Νέα

Μαριάννα Ντούβλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanisilva
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 579K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Σοβαρά υπάρχει άνθρωπος που ενδιαφέρεται να πάρει βίζιτα αυτή τη σαμπρέλα ?

και να πω πάει στο διάολο που είναι χοντρή... ότι είναι α-σεξουαλ και αντιπαθέστατη πως το παραβλέπεις ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.752
Κριτικές
61
Like
40.370
Πόντοι
22.785
Σοβαρά υπάρχει άνθρωπος που ενδιοαφερεται να πάρει βίζιτα αυτή τη σαμπρέλα ?

και να πω πάει στο διάολο που είναι χοντρή... ότι είναι σ-σεξουαλ και αντιπαθέστατη πως το παραβλέπεις ?
.......

[size=45pt]ΕΓΩ !![/size]
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
[size=10pt][/size]
Σοβαρά υπάρχει άνθρωπος που ενδιοαφερεται να πάρει βίζιτα αυτή τη σαμπρέλα ?

και να πω πάει στο διάολο που είναι χοντρή... ότι είναι α-σεξουαλ και αντιπαθέστατη πως το παραβλέπεις ?

και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Σοβαρά υπάρχει άνθρωπος που ενδιαφέρεται να πάρει βίζιτα αυτή τη σαμπρέλα ?

και να πω πάει στο διάολο που είναι χοντρή... ότι είναι α-σεξουαλ και αντιπαθέστατη πως το παραβλέπεις ?

Και εγω δικε μου!!! Εχει κατι που με κανει τουρμπο...

:cum: :cum: :cum:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Κι εγώ, κι εγώ!

Σαμπρέλλα - ξεσαμπρέλλα (λέτε ότι θέλετε, αυτό δε με κάνει να μου πέσει)
είναι όπως το είπε ο machinehead:
"Έχει κάτι"....

Αλλά αυτά είναι θέματα γούστων.
Δεν θα βγει άκρη, όσο και να συζητάμε.
Τα θέματα είναι δύο:
1) Αν της τελειώνουν τα λεφτά (που έχει μαζέψει από την προηγούμενη περίοδο δραστηριότητας).
2) Αν θα τη χώσει ο ρέβης σε κανα στούντιο, να παρελάσει ο λαός...
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
178
Like
103
Πόντοι
1
Εμένα με καυλώνει η πρόστυχη καυλοφατσα που έχει ... :erection:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.396
Κριτικές
15
Like
6.009
Πόντοι
1.496
Για να τη μανατζαρει ο συγκεκριμενος όλα είναι πιθανα.Αλλα δεν είναι πιο λογικο πριν περασει στη μαζικη λαικη καταναλωση {στουντιο) να αναζητα αλλους τροπους εξασφάλισης χρηματων με εμφανισεις αρπαχτες σε κλαμπ και λοιπα νυχτερινα κεντρα όπως κανει και τωρα;
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Κι εγώ, κι εγώ!

Σαμπρέλλα - ξεσαμπρέλλα (λέτε ότι θέλετε, αυτό δε με κάνει να μου πέσει)
είναι όπως το είπε ο machinehead:
"Έχει κάτι"....

Αλλά αυτά είναι θέματα γούστων.
Δεν θα βγει άκρη, όσο και να συζητάμε.
Τα θέματα είναι δύο:
1) Αν της τελειώνουν τα λεφτά (που έχει μαζέψει από την προηγούμενη περίοδο δραστηριότητας).
2) Αν θα τη χώσει ο ρέβης σε κανα στούντιο, να παρελάσει ο λαός...

Ετσι ακριβως.. Αυτο το κατι που θελω οπως ελεγε και η Γαρμπη...  :grin: :grin:

:hi: :hi:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Σοβαρά υπάρχει άνθρωπος που ενδιαφέρεται να πάρει βίζιτα αυτή τη σαμπρέλα ?

και να πω πάει στο διάολο που είναι χοντρή... ότι είναι α-σεξουαλ και αντιπαθέστατη πως το παραβλέπεις ?
Εγω τη γαμαγα τωρα!!!!
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Για να τη μανατζαρει ο συγκεκριμενος όλα είναι πιθανα.Αλλα δεν είναι πιο λογικο πριν περασει στη μαζικη λαικη καταναλωση {στουντιο) να αναζητα αλλους τροπους εξασφάλισης χρηματων με εμφανισεις αρπαχτες σε κλαμπ και λοιπα νυχτερινα κεντρα όπως κανει και τωρα;

οπως ενα φεγγαρι που ειχε παρελασει απο το star.....(strip)......ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.752
Κριτικές
61
Like
40.370
Πόντοι
22.785
.........  :hi:

........ Κατά μυστήριο λόγο όταν τήν άντίκρυσσσσα στο ντε κάμπο στό κολωνάκι ύπήρξε ένας πριαπισμός μία μή ύποχωρούσα, παρατεταμένη έπώδυνη στύση. ........ & διά νά μορφωνόμεθα όλίγον τί ό όρος προέρχεται άπό τόον μυθικό Πρίαπο, ό όποίος ήταν θεός τής γονιμότητας & τών άνδρικών γεννητικών όργάνων...............

Αυτό κριβώς ένιωσα......... μία έπώδυνη στύση & τό γενετήσιο ένστικτο μέ ώθούσε άνεξέλεγκτα σχεδόν νά τήν καταγαμήσω................... άν όχι νά αύνανιστώ έπί τόπου !!
 

manos230

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
354
Κριτικές
13
Like
308
Πόντοι
291
απορω τι σας αρεσει σαυτο το τρελομπαζο :vomit:
τα μονα ωραια πανω της  ειναι ματια και βυζια
και ειναι και τα δυο ψευτικα :grin:
μια χοντροκωλα αβυζι με μονημα μπλε φακους επαφης ηταν
ουτε για φτησιμο :vomit:
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Παιδιά για εμένα αυτη στις τσόντες θα επρεπε να παίζει το ρόλο του Νοτη Πιτσιλου. Μάνο voyer και να λέει καμιά χαζοατακα να γελάμε (τυπου "βουρ στον πατσά" κλπ.)

Άντε και στην κουζίνα μετά για κανένα γιουβερλακι.

Τι να πω, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
 

LADIKO

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
195
Like
117
Πόντοι
1
Αν είναι αρρώστεια να θέλει να φυστικώσει κάποιος την Μαριάννα, ε ναι, είμαι βαθιά άρρωστος..Και το φάρμακο είναι μόνο το φίκι φίκι μαζί της έστω και επί πληρωμής, μιας άλλος τρόπος δεν υπάρχει..Για αυτό παίδες, με τόσους παλιούς και μέσα στα κονέ εδώ, αν ξέρει κανείς κάποιο παραθυράκι, ας μου στείλει και σε pm τις πληροφορίες.. Το φαν κλαμπ πάντως της Μαριάννας είναι μεγάλο απ ότι βλέπω.. Αντε Ρέβη, βγάλτην στα γνωστά μονοπάτια το κορίτσι μας....Και χωρίς ΦΠΑ...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_21.jpg
    Screenshot_21.jpg
    18,6 KB · Εμφανίσεις: 114

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Αν είναι αρρώστεια να θέλει να φυστικώσει κάποιος την Μαριάννα, ε ναι, είμαι βαθιά άρρωστος..Και το φάρμακο είναι μόνο το φίκι φίκι μαζί της έστω και επί πληρωμής, μιας άλλος τρόπος δεν υπάρχει..Για αυτό παίδες, με τόσους παλιούς και μέσα στα κονέ εδώ, αν ξέρει κανείς κάποιο παραθυράκι, ας μου στείλει και σε pm τις πληροφορίες.. Το φαν κλαμπ πάντως της Μαριάννας είναι μεγάλο απ ότι βλέπω.. Αντε Ρέβη, βγάλτην στα γνωστά μονοπάτια το κορίτσι μας....Και χωρίς ΦΠΑ...

Κ γω πασχω απ την ιδια ασθενεια
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
.........  :hi:

........ Κατά μυστήριο λόγο όταν τήν άντίκρυσσσσα στο ντε κάμπο στό κολωνάκι ύπήρξε ένας πριαπισμός μία μή ύποχωρούσα, παρατεταμένη έπώδυνη στύση. ........ & διά νά μορφωνόμεθα όλίγον τί ό όρος προέρχεται άπό τόον μυθικό Πρίαπο, ό όποίος ήταν θεός τής γονιμότητας & τών άνδρικών γεννητικών όργάνων...............

Αυτό κριβώς ένιωσα......... μία έπώδυνη στύση & τό γενετήσιο ένστικτο μέ ώθούσε άνεξέλεγκτα σχεδόν νά τήν καταγαμήσω................... άν όχι νά αύνανιστώ έπί τόπου !!
δάσκαλε έπρεπε να πας στα ίσα και να της πεις θέλω να σου γαμήσω τα κωλοβάρδουλα παλιο γαμιόλα !!! από τις ελάχιστες χοντρες που ξεκωλιαζα !!!

υ.γ. είναι ντε ή ντα - κάπο ή κάμπο ????
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
..να πω την αλήθεια, την είχα δει τον περασμένο χειμώνα στο Tartare στην Γλυφάδα να παραγγέλνει φαγητό στις 11μιση το βράδυ (την ώρα που εμείς φεύγαμε ..)

Δύο πράγματα μου έκαναν εντύπωση :
- το "έκφυλο" & τον σεξισμό που σου έβγαζε η όλη παρουσία της ..
- το ότι όλα τα μεσήλικα "αγοράκια" που ήδη βρίσκονταν στο μαγαζί, άρχισαν τα "τρικλίζουν" (μαχαιροπήρουνα & ποτήρια να πέφτουν, κλπ)

Είμαι σίγουρος ότι μετά την εμφάνισή της στο συγκεκριμένο μαγαζί πρέπει να ήταν κάνα μήνα overbooked ..

Στοχευμένη εμφάνιση ..

Προσωπική εντύπωση : λαϊκιά τύπισσα, μπορείς να βρεις πολλές τέτοιες στα περίχωρα, τσάμπα κ ανώδυνα ..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.964
Like
29.994
Πόντοι
6.056
Μαριάννα Ντούβλη: Μεξικανός επιχειρηματίας άρπαξε το παιδί μου

Μία ιστορία πάθους και μυστηριού
Μαριάννα Ντούβλη: Μεξικανός επιχειρηματίας άρπαξε το παιδί μου

Η Ντούβλη κατήγγειλε την αρπαγή του μόλις δυο ετών γιου της από τον εκατομμυριούχο πρώην σύντροφο της στην πρεσβεία του Μεξικού στην Αθήνα
Την αρπαγή του μόλις δυο ετών γιου της από τον πρώην Μεξικανό σύντροφο της κατήγγειλε στην πρεσβεία του Μεξικού στην Αθήνα η Μαριάννα Χατζηαθανασίου- Ντούβλη.

Η γνωστή τηλεπερσόνα συναντήθηκε με τον Μεξικανό πρέσβη στην Αθήνα ζητώντας την βοήθεια του προκειμένου να γίνουν όλες οι απαραίτητες ενέργειες ώστε να επιστρέψει το συντομότερο δυνατόν κοντά στο νήπιο παιδί της, το οποίο απέκτησε κατά την διάρκεια της θυελλώδους σχέσης της με Μεξικανό επιχειρηματία. Παράλληλα ζητά την συνδρομή της Ιντερπόλ προκειμένου να εντοπιστεί άμεσα το παιδί της για το οποίο όπως λέει, «δεν ξέρει υπό ποιες συνθήκες ζει και ακόμη εάν είναι ή όχι εν ζωή»...


 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.752
Κριτικές
61
Like
40.370
Πόντοι
22.785
δάσκαλε έπρεπε να πας στα ίσα και να της πεις θέλω να σου γαμήσω τα κωλοβάρδουλα παλιο γαμιόλα !!! από τις ελάχιστες χοντρες που ξεκωλιαζα !!!

υ.γ. είναι ντε ή ντα - κάπο ή κάμπο ????
....

....
Da capo.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom