Νέα

Μάναδες συμμαθητών !Η απόλυτη καύλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sootosalani
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
απλα η γυναικα του ειναι ξερεις λιγο πιο μικρη ηλικιακα απ οτι γνωρισατοτε στο σχολειο τη μανα του.τη γυναικα του την πρωτοειδα οταν φρεσκοπαντρεμενοι την εφερε στο χωριο να τη γνωρισουν οι δικοι του .ενα ξεκωλο γυρω στα 25 ...ασε κολαση μιλαμε.
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
θυμαμαι οταν πρωτο εφερε τη γυναικα του στο χωριο μηναμε ολοι ειχε ερθει ντυμενη εντελως ξεκωλο.μια κοντη στενη μπλουζα με απειρα ανοιχτο ντεκολτε και ενα σορτσακι που δεν εκρυβε εντελως τα κωλομαγουλα!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Φίλε πρέπει να φύγεις απο το χωριό σε χαλάει ο καθαρός αερας :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
amstrad 6128 ...... με το υπεροχο joystick τρελλο σπασιμο
ειστε κωλογεροι, εγω είμαι της νεας γενιας , πρωτος υπολογιστης amsrtrad 1640 με δισκετες 5,25 χωρις σκληρο δισκο, αλλαζαμε για 5 λεπτα 2-3 δισκεττες για να παιξουμε ασπρομαυρο πακμαν και 10 λεπτα 4-5 δισκετες για να παιξουμε ασπρόμαυρα golden axe.

το πιο ξεκωλο μανα ειχε ενας συμμαθητης μια μπαροβια ο αντρας ειχε καφετερια. μιλφ πριν βγει η λεξη μιλφ με το αμερικαν παη. τοτε σπανιζαν οι μιλφ γιατι ελαχιστες ηταν ζωντοχηρες και γεροντοκορες 40ρες οπως τωρα , τοτενες παντρευοντουσαν και μπαγκλαντευαν ολες στα 20κατι οταν γεννουσαν, παροτι και οι χοντρες ηταν λιγοτερες στατιστικα.


τωρα για αυτο ειναι μοδα οι 40ρες γιατι υπαρχουν πολλες 40ρες ελευθερες που φροντιζουν την εμφανιση τους αφου εφτασαν 30 με σπουδες ή πηραν διαζυγιο οποτε ψαχνουν αντρα, ενω αντιθετα οι 20ρες πολλες παραπαχυναν οπως και οι αντρες σε σχεση με τα 80ς
 

Συνημμένα

  • a.jpg
    a.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 83
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φακλανες στα 80ς ηταν 1% 20ρες αντίθετα οι περισσοτερες ηταν όπως η ελενη φιλινη στα 80ς και φακλανες με συζυγο και παιδι ηταν το 95% των 40ρων.


σημερα φακλανες είναι το 20% από τις 20ρες και χωρισμένες-ελευθερες σαν την ελενη φιλινη όπως είναι τωρα, είναι το 50% των 40ρων γυναικων
 

Συνημμένα

  • ελενη φιλινη 80.jpg
    ελενη φιλινη 80.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 141
  • 30ρα στα 80ς.jpg
    30ρα στα 80ς.jpg
    446,2 KB · Εμφανίσεις: 301
  • 20ρα στα 2010.jpg
    20ρα στα 2010.jpg
    4,5 KB · Εμφανίσεις: 147
  • ελενη φιλινη 2010.jpg
    ελενη φιλινη 2010.jpg
    192,4 KB · Εμφανίσεις: 315

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
ειστε κωλογεροι, εγω είμαι της νεας γενιας , πρωτος υπολογιστης amsrtrad 1640 με δισκετες 5,25 χωρις σκληρο δισκο, αλλαζαμε για 5 λεπτα 2-3 δισκεττες για να παιξουμε ασπρομαυρο πακμαν και 10 λεπτα 4-5 δισκετες για να παιξουμε ασπρόμαυρα golden axe.

το πιο ξεκωλο μανα ειχε ενας συμμαθητης μια μπαροβια ο αντρας ειχε καφετερια. μιλφ πριν βγει η λεξη μιλφ με το αμερικαν παη. τοτε σπανιζαν οι μιλφ γιατι ελαχιστες ηταν ζωντοχηρες και γεροντοκορες 40ρες οπως τωρα , τοτενες παντρευοντουσαν και μπαγκλαντευαν ολες στα 20κατι οταν γεννουσαν, παροτι και οι χοντρες ηταν λιγοτερες στατιστικα.


τωρα για αυτο ειναι μοδα οι 40ρες γιατι υπαρχουν πολλες 40ρες ελευθερες που φροντιζουν την εμφανιση τους αφου εφτασαν 30 με σπουδες ή πηραν διαζυγιο οποτε ψαχνουν αντρα, ενω αντιθετα οι 20ρες πολλες παραπαχυναν οπως και οι αντρες σε σχεση με τα 80ς
πάσας ένας που έχει προλάβει τηλέφωνο με καντράν κ να παίζει σε υπολογιστές με dos είναι κωλογερος(κ εγώ μέσα σε αυτούς) :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
Εμάς τους άντρες μας ενδιαφέρουν οι MILF και όχι οι υπολογιστές!
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
και οχι μονο για μενα δηλαδη,ολο το σχολειο την επαιζε για παρτι της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom