Νέα

Μαλιοτράβηγμα σε strip tease show !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MOUNARAAA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Τελικά βρε MOUNARAAA,θα μας πεις που δουλεύεις - έστω με pm - να έρθουμε να σου κάνουμε λογαριασμό ? :P :P :P

πες το ευθέως ρε. να χουφτώσεις τον κώλο της θες. τι ''να κάνουμε λογαρισμό'' και μαλακίες;
 

Επισκέπτης
πες το ευθέως ρε. να χουφτώσεις τον κώλο της θες. τι ''να κάνουμε λογαρισμό'' και μαλακίες;

Αν δεν θέλω να χουφτώσω,πειράζει ?

Εγώ έχω βίτσιο να κερνάω κ να κρατάω απ'το χεράκι την κοπέλα,έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό ?
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Μακ σεμνα και ταπεινα......
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αν δεν θέλω να χουφτώσω,πειράζει ?

Εγώ έχω βίτσιο να κερνάω κ να κρατάω απ'το χεράκι την κοπέλα,έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό ?

Καθόλου, το αντίθετο θα ήταν πρωτοτυπία :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Προς στιγμήν ασχολούμαι τεχνικά με τη ράχη σου :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
....Δουλεψα αρκετά, και πρέπει να το δηλώσω ( για τον Υπουργό ) ότι όσα γλωσσόφιλα δεν πέσαν το 2008 πέσαν το 2009 :booty: :2funny:
 

Επισκέπτης
....Δουλεψα αρκετά, και πρέπει να το δηλώσω ( για τον Υπουργό ) ότι όσα γλωσσόφιλα δεν πέσαν το 2008 πέσαν το 2009 :booty: :2funny:

Δεν συνεννοούμεθα...καλύτερα να σταματήσω εδώ...μέχρι να μας πει η MOUNARAAA που δουλεύει...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Αν δεν θέλω να χουφτώσω,πειράζει ?

Εγώ έχω βίτσιο να κερνάω κ να κρατάω απ'το χεράκι την κοπέλα,έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό ?
νο πρόμπλεμ ρε φίλε. περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. δικά σου είναι τα λεφτά και ξόδευέ τα σε ό,τι βίτσιο θες. έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι σε διάφορα βίτσια τα ξοδεύουμε

Σεμνός κ ταπεινός δεν είμαι βρε αδερφέ ? Εδώ ο άλλος με ίχνη ειρωνείας στην πρότασή του κ δεν του λες κάτι...
καμία πρόθεση ειρωνίας δεν είχα. χαβαλέ έκανα, το πήρες προσωπικά και παρεξηγήθηκες. ζητάω συγγνώμη και δεν ξανακάνω χαβαλέ με σένα. have a nice day
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Στην Ελλαδα εχω Δουλεψει στο : Baby Gold - Rasputin - Mousses

Αν ισχυει αυτο που γραφεις, το πιθανοτερο ειναι να εχουμε "τριψει" τις κορμαρες μας..

Εσεις εχετε γινει Ποτε Θεατες σε αναλογες Φασεις ?

Ενα βραδυ στο Baby Gold, μια στριπτηζου φραπεδιαζε εναν πελατη, αλλα δυστυχως οταν αυτος "τελειωσε" πιτσιλισε την διπλανη στριπτηζου..

Αποτελεσμα.. οι δυο στριπτηζουδες, αρχισανε τις "ψιλες" στον χωρο του πριβε..

Αυτα..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
....Δουλεψα αρκετά, και πρέπει να το δηλώσω ( για τον Υπουργό ) ότι όσα γλωσσόφιλα δεν πέσαν το 2008 πέσαν το 2009 :booty: :2funny:

μπραβο λεο / σε ζηλευω πολυ !!!!! / τα γλωσσιδια που τα δεχτηκες ??? / Lolita ???? - πες μου το ναι και ξερω ποια ειναι !!!!!
 

Επισκέπτης
Ενα βραδυ στο Baby Gold, μια στριπτηζου φραπεδιαζε εναν πελατη, αλλα δυστυχως οταν αυτος "τελειωσε" πιτσιλισε την διπλανη στριπτηζου..

Αποτελεσμα.. οι δυο στριπτηζουδες, αρχισανε τις "ψιλες" στον χωρο του πριβε..

Αυτα..


:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ενα βραδυ στο Baby Gold, μια στριπτηζου φραπεδιαζε εναν πελατη, αλλα δυστυχως οταν αυτος "τελειωσε" πιτσιλισε την διπλανη στριπτηζου..
Αποτελεσμα.. οι δυο στριπτηζουδες, αρχισανε τις "ψιλες" στον χωρο του πριβε..

:2funny: :2funny:  :2funny:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
Ουγγροι και Βουλγαροι ειναι τα 2 μοναδικα εθνη στην Ευρωπη με Ασιατικες ριζες.Αν και πολεμηθηκαν καταφεραν να εγκατασταθουν εξου και το ισχυρο εθνικιστικο τους φρονιμα.
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Το Βραβειο Του ΜΑΓΓΑ και ΑΝΤΡΑΚΛΑ Απονεμεται στους :

Chevalier Fide'le - nokia - Vasilia
Επειδη, υστερα απο ολα οσα ειπαν, καταλαβα οτι εχουν Μεγαλη Πειρα...
Ο Chevalier Fide'le και ο nokia ΔΕΝ ξεφυγαν απο το Θεμα, αρα ΔΕΝ ειναι Μαλακες με τιποτα.... Ο VASILIAS ειναι επισης Πολυ σωστος γιατι και προσφερεται να ερθει μαζι μου στην Γερμανια, στα αλλα Posts ακουγεται σαν Γαμιας Μεγαλος και Επισης Γνωριζει ΙΣΤΟΡΙΑ !!!
Ειναι σημαντικο προσον Ο Αντρας να Μην ειναι Ασχετος αλλα Μορφωμενος !


Το Βραβειο Του MR.Μαλακοκαβλι αναμενεται στους :

Trikardos - McLein
Επειδη ο Trikardos ειναι Τελειως NERD σε οτι αφορα τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ και το SEX ...
Γραφει σαν να ειναι ο Χοντρος της Παρεας του Λυκειου... και υποψιαζεται ακομα και την μανα του οτι μπορει να ΜΗΝ ειναι Γυναικα....
Ο δε McLein σε ολα του τα Posts σχεδον βριζει, γραφει για ομαδες και τα 9 απο τα 10 που θα πει γενικα ειναι #&*#?*#


Το Θεμα του POST αλλιως Ξεκινησε και αλλου κατεληξε....
Φτασαμε να μιλαμε για τους Μογγολους τους Ουγγρους που ΚΑΝΕΙΣ στην Ευρωπη ΔΕΝ νοιαζεται εαν ζουνε η' αν πεθανανε... Διοτι απλα ΠΟΤΕ δεν ακουγονται.... Και μαλιστα στην Αμερικη ΔΕΝ τους Ξερει κανεις σαν Εθνος .... Οταν ελεγα σε Αμερικανους οτι εχω δοθλεψει HUNGARY με ρωτουσαν "Που ειναι αυτο στην Αφρικη ?" 
Ας Τους Αφησουμε Λοιπον τους Παλιο-Μαλακες στην Φτωχια τους και ας Ασχοληθουμε με την Χωρα μας και την Δυτικη Ευρωπη καλυτερα !!!!!!

 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
Φυσικα και τα Ουγγρικα ειναι Μαγυαρικη Γλωσσα
MAGYAR = HUNGARIAN
Ειναι σαν να λεει ενας Ξενος : Τα Greek ειναι Ελληνικη γλωσσα...

Τα Ουγγρικα ΔΕΝ "συγγενευουν" με τα Νορβηγικα
Τα Ουγγρικα συγγενευουν με τα ΦΙΝΛΑΝΔΙΚΑ !

Η ουγγρικη οπως ειπα και πριν ανηκει στην κατηγορια FINNO-UNGUR


ακριβως!!!!  ημουνα αρκετο καιρο φιλανδια και γνωρισσα και ουγγαρεζες. η γραμματικη τους τονιζει παντα τις λεξεις στην καταληξη. ειναι αρκετα συγγενεις γλωσσες.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Προς  αγατητή  κυρία  MOYNARA
Αγαπητή  κυρία  η έμφυτος  συστολή  μου  και  έλλειψη  της  ορθής  πληροφορήσεώς  σας  , καθ΄ όσον  νεωστί  περεπιδημήσατε  εις  την  συντροφίαν  μας σας  κατέστησαν  άκαιρον  εις  το  προαναφερθέν topic διότι  δεν  έτετε  πληροφορηθεί εισέτι  τους  σφοδροτάτους  έρωτας  μετά  των συμπαρομαρτουσών  σκηνών  ζηλοτυπίας , που  έχω  εμπνεύσει  κατά καιρούς  εις  τας  ομοτέχνους  Σας .
Μενω  με  την  επιθυμία  να  σας  γνωρίσω  διτηρών  την  ελπίδα  το  nickname σας  να  ανταποκρίνεται  εις  την  εμφάνισίν  σας

Υ.Γ. Παρακαλώ  μη  κατακρίνετε  τους  αγαπητοτάτους  φίλους  και  συντρόφους  μας 
Υ.Γ.2
Σας  αφιερώνω  το  κατωτέρω  δημοσίευμα  της  εγκύρου  εφημερίδος  espresso  προκειμένου  να  καταλάβετε  τα  πάθη  τα  οποία  εμπνέω  , καθώς  ο  ατυχής  86χρονος  ήτο  μαθητής  μου  , το  πάλαι  ποτέ  εις  Θεσσαλονίκην

Ερωτικά πάθη και σεξουαλικά παιχνίδια μεταξύ 60άρηδων και 80άρηδων αποκάλυψε η δολοφονία 86χρονου στη Θεσσαλονίκη. Η αστυνομία συνέλαβε μια 67χρονη η οποία κατηγορείται ότι σκότωσε τον υπέργηρο εραστή της επειδή της ζητούσε επίμονα να έχουν συνεχείς σεξουαλικές επαφές. Η φρίκη δεν τελειώνει εδώ: αφού τον σκότωσε μέσα στο σπίτι της, η γυναίκα δέχτηκε την επίσκεψη του έτερου εραστή της, ο οποίος γνώριζε την ύπαρξη του 86χρονου, καθώς στο παρελθόν είχαν... βρεθεί και οι τρεις τους αρκετές φορές. Η 67χρονη όμως αρχικά δεν του είπε λέξη για το έγκλημα. Του έκανε πρώτα το τραπέζι και μετά του αποκάλυψε ότι στο διπλανό δωμάτιο είχε αφήσει το πτώμα του 86χρονου φίλου τους, ζητώντας τη βοήθειά του για να το ξεφορτωθεί!

Από την πρώτη στιγμή που οι αστυνομικοί της Ασφάλειας Θεσσαλονίκης ειδοποιήθηκαν, ανήμερα τα Θεοφάνια, για ένα πτώμα που βρέθηκε πεταμένο έξω από το χωριό Αρδαμέρι είχαν την πεποίθηση ότι βρίσκονταν αντιμέτωποι με μια ασυνήθιστη υπόθεση. Τις μακάβριες προβλέψεις τους είχε προκαλέσει το σκηνικό του άγριου φονικού. Το πτώμα ήταν ενός ηλικιωμένου άντρα, ο οποίος είχε δεμένα χέρια και πόδια, ήταν φιμωμένος και με μία σακούλα στο κεφάλι. Από την αρχή το ενδεχόμενο της ληστείας αποκλείστηκε, αφού βρέθηκε το ρολόι και η βέρα του θύματος, αλλά και 100 ευρώ στην τσέπη του.

Λίγες μέρες μετά την αποκάλυψη του πτώματος, οι αστυνομικοί κατάφεραν να εξιχνιάσουν την απίστευτη υπόθεση και να συλλάβουν την 67χρονη, η οποία κατηγορείται ότι σκότωσε τον 86χρονο. Μαζί της συνελήφθη και ο συνομήλικός της, που κατηγορείται ότι τη βοήθησε στη μεταφορά του πτώματος.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η γυναίκα είπε στους αστυνομικούς ότι σκότωσε τον 86χρονο εραστή της γιατί την πίεζε αφόρητα να κάνουν έρωτα. Η γυναίκα άρχισε να παραπονιέται, αλλά μάταια. Οπως ισχυρίστηκε μάλιστα η 67χρονη,ο 86χρονος την επισκεπτόταν τακτικά και πάντα με… άγριες διαθέσεις για σεξ, όπως και την τελευταία φορά που πήγε στο σπίτι της. Η γυναίκα θέλησε να βάλει ένα τέλος σ’ αυτή τη σχέση και τον έσπρωξε, όμως εκείνος συνέχιζε να την πιέζει. Μετά από ένα δεύτερο σπρώξιμο ο ηλικιωμένος έπεσε και χτύπησε το κεφάλι του σε έναν καναπέ. Η 67χρονη τον αποτελείωσε πνίγοντάς τον και μετά τον έδεσε.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Το Βραβειο Του ΜΑΓΓΑ και ΑΝΤΡΑΚΛΑ Απονεμεται στους :

Chevalier Fide'le - nokia - Vasilia

το βραβείο του ΜΑΓΓΑ τι θα είναι; το... κλαρίνο του;


Το Βραβειο Του MR.Μαλακοκαβλι αναμενεται στους :

Trikardos - McLein

έχεις δει το καβλί τους και ξέρεις ότι είναι μαλακό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom