Νέα

Μαλιοτράβηγμα σε strip tease show !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MOUNARAAA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Οταν Δουλευα σε στριπτιζαδικο στην Ουγγαρια ειχε τυχει να ειμαι Θεατρια σε 3 Bitch Fights !

Την Πρωτη φορα : Ρωσσιδα vs Ουκρανεζα
Την Δευτερη Φορα : Ουγγαρεζα vs Ουγγαρεζα
Τη Τριτη Φορα : Ρουμανα vs Ουγγαρεζα

Φυσικα ΔΕΝ πλακωθηκαν στην Σκηνη αλλα στα Καμαρινια...
Ολοι οι καυγαδες εληξαν με την επεμβαση των Φουσκωτων του Club...
Μυνησεις ΔΕΝ εγιναν για ευνοητους λογους...
Αυτες που αρχισαν των καυγα (επιτεθηκαν πρωτες) Τιμωρηθηκαν με Βια απο τους Ανθρωπους του Club...

Εσεις εχετε γινει Ποτε Θεατες σε αναλογες Φασεις ?
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Πριν πόσα χρόνια δούλευες εκεί ?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Mια φορά είχα πάει στο Roxy ( δίπλα από το Lido Palace στη Συγγρού!) Και εκεί είχαν έρθει στα χέρια δυο στριπτιζούδες! Μετά ο αγαπούλης φίλος μου πήρε τη μία για ποτό να την παρηγορήσει!
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Πριν πόσα χρόνια δούλευες εκεί ?

Εκει εργαστικα μονο για 3 μηνες... Απο τον Σεπτεβριο 2001 μεχρι Δεκεμβριο 2001
Δεν ηταν και το καλυτερο μερος... Στην Ουγγαρια γενικα σχεδον ολα αυτα τα Clubs θελουν να Οικονομισουν Πολλα Προσφεροντας λιγα...
Στην Αρχη ειναι Ευγενεστατοι και Υποσχονται σχεδον τα παντα ! Ειναι μεχρι να βαλουν τον Τουριστα μεσα...
Απο την στιγμη που μπενει μεσα ο Τουριστας.... Αρχιζει το ασυστολο Κλεψιμο και αν τολμησει κανεις να παραπονεθει μπορει να καταληξει και στο νοσοκομειο... Οι Ουγγροι ΔΕΝ ειναι Σωστοι επαγγελματιες σαν τους Γερμανους, Ολλανδους κτλ...
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Mια φορά είχα πάει στο Roxy ( δίπλα από το Lido Palace στη Συγγρού!) Και εκεί είχαν έρθει στα χέρια δυο στριπτιζούδες! Μετά ο αγαπούλης φίλος μου πήρε τη μία για ποτό να την παρηγορήσει!

Φανταζομαι ο φιλος σου πηρε την Ωραιοτερη η οποια δεχτηκε και την επιθεση !
Γιατι συνηθως η κομπλεξικη που ζηλευει αρχιζει πρωτη εναν καυγα...
Απο οτι καταλαβαινω παντως δεν θα ηταν και πολυ σοβαρο, να πεσουν κατω και να πλακωθουν αγρια κτλ...
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Δούλεψες καθόλου στα Kartaplast , New York Table ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Στα καμαρινια των κοριτσιων στα στριπ πολλες φορες δημιουργουνται εντασεις / δεν ειναι ωραιο φαινομενο .....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

Mια φορά είχα πάει στο Roxy ( δίπλα από το Lido Palace στη Συγγρού!) Και εκεί είχαν έρθει στα χέρια δυο στριπτιζούδες! Μετά ο αγαπούλης φίλος μου πήρε τη μία για ποτό να την παρηγορήσει!
Φανταζομαι ο φιλος σου πηρε την Ωραιοτερη η οποια δεχτηκε και την επιθεση !
Γιατι συνηθως η κομπλεξικη που ζηλευει αρχιζει πρωτη εναν καυγα...
Απο οτι καταλαβαινω παντως δεν θα ηταν και πολυ σοβαρο, να πεσουν κατω και να πλακωθουν αγρια κτλ...

Όντως αυτή που δέχτηκε επίθεση ήταν.Ε δεν ήταν σοβαρό, έληξε αμέσως αλλά πάντως ήρθαν στα χέρια και μαλλιοτραβήχτηκαν!
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δούλεψες καθόλου στα Kartaplast , New York Table ?

Οχι...

Στην Ελλαδα εχω Δουλεψει στο : Baby Gold - Rasputin - Mousses

Eξωτερικο : Γερμανια - Artemis στο οποιο εχω αφησει παρα πολυ καλο ονομα και θα ξαναπαω το Πασχα που ανεβαινουν και οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ της Ευρωπης... ΕΛΛΗΝΕΣ !
Εκει με ξερουν σαν "DIE GRIECHE AMAZON" επειδη ειμαι 1,82m και Fit...
Απο Απριλιο θα ειμαι στην Gallery του Site στο Artemis...
To ΒΕΡΟΛΙΝΟ παιδια ειναι φοβερο απο ολες τις αποψεις !
 
Επισης εχω εργαστει στην Czechia - Sweet Paradise και στην Ουγγαρια που ΔΕΝ αξιζει να πω το ονομα γιατι απλα ΔΕΝ ειναι επαγγελματιες αλλα κλεφτες.

 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Εμαθες καθολου τα Ουγγρικα η μονο γιουρεγκετ και γιουεστιτ?
:cheesy: ;)
Τα Ουγγρικα ειναι Fucked - Up language !
Ανηκουν στην κατηγορια Finno-Ungur αλλα επειδη πολλοι εκει εχουν Turanic Farkas πιστευω οτι ειναι και Tourkoglossa επεισης ;)
Εμεινα μονο 3 μηνες γι'αυτο δεν τα εμαθα... Ομως και παραπανω να εμενα παλι δεν θα διαβαζα για να τα μαθω γιατι δεν μου αρεσουν καθολου... Yuck ! Μογγολικες γλωσσες !

Αντιθετως στην Γερμανια εμαθα πολυ καλα τα Γερμανικα και στη Τσεχια τα Τσεχικα σε ικανοποιητικο βαθμο θα ελεγα... ομως σιγα σιγα πιστευω θα τα ξεχασω γιατι δεν εχω να τα μιλισω με κανεναν πλεον.... Τσεχοι δεν υπαρχουν εδω (Αντρες εννοω)
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
ανα περιοδους φευγεις δηλαδη???πας κονομας κανα 3μηνο και γυρνας ε?
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Τα Ουγγρικα ειναι Fucked - Up language !
Ανηκουν στην κατηγορια Finno-Ungur αλλα επειδη πολλοι εκει εχουν Turanic Farkas πιστευω οτι ειναι και Tourkoglossa επεισης ;)
Εμεινα μονο 3 μηνες γι'αυτο δεν τα εμαθα... Ομως και παραπανω να εμενα παλι δεν θα διαβαζα για να τα μαθω γιατι δεν μου αρεσουν καθολου... Yuck ! Μογγολικες γλωσσες !

Αντιθετως στην Γερμανια εμαθα πολυ καλα τα Γερμανικα και στη Τσεχια τα Τσεχικα σε ικανοποιητικο βαθμο θα ελεγα... ομως σιγα σιγα πιστευω θα τα ξεχασω γιατι δεν εχω να τα μιλισω με κανεναν πλεον.... Τσεχοι δεν υπαρχουν εδω (Αντρες εννοω)
Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με το "fucked up language" πάντως....Τουρκόγλωσσα ΔΕΝ  είναι,καλή μου.απλά αρκετοί Έλληνες μπερδεύονται όταν τα ακούν επειδή έχουν αρκετούς διαφορετικούς "ήχους" στα φωνήεντά τους(ακόμα και το "α" έχει 2 "εκδοχές".anyway..)
για τα περί των μαγαζιών δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη,αλλά μην μου την "κατηγορείς" την Ουγγαρία,please:)))Αδυναμίες είναι αυτές!οκ,πέρα από την πλάκα πάντως,είναι χώρα ΚΑΙ πολύ λομορφη,αλλά και μπορεί να περάσει ο καθένας πάρα πολύ καλά.και μας αγαπούν πολύ τους Έλληνες.
anyway,"πετάχτηκα" απλά επειδή δεν μπορώ να μου την κατηγορούν:)))))
Καλημέρα σε όλους!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
:think:Ο τροπος γραφης και σκεψεις σου, καποιον δασκαλο ανατολικων πολιτισμων μου θυμιζει MOUNARAAA
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με το "fucked up language" πάντως....Τουρκόγλωσσα ΔΕΝ  είναι,καλή μου.απλά αρκετοί Έλληνες μπερδεύονται όταν τα ακούν επειδή έχουν αρκετούς διαφορετικούς "ήχους" στα φωνήεντά τους(ακόμα και το "α" έχει 2 "εκδοχές".anyway..)
για τα περί των μαγαζιών δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη,αλλά μην μου την "κατηγορείς" την Ουγγαρία,please:)))Αδυναμίες είναι αυτές!οκ,πέρα από την πλάκα πάντως,είναι χώρα ΚΑΙ πολύ λομορφη,αλλά και μπορεί να περάσει ο καθένας πάρα πολύ καλά.και μας αγαπούν πολύ τους Έλληνες.
anyway,"πετάχτηκα" απλά επειδή δεν μπορώ να μου την κατηγορούν:)))))
Καλημέρα σε όλους!!


Πως δεν ειναι ΤουρκοΓλωσσα ???
Πολλες Λεξεις ειναι Ιδιες και αλλες Παρομοιες...
Ενα Μικρο Παραδειγμα :

TURKISH :     HUNGARIAN :
Bas           Basz
Bichak        Bicsak
Chalan        Csala'n
Eke           Eke
Kechi         Kecske
Batur         Ba'tor

Οσο για την Χωρα... Ωραια ειναι... Παρατηρησες Ομως οτι Οι Ουγγροι εχουν Μονιμως ενα Καταθληπτικο Βλεμμα... Και αν τους πεις το Παραμικρο για την Χωρα τους γινονται Τουρκοι ?
Δεν εχω ξαναδει σε αλλη χωρα τοσο πολυ Υπερεθνικισμο !!!!!
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
:think:Ο τροπος γραφης και σκεψεις σου, καποιον δασκαλο ανατολικων πολιτισμων μου θυμιζει MOUNARAAA


Τρικαρδε απο την στιγμη που καταλαβες κατι τετοιο, σημαινει πως εχεις ανεπτυγμενο το ESP σου !!! (extra sensory perception)
Στην Γερμανια οταν βρισκομαι περναω αρκετες ωρες την εβδομαδα σε ενα Esoteric Temple.
Στην Ελλαδα απλα διαβαζω, κανω Hypnosis και Yoga...
Σιγουρα κι εσυ κατι θα κανεις ;)
Εκτος και εαν η 6η αισθηση σου ειναι εκ γεννετης...

 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Tα Ουγγρικα ειναι μαγυαρικη γλωσσα και 'συγγενευουν' με νορβηγικα κλπ.
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Tα Ουγγρικα ειναι μαγυαρικη γλωσσα και 'συγγενευουν' με νορβηγικα κλπ.

Φυσικα και τα Ουγγρικα ειναι Μαγυαρικη Γλωσσα
MAGYAR = HUNGARIAN
Ειναι σαν να λεει ενας Ξενος : Τα Greek ειναι Ελληνικη γλωσσα...

Τα Ουγγρικα ΔΕΝ "συγγενευουν" με τα Νορβηγικα
Τα Ουγγρικα συγγενευουν με τα ΦΙΝΛΑΝΔΙΚΑ !

Η ουγγρικη οπως ειπα και πριν ανηκει στην κατηγορια FINNO-UNGUR
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Κληρονομικο χαρισμα ειναι αδελφε μου MOUNARAAA .
Ο Πιτ ειναι τριτος ξεδελφος του μπατζανακι του κουμπαρου της αδελφης του πεθερου μου.
Με καλουνε πολυ συχνα ως ενδιαμεσο στην ΕΛΑΣ για να ξυχνιασουν σκοτεινα εγκληματα, εχω προσκλησεις και απο Ουκρανια για να πω το μελλον τους.
Δεχομαι κατοπιν ραντεβου στο γραφειο μου που βρισκεται Ιωσηφ Γκρεκου Κολονακι
Ααααα να μην ξεχασω γιατρεβω και τις αιμοροηδες "δια ανασκολπισμου", αλλα αυτο στοιχηζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom