Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ελα μωρέ ο ΗΟF έκανε 14 κλώνους και το έβγαλε το Ναι. Προκαλώ να πουν ποιους τους άρεσε το τέλος . Αλλά ρε HOF να συγκρίνεις το Fight Club που ήταν ένα αριστουργηματικό και ψαγμένο έργο με το Lost πάει πολύ . Αυτή η υπερπροσπαθεια να δικαιολογήσεις το φινάλε , το καταλαβαίνω και εγώ πέρασα αυτην την φάση γιατί δεν θέλεις να νιώσεις πνευματικά βιασμένος από τους παραγωγους. Και όμως βιασθήκαμε όλοι μας !!! Εγω πάντως όπως και αρκετοι άλλοι χρήστες αλλάξαμε την βαθμολογία του Lost στο IMDB και στο TV.COM στο 1
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εγω επιμενω να λεω...
ΔΕΝ πιστεψα ΕΓΩ σε ενα φιναλε οπως μου αρεσει, και απλα δεν μου αρεσε αυτο που μου δωσανε...

Με πειθανε ολα αυτα τα χρονια , οτι αξιζει να το δω και θα απαντηθω σε ολα!!!...και αφου δεν μπορεσαν ΦΥΣΙΚΑ να μαζεψουν τις μαλακιες που τους κατεβαιναν ολα αυτα τα χρονια (χρονοταξιδια, καπνους, αθανασιες, μαγικα αγγιγματα, φωτα/σπηλιες/η αλικη στην ΧτΘ, κ.α.), και αφου μαζεψαν ΤΑ φρανγκα, τα κουκουλωσαν με ενα αριστουργηματικο φιασκο, και μειναμε παξιμαδι...


ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ, να διαρρεουν οτι στο DVD-PACK, θα εχει καποιες απαντησεις και uncut σκηνες, ενω φανταζομαι κατι αναλογο θα εννοηθει και για το Lost-The Movie (αμα βγει)...ΔΗΛΑΔΗ θελουν κι αλλα φραγκα οι απατεωνες!!!!

Και τελικα μονο σαν ΑΠΑΤΗ μπορω να το χαρακτηρισω ολο αυτο...!!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγω επιμενω να λεω...
ΔΕΝ πιστεψα ΕΓΩ σε ενα φιναλε οπως μου αρεσει, και απλα δεν μου αρεσε αυτο που μου δωσανε...

Με πειθανε ολα αυτα τα χρονια , οτι αξιζει να το δω και θα απαντηθω σε ολα!!!...και αφου δεν μπορεσαν ΦΥΣΙΚΑ να μαζεψουν τις μαλακιες που τους κατεβαιναν ολα αυτα τα χρονια (χρονοταξιδια, καπνους, αθανασιες, μαγικα αγγιγματα, φωτα/σπηλιες/η αλικη στην ΧτΘ, κ.α.), και αφου μαζεψαν ΤΑ φρανγκα, τα κουκουλωσαν με ενα αριστουργηματικο φιασκο, και μειναμε παξιμαδι...


ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ, να διαρρεουν οτι στο DVD-PACK, θα εχει καποιες απαντησεις και uncut σκηνες, ενω φανταζομαι κατι αναλογο θα εννοηθει και για το Lost-The Movie (αμα βγει)...ΔΗΛΑΔΗ θελουν κι αλλα φραγκα οι απατεωνες!!!!

Και τελικα μονο σαν ΑΠΑΤΗ μπορω να το χαρακτηρισω ολο αυτο...!!!

ΤΕΛΕΙΟ..........!!!!
Παιδια, ΔΕΙΤΕ ΤΟ!!!

και μετα ολοι μαζι  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall

Μαζί σου κι εγώ...τα μισά απο αυτά να απαντούσαν στον έκτο κύκλο που θα μπορούσαν να το κάνουν κάλλιστα, μαζί με ένα δραματικό φινάλε και την τελευταία σκηνή με τον Τζακ και τον σκύλο και θα μιλάγαμε για το μεγαλύτερο έπος μετά την Οδύσσεια, την Ιλιάδα,τον Γκιλγκαμές και τις Ουπανισάδ (τσσσσσσσσ !!))
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αποκάλυψη!!! Οι Δημιουργοί του Lost είναι ξαδέρφια του Παπακαλίατη !!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Αποκάλυψη!!! Οι Δημιουργοί του Lost είναι ξαδέρφια του Παπακαλίατη !!!
θα ειχες δικιο,
Αν ο Τζακ και ο Σωγιερ ηταν αδελφια, και φυσικα μαμουσαν την Κειτ...(κλασσικο τριο του παπακ)
Επισης αν ο Τζακ μαμουσε την Κλερ, και μετα μαθαινανε οτι ειναι αδελφια (κάτι σαν το "4")
Επισης, θα ειχες δικιο, αν ο Φαραντει, μαμουσε σε ενα ταιμ τραβελ την Μάνα του Ελοίζ!!! (επικο)

Ετσι ειναι οι παπακαλιατειαδες!!!!
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
θα ειχες δικιο,
Αν ο Τζακ και ο Σωγιερ ηταν αδελφια, και φυσικα μαμουσαν την Κειτ...(κλασσικο τριο του παπακ)
Επισης αν ο Τζακ μαμουσε την Κλερ, και μετα μαθαινανε οτι ειναι αδελφια (κάτι σαν το "4")
Επισης, θα ειχες δικιο, αν ο Φαραντει, μαμουσε σε ενα ταιμ τραβελ την Μάνα του Ελοίζ!!! (επικο)

Ετσι ειναι οι παπακαλιατειαδες!!!!
Πωπω η Ονείρωξη του Παπακαλίατη !!! Δείτε και αυτό για να καταλάβετε καλύτερα!!! www.aintitcool.com/node/45268]http://www.aintitcool.com/node/45268[/url]
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Για fight club και Lost είπα πως έχουν παραπλήσιο θέμα,δεν είπα ποιο είναι καλύτερο
Φυσικά και είναι "υψηλή τέχνη" το fight club.Κι αυτό ερωτήματα γεννάει...
Αλήθεια το "Πέρσι στο Μάριενμπαντ" που είναι μεγαλύτερο αριστούργημα από το fight club μπήκε κανείς στον κόπο να το δει?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Such tap dancing. With all the "We will answer all your questions" nonsense at the beginning of the season, it's obvious they had no plan, wrote themselves into a corner, and stayed there while slapping defenders of the show in the face with a lackluster, feel-good finale.

διαβαζω εκατονταδες ποστς σαν και αυτο απο αγανακτισμενους τηλεθεατες
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Για fight club και Lost είπα πως έχουν παραπλήσιο θέμα,δεν είπα ποιο είναι καλύτερο
Φυσικά και είναι "υψηλή τέχνη" το fight club.Κι αυτό ερωτήματα γεννάει...
Αλήθεια το "Πέρσι στο Μάριενμπαντ" που είναι μεγαλύτερο αριστούργημα από το fight club μπήκε κανείς στον κόπο να το δει?
μιας και το ανεφερες, το ψαξα να το βρω, αλλα δεν το βρηκα...ακομα τουλαχιστον...
Παντως πολυ παλια ταινια ρε συ...1961!!! Εγω ακομα στο flash-sideways ημουν τοτε ...χαχα
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Για fight club και Lost είπα πως έχουν παραπλήσιο θέμα,δεν είπα ποιο είναι καλύτερο
Φυσικά και είναι "υψηλή τέχνη" το fight club.Κι αυτό ερωτήματα γεννάει...
Αλήθεια το "Πέρσι στο Μάριενμπαντ" που είναι μεγαλύτερο αριστούργημα από το fight club μπήκε κανείς στον κόπο να το δει?
μιας και το ανεφερες, το ψαξα να το βρω, αλλα δεν το βρηκα...ακομα τουλαχιστον...
Παντως πολυ παλια ταινια ρε συ...1961!!! Εγω ακομα στο flash-sideways ημουν τοτε ...χαχα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
'In a huge, old-fashioned luxury hotel a stranger tries to persuade a married woman to run away with him, but it seems she hardly remembers the affair they may have had (or not?) last year at Marienbad... '
Στην ταινία ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ σαν εξέλιξη υπόθεσης,προειδοποιώ οκ?

Από την ταινία αυτή (Last Year at Marienbad) και την αισθητική της επηρεάστηκαν οι Blur για το τραγούδι τους To the end

 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
15 μόνο στους 57, τους αρεσε το φιναλε του Λοστ
Ειλικρινα, πιστευα πολυ χαμηλοτερο ποσοστο...

Βεβαια, θα ηθελα να γνωριζα και τους 57 που ψηφισαν...εννοω το ποιον τους μεσα απο ανταλλαγη αποψεων εδω μεσα...
Αληθεια, εδω μεσα ειμασταν καμια 10 αντε 15αριά ατομα..!! που βρεθηκαν ξαφνικαν 57?  :think:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ο Joyjoy να εξηγησει αμεσως στο θρεντ γιατι αλλαξε εκεινον τον συμπαθητικο πλην αθλιο μαυρο νομαδα απο το αβαταρ του.....
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom