Νέα

Μαριάννα Ντούβλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanisilva
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 575K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chaniotis36a

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
47
Like
44
Πόντοι
0
Αν είναι αρρώστεια να θέλει να φυστικώσει κάποιος την Μαριάννα, ε ναι, είμαι βαθιά άρρωστος..Και το φάρμακο είναι μόνο το φίκι φίκι μαζί της έστω και επί πληρωμής, μιας άλλος τρόπος δεν υπάρχει..Για αυτό παίδες, με τόσους παλιούς και μέσα στα κονέ εδώ, αν ξέρει κανείς κάποιο παραθυράκι, ας μου στείλει και σε pm τις πληροφορίες.. Το φαν κλαμπ πάντως της Μαριάννας είναι μεγάλο απ ότι βλέπω.. Αντε Ρέβη, βγάλτην στα γνωστά μονοπάτια το κορίτσι μας....Και χωρίς ΦΠΑ...
Ειναι υπεροχη γυναίκα, σε αυτή τη φώτο είναι τέλεια.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127

Πήγε και στα εγκαινεια του club του κ. " ΧΩΡΙΑΤΙΚΟΙ ΦΟΥΡΝΟΙ"

Καμμια σχεση με τους φουρνους ο Ντενης...παλια sanyo hellas και μετα Rakkan (αισιοδοξια γιαπωνεζικα) μαζι με τον Δημητρη Παππα...αποφοιτος του κολλεγιου Αθηνων ( απο τα κακα παιδια ) και απο πολυ καλη οικογενεια
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
η κυρα Μαριαννα δεν εχει βρακι να βαλει κ ζηταει χιλιαρικα! ΟΥΣΤ σαυρα
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Μαριάννα Ντούβλη: Μεξικανός επιχειρηματίας άρπαξε το παιδί μου

Μία ιστορία πάθους και μυστηριού
Μαριάννα Ντούβλη: Μεξικανός επιχειρηματίας άρπαξε το παιδί μου

Η Ντούβλη κατήγγειλε την αρπαγή του μόλις δυο ετών γιου της από τον εκατομμυριούχο πρώην σύντροφο της στην πρεσβεία του Μεξικού στην Αθήνα
Την αρπαγή του μόλις δυο ετών γιου της από τον πρώην Μεξικανό σύντροφο της κατήγγειλε στην πρεσβεία του Μεξικού στην Αθήνα η Μαριάννα Χατζηαθανασίου- Ντούβλη.

Η γνωστή τηλεπερσόνα συναντήθηκε με τον Μεξικανό πρέσβη στην Αθήνα ζητώντας την βοήθεια του προκειμένου να γίνουν όλες οι απαραίτητες ενέργειες ώστε να επιστρέψει το συντομότερο δυνατόν κοντά στο νήπιο παιδί της, το οποίο απέκτησε κατά την διάρκεια της θυελλώδους σχέσης της με Μεξικανό επιχειρηματία. Παράλληλα ζητά την συνδρομή της Ιντερπόλ προκειμένου να εντοπιστεί άμεσα το παιδί της για το οποίο όπως λέει, «δεν ξέρει υπό ποιες συνθήκες ζει και ακόμη εάν είναι ή όχι εν ζωή»...


Καλα της εκανε...εγγυος ακομα η ιδια μου εκμυστηρευτηκε πως παει να του πλασαρει το παιδι για να της βγαλει 4-5 χιλιαρικα διατροφη και να την κανει για Ελλαδα...
Μαλλον ο Μεξικανος ειναι πιο γατα απο την Μαριαννα και την εστειλε αδιαβαστη...παντως και τωρα που την ξαναδα δεν την ακουσα ιδιαιτερα χαλασμενη που εχασε το παιδι αλλα τα φραγκα ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Καμμια σχεση με τους φουρνους ο Ντενης...παλια sanyo hellas και μετα Rakkan (αισιοδοξια γιαπωνεζικα) μαζι με τον Δημητρη Παππα...αποφοιτος του κολλεγιου Αθηνων ( απο τα κακα παιδια ) και απο πολυ καλη οικογενεια

πρωτη φορα σε βρισκω αδιαβαστο.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Καλα της εκανε...εγγυος ακομα η ιδια μου εκμυστηρευτηκε πως παει να του πλασαρει το παιδι για να της βγαλει 4-5 χιλιαρικα διατροφη και να την κανει για Ελλαδα...
Μαλλον ο Μεξικανος ειναι πιο γατα απο την Μαριαννα και την εστειλε αδιαβαστη...παντως και τωρα που την ξαναδα δεν την ακουσα ιδιαιτερα χαλασμενη που εχασε το παιδι αλλα τα φραγκα ...

Με μια λέξη: "αηδία" (και από τις δυο πλευρές).
 

LADIKO

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
195
Like
117
Πόντοι
1
Καλα της εκανε...εγγυος ακομα η ιδια μου εκμυστηρευτηκε πως παει να του πλασαρει το παιδι για να της βγαλει 4-5 χιλιαρικα διατροφη και να την κανει για Ελλαδα...
Μαλλον ο Μεξικανος ειναι πιο γατα απο την Μαριαννα και την εστειλε αδιαβαστη...παντως και τωρα που την ξαναδα δεν την ακουσα ιδιαιτερα χαλασμενη που εχασε το παιδι αλλα τα φραγκα ...
[/quote]
Μιας και είσαι καλά διαβασμένος, κατά την γνώμη σου το εξασκεί το επάγγελμα  :zfuck: το κορίτσι  :tits2: , μήπως και βρούμε τον τρόπο μας και μεις οι κακόμοιροι να σφυρίξουμε βουκολικά  :knockinb: ...???
 

Συνημμένα

  • de.jpg
    de.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 92

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Οποιος μπλέκεται με τα πίτουρα τον τρωνε οι κοττες
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Ναι...Του έκανε τα μούτρα κρέας...Λες και εκείνος δεν ήξερε που έμπλεκε και ότι η τύπισσα είναι βίζιτα,τσοντού και εκμπεταλλεύτρια περιουσιών...Μαλακίες στο πάτερο συναγωνιστές.Εγώ αναρωτιέμαι πως ζεί ακόμα.ΑΠο την μια χώρισε τον πρώτο της άντρα και κράτησε το όνομά του για να τον ξεφτυλίζει γυρίζοντας τσόντες και απο την άλλη πήγε να κάνει την έξυονη στον "εύπορο Μεξικανό",οποίος μπορεί να πουλάει ντρόγκια...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
μεγαλη πουτανα η κυρια...κ θελει να το βγαζει κ στο τζαμπα με διατροφες κτλ...δεν της ειπε κανεις οτι ο τζαμπας πεθανε?πουλο τωρα. :orchestra: :orchestra:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.191
Like
10.549
Πόντοι
2.256
απο την άλλη πήγε να κάνει την έξυονη στον "εύπορο Μεξικανό",οποίος μπορεί να πουλάει ντρόγκια...

Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κανείς για να έχει εκατομμύρια και να τρώει το μουνί της Ντούβλη; Ασε που είναι και μεξικάνος που έχει τρελλές κωλάρες εκεί. Ειδικά για να ξεπλένει κανείς ναρκωδολλάρια.
 

manos230

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
354
Κριτικές
13
Like
308
Πόντοι
291
Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κανείς για να έχει εκατομμύρια και να τρώει το μουνί της Ντούβλη; Ασε που είναι και μεξικάνος που έχει τρελλές κωλάρες εκεί. Ειδικά για να ξεπλένει κανείς ναρκωδολλάρια.


Φαντάσου τυπε.. Τι θα μπορουσε να εχει διπλα του.. Αλλα νταξει με την Ντούβλη υπαρχουν πολλα συναισθήματα ,την γουσταρε, Γιατί τον αγαπουσε γι'αυτό που είναι και όχι γι'αυτά που εχει :2funny:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom