Νέα

Μαγαζάκια με ώριμες κύριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrixeris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΑR με γυναικες ωριμες περιποιημενες που ψαχνονται?

  • Μακαρι να ξερα!!!

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Και γω θελω να μαθω!!

    Ψήφοι: 36 87,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: δεν μπορω να βοηθησω τοτε
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Club SOS ,Περασα χτες ηπια και εκει τα ποτακια μου με φιλο,ειχε κατι κομματια  για τους λατρεις των ωριμων κυριων παρεουλες,ειχε και μια αλβανιδα καμμια 50 αρα την οποια ηθελα να της τον πεταξω εξω  :cum:,προστυχη η καριολα και τον ζηταγε απεγνωσμενα,αρκετα καλο,
οι αλλοδαπες μουτσουνες(ανδρες) Τελος.Και πραγματι μεσα ειχε οπως διεκρινα οσο παρεμεινα Ελληνες :rockon:,οπως μου ειπε και μια κοπελα που δουλευει εκει,οτι απο δω και περα μονον Ελληνικα.
Ευγε :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οι αλλοδαπες μουτσουνες(ανδρες) Τελος.Και πραγματι μεσα ειχε οπως διεκρινα οσο παρεμεινα Ελληνες :rockon:,οπως μου ειπε και μια κοπελα που δουλευει εκει,οτι απο δω και περα μονον Ελληνικα.
Ευγε :rockon: :rockon:
καιρος ηταν
αντες μπας και γινει κανα καλο πουραδικο :rockon:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Έχει πόρτα δηλαδη;
οι αλλοδαπες μουτσουνες(ανδρες) Τελος.Και πραγματι μεσα ειχε οπως διεκρινα οσο παρεμεινα Ελληνες :rockon:,οπως μου ειπε και μια κοπελα που δουλευει εκει,οτι απο δω και περα μονον Ελληνικα.
Ευγε :rockon: :rockon:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Club SOS ,Περασα χτες ηπια και εκει τα ποτακια μου με φιλο,ειχε κατι κομματια  για τους λατρεις των ωριμων κυριων παρεουλες,ειχε και μια αλβανιδα καμμια 50 αρα την οποια ηθελα να της τον πεταξω εξω  :cum:,προστυχη η καριολα και τον ζηταγε απεγνωσμενα,αρκετα καλο,
οι αλλοδαπες μουτσουνες(ανδρες) Τελος.Και πραγματι μεσα ειχε οπως διεκρινα οσο παρεμεινα Ελληνες :rockon:,οπως μου ειπε και μια κοπελα που δουλευει εκει,οτι απο δω και περα μονον Ελληνικα.
Ευγε :rockon: :rockon:
Και πολύ καλά κάνανε!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Club SOS ,Περασα χτες ηπια και εκει τα ποτακια μου με φιλο,ειχε κατι κομματια  για τους λατρεις των ωριμων κυριων παρεουλες,ειχε και μια αλβανιδα καμμια 50 αρα την οποια ηθελα να της τον πεταξω εξω  :cum:,προστυχη η καριολα και τον ζηταγε απεγνωσμενα,αρκετα καλο,
οι αλλοδαπες μουτσουνες(ανδρες) Τελος.Και πραγματι μεσα ειχε οπως διεκρινα οσο παρεμεινα Ελληνες :rockon:,οπως μου ειπε και μια κοπελα που δουλευει εκει,οτι απο δω και περα μονον Ελληνικα.
Ευγε :rockon: :rockon:

Τελικα της τον κερασες της Αλβανιδας; Γινεται παιχνιδι με πουρα; Δωσε αναλυτικες πληροφοριες ρε τυπε και δεν κρατιεμαι  :humpleg:


εισοδο εννοεις?οχι τυπε δεν εχει, :)

Πορτα εννοει για να κοζαρουν μουτσουνες  ;)  δεν τη φοβομαστε εμεις την πορτα προφεσορα  :grin:
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Δώσε λεπτομέρειες φίλε,  τι παίζει στο μαγαζί??
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Τελικα της τον κερασες της Αλβανιδας; Γινεται παιχνιδι με πουρα; Δωσε αναλυτικες πληροφοριες ρε τυπε και δεν κρατιεμαι  :humpleg:


Πορτα εννοει για να κοζαρουν μουτσουνες  ;)  δεν τη φοβομαστε εμεις την πορτα προφεσορα  :grin:
Οχι δεν της τον πεταξα εξω αν και πιστευω μολις θα τον ετριβε στις βυζαρες της θα τα πεταγα επι τοπου :cum: :2on1:
Η κοπελα στη μπαρα μου ειπε οτι απο το καλοκαιρι και μετα τους εδιωξε τους αλλοδαπους,και δεν ξαναπατησε κανεις,Τελος. Το αφεντικο δεν αφηνε,παρα μονο Ελληνες , βαζει και μονο Ελληνικη μουσικη τωρα πια :rockon: :rockon: :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Οχι δεν της τον πεταξα εξω αν και πιστευω μολις θα τον ετριβε στις βυζαρες της θα τα πεταγα επι τοπου :cum: :2on1:
Η κοπελα στη μπαρα μου ειπε οτι απο το καλοκαιρι και μετα τους εδιωξε τους αλλοδαπους,και δεν ξαναπατησε κανεις,Τελος. Το αφεντικο δεν αφηνε,παρα μονο Ελληνες , βαζει και μονο Ελληνικη μουσικη τωρα πια :rockon: :rockon: :rockon:

Πως και δεν της χωθηκες; Υπαλληλος ηταν ή πελατισσα; Βασικα το μαγαζι τι ειναι, κωλομπαρο ή πουραδικο  :think:  το εχω δει πολλες φορες (αυτο στην πλατεια Αμερικης δεν ειναι;) αλλα δεν εχω περασει ποτε.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Πως και δεν της χωθηκες; Υπαλληλος ηταν ή πελατισσα; Βασικα το μαγαζι τι ειναι, κωλομπαρο ή πουραδικο  :think:  το εχω δει πολλες φορες (αυτο στην πλατεια Αμερικης δεν ειναι;) αλλα δεν εχω περασει ποτε.
οχι πελατισσα ητανε,εκει τα πουρα και γενικα ολες οι ωριμες ειναι πελατισσες,πουραδικο club με πιστα ζειμπεκιες και τετοια τζερτζελο, :rockon: Ναι Πατησιων-Μεθυμνης γωνια διπλα απο την αλφα μπανκ :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
οχι πελατισσα ητανε,εκει τα πουρα και γενικα ολες οι ωριμες ειναι πελατισσες,πουραδικο club με πιστα ζειμπεκιες και τετοια τζερτζελο, :rockon: Ναι Πατησιων-Μεθυμνης γωνια διπλα απο την αλφα μπανκ :rockon:

Και πως παιζεται δηλαδη το παιχνιδι, σηκωνεσαι, ριχνεις τη ζεμπεκια σου και το πουρο σε καλει στο τραπεζι της; Ή χωνεσαι εσυ επιτοπου; Θελει πολυ μπλα μπλα ή τα πουρα εχουν ερθει εκει ετοιμα για ολα;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Xθες το βράδυ είχα δύο διαφορετικές προσκλήσεις για έξοδο, μία Σύνταγμα και μία Χαλάνδρι.

Όλη η Αθήνα είναι γεμάτη από ώριμες κυρίες που ψάχνονται σε γκρουπ των 3-4. Δεν θα ξεχάσω το γκρουπ των κομψών ξανθών μεταμίλφ-προγκιλφ στο Σύνταγμα μπροστά μου.

Βγείτε έξω και κυνηγήστε κυρίες παντού.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Xθες το βράδυ είχα δύο διαφορετικές προσκλήσεις για έξοδο, μία Σύνταγμα και μία Χαλάνδρι.

Όλη η Αθήνα είναι γεμάτη από ώριμες κυρίες που ψάχνονται σε γκρουπ των 3-4. Δεν θα ξεχάσω το γκρουπ των κομψών ξανθών μεταμίλφ-προγκιλφ στο Σύνταγμα μπροστά μου.

Βγείτε έξω και κυνηγήστε κυρίες παντού.

Δεν ειναι τοσο ευκολο ρε τυπε. Πρωτον εγω ειμαι 27 και ψιλοκωλωνω να την πεσω στην ψυχρα σε μια με τα διπλα μου χρονια (δεν ξερω τον τροπο, δεν το χω ξανακανει), και δευτερον δεν εχω κανεναν φιλο που να γουσταρει πουρα και να με βοηθησει να χωθουμε σε παρεα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δεν ειναι τοσο ευκολο ρε τυπε. Πρωτον εγω ειμαι 27 και ψιλοκωλωνω να την πεσω στην ψυχρα σε μια με τα διπλα μου χρονια (δεν ξερω τον τροπο, δεν το χω ξανακανει), και δευτερον δεν εχω κανεναν φιλο που να γουσταρει πουρα και να με βοηθησει να χωθουμε σε παρεα.
να χορευεις ξερεις τυπε? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom