Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Σας παρακαλώ , δουλεύω στην Αχιλλέως (κοντα στην γωνία με Ελ.Βενιζέλου)
τι έχει εδώ κοντά για να πηγαίνω κανα μεσημεράκι μεταξύ των ωρών που κλείνω ( εμποροϋπάλληλος γαρ)
Ευχαριστώ
 

KABOYROGAMOSAYROS

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Οντως εχθες δεν με πηγε καθολου η τυχη....την προιγουμενη εβδομαδα φραπεδιαστικα στην ζησιμοπουλου αλλα τιποτα το σπουδαιο απλα ειχε πολυ αφρο...και εχθες ειχα ορεξη για κατι καλο αλλα τιποτα.Σημερα λεω να παω στην Παλαιολογου εχουμε κανα νεο?
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οντως εχθες δεν με πηγε καθολου η τυχη....την προιγουμενη εβδομαδα φραπεδιαστικα στην ζησιμοπουλου αλλα τιποτα το σπουδαιο απλα ειχε πολυ αφρο...και εχθες ειχα ορεξη για κατι καλο αλλα τιποτα.Σημερα λεω να παω στην Παλαιολογου εχουμε κανα νεο?
για φραπε ενδιαφερεσαι ??
 

KABOYROGAMOSAYROS

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι πατερ για φραπεδακι και καλο μασαζακι οχι ξεπετα...
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
απο παλαιλογο στη ν.σμυρνη συνεχιζονται να προσφερονται οι ιδιες μασαζουπηρεσιες.η πρωτη αισθητικος μονο μασαζ με πετσετα μπροστα και εν συνεχεια η αισθητικος ευη ή δημητρα με τον καθιερωμενο απο χρονια κλασσικο φραπε.
σημαντικη επινσημανση  που δεν τοχει γραψει κανενας συναθλητης.η ευη με ενισχυμενη εμφανιση ειδικα στην κωλαρα και τα μπουτια της.μεγαλο συν.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Μήπως έχει επισκευτεί κανείς πρόσφατα το Δερυγνί 14?
 

ninjas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2005
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια επειδη ειναι λιγο μπερδεμενα τα πραγματα,εγω που θελω να παω αυριο για ενα μασαζακι μαζι με φραπε μονο στο τελος,ποιο απο ολα μου προτεινετε?δε με νοιαζει πολυ η ομορφια της κοπελας αρκει να εχει σιγουρα φραπε στο τελος.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
3ης Σεπτεμβρίου 151 (ή 155, δεν θυμάμαι καλά) είναι ένα "Ινστιτούτο αισθητικής" στον 1ο όροφο παλιάς πολυκατοικίας. Οι μουνίτσες είναι όχι πολύ νέες αλλά καλές. Βγάζουν τα βυζιά έξω και κατεβάζουν το βρακί (αν τους δώσεις κάτι έξτρα από τα €60 του μαγαζιού. +€10 είναι καλά). Σε αφήνουν να τους πιάνεις/γλύφεις τα βυζιά και τον κώλο (όχι μέσα δάχτυλο). Σου κάνουν μασάζ και σου τραβάνε μαλακία. Αν θέλεις σου βάζουν και κωλοδάχτυλο. Να τους πείτε να μην σας τον σφίγγουν πολύ την ώρα που χύνετε γιατί πονάει. Μερικές πιάνουν τον πούτσο σαν ...μέγγενη!

Αυτή είναι ενημέρωση!!!!  :dancing:

Φίλε ΕΓΡΑΨΕΣ!!!  :rockon: :rockon:

Ένα εγώ δεν το κατάλαβα!  :think:
Όταν σου έβαλε κωλοδάχτυλο στον έσφιξε πολύ, ή όταν στον έσφιξε πολύ σου έβαλε κωλοδάχτυλο??  :think:
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εκει στη Δελφων και δημητσανας πηγα εχθες και δεν επαιξε ουτε φραπες
Πανε τα 80 !!!!!1
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
απο παλαιλογο στη ν.σμυρνη συνεχιζονται να προσφερονται οι ιδιες μασαζουπηρεσιες.η πρωτη αισθητικος μονο μασαζ με πετσετα μπροστα και εν συνεχεια η αισθητικος ευη ή δημητρα με τον καθιερωμενο απο χρονια κλασσικο φραπε.
σημαντικη επινσημανση  που δεν τοχει γραψει κανενας συναθλητης.η ευη με ενισχυμενη εμφανιση ειδικα στην κωλαρα και τα μπουτια της.μεγαλο συν.
ωραια ολα αυτα φιλε,
αλλα αν ειναι"φατε ματια ψαρια"
βαζω να δω και τσοντα...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Αυτή είναι ενημέρωση!!!!   :dancing:

Φίλε ΕΓΡΑΨΕΣ!!!  :rockon: :rockon:

Ένα εγώ δεν το κατάλαβα!  :think:
Όταν σου έβαλε κωλοδάχτυλο στον έσφιξε πολύ, ή όταν στον έσφιξε πολύ σου έβαλε κωλοδάχτυλο??  :think:
αστο μιλαμε για το πιο παρακμιακο μασατζιδικο ever...
 

ilioupolis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Είχα πάει μια φορά πέρυσι και έφυγα τρέχοντας... Ήταν μια γριά στην υποδοχή, φορούσε μια ζοφερή ρόμπα, το διαμέρισμα ήταν ετοιμόρροπο. Μου είπε ότι κάνουνε αισθησιακό μασάζ με εκτόνωση (60 ευρώ). Οι θεραπεύτριες ήταν δύο μπάζα ολικής.
συναδελφοι τελικα ισχυουν τα 60 ευρώ και τωρα στην Γ΄ Σεπτεμβρίου 151 με εκτόνωση?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
συναδελφοι τελικα ισχυουν τα 60 ευρώ και τωρα στην Γ΄ Σεπτεμβρίου 151 με εκτόνωση?

Στην μία και μοναδική φορά που επιχείρησα ήταν 50€ και ο,τι επιπλέον προαιρείσθε με μια σέρβα με κοντό μαλλί.
 

father of god

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη σε Ξενοπούλου - Ψυχικό πριν 2 μέρες.

έκλεισα ρ/β με την Έλενα που δεν είχα ξαναδεί, γιατί τις άλλες 2 κορασίδες Μαρίννα και Ελεάνα τις έχω δει και δεν είναι του γούστου μου. Η Ρία αλλά και οι πιο παλιές Χαρά και Μαρία δεν είναι πλέον εκεί.

Ανοίγει λοιπόν την πόρτα η Έλενα, 24 ετών μελαχροινή με συμπαθητικό σωματάκι και γλυκό πρόσωπο. Με οδηγεί στο δωμάτιο όλο ευγένια και ξεκινάμε ένα μέτριο μασαζάκι, φαίνεται πως δεν έχει δίπλωμα...

Όταν όμως ξεκινάει το απαλό μασάζ, εκεί αρχίζει και μου αρέσει. Πολύ αισθησιακό και καβλωτικό! Πριν καλά καλά γυρίσω μπροστά είχα αρχίσει να φτιάχνομαι σε σημείο επικύνδινο. Όταν γύρισα μπροστά με συνέχισε με απαλά χαιδολογήματα και εγώ αμέσως ανταποκρίθηκα με το σχετικό μπαλαμούτι. Όταν της ζήτησα να βγάλει έξω τα βυζάκια της ανταποκρίθηκε με προθυμία και ευγένεια. Τα απαλά της χάδια και η πεομάλαξη κράτησαν αρκετά, αφού χωρίς βιασύνη με τελείωσε όταν έπρεπε.   
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ποσο πληρωσες στην Ξενοπουλου?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
επίσκεψη σε Ξενοπούλου - Ψυχικό πριν 2 μέρες.

έκλεισα ρ/β με την Έλενα που δεν είχα ξαναδεί, γιατί τις άλλες 2 κορασίδες Μαρίννα και Ελεάνα τις έχω δει και δεν είναι του γούστου μου. Η Ρία αλλά και οι πιο παλιές Χαρά και Μαρία δεν είναι πλέον εκεί.
........
Όταν της ζήτησα να βγάλει έξω τα βυζάκια της ανταποκρίθηκε με προθυμία και ευγένεια. Τα απαλά της χάδια και η πεομάλαξη κράτησαν αρκετά, αφού χωρίς βιασύνη με τελείωσε όταν έπρεπε.   

Απαιτεί ραντεβού το μαγαζί?
Δεν μας λες και κοστος - χρονο?
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
στην παλαιολογου η ευη η η δημητρα βγαζουν εξω βυζακια??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom