Νέα

Μαγαζάκια με ώριμες κύριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrixeris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΑR με γυναικες ωριμες περιποιημενες που ψαχνονται?

  • Μακαρι να ξερα!!!

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Και γω θελω να μαθω!!

    Ψήφοι: 36 87,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Δεν ειναι τοσο ευκολο ρε τυπε. Πρωτον εγω ειμαι 27 και ψιλοκωλωνω να την πεσω στην ψυχρα σε μια με τα διπλα μου χρονια (δεν ξερω τον τροπο, δεν το χω ξανακανει), και δευτερον δεν εχω κανεναν φιλο που να γουσταρει πουρα και να με βοηθησει να χωθουμε σε παρεα.

Be yourself and be natural.

Δεν ξέρεις πόσο τις κολακεύει σε αυτή την ηλικία το ενδιαφέρον ενός νεαρού stud όπως εσύ. Μόνο εκείνη η έκπληξη στο βλέμμα και η γλυκιά αμηχανία τους αξίζει την προσπάθεια.

Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
807
Κριτικές
4
Like
578
Πόντοι
86
ρε μαγκες που παιζουν τετοιες φασεις?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Πλατεία Συντάγματος, στην διάβαση πεζών απεναντι από την Εθνική Τράπεζα.

Σάββατο βράδυ.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Be yourself and be natural.

Δεν ξέρεις πόσο τις κολακεύει σε αυτή την ηλικία το ενδιαφέρον ενός νεαρού stud όπως εσύ. Μόνο εκείνη η έκπληξη στο βλέμμα και η γλυκιά αμηχανία τους αξίζει την προσπάθεια.

Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.
[xhamster]
] :rockon: :rockon: :rockon:
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
οχι πελατισσα ητανε,εκει τα πουρα και γενικα ολες οι ωριμες ειναι πελατισσες,πουραδικο club με πιστα ζειμπεκιες και τετοια τζερτζελο, :rockon: Ναι Πατησιων-Μεθυμνης γωνια διπλα απο την αλφα μπανκ :rockon:
βουρ για σκοτς!!!!!
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
Xθες το βράδυ είχα δύο διαφορετικές προσκλήσεις για έξοδο, μία Σύνταγμα και μία Χαλάνδρι.

Όλη η Αθήνα είναι γεμάτη από ώριμες κυρίες που ψάχνονται σε γκρουπ των 3-4. Δεν θα ξεχάσω το γκρουπ των κομψών ξανθών μεταμίλφ-προγκιλφ στο Σύνταγμα μπροστά μου.

Βγείτε έξω και κυνηγήστε κυρίες παντού.φορτωσες τελικα καμια ωριμη δεν μας ειπες?
 

alex_89

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αν και προτιμώ να διαβάζω από το να γράφω στο φόρουμ, μιας και με "συγκινήσατε" ρε παλιοπαιδα θα σας πω για το 72 που λέτε στη Πατησίων... ΑΝ και είμαι μόλις 24, στα 17 μου είχα μάθει από τον "αληταρά" γκόμενο και χαρλεά μιας φίλης μου για σκηνικά στο συγκεκριμένο μαγαζί σε φάση "όποια σε γουστάρει σε κοιτάει ανάβει αναπτύρα και πας"... Όντας ψαρωμένος πήρα ένα φιλαράκι και είπαμε να πάμε... Μπαίνουμε μέσα, ανεβαίνουμε τα περιβόητα ξύλικα σκαλιά, και βλέπουμε ένα μαγαζί φουλ καλτίλα μεγάλο με τραπεζάκια και πίστα εποχής μπουζούκια στον Δόγκανο... Κάτσαμε σε τραπεζάκι... Θυμάμαι ότι ο Μ.Ο ηλικίας ήταν 60 ετών κλασσικές γιαγιάδες εκκλησίας... Πέρα από εναν χορό ομως νησιώτικου μετά τις 4 τα ξημερώμαρα, δεν ήταν για τίποτα παραπάνω... Αυτό που θα μου μείνει όμως αξέχαστο, ήταν πως μόλις πήγαμε στο μαγαζί, ένα ΜΙΛΦΟΒΥΖΑΡΟΤΟΥΜΠΑΝΕΙΡΟΣ ονόματι ΒΕΝΕΤΙΑ, ξανθιά μιλφάρα ήρθα και μ έπιασε την πάρλα... Τρομερή τύπισσα, μου εξήγησε τα πάντα για εκει μέσα... Αυτή νόμιζε ότι θέλω ζιγκολικι... Μου εξηγούσε πως πρέπει να χαλάσω λεφτά να κεράσω πρώτα, να με δουν large και μετά θα πέσουν τα δωράκια και τα περετέρω....  Αυτή όπως μου είπε δε μαμιόταν, απλώς πήγαινε εκεί και έβρισκε κυριούληδες να τους πετάει λουλούδια στον Σφακιανάκη και στον Ρέμο για κανένα 200άρι τη βραδιά.... Σα να προσπαθούσε η ρουφιάνα να με κάνει επαγγελματία... Να μην σας τα πολυλογώ, μετά από τις 4, μου είπε η Βενετία αν θέλω να πάω μαζί της λίγο πιο πάνω στο Revenge of Rock για κανένα ποτάκι! Η τύπισσα μάγκες με κέρασε 3-4 ποτά! Ψαρωμένος τότε, όντας ανήλικος, πήρα μόνο τηλ,(μιλήσαμε 2-3 φορές), και κατάφερα μόνο να την γλωσσοφιλήσω.... Τα σκέφτομαι και μετανιώνω... ΤΟ μαγαζί πάντως το 72 έχει κλείσει πάνψ από 3-4 χρόνια... Κάψιμο ναι, αλλά πέρασα σούπερ... Δεν προδίδει και δεν βγάζει σε καμία περίπτωση "αρρώστοα
".... Αχ βενετία....
 

bourdeliaris1a

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0

μονο λογια μου φαινεται ειναι ο φιλοσ θα μασ δωσει κανεισ καμια πληροφορια να το γυρισουμε στο ζιγκολικι?
 

bourdeliaris1a

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Αν και προτιμώ να διαβάζω από το να γράφω στο φόρουμ, μιας και με "συγκινήσατε" ρε παλιοπαιδα θα σας πω για το 72 που λέτε στη Πατησίων... ΑΝ και είμαι μόλις 24, στα 17 μου είχα μάθει από τον "αληταρά" γκόμενο και χαρλεά μιας φίλης μου για σκηνικά στο συγκεκριμένο μαγαζί σε φάση "όποια σε γουστάρει σε κοιτάει ανάβει αναπτύρα και πας"... Όντας ψαρωμένος πήρα ένα φιλαράκι και είπαμε να πάμε... Μπαίνουμε μέσα, ανεβαίνουμε τα περιβόητα ξύλικα σκαλιά, και βλέπουμε ένα μαγαζί φουλ καλτίλα μεγάλο με τραπεζάκια και πίστα εποχής μπουζούκια στον Δόγκανο... Κάτσαμε σε τραπεζάκι... Θυμάμαι ότι ο Μ.Ο ηλικίας ήταν 60 ετών κλασσικές γιαγιάδες εκκλησίας... Πέρα από εναν χορό ομως νησιώτικου μετά τις 4 τα ξημερώμαρα, δεν ήταν για τίποτα παραπάνω... Αυτό που θα μου μείνει όμως αξέχαστο, ήταν πως μόλις πήγαμε στο μαγαζί, ένα ΜΙΛΦΟΒΥΖΑΡΟΤΟΥΜΠΑΝΕΙΡΟΣ ονόματι ΒΕΝΕΤΙΑ, ξανθιά μιλφάρα ήρθα και μ έπιασε την πάρλα... Τρομερή τύπισσα, μου εξήγησε τα πάντα για εκει μέσα... Αυτή νόμιζε ότι θέλω ζιγκολικι... Μου εξηγούσε πως πρέπει να χαλάσω λεφτά να κεράσω πρώτα, να με δουν large και μετά θα πέσουν τα δωράκια και τα περετέρω....  Αυτή όπως μου είπε δε μαμιόταν, απλώς πήγαινε εκεί και έβρισκε κυριούληδες να τους πετάει λουλούδια στον Σφακιανάκη και στον Ρέμο για κανένα 200άρι τη βραδιά.... Σα να προσπαθούσε η ρουφιάνα να με κάνει επαγγελματία... Να μην σας τα πολυλογώ, μετά από τις 4, μου είπε η Βενετία αν θέλω να πάω μαζί της λίγο πιο πάνω στο Revenge of Rock για κανένα ποτάκι! Η τύπισσα μάγκες με κέρασε 3-4 ποτά! Ψαρωμένος τότε, όντας ανήλικος, πήρα μόνο τηλ,(μιλήσαμε 2-3 φορές), και κατάφερα μόνο να την γλωσσοφιλήσω.... Τα σκέφτομαι και μετανιώνω... ΤΟ μαγαζί πάντως το 72 έχει κλείσει πάνψ από 3-4 χρόνια... Κάψιμο ναι, αλλά πέρασα σούπερ... Δεν προδίδει και δεν βγάζει σε καμία περίπτωση "αρρώστοα
".... Αχ βενετία....

αμα ειναι ρε φιλε να χαλασω λεφτα και να το παιξω λαρτζ με τα γγρανια δεν τα σκαω καλυτερα στα πιπινια να φαω φρεσκο κρεασ?
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Τύποι, δεσμεύομαι να σας απαντήσω μόλις λάβω απάντηση από φίλη (μόνο) που βγαίνει με συνομηλικές της. Γύρω στα 45 τις κόβω, δεν λένε και πολλά αλλά μάλλον τα δίνουν όλα. Να κάνω διερευνητική επαφή;
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
αμα ειναι ρε φιλε να χαλασω λεφτα και να το παιξω λαρτζ με τα γγρανια δεν τα σκαω καλυτερα στα πιπινια να φαω φρεσκο κρεασ?
Κακώς μπαίνεις σ'αυτό το νήμα τότε! Χάνεις τον καιρό σου....
 

Tony33art

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετε Κυριοι.Μιας και θα βρισκομαι το προσεχες τριημερο στας Αθηνας,και μιας και τυχγανει να ειμαι fun των milf-gilf,σκεφτομαι να περασω απο το SOS club στην πλατεια Αμερικης μιας και ακουσα καποια καλα λογια απο καποιους συναγωνιστες,και αν ηταν ευκολο θα ηθελα μερικες ακομα πληροφοριες.Πρωτον λειτουργει ολο το ΠΣΚ η μονο σαββατο?
Παιζουν καποια αξιοπρεπη πουρα ηλικιας 50-55(εστω 55-60,πανω απο 60 δεν τη παλευω :P) Δεν περιμενω γκομενες με σουπερ προσωπα σωματα κτλ,ενταξει για 50ρες μιλαμε,αλλα τουλαχιστον να ειναι απο αυτες που κρατιουνται σε ενα σχετικα καλο επιπεδο ωστε να βγαζεις γουστα.
Τριτον παιζουν και ελληνικα γκιλφακια η περισσοτερο αλβανιδες και γενικα ανατολικο μπλοκ(οκ οχι οτι με χαλανε ρε παιδι μου αλλα οκ ακομα και οταν προκειται για γρια γιδα προτιμω το ντοπιο κρεας :grin: )
Επισης επειδη θα παω μονος και δεν θα εχω το αποκουμπι του χαβαλε και της καφριλας με καποιο φιλο,σε περιπτωση που δεν κατσει κατι καλο τουλαχιστον μπορεις να πιεις ενα γαμωποτο σαν ανθρωπος και να μην παει τελειως στραφι η βολτα?
Και τελος,αν και αυτο  θα το κρινω εκει αναλογως τι θα δω,οσοι εχετε παει συνηθως ορμανε τα πουρα η περιμενουν να κανεις την κινηση εσυ
Αυτα!οποιος φιλος μπορει να δωσει καμια πληροφορια θα ειναι ευπροσδεκτη :) και αφου κανω και εγω τη βολτα μου θα γραψω την εμπειρια μου
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Χαιρετε Κυριοι.Μιας και θα βρισκομαι το προσεχες τριημερο στας Αθηνας,και μιας και τυχγανει να ειμαι fun των milf-gilf,σκεφτομαι να περασω απο το SOS club στην πλατεια Αμερικης μιας και ακουσα καποια καλα λογια απο καποιους συναγωνιστες,και αν ηταν ευκολο θα ηθελα μερικες ακομα πληροφοριες.Πρωτον λειτουργει ολο το ΠΣΚ η μονο σαββατο?
Παιζουν καποια αξιοπρεπη πουρα ηλικιας 50-55(εστω 55-60,πανω απο 60 δεν τη παλευω :P) Δεν περιμενω γκομενες με σουπερ προσωπα σωματα κτλ,ενταξει για 50ρες μιλαμε,αλλα τουλαχιστον να ειναι απο αυτες που κρατιουνται σε ενα σχετικα καλο επιπεδο ωστε να βγαζεις γουστα.
Τριτον παιζουν και ελληνικα γκιλφακια η περισσοτερο αλβανιδες και γενικα ανατολικο μπλοκ(οκ οχι οτι με χαλανε ρε παιδι μου αλλα οκ ακομα και οταν προκειται για γρια γιδα προτιμω το ντοπιο κρεας :grin: )
Επισης επειδη θα παω μονος και δεν θα εχω το αποκουμπι του χαβαλε και της καφριλας με καποιο φιλο,σε περιπτωση που δεν κατσει κατι καλο τουλαχιστον μπορεις να πιεις ενα γαμωποτο σαν ανθρωπος και να μην παει τελειως στραφι η βολτα?
Και τελος,αν και αυτο  θα το κρινω εκει αναλογως τι θα δω,οσοι εχετε παει συνηθως ορμανε τα πουρα η περιμενουν να κανεις την κινηση εσυ
Αυτα!οποιος φιλος μπορει να δωσει καμια πληροφορια θα ειναι ευπροσδεκτη :) και αφου κανω και εγω τη βολτα μου θα γραψω την εμπειρια μου
λειτουργει  μονο Σαββατο το μαγαζι,τωρα για το τι ακριβως παιζει,ειναι αναλογα ,γιατι εχω παει κανα 2 3 φορες μονο,η κατηγορια που ειχα δει ηταν απο 55 και ανω :grin:,τωρα αμα πας δεν σου εγγυωμαι εγω τι ακριβως θα πετυχεις :s&m_2:,απο οτι εκοψα τα παλιοπουρα αυτα τεσπα που ειχα δει,περιμενουν κινηση απο αλλον,τελευταια φορα που εκοψα κινηση,
τωρα δεν εχω και μεγαλη εμπειρια επι πουρων :grin: ,εγω παω για το καλτιλικη,και εαν προκυψει καμμια αξιολογη βυζαρου να μου τον τριψει στις βυζαρες της δεν θα πω οχι :rockon: :grin:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Χαιρετε Κυριοι.Μιας και θα βρισκομαι το προσεχες τριημερο στας Αθηνας,και μιας και τυχγανει να ειμαι fun των milf-gilf,σκεφτομαι να περασω απο το SOS club στην πλατεια Αμερικης μιας και ακουσα καποια καλα λογια απο καποιους συναγωνιστες,και αν ηταν ευκολο θα ηθελα μερικες ακομα πληροφοριες.Πρωτον λειτουργει ολο το ΠΣΚ η μονο σαββατο?
Παιζουν καποια αξιοπρεπη πουρα ηλικιας 50-55(εστω 55-60,πανω απο 60 δεν τη παλευω :P) Δεν περιμενω γκομενες με σουπερ προσωπα σωματα κτλ,ενταξει για 50ρες μιλαμε,αλλα τουλαχιστον να ειναι απο αυτες που κρατιουνται σε ενα σχετικα καλο επιπεδο ωστε να βγαζεις γουστα.
Τριτον παιζουν και ελληνικα γκιλφακια η περισσοτερο αλβανιδες και γενικα ανατολικο μπλοκ(οκ οχι οτι με χαλανε ρε παιδι μου αλλα οκ ακομα και οταν προκειται για γρια γιδα προτιμω το ντοπιο κρεας :grin: )
Επισης επειδη θα παω μονος και δεν θα εχω το αποκουμπι του χαβαλε και της καφριλας με καποιο φιλο,σε περιπτωση που δεν κατσει κατι καλο τουλαχιστον μπορεις να πιεις ενα γαμωποτο σαν ανθρωπος και να μην παει τελειως στραφι η βολτα?
Και τελος,αν και αυτο  θα το κρινω εκει αναλογως τι θα δω,οσοι εχετε παει συνηθως ορμανε τα πουρα η περιμενουν να κανεις την κινηση εσυ
Αυτα!οποιος φιλος μπορει να δωσει καμια πληροφορια θα ειναι ευπροσδεκτη :) και αφου κανω και εγω τη βολτα μου θα γραψω την εμπειρια μου
Τις τελευταίες 12 λέξεις ΜΗΝ τις ξεχάσεις!  ;) ;) ;) ;)
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
οχι πελατισσα ητανε,εκει τα πουρα και γενικα ολες οι ωριμες ειναι πελατισσες,πουραδικο club με πιστα ζειμπεκιες και τετοια τζερτζελο, :rockon: Ναι Πατησιων-Μεθυμνης γωνια διπλα απο την αλφα μπανκ :rockon:
οταν γινεις γιαγια και βγαλεις ασπρα μαλλια πιο πολυ θα σ'αγαπαω.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
τυπε καποτε στο ενσταση γινοταν παιχνιδι
αρκουσε να μην ησουν και κανα μαλακας

οταν εμαθα για το ροδολφο
εκει λεγεται οτι επαιζε πολυ χοντρο παιχνιδι
εσκασα μυτη αλλα το ειχαν κλεισει


...και στο Άθενς στην Υμιτού πίσω από το πρώτο νεκροταφείο.Ο μαλάκας ο ιδιοκτήτης του το έκλεισε και έγινε πάρκιν τώρα.Τότε στο Άθενς γινόταν τις πουτάνας Παρασκευοσάββατα!Αλβανοί και Αραβομούρηδες που σκάνε τώρα στο Ένσταση τρώγανε πόρτα με συνοπτικές διαδικασίες!
Ωραία χρόνια...σκάγανε οι μπλουμπλούδες 4άδες 6άδες και περιμένανε τους γαμπρούς της ευτυχίας!!!!Εμάς δηλαδή..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.....!!!Τις κάναμε επιτάφιους από την γαρδένια (...ναι είχε γαρδένιες..) τις χορεύαμε στην πίστα και φεύγαμε με τις τσέπες χαρτάκια τηλέφωνα γουάτς άπ και γουίντ.... για το επόμενο ΠαρασκευοΣάββατο!
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Τύποι, δεσμεύομαι να σας απαντήσω μόλις λάβω απάντηση από φίλη (μόνο) που βγαίνει με συνομηλικές της. Γύρω στα 45 τις κόβω, δεν λένε και πολλά αλλά μάλλον τα δίνουν όλα. Να κάνω διερευνητική επαφή;

Καλημέρα τύποι. Ρώτησα κι έμαθα, το μπαράκι λέγεται Divine και είναι στο Γουδί, στο Badminton. Χθες είχε flashdance party και απ' ότι βλέπω από φωτογραφίες στο FB γινόταν της λόλας από milf, cougar, gilf.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom