Νέα

Μαγαζάκια με ώριμες κύριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrixeris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΑR με γυναικες ωριμες περιποιημενες που ψαχνονται?

  • Μακαρι να ξερα!!!

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Και γω θελω να μαθω!!

    Ψήφοι: 36 87,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
  Το 1987 παιζόταν ένα παιχνίδι τέτοιο στη Ρόδο, στο ΛΑ ΣΚΑΛΑ και στο CLUB 33. Κλειστή φάση, γαμούσανε τρεις Ροδίτες κάτι Αμερικάνες.
Μπιλντερόνια, όλη μέρα ρακετες στη θάλασσα και γυμναστήριο και το βράδυ πήδημα τις θείτσες. Έπεφτε πολύ χρήμα. Ζιγκολίκι από τα λίγα.
Η μία από αυτές είχε πάρει τον έναν και στην Αμερική κάνα χρόνο.

  Καυλιάρες οι θείες... Κάθε μέρα θέλανε γαμήσι...   

λα σκαλα για πουριδια και λοφτ για πιπινια τυπε  :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
λα σκαλα για πουριδια και λοφτ για πιπινια τυπε  :rockon:


  Το loft δεν ξέρω που ήταν. ΛΑ ΣΚΑΛΑ, Κλαμπ33 ήταν τα μεγάλα κλαμπς. Αργότερα άνοιξε κι ένα μαγαζί που μου διαφέυγει το όνομα του τώρα. Στην είσοδο της παλιάς πόλης από την κάτω μεριά που ήταν οι καμάρες λίγο πριν βγεις στο δρομάκι που οδηγούσε στο ΚΑΨΗΣ.
/////////////
Ρε συ ο Μπάμπης ο Σουγιάς είναι Θεσσαλονικιός.... ΑΜΑΝ speaking....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
  Το loft δεν ξέρω που ήταν. ΛΑ ΣΚΑΛΑ, Κλαμπ33 ήταν τα μεγάλα κλαμπς. Αργότερα άνοιξε κι ένα μαγαζί που μου διαφέυγει το όνομα του τώρα. Στην είσοδο της παλιάς πόλης από την κάτω μεριά που ήταν οι καμάρες λίγο πριν βγεις στο δρομάκι που οδηγούσε στο ΚΑΨΗΣ.
/////////////
Ρε συ ο Μπάμπης ο Σουγιάς είναι Θεσσαλονικιός.... ΑΜΑΝ speaking....  :2funny: :2funny: :2funny:

το λοφτ ρε το παλιο εργοστασιο ειχαν αφησει τις σωληνωσεις για ντεκορ μεσα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
  Το 1987 παιζόταν ένα παιχνίδι τέτοιο στη Ρόδο, στο ΛΑ ΣΚΑΛΑ και στο CLUB 33. Κλειστή φάση, γαμούσανε τρεις Ροδίτες κάτι Αμερικάνες.
Μπιλντερόνια, όλη μέρα ρακετες στη θάλασσα και γυμναστήριο και το βράδυ πήδημα τις θείτσες. Έπεφτε πολύ χρήμα. Ζιγκολίκι από τα λίγα.
Η μία από αυτές είχε πάρει τον έναν και στην Αμερική κάνα χρόνο.

  Καυλιάρες οι θείες... Κάθε μέρα θέλανε γαμήσι...   
... ημουν φανταρος το 88-89 στη ροδο και τα θυμαμαι πολυ καλα αυτα τα μαγαζια οπως και το αλλο το στικυ φινγκερς το ροκαδικο, το σιξτυς ,το μοντεστυ κ.λ.π. οντως οι τσαμπικοι ηταν μεγαλα καμακια ,αν και κωλοπαιδα οι περισσοτεροι,το προβλημα ηταν οτι επαιζε μια  ατυπη κοντρα με τους αθηναιους γενικοτερα ,ειχε τυχει να γινει μεγαλος καυγας για καμακι σε κλαμπ...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
αν ηταν τοσο ευκολο να γαμησεις η να βρεις γκομενες δεν θα ηταν γεματο πουταναδικα η αθηνα σε καιρο οικονομικης εξαθλιωσης

βγηκαν ολα τα τυρογαλα παλι να πουλησουν τα φιδια τους
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
το λοφτ ρε το παλιο εργοστασιο ειχαν αφησει τις σωληνωσεις για ντεκορ μεσα.
Ρε άρχοντα τι μου θύμισες!!!!!!!!!! Είχαμε πάει 5ήμερη εκδρομή Ρόδο και είχαμε πάει στο κλαμπίδι που αναφέρεις! Ανεκτίμητες στιγμές τον Μάρτιο του 1995! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ανδρονικος τι λεει?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  Παλιά είχαν στέκι στο ΖΟΝΑΡΣ στην Αθήνα. Κάποιο διάστημα ακούστηκε κι ένα καφέ στη Διονυσίου Αρεοπαγίτου. Εεκί είχα "χτυπήσει" κι εγώ ένα μιλφάκι... πουρό τις λέγαμε τότε χα χα χα όχι πολύ όμορφη, αλλά καυλιάρα... αξιωματικός στο στρατό ήταν.

Τελευταία είχα ακούσει για πλατεία Κολωνακίου... Δεν ξέρω αν ισχύει. Δεν το έχω διασταυρώσει.
 

που το θυμηθηκες το zonars ?  :2funny: :2funny:    πανε χρονια.    και για την πλατεια κολωνακιου , πραγματι ισχυε  τοτε.  ειματαν τοτε φοιτητες και καναμε καμακι  στα πουρο.  ξενοιαστα  χρονια.   
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
εγω παιδιά ήξερα οτι στην Καλλιθέα έπαιζε παιχνίδι με ...κυρίες.
είχα κανα δυο γνωστούς που το είχαν κανει επάγγελμα.


 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Μαγαζακι που μαζευονται ωριμες κυριες (δεν ειναι κωλομπαρο) ειναι Club,οι οποιες ειναι τεκνατζουδες τελειως και βγαινουν και πανε εκει και διασκεδαζουν καθως ψαχνονται κιολας ειναι, To CLUB SOS  ΠΛ.ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΜΗΘΥΜΝΗΣ 34 (Καθετι στην πατησιων)εχω παει.... :rockon:
 

Συνημμένα

  • sos club μηθυμνης 34 πλ Αμερικης αθηνα.jpg
    sos club μηθυμνης 34 πλ Αμερικης αθηνα.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 91

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
Μαγαζακι που μαζευονται ωριμες κυριες (δεν ειναι κωλομπαρο) ειναι Club,οι οποιες ειναι τεκνατζουδες τελειως και βγαινουν και πανε εκει και διασκεδαζουν καθως ψαχνονται κιολας ειναι, To CLUB SOS  ΠΛ.ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΜΗΘΥΜΝΗΣ 34 (Καθετι στην πατησιων)εχω παει.... :rockon:

καθε σαββατο βραδυ μετα τις 12 ξεκιναει το προγραμμα....μαγαζι με απιστευτες φασεις για πολυ γελιο...και για αυτους που γουσταρουν granny ειναι οτι πρεπει...τιμη ποτου μεχρι 6 ευρω πολυ καλα για ενα μαγαζι που κρατιεται στη πιτσα τα τελευταια 40 χρονια....
 

Επισκέπτης
Πως λεγοταν ρε παιχτες ενα χαλι μαυρο για μπαρ επι της Πατησιων;
Νομιζω στο ιδιο τετραγωνο με την "Φωλια του Κοκκορα".
Ανεβαινες κατι ξυλινες σκαλες στον 1ο οροφο.
Πριν κανα 10αρι χρονια... χορευα στην πιστα και υπηρχε θεμα με την πυρασφαλεια απο την πολυ λακ που ειχαν στο μαλλι τα γκρανια :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πως λεγοταν ρε παιχτες ενα χαλι μαυρο για μπαρ επι της Πατησιων;
Νομιζω στο ιδιο τετραγωνο με την "Φωλια του Κοκκορα".
Ανεβαινες κατι ξυλινες σκαλες στον 1ο οροφο.
Πριν κανα 10αρι χρονια... χορευα στην πιστα και υπηρχε θεμα με την πυρασφαλεια απο την πολυ λακ που ειχαν στο μαλλι τα γκρανια :grin:
club κατι τυπε :grin:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
ναι απεναντι απο τον ΟΤΕ στην πατησιων αυτο πρεπει να εννοεις.

Λιγο πιο κατω και επι της πατησιων κοντα στην κεφαλληνιας υπηρχε ενα αλλο μικρο
παρακμιακο " au revoir", μαζευε επισης ωριμες.

Πιστευω ομως οτι σε αυτα τα μαγαζια γενικα δεν γινεται τιποτα ουσιαστικο και
επισης ειναι τους συναδελφους που ειναι μεχρι 30 ετων για να εχει νοημα και
τα τεκνατζιλικι της υποθεσης.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom