Νέα

Μάναδες συμμαθητών !Η απόλυτη καύλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sootosalani
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
Αντι για τισ μαμαδες των συμμαθητων μας πολυ καλλητερα να μιλησουμε για

τις μαμαδες των συμμαθητων των παιδιων μας
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
5.866
Ο τίτλος του θέματος που θύμισε ένα αστείο περιστατικό. Το λοιπόν η μάνα ενός παλιού φίλου ήταν αντικειμενικά πολυ ωραία γυναίκα. Λεπτή, μελαχρινή, γύρω στο 1,75 με φρέσκο νεανικό πρόσωπο, και παρόλο που είχε ήδη 2 παιδιά στα 30κάτι της μικρόδειχνε και παρέμενε εντυπωσιακή λες και ήταν 25άρα. Όταν ήμασταν γύρω στα 12, μια μέρα πήγα σπίτι του εν λόγω φίλου για Playstation μαζί με έναν ξάδερφό μου που ερχότανε πρώτη φορά στο σπίτι αυτού του παιδιού. Όταν τελειώσαμε το παιχνίδι και σηκωθήκαμε να φύγουμε, ακόμα θυμάμαι το ύφους του ξαδέρφου μου που με το που βγαίνουμε έξω γυρνάει και μου λέει με στόμφο: «Ωραία μάνα ρε μαλάκα!!!»  :cheesy:

Ω ρε φίλε, όταν εγώ ήμουν μαθητής παίζαμε atari, spectrum και commodore 64...και φυσικά καυλώναμε με τις μανάδες των φίλων. Διαχρονική αξία.
 

victoras0

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
80
Like
19
Πόντοι
0
για μας τους παλιους,και τους πιο παλιους, ηταν πολυ καυλα γιατι δεν υπηρχε οχι μονο ιντερνετ αλλα ουτε ιδιωτικα καναλια.
συν οτι υπηρχε πολυ συντηρητισμος και τα ρουχα καλυπταν ολο  το σωμα
οποτε οταν βλεπαμε καποια μανα φιλου κ.ο.κ απλως περιποιημενη καυλωναμε με τη μια!!!

τι μου θυμησες!!! ποσες μαλακιες ειχα τραβηξει και τι σεναρια επαιζα με τις μαναδες

 

Troin

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
45
Like
6
Πόντοι
0
αυτά τα θέματα θυμάμαι άνοιγαν κάποτε Κυριακή
 

angel pap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
41
Πόντοι
1
Ω ρε φίλε, όταν εγώ ήμουν μαθητής παίζαμε atari, spectrum και commodore 64...και φυσικά καυλώναμε με τις μανάδες των φίλων. Διαχρονική αξία.

amstrad 6128 ...... με το υπεροχο joystick τρελλο σπασιμο
 

angel pap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
41
Πόντοι
1
εμενα μου θυμισε my friends hot mom ....  η μπορουμε να πουμε και naughty america .... :headbaning2: :headbaning1: παντως η ιστορια καλη ..... 12 points
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Φαντάζομαι ότι η Ιστορία μαζί της θα είχε και συνέχεια ...

Πόσο κράτησε και πώς τελείωσε αυτή η ωραία περιπέτεια;
ναι ειχε συνεχεια και μαλιστα μπολικη.και η αληθεια ειναι οτι κρατησε πολυ μιας και παροτι η κυρια εκανε τη δυσκολη στην αρχη μετα αποδηχθηκε πολυ στερημενη και λυσασμενη για πουτσο
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
για μας τους παλιους,και τους πιο παλιους, ηταν πολυ καυλα γιατι δεν υπηρχε οχι μονο ιντερνετ αλλα ουτε ιδιωτικα καναλια.
συν οτι υπηρχε πολυ συντηρητισμος και τα ρουχα καλυπταν ολο  το σωμα
οποτε οταν βλεπαμε καποια μανα φιλου κ.ο.κ απλως περιποιημενη καυλωναμε με τη μια!!!

τι μου θυμησες!!! ποσες μαλακιες ειχα τραβηξει και τι σεναρια επαιζα με τις μαναδες


ασε φιλε και γω τα ιδια ,και ειδικα με τη συγκεκριμενη ειχαμε φαει μεγαλο κολημα.και γενικα δε νομιζω οτι θα μπορουσε καποιος να μην φαει μαζι της.μιλαμε για μεγαλο ξεκωλο η κυρια
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
επισης το ποιο τρελο που δεν ανεφερα ειναι πως ο συμαθητης μας με την καυλα τη μανα ,τον πετυχα πριν δυο χρονια με μια καυλιαρα σχεδον οσο και η μανα του στα νιατα της καλα λενε για τα προτυπα τελικα.και απ οτι εμαθα η γυναικα του τον εχει κανει ταρανδο και γαμιεται δεξια κι αριστερα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
επισης το ποιο τρελο που δεν ανεφερα ειναι πως ο συμαθητης μας με την καυλα τη μανα ,τον πετυχα πριν δυο χρονια με μια καυλιαρα σχεδον οσο και η μανα του στα νιατα της καλα λενε για τα προτυπα τελικα.και απ οτι εμαθα η γυναικα του τον εχει κανει ταρανδο και γαμιεται δεξια κι αριστερα

URL]]
 

Επισκέπτης
επισης το ποιο τρελο που δεν ανεφερα ειναι πως ο συμαθητης μας με την καυλα τη μανα ,τον πετυχα πριν δυο χρονια με μια καυλιαρα σχεδον οσο και η μανα του στα νιατα της καλα λενε για τα προτυπα τελικα.και απ οτι εμαθα η γυναικα του τον εχει κανει ταρανδο και γαμιεται δεξια κι αριστερα

Αφού εσύ του "γάμησες τη μάνα" γιατί δεν φροντίζεις εμείς που δεν έχουμε τους  δικούς σου ηθικούς περιορισμούς να κάνουμε ευτυχισμένη και την γυναίκα του; Οι καλοί φίλοι στην ανάγκη φαίνονται! (Περιμένω p.m για να γίνουν οι σχετικές επαφές).
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Αφού εσύ του "γάμησες τη μάνα" γιατί δεν φροντίζεις εμείς που δεν έχουμε τους  δικούς σου ηθικούς περιορισμούς να κάνουμε ευτυχισμένη και την γυναίκα του; Οι καλοί φίλοι στην ανάγκη φαίνονται! (Περιμένω p.m για να γίνουν οι σχετικές επαφές).

καλα φιλε αμα καταφερουμε και τη στριμωξουμε κι αυτη ευχαριστως στην κανω πασα .ειναι κι αυτη μια καυλιαρα....οταν την πρωτοεφερε στο χωριο μηναμε ολοι με το στομα ανοιχτο !πως αυτος ο φλωρος εχει τετοιο μουνι διπλα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom