά στάνταρ όσον αφορά το μασάζ καθώς μ'αρεσει περισσοτερο η διαδικασία που βαίνει προς την εκτόνωση
Passionmassage 50` 50αρι .
η μασέρ δεν θέλει να τον αγγίζουν και δεν υπάρχει άλλη υπηρεσία. Καθίστε αναπαυτικά, συμπεριφερθείτε και απολαύστε. Ντους πριν και μετά, φυσικά. Καλο καταστιμα. Επίσης καλό για ένα τακτικό μασάζ. πολύ μακριά για μένα προσωπικά. Πάρκινγκ ακριβώς δίπλα. εύκολη πρόσβαση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom