Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ναι οκ.... το ξερω σου λενε θες κατι πιο αισθισιακο? σε χαιδευουν και μετα αμα θες και τριτο πεφτει το μπιμπικι.... αλλα αν εχεισ παρει διπλο.... καλυτερα το CT!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με την ευη παλαιολογου τι παιζει?
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με την ευη παλαιολογου τι παιζει?
μολις προχωρησει η σχεση σας και καταλαβει οτι δεν την θελεις μονο για το κρεβατι και νοιωσει καλα μ αυτο, σου βαραει κανα φραπε για να μην λιγώσεις..  :rolleyes: :rolleyes:
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Παπαgeorge, μήπως να το ενσωματώσουμε στο «Μασατζίδικα που ΔΕ γαμάς;» Για να μην υπάρχουν παρόμοια thread και χάνουμε πληροφορίες το λέω.
Για την ακρίβεια θα προτιμούσα να ενσωματωθεί το άλλο εδώ (είναι καλύτερος ο τίτλος αυτός)

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
οχι μπρε τσι, να φτιαξουμε 256 διαφορετικα θρεντ,
και θα τα επιμελουμε προσωπικα εγω.
ενα για καθε ενδιαφερον θεμα.
ΣΟΒΑΡΑ αλλο δε γαμας καθολου και αλλο φραπας.
καπις?
 

Επισκέπτης


Σολωμού 33 έχει πάει κανείς πρόσφατα; Έφερε καμιά καινούργια κοπέλα η χριστίνα ή στα ίδια είναι;
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
οχι μπρε τσι, να φτιαξουμε 256 διαφορετικα θρεντ,
και θα τα επιμελουμε προσωπικα εγω.
ενα για καθε ενδιαφερον θεμα.
ΣΟΒΑΡΑ αλλο δε γαμας καθολου και αλλο φραπας.
καπις?

Τί, άμα "φραπάς", γαμάς λίγο;;; :2funny:
Επίσης σοβαρά, και στο άλλο thread αναφέρονται μαγαζιά που σερβίρουν μόνο φραπέ. Τώρα εάν υπάρχουν κάποια που δεν σερβίρουν τίποτα ας ΄μείνουν μόνα τους σε thread που θα λέγεται "μασατζίδικα που ΣΕ γαμάν" :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
κανεις δε με καταλαβαινει.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Τί, άμα "φραπάς", γαμάς λίγο;;; :2funny:
Επίσης σοβαρά, και στο άλλο thread αναφέρονται μαγαζιά που σερβίρουν μόνο φραπέ. Τώρα εάν υπάρχουν κάποια που δεν σερβίρουν τίποτα ας ΄μείνουν μόνα τους σε thread που θα λέγεται "μασατζίδικα που ΣΕ γαμάν" :2funny:
 

rg9302

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε iblis o φραπες ειναι γούστο διαβάζω όλα τα thread είμαι παλιός στις φραπεδερί . Μένω επαρχία και ετσι έχω χασει καθε επαφή με το σπορ και επειδή θα κατέβω Αθήνα το ερχόμενο Κυριακοδέυτερο  θα ήθελα να μου προτείνεται μια καλή φραπεδερί με περιποίηση και καθαριότητα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
θελεις μονο για φραπε μαλλον...
δεν ειμαι ο πιο ειδικος να σου απαντησω...
θα προτεινα Ματζαγρωτακη που λενε τα παιδια εδω οτι ειναι οκ
επισης Συγγρου 12 εναλλακτικα.
Συνηθως σε ποια πας?
 

rg9302

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φίλε iblis ευχαριστώ έστειλα μήνυμα σε σένα μια και ήσουν συνδεδεμένος παλιός και με σωστές ενημερώσεις. όσο για που παω πήγενα παλιά στα  3 ης Σεπτεμβρίου 151 ,βείκου 48 , Ηπείρου 22 και σε κάποιο ακαδημίας κοντά στην κάνιγκος στον ημιόροφο έχω αρκετά χρόνια να κατέβω Αθήνα :think: τόσο καιρό :zzzzz:στα χαμομίλια αλλα ειμαι μιας ηλικίας που δεν μπορώ να πιο καφέ στα όρθια, ούτε στη πετσέτα της πλάζ
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
επομενως προτεινω ενα απο τα κλασσικα του κεντρου.
Ζανοσπιτο,Μελινοσπιτο,Καιτοσπιτο ή Μαρνη 28.
Πατησιων 131 επισης καλο και αν θες μια μεγαλυτερη λιστα εχει www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,31619.210]εδω[/url]
οτι αλλη απορια στη διαθεση σου.
φιλικα και καλως ηλθες στην παρεα :)
φίλε iblis ευχαριστώ έστειλα μήνυμα σε σένα μια και ήσουν συνδεδεμένος παλιός και με σωστές ενημερώσεις. όσο για που παω πήγενα παλιά στα  3 ης Σεπτεμβρίου 151 ,βείκου 48 , Ηπείρου 22 και σε κάποιο ακαδημίας κοντά στην κάνιγκος στον ημιόροφο έχω αρκετά χρόνια να κατέβω Αθήνα :think: τόσο καιρό :zzzzz:στα χαμομίλια αλλα ειμαι μιας ηλικίας που δεν μπορώ να πιο καφέ στα όρθια, ούτε στη πετσέτα της πλάζ
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
φίλε iblis ευχαριστώ έστειλα μήνυμα σε σένα μια και ήσουν συνδεδεμένος παλιός και με σωστές ενημερώσεις. όσο για που παω πήγενα παλιά στα  3 ης Σεπτεμβρίου 151 ,βείκου 48 , Ηπείρου 22 και σε κάποιο ακαδημίας κοντά στην κάνιγκος στον ημιόροφο έχω αρκετά χρόνια να κατέβω Αθήνα :think: τόσο καιρό :zzzzz:στα χαμομίλια αλλα ειμαι μιας ηλικίας που δεν μπορώ να πιο καφέ στα όρθια, ούτε στη πετσέτα της πλάζ

βείκου 48 παίζει σίγουρα φραπέ;; 2 φορές που έχω πάει μου έδωσαν την εντύπωση ότι παίζει μόνο μασάζ. Κάτι σαν Πατριάρχου Ιωακείμ. Δεν έχω δει ούτε μια ενημέρωση από το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
φραπες και τυροπιτα λεμεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
βείκου 48 παίζει σίγουρα φραπέ;; 2 φορές που έχω πάει μου έδωσαν την εντύπωση ότι παίζει μόνο μασάζ. Κάτι σαν Πατριάρχου Ιωακείμ. Δεν έχω δει ούτε μια ενημέρωση από το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

ageliki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επτανήσου 1 πρώτος όροφος κοπέλες Ταμάρα, Σοφία Ντίνα Κωνσταντίνα Μαρία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom