Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Για ενα Aloha massage στην Νεα σμυρνη ξερουμε εαν αυτη η Xenia deligianni κανει κατι εξτρα?...Στο fb
και στο insta πληθωρικη και γυμνιστρια οπως δηλωνει.
Κόστος 20€ και παίζει άνδρας στο χώρο. Οπότε δύσκολο το κόβω για φραπέδες. Πουθενα δε δηλώνει γυμνίστρια αλλα στο instagram δηλώνει Queer Για ψαξε λίγο να δεις τι σημαίνει αυτό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Πού να πάω μύστες μου για ένα καλό φραπεδακι?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Μύστη μου από εσένα θα περίμενα μια πιο συγκεκριμένη πληροφόρηση και όχι χαβαλέ..
σε τετοιες γενικες και αόριστες ερωτήσεις τύπου "που θα παω για ενα καλό μασαζ με φραπε" ,να με συμπαθας αλλα μόνο ετσι μπορω να απαντήσω... επειδη υποδηλώνουν ότι δεν διαβάζετε αυτά που γράφουμε ή ότι βαριέστε να τα διαβάσετε. Οπότε ποιος; ο λόγος να προτείνουμε;; Και στις προηγούμενες σελίδες έχουμε προτείνει.. Τα διάβασε κανείς; Πήγε;; Αν πήγε που είναι η κριτική του;

Διαβάστε διαβαστε διαβαστε πειραματιστείτε και θα καταλήξετε στο συμπέρασμα.. ποιός είναι ο καλύτερος φραπές αλλα για ΕΣΑΣ τους ίδιους.

Η δική μου πρόταση που για μενα είναι κορυφή, για σένα μπορεί να είναι φόλα και το αντίστροφο.

Επίσης εδω μέσα επικρατεί η εξής λογική: Αν πεις καλά λόγια είναι αγαπούλης και προμότορας. Αν πεις ασχημα λόγια είσαι ο μαγαζάτορας που χάνει λεφτα.
Οπότε εγώ δεν εχω να προτείνω... Διαβαζω, παω δοκιμάζω και κρατώ αυτές που αρέσουν στα δικά μου κριτήρια.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
σε τετοιες γενικες και αόριστες ερωτήσεις τύπου "που θα παω για ενα καλό μασαζ με φραπε" ,να με συμπαθας αλλα μόνο ετσι μπορω να απαντήσω... επειδη υποδηλώνουν ότι δεν διαβάζετε αυτά που γράφουμε ή ότι βαριέστε να τα διαβάσετε. Οπότε ποιος; ο λόγος να προτείνουμε;; Και στις προηγούμενες σελίδες έχουμε προτείνει.. Τα διάβασε κανείς; Πήγε;; Αν πήγε που είναι η κριτική του;

Διαβάστε διαβαστε διαβαστε πειραματιστείτε και θα καταλήξετε στο συμπέρασμα.. ποιός είναι ο καλύτερος φραπές αλλα για ΕΣΑΣ τους ίδιους.

Η δική μου πρόταση που για μενα είναι κορυφή, για σένα μπορεί να είναι φόλα και το αντίστροφο.

Επίσης εδω μέσα επικρατεί η εξής λογική: Αν πεις καλά λόγια είναι αγαπούλης και προμότορας. Αν πεις ασχημα λόγια είσαι ο μαγαζάτορας που χάνει λεφτα.
Οπότε εγώ δεν εχω να προτείνω... Διαβαζω, παω δοκιμάζω και κρατώ αυτές που αρέσουν στα δικά μου κριτήρια.
Την δική σου την πρόταση ζητησα. Αν έχεις 2 καλές επιλογές..
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
54
Like
137
Πόντοι
0
πολύ καλό μασάζ. με καλή χημεία είναι δυνατός ένας φραπέ. 40 + 20

Δοκιμαστηκε σήμερα μετά το μήνυμα του συναγωνιστή relaxya. Επιβεβαιώνω κι εγώ για φραπέ, κατά περίπτωση όμως. Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και η φάση δείχνει άκρως επαγγελματική. Ωστόσο, αν νιώσει οκ αυτή θα το καταλάβεις. Σε μένα, ας πούμε, έβγαλε από μόνη της την πετσέτα από το πρώτο δευτερόλεπτο, αφού με ρώτησε (Σιγά μην έλεγα όχι!!!). Στο τέλος της το πρότεινα( φραπέ) και δέχτηκε με +20.

Στα του μασάζ. Ωραίο επαγγελματικό με ζεστό λάδι. Να σας πω την αλήθεια προτιμώ της Ιουλίας( πιο δυνατό και πιο οικονομικό!!), αλλά ήταν κάτι διαφορετικό. Αυτά!
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
54
Like
137
Πόντοι
0
Έχω κάνει μασάζ, εκτός από Ιουλία και την ταυλανδη, με Τεα, Ταντραζοε, Στεφάνια, Ιουλία, Ιωάννα joy, Δανάη deluxe, Χρυσή...
Είμαι της φάσης 1 φορά το μήνα. Το αφήνω λίγο, για να χει άλλη χάρη μετά. Προτιμώ τα πιπινια και ας είναι χαιδεμα το μασάζ. Με Ιωάννα joy έκανα πολλές φορές, ώσπου μου το γύρισε στο ανεξάρτητο αλλά με πολύ ανεβασμένος τιμές και έκοψα. Το ίδιο πάνω κάτω και με τις υπόλοιπες. Παρότι γουστάρω την φάση, θεωρώ πολλά τα 120 για μία ώρα και ας έχω την άνεση να τα δώσω.
Προτιμώ να πηγαινω σε Ιουλία( ξέρω ότι θα περιμένω μισή ώρα απέξω και το χω οργανωσει) ή και στεφάνια πολύ πιο σπάνια( παρότι πολύ νεότερη, κάτι με χαλάει).

Εν τέλει, ψάχνω να βρω κάτι σε πιο νεανικό και ας παίζει χαιδεμα στο μασάζ, αλλά όχι 120. Αλλά, όπως το βλέπω είναι σαν να ψάχνεις το άγιο δισκοπότηρο!!

Σεντόνι έγραψα!
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα σκέφτομαι να περάσω από Athens massage έχεις κάμεις εμπειρία ;
το χουμε πει ρε φιλε ... αν θες μασας καλο να περασεις... αν θες και μεζεδακι η μονο μεζεδακι να μην περασεις... δεν παζει τιποτε....τουλαχιστο στο μαγαζι και με τα 3 κοριτσια του μαγαζιου... τι πο τε!!! γεωργιου σπικινγκ
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
το χουμε πει ρε φιλε ... αν θες μασας καλο να περασεις... αν θες και μεζεδακι η μονο μεζεδακι να μην περασεις... δεν παζει τιποτε....τουλαχιστο στο μαγαζι και με τα 3 κοριτσια του μαγαζιου... τι πο τε!!! γεωργιου σπικινγκ
Oύτε καν καλό μασαζάκι θάλεγα!
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
54
Like
137
Πόντοι
0
Φίλε καλησπέρα... Ανέφερες για Ιωάννα από Joy? Με το μακρύ μαλλί, που είχε ραστα ένα διάστημα.. Ξέρεις που βρίσκετε? Στείλε πμ αν δε θες δημόσια, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
Καλημέρα φίλε μου .Αυτή ναι ,με τα τατουάζ που μιλούσε πολύ. Όχι, δυστυχώς δεν ξέρω. Είχα το κινητό της, αλλά τους τελευταίους μήνες δεν λειτουργεί...
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Φίλε καλησπέρα... Ανέφερες για Ιωάννα από Joy? Με το μακρύ μαλλί, που είχε ραστα ένα διάστημα.. Ξέρεις που βρίσκετε? Στείλε πμ αν δε θες δημόσια, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
Η Αφροδίτη από το joy κάνει κανένα καλαμάκι ;
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Και τώρα ξέρεις τι θα γίνει ε;; Θα σκάσουν όσοι διαβάζουν μόνο το τελευταίο μήνυμα και θα αρχίσουν να ρωτάνε "ωχ καινούργιο είναι αυτό;; Τι είναι ο φραπές με κανέλα;; Το παρασύνθημα; Καινούργια υπηρεσία; Ποια το κάνει; Πώς το ζητάω;" Κτλ κτλ κτλ
:buck2::buck2:
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Δοκιμαστηκε σήμερα μετά το μήνυμα του συναγωνιστή relaxya. Επιβεβαιώνω κι εγώ για φραπέ, κατά περίπτωση όμως. Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και η φάση δείχνει άκρως επαγγελματική. Ωστόσο, αν νιώσει οκ αυτή θα το καταλάβεις. Σε μένα, ας πούμε, έβγαλε από μόνη της την πετσέτα από το πρώτο δευτερόλεπτο, αφού με ρώτησε (Σιγά μην έλεγα όχι!!!). Στο τέλος της το πρότεινα( φραπέ) και δέχτηκε με +20.

Στα του μασάζ. Ωραίο επαγγελματικό με ζεστό λάδι. Να σας πω την αλήθεια προτιμώ της Ιουλίας( πιο δυνατό και πιο οικονομικό!!), αλλά ήταν κάτι διαφορετικό. Αυτά!
Σε τι περιοχή είναι? Κάπου είχε αναφερθεί αλλά δεν το βρίσκω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom