Νέα

Μαλιοτράβηγμα σε strip tease show !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MOUNARAAA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Και στους λοκους ειμαι δυνατος ωρε Μαραου αλλα αυτα θα τα πουμε εν καιρο
 

devo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
τα ουγγαρεζικα ειναι γλωσσα ουροαλταικη
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Φυσικα και τα Ουγγρικα ειναι Μαγυαρικη Γλωσσα
MAGYAR = HUNGARIAN
Ειναι σαν να λεει ενας Ξενος : Τα Greek ειναι Ελληνικη γλωσσα...

Τα Ουγγρικα ΔΕΝ "συγγενευουν" με τα Νορβηγικα
Τα Ουγγρικα συγγενευουν με τα ΦΙΝΛΑΝΔΙΚΑ !

Η ουγγρικη οπως ειπα και πριν ανηκει στην κατηγορια FINNO-UNGUR
Σωστή!έχουν κοινές ρίζες με τα Φινλανδικά.
πάντως να ξέρετε εμάς τους Έλληνες μας αγαπούν πολύ και γενικά την Ελλάδα την έχουν σαν "παράδεισο"(οκ,λογικό αυτό,γιατί όλοι γνωρίζουμε την ομορφιά της Ελλάδας.άλλο το τι της "κάνουμε" εμείς)
δεν ξέρω τι εννοείς με το "γίνονται Τούρκοι" αν τους πεις κάτι για την χώρα τους.φαντάζομαι έχεις στο μυαλό σου κάτι σαν την αντίδραση που έχουμε και εμείς αν κάποιος προσβάλει την χώρα μας.αλλά "υπερεθνικιστές" δεν θα μπορούσες να τους χαρακτηρίσεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.έχει φοβερή ομοιότητα η "γκρίνια" τους για τα "κακά" της χώρας τους με αυτή που έχουμε εμείς(εννοώ αυτό το "όλα στραβά")και πάρα πάρα πολλοί έχουν τάση μετανάστευσης(εκτός από όσους ήδη έχουν φύγει)
να σου πω την αλήθεια,δεν γνωρίζω σχεδόν καμία Τούρκικη λέξη και δεν μπορώ να απαντήσω για "ομοιότητες/διαφορές".πάντως πιθανότατα-λόγω της Τουρκικής αυτοκρατορίας-να χρησιμοποιούν,όπως και εμείς άλλωστε,κάποιες λέξεις.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Και υστερα με ρωτανε φιλοι μου γιατι γραφω στο μπουρντελα?
Ξεκιναμε το θρεντ "Μαλιοτραβηγμα σε STRIP TEASE show ! " και καταλυγουμε να ποσταρουμε για την ουγκικη γλωσσα :idiot:
Γιαυτο σας γουσταρω στα αληθεια αδελφια μου, τα μαμαμε ολα
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Και υστερα με ρωτανε φιλοι μου γιατι γραφω στο μπουρντελα?
Ξεκιναμε το θρεντ "Μαλιοτραβηγμα σε STRIP TEASE show ! " και καταλυγουμε να ποσταρουμε για την ουγκικη γλωσσα :idiot:
Γιαυτο σας γουσταρω στα αληθεια αδελφια μου, τα μαμαμε ολα
"φταίω" αρκετά και εγώ σ'αυτό,φίλε.sorry.απλά-όπως επισήμανα στην πρώτη μου....απολογία(χαχαχα)έχω μεγάλη αδυναμία στην συγκεκριμένη χώρα(6 χρόνια εκεί και....τι χρόνια....)και......
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Οχι φιλε μου makemyday δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη και να απολογησε.
Εμενα δεν με ενδιαφερουν τα σπριπ και τα κοκκινα σπιτακια, αληθεια σου λεω γουσταρω που η σηζητηση αλλαξε δρομο.
Οι Ουγγαρεζες μου αρεσουνε πολυ ομως, ειναι μουναρες
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
το "sorry" αφορούσε κυρίως το ότι γενίκευσα το θέμα,ενώ δεν ήταν αρχικά σε αυτά τα ζητήματα η κουβέντα.και μπορεί-εύλογα-να σκεφτούν οι περισσότεροι "στ'αρχ... μας ρε φίλε άμα είναι "καλοί" και αν μας αγαπάνε.άλλο συζητάμε τώρα":)))
anyway..
είναι φίλε,ΕΙΝΑΙ!και αυτή η "μίξη" που λέγαμε πριν-από διάφορους λαούς ανά τους αιώνες-έχει επηρρεάσει ΚΑΙ  αυτό.δεν είναι "ξανθολαός",ούτε "γυφτολαός"(επειδή πολύ μεγάλο ποσοστό του πλυθησμού είναι τσιγγάνοι)βλέπεις "απ'όλα".
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με το "fucked up language" πάντως....Τουρκόγλωσσα ΔΕΝ  είναι

Καλημέρα

Φιλε κάνεις λάθος. Οι ουγγροι έχουν καταγωγή ίδια με των Τουρκων και έχουν πολλά κοινά στοιχεία. Πρόσεξε. Δε λέω οτι ειναι Τουρκοι αλλά οτι προερχονται απο το ίδιο πολεμικό φύλλο

Το ίδιο ισχύει και για Φινλανδους

Δεν ειμαι άτομο που ασχολείται με τέτοια θέματα αλλά αυτό το ξέρω ένεκα προσωπικοί λόγοι
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Εγω γουσταρω ολες τις Ουγγαρεζες πορνοσταρ
ΘΕΕΣΣΣΣ
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα

Φιλε κάνεις λάθος. Οι ουγγροι έχουν καταγωγή ίδια με των Τουρκων και έχουν πολλά κοινά στοιχεία. Πρόσεξε. Δε λέω οτι ειναι Τουρκοι αλλά οτι προερχονται απο το ίδιο πολεμικό φύλλο

Το ίδιο ισχύει και για Φινλανδους

Δεν ειμαι άτομο που ασχολείται με τέτοια θέματα αλλά αυτό το ξέρω ένεκα προσωπικοί λόγοι
  η "ίδια καταγωγή" έχει να κάνει με τα-πάρα-πολύ παλιά χρόνια που οι Μογγόλοι που ήρθαν στην-τωρινή-Ευρώπη από την Ασία,"χωρίστηκαν" σε Ουγγαρία,Φινλανδία και κάποιοι κατέληξαν στην Τουρκία(η "κοινή καταγωγή")και φυσικά από τις επιρροές που έχουν από την Τουρκική αυτοκρατορία.
δεν μπορώ να πω πως τα "μελέτησα" ιδιαίτερα αυτά τα πράγματα,αλλά έχω ακούσει αρκετά για την ιστορία τους,τα χρόνια που ήμουν εκεί.δεν έχω μελετήσει πιο συγκεκριμένα(χρονολογικά και πολύ προσεκτικά)για να είμαι "κάθετος".αλλά η γλώσσα δεν έχει ρίζες κοινές,δεν προέρχονται από την ίδια,αυτό εννοώ.με την μόνη γλώσσα που "συγγενεύει" η δική τους είναι τα Φινλανδικά.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
  η "ίδια καταγωγή" έχει να κάνει με τα-πάρα-πολύ παλιά χρόνια που οι Μογγόλοι που ήρθαν στην-τωρινή-Ευρώπη από την Ασία,"χωρίστηκαν" σε Ουγγαρία,Φινλανδία και κάποιοι κατέληξαν στην Τουρκία(η "κοινή καταγωγή")και φυσικά από τις επιρροές που έχουν από την Τουρκική αυτοκρατορία.

Επμένως συμφωνεις με αυτό που λέω. Τέλος, Φινλανδία και Ουγγαρία δεν ηταν ποτέ υπο Τουρκική κατοχή όπως λες.

αλλά η γλώσσα δεν έχει ρίζες κοινές,δεν προέρχονται από την ίδια

Εχω την εντύπωση οτι υπάρχουν κοινές ρίζες και όσον αφορά στο συντακτικό αλλά και σε γράμματα.
 

kovi1

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Η Ουγγαρία ηταν υπο τουρκικη κατοχη και μαλιστα πολλες δεκαετίες και μαλιστα για αυτο δεν τρεφουν και τα καλυτερα συναισθήματα!
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Η Τουρκική αυτοκρατορία έφτασε Ουγγαρία,νομίζω(καλά,για Φινλανδία δεν έχω ιδέα)
γενικά απ'όσο ξέρω(ή...νομίζω τουλάχιστον-και δεν το λέω ειρωνικά για σένα το "νομίζω",αλλά για μένα!- )
είχα την εντύπωση πως-κατά καιρούς-είχε να αντιμετωπίσει Τουρκία(αυτό που συζητάμε)/Αυστρία(η "ΑυστροΟυγγαρία") και Ρωσία(με τον κομμουνισμο,που-πάντως-τους πήρε...ξώφαλτσα και ακόμα και επί κομμουνισμού είχαν "ανοιχτά σύνορα" με Αυστρία,ανεπίσημα)
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
anyway,αποχωρώ-για την ώρα-παιδιά.καλή συνέχεια και καλή Κυριακή!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Η Ουγγαρία ηταν υπο τουρκικη κατοχη και μαλιστα πολλες δεκαετίες και μαλιστα για αυτο δεν τρεφουν και τα καλυτερα συναισθήματα!

Πριν ή μετά την Αυστο-Ουγγρική Αυτοκρατορία;

Δεν ξέρω ιστορία, δε με απασχολεί το θέμα. Αλλά νομίζω ότι δεν πάτησε τουρκος στη βουδαπέστη. Να το ψάξω κιολας
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Στην Ελλαδα εχω Δουλεψει στο : Baby Gold - Rasputin - Mousses

Eξωτερικο : Γερμανια - Artemis στο οποιο εχω αφησει παρα πολυ καλο ονομα και θα ξαναπαω το Πασχα που ανεβαινουν και οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ της Ευρωπης... ΕΛΛΗΝΕΣ !
Εκει με ξερουν σαν "DIE GRIECHE AMAZON" επειδη ειμαι 1,82m και Fit...
Απο Απριλιο θα ειμαι στην Gallery του Site στο Artemis...
To ΒΕΡΟΛΙΝΟ παιδια ειναι φοβερο απο ολες τις αποψεις !
 
Επισης εχω εργαστει στην Czechia - Sweet Paradise και στην Ουγγαρια που ΔΕΝ αξιζει να πω το ονομα γιατι απλα ΔΕΝ ειναι επαγγελματιες αλλα κλεφτες.

:think:Εδώ που μπορεί να σε βρεί κανείς ζαργάνα μου?  :dancing:
 
OP
OP
M

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητηρια Trikardi ! Εισαι Πολυ Τυχερη Που εχεις αυτο το κληρονομικο χαρισμα !
Στην Ζωη ολα εχουν μια ισσοροποια τελικα...
Στους Υπολοιπους εδω μεσα η Φυση εδωσε Τεστοστερονη Αφθονη ενω σε σενα εδωσε την διαισθηση!
Με τοσο Ισχυρη ενωραση Θα επρεπε να σε κανουν και Προεδρο στην αλλη ΕΛΑΣ (Ενωση Λουληδων Αγαμητων Σαφρακιασμενων).
Για να Γιατρευεις και τις Αιμορροιδες, το Γραφειο σου θα πρεπει να βρισκεται στο ΚΩΛΟ-νακι.
Φανταζομαι οτι οι Πρωτες Αιμορροιδες που θα γιατρεψες θα ηταν οι δικες σου και τις Γιατρεψες με την Μεθοδο της "Γλωσικης Παλινδρομησης" αφου Πρωτα Εσπασες τα Παιδια σου για να μπορεις να διπλωνεσαι...
P.S. --- Να αποφευγεις τις πολλες συναντησεις με τον Πιτ γιατι θα σε παρασηρει σε Ατελειωτα Φαγοποτια και σε βλεπω να Κανεις ΚΟΙΛΑΡΟ-BUILDING και ΚΕΡΑΤΟ-GROWING που θα γραφτουν στο Βιβλιο Guinness ;)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
έχω ψιλομπερδευτεί. το μέλος trikardos αποκαλεί ''αδελφέ'' το μέλος mounaraaa και το μέλος mounaraaa αποκαλεί ''τυχερή'' το μέλος trikardos. ποιος είναι γυναίκα και ποια είναι άνδρας εδώ πέρα; αδελφές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια, που έλεγε κι ένα άλλο μέλος κάποτε
 

Επισκέπτης
Τελικά βρε MOUNARAAA,θα μας πεις που δουλεύεις - έστω με pm - να έρθουμε να σου κάνουμε λογαριασμό ? :P :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom