Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
παντα προσφεροταν αυτο αγαπητε αναλογα και μα την κοπελα αμα δεν ακουγε της εντολες της μαριας την αντζελα που πηρα εγω επροχτες εκτος απο μασαζ που ειναι χαλια στ υπολοιπα ηταν το κατι αλλο.
 

Επισκέπτης

Ρε σύντροφοι σήμερα έκανα επίσκεψη στο μασατζίδικο Ξενοπούλου 17 στο Ν.Ψυχικό...και πήρα ένα ωραίο μελαχρινό γκομενάκι την Έλενα...μασαζ καλό, τίποτα όμως το ιδιαίτερο...και προς το τέλος της ζήτησα να με κεράσει φραπέ και τίποτα...αρνήθηκε...μετά βγήκα έξω και η σερίφισα μου είπε ότι στο μαγαζί αυτό δεν κερνούν φραπέ! τις πταίει σύντροφοι?  :think:
 

Επισκέπτης
επίσκεψη σε Ξενοπούλου - Ψυχικό πριν 2 μέρες.

έκλεισα ρ/β με την Έλενα που δεν είχα ξαναδεί, γιατί τις άλλες 2 κορασίδες Μαρίννα και Ελεάνα τις έχω δει και δεν είναι του γούστου μου. Η Ρία αλλά και οι πιο παλιές Χαρά και Μαρία δεν είναι πλέον εκεί.

Ανοίγει λοιπόν την πόρτα η Έλενα, 24 ετών μελαχροινή με συμπαθητικό σωματάκι και γλυκό πρόσωπο. Με οδηγεί στο δωμάτιο όλο ευγένια και ξεκινάμε ένα μέτριο μασαζάκι, φαίνεται πως δεν έχει δίπλωμα...

Όταν όμως ξεκινάει το απαλό μασάζ, εκεί αρχίζει και μου αρέσει. Πολύ αισθησιακό και καβλωτικό! Πριν καλά καλά γυρίσω μπροστά είχα αρχίσει να φτιάχνομαι σε σημείο επικύνδινο. Όταν γύρισα μπροστά με συνέχισε με απαλά χαιδολογήματα και εγώ αμέσως ανταποκρίθηκα με το σχετικό μπαλαμούτι. Όταν της ζήτησα να βγάλει έξω τα βυζάκια της ανταποκρίθηκε με προθυμία και ευγένεια. Τα απαλά της χάδια και η πεομάλαξη κράτησαν αρκετά, αφού χωρίς βιασύνη με τελείωσε όταν έπρεπε.   

σκέτη παραπληροφόρηση ο φίλος... :headbang:
 

Επισκέπτης
για τα παληκαρια της ενδοπαλαμικης παλινδρομησης ας κανουμε εναν καταλογο με τις φραπετεριες για να σχολιαζονται εδω τα εν λογω καταστηματα παραγωγης πολιτισμου, ωστε να απεμπλακεί το κεντρικο θρεντ απο αυτα για να γινει και πιό ευκολα αναγνωσιμο.

ξεκιναω με καποια εξ αυτων και ό,τι θεωρειτε οτι πρεπει να σχολιαζεται εδω το ριχνετε μεσα..


1.   Σολωμού 33(Κέντρο)

2.  3 ης Σεπτεμβρίου 151α(Κέντρο),1 ος όροφος,Κουδούνι ΄΄Μασαζ ΄΄

3.  Φερών 19 (πλ.Βικτωρίας)

4.  Δημοκρίτου 9(Κολωνάκι),2 ος όροφος

5.  βείκου 48 (γαλατσι)

6.  μιχαλακοπουλου 171

7.  ξενοπουλου 17, 2ος οροφος (ψυχικο)

8.  ομυρου 58 (Νέα Σμύρνη)

9.  αχιλεως (ν.σμυρνη)

10.  ηρακλειου 5

11.  Δεριγνύ 14 & Πατησίων(Κεντρο), ος όροφος,Κουδούνι ΄΄HOME SPA΄΄

12.  Απόλλωνος 1,(Σύνταγμα),2ος όροφος,Κουδούνι ΄΄ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ΄΄

13.  δελφων (μαρουσι)

14.  Ηπείρου 22 & 3 ης Σεπτεμβρίου(Κέντρο),2 ος όροφος,Κουδούνι ΄΄STUDIO΄΄

15.   Λεωφόρος Κηφισίας & Κρήτς 7(Κηφίσια)

16.   Δαρειώτου 11(Κηφίσια),1ος όροφος



εννοειται οτι ο καταλογος για τα εν λογω ειναι φτωχος και περιμενει τις ενημερωσεις μας..


ζντόινγκ !!!!  :tooth:

o πολύς Παπαγιώργης δεν έχει να σχολιάσει τίποτα για την Ξενοπούλου 17...την οποία έχει συμπεριλάβει στα ιδρύματα που κερνούν φραπέ...
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
το 9? , βοηθάτε ρε παιδια , δουλευω κοντά αλλά δεν ξερω που είναι
 

father of god

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σύντροφοι σήμερα έκανα επίσκεψη στο μασατζίδικο Ξενοπούλου 17 στο Ν.Ψυχικό...και πήρα ένα ωραίο μελαχρινό γκομενάκι την Έλενα...μασαζ καλό, τίποτα όμως το ιδιαίτερο...και προς το τέλος της ζήτησα να με κεράσει φραπέ και τίποτα...αρνήθηκε...μετά βγήκα έξω και η σερίφισα μου είπε ότι στο μαγαζί αυτό δεν κερνούν φραπέ! τις πταίει σύντροφοι?  :think:

σύντροφε δεν έχω κανένα λόγο να παραπληροφορήσω, ίσα - ίσα τα έγραψα με πάσα λεπτομέρεια.

2 είναι τα τινά :
ή κάτι έφταιξε μεταξύ σας.
ή κάτι άλλαξε τις τελευταίες 10 μέρες με το μαγαζί.

εγώ πάντως πάω εκεί από την παλιά τους διεύθυνση που ήταν 300 μέτρα πιο πάνω.
έχω κάνει με Ζωή,Σοφία,Μαράκι,Χαρά,Μαργαρίτα,Έφη,Ρία και δεν ξέρω ποια άλλα ονόματα ξεχνάω και πάντα είχα το φραπεδάκι μου γλυκό κια καλοκτυπημένο ! 
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Παππούλη σε παρακαλώ βοήθησέμε  ανοιξέ μου τα μάτια για την Αχιλλεως.
ευλόγησον
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξενοπουλου με φραπε αυστηρα. Οποια προχωρησε εφυγε. Οπως μου εχουν πει τα κοριτσια υπαρχουν σπανιες περιπτωσεις που δεν γουσταρουν .
 

stamosford

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τελικα το συμπερασμα ποιο ειναι παιζει φραπεσ στην ξενοπουλου η οχι? και ποια η τιμη?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Πάντως αυτό το thread από τον τίτλο και μόνο είναι άπαιχτο!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ !!! θα φιαχτει καταλογος με μασατζιδικα ?
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
θα φτιαχθει και θα δημοσιευθει στην εφημεριδα της κυβερνησεως.υπομονη κανε λιγο.
 

father of god

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γεια  σας..
το  σαββατο που  περασε  πηγα  και  εγω  στην  ξενοπουλου  επειδη  κανω κατι  θεραπιες στον  2  οροφο  που  εχει  φισιοθεραπεια..και  κατεβηκα  και  στο γνωστο μασσαζ της μαριας απο  κατω.
βρηκα την  ελενα  και  την  ανζελα   ..η  ελενα  ειχε  ραντεβου  και  αναγκαστικα μυρα  την  αντζελα...
πολυ  χαλια  μασσαζ  ουτε  να  πιανει  το κορμι  δεν  ξερει...  ασε  που  με  το  ζορι  να κανει  φραπε  λες  και  ειμουν ξενος  αφου παω  καθε  ευβομαδα στο  μαγαζι.!
αν  δω  την  μαρια  στην  ρεσεψιον  θα  της  τα  πω..  αυτη  διωχνει  τους  πελατες  παρα να  τους  μαζεβει. !!


και  νομιζω  οτι  προσφερουν  και   φραπε  με  καλαμακι  οποιος  ειναι  καλος  πελατης

λοιπόν ο συνάδελφος που έγραψε τα παραπάνω είχε απόλυτο δίκιο. Δυστηχώς δεν τον άκουσα γιατί παρασύρθηκα από κάποια άλλα σχόλια που έλεγαν τα αντίθετα.

επίσκεψη σε Ξενοπούλου με Άντζελα. Ψηλή με ωραίο σώμα αλλά μικρό στήθος και φάτσα μέτρια. Αρχίζει το μασάζ και μιλάει για την Π. Ιωακειμ και για το τι συνεβαινε εκεί. Δεν χάνει ευκαιρία να μιλάει για τα λεφτά που παίζουν στο Κολωνάκι και τα tips και ότι αλλιώς δεν έχει νόημα. Έχω ξενερώσει αλλά κάνω τον μαλάκα. Προς το τέλος και ενώ μένουν 10 λεπτά μου λέει ότι τελειώνει ο χρόνος και πρέπει να είμαστε συνεπείς για να μην ζητήσει το κατάστημα παραπάνω λεφτά όπως έγινε με ένα πελάτη της που τον κράτησε 5 λεπτά παραπάνω...περιμένοντας να της πω εγώ μη σε νοιάζει πληρώνω....!

Άντε τελέιωνε το γλυκιά μου της λέω. Το πιάνει με δείκτη και αντίχειρα σαν να είναι στυλό bic μέχρι που γνώρισα το πιο ξενέρωτο τελείωμα της ζωής μου.

Και δεν φτάνει αυτό με ρωτάει όταν της δίνω 80€ : πόσα δίνεις εσύ 80 ή 100?

για σένα 80 μωρό της λέω και φεύγω. 

Το συμπέρασμα : Άντζελα, η χειρότερη By far που έχει περάσει από την Ξενοπούλου !     
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
το εχω ξαναγραψη στην ξενοπουλου υπαρχει μια κατασταση η οποια ξεκιναει απο αυτην που εχει το μαγαζι τρομοκρατη της κοπελες με διωξημο αμα μαθη οτι κανουν κατι παρανω απο φραπε και χαιδεμα βυζιων καποιες φοβουνται ειναι ομως καποιες  η οποιες οταν σε ξερουν καλα κατι δινουνε. ειμαστε και μαλακες μερικοι γιατι αμα κανουμε κατι παμε και το λεμε αμεσως στην μαρια και αυτη βρισκη πατημα και της διωχνει μετα εβαλα και τον εαυτο μου μεσα επειδη μιλαω γενικα φυσικα δεν εχω παει ποτε να κοκορευτω οτι εκανα αυτο.
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξενοπουλου πλεον στα 100 ευρα ..............

Δοκιμασα Ατζελα που ηταν η μονη διαθεσιμη. Χαλια μασαζ, χαλια φραπε. Την εδιωξα και το "κτυπησα" μονος μου.

Την μικρη Ελενα την ειχα δοκιμασει πριν απο 2 εβδομαδες. Τιποτα το ιδιαιτερο. Μασαζ του κωλου και φραπεδια πικρη και
αγευστη. Θελει δουλεια ακομα.

Ειρηνη δεν ξερω και δεν εχω δει. Καποιος να πει κατι.

Δυστυχως ξεμειναμε μονο με σταθερη αξια Ελεανα, αλλα καθε φορα που την βλεπω μου φαινεται μεγαλυτερη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom