Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μόλις είδα και το τελευταίο επεισόδιο του δεύτερου κύκλου. Τα
έχω παίξει !
Έχει δει κανένας τον τρίτο κύκλο ;
Που μπορώ να τον βρω ;
Τη Kate τη γαμάει κανένας ρε παιδιά στο τρίτο κύκλο ;
Ο Σόγιερ ή ο Γιατρός θα της ρήξουν τελικά τον πούτσο ;
Οι τύποι στο πλοίο, εκεί στα παγόβουνα, τι κάνουν ;
Με έχει τρελάνει αυτή η μαλακία εκπομπή !
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Φαντάσου να δεις και το τελευταίο επεισόδιο του τρίτου κύκλου Through the Looking Glass. (αυτό τώρα γιατί μου θυμίζει σαν τίτλος το Through a Glass Darkly του Bergman; Διαστροφή ή σύμπτωση;) Όσο για την Καιτούλα βρίσκει δωρητή οργάνου, αλλά ποιόν δε σου λέω. Δες και μάθε!
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φαντάσου να δεις και το τελευταίο επεισόδιο του τρίτου κύκλου Through the Looking Glass. (αυτό τώρα γιατί μου θυμίζει σαν τίτλος το Through a Glass Darkly του Bergman; Διαστροφή ή σύμπτωση;) Όσο για την Καιτούλα βρίσκει δωρητή οργάνου, αλλά ποιόν δε σου λέω. [size=10pt][size=10pt]Δες και μάθε![/size][/size]


Που μπορώ να βρω τον τρίτο κύκλο ;
Συγκεκριμένες πληροφορίες παρακαλώ.
Τον έχει κάποιος από εσάς ;
Υπάρχει σε κάποιο DVD club ;
Που μπορώ να τον αγοράσω ;
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ακόμα δεν έχει παιχτεί στο Ελλάντα.
Περίμενε το απο τον Σεπτέμβριο-Οκτώβριο στην ΝΕΤ.
Όποτε dvd για να ενοικιάσεις ή αγοράσεις του χρόνου την άνοιξη.
Αν βιάζεσαι κάνε οτι έχουν κάνει μερικά εκατομμύρια άλλοι και κατέβασε τα επεισόδια απο ιντερνετ.
Μια διευθυνση ήδη την έχεις....
 

swanson

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Έχει παικτεί από το  filmnet και ο τρίτος κύκλος, έγω όπως και οι περισσότεροι από έμας τον κατεβάσαμε από το net και τον είδαμε, βασικά με αυτά που θα δεις θα μείνεις μαλάκας, αν και έχει αρχίσει να κουράζει σιγά σιγά.
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Έχει παικτεί από το  filmnet και ο τρίτος κύκλος, έγω όπως και οι περισσότεροι από έμας τον κατεβάσαμε από το net και τον είδαμε, βασικά με αυτά που θα δεις θα μείνεις μαλάκας, αν και έχει αρχίσει να κουράζει σιγά σιγά.

Επειδή με την dial-up σύνδεσή μου, αν αρχίσω να κάνω σήμερα download, θα ολοκληρωθεί τα Χριστούγεννα, μήπως μπορώ από κάπου να αγοράσω αυτά τα dvd με τον τρίτο κύκλο;
Αφού έχει παιχτεί από το filmnet σίγουρα υπάρχει και με ελληνικούς υπότιτλους. Που θα το βρω είναι το πρόβλημα.

Και κάτι άλλο, μη μου πείτε ότι με τον τρίτο κύκλο δεν ολοκληρώνετε η σειρά και δεν παίρνω όλες μου τις απαντήσεις γιατί θα είναι λίγο τραβηγμένο να υπάρχει και τέταρτος κύκλος.
 

Επισκέπτης
Επειδή με την dial-up σύνδεσή μου, αν αρχίσω να κάνω σήμερα download, θα ολοκληρωθεί τα Χριστούγεννα, μήπως μπορώ από κάπου να αγοράσω αυτά τα dvd με τον τρίτο κύκλο;
Αφού έχει παιχτεί από το filmnet σίγουρα υπάρχει και με ελληνικούς υπότιτλους. Που θα το βρω είναι το πρόβλημα.

Και κάτι άλλο, μη μου πείτε ότι με τον τρίτο κύκλο δεν ολοκληρώνετε η σειρά και δεν παίρνω όλες μου τις απαντήσεις γιατί θα είναι λίγο τραβηγμένο να υπάρχει και τέταρτος κύκλος.

πηγαινε σε καποιο συνοικιακο/κοντινο σου dvd-video club....κ πες τους τι θελεις....εκει θα σε βοηθησουν....πολυ απλα!!! :)
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Η σειρά θα τελειώσει το 2010 φίλε μου. Απαντήσεις θα πάρεις αλλά θα προκύψουν κι άλλες ερωτήσεις, μην ανησυχείς  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Φίλε Nearxos ! Για αυτή την καταπληκτική σειρά οι παραγωγοί σχεδιάζουν να την τερματίσουν στον έκτο κύκλο με ενα εντυπωσιακό φινάλε. Υπότιτλοι υπάρχουν και για τον τρίτο κύκλο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να την αντιγράψεις απο κανένα γνωστό σου φιλαράκι που να είναι κάτοχος ντι-ες-ελ και να την έχει κατεβάσει. Αν βιάζεσαι να δεις επεισόδια αλλα χωρίς υπότιτλους μπορείς να τα βρεις στο tv-links.co.uk !!! Αν βέβαια είσαι σε κανα νετκαφε, και μάλιστα δεν χρειάζεται αν τα κατεβάσεις, τα βλέπεις streaming. Και όχι μόνο λοστ, αλλά πάαααααρα πολλά ανιμε-καρτουν-ταινείες-σόου κλπ κλπ.
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Πάντως τρελό μωρό η Κέητ !!! Στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ζωή βγαίνει με τον Μόναγκαν ( το πρεζάκι ο Τσάρλι στην σειρά, ο οποίος ήτανε και πρώην χόμπιτ στον άρχοντα). What a waste !!!!! :tickedoff: :uglystupid: :boobies: :headbang:
 

swanson

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικά θα παιχθούν άλλοι 2 ή τρεις κύκλοι πέραν των τριων πρώτων.
Μπορείς από net cafe να τα κατεβάσεις 23*350 = 8 gigabyte, τα γράφεις σε δυο dvd και τα βλέπεις μια χαρά, για υπότιτλους
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πραγματικά θα παιχθούν άλλοι 2 ή τρεις κύκλοι πέραν των τριων πρώτων.
Μπορείς από net cafe να τα κατεβάσεις 23*350 = 8 gigabyte, τα γράφεις σε δυο dvd και τα βλέπεις μια χαρά, για υπότιτλους

Σας ευχαριστώ πολύ όλους συναγωνιστές και συγνώμη που σας σπάω τ’αρχίδια για ένα μη-γαμησιανό θέμα.
Είμαι σίγουρος ότι όσοι απαντάνε καταλαβαίνουν πως με έχει κάνει να κολλήσω η κολοσειρά. Επειδή τελικά η μόνη εφικτή λύση είναι να πάω σε ντ-καφέ , να τα κατεβάσω, να τα βάλω σε 2 dvd και να τα δω με την ησυχία μου στο σπίτι μήπως ξέρεις σε ποια site θα βρω τον τρίτο κύκλο με ελληνικούς υπότιτλους; 
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
συναγωνιστες κατεβασα το 1 επεισοδιο απο τον 3ο κυκλο μου παιζει οκ αλλα χςρισ υποτιτλους κατεβασα και στον ιδιο φακελο απο το τους υποτιτλους αλλα παλι χωρις μεταφραση κανω εγω καποιο λαθος?
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Πρέπει το αρχείο "υπότιτλοι.srt" να έχει το ίδιο όνομα με το "επεισόδιο.avi", πχ Lost_episode_3x01.avi και Lost_episode_3x01.srt και να είναι στον ίδιο φάκελο. Εναλλακτικά, αν και δεν ξέρω με ποιο player τα βλέπεις, εγώ χρησιμοποιώ το bsplayer και μπορώ να τα βλέπω με υπότιτλους κάνονας drag-and-drop το αρχείο των υπότιτλων μέσα στο bsplayer.

 

swanson

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
αν τηρήσεις τα ανωτέρω σχετικά με τα δυο αρχεία, μπορείς να το δεις και με το media player των windows, απλά τσέκαρε την επιλογη να δείχνει και τους υπότιτλους είναι στο pull down menu play
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Μου χαν ξεφυγει μερικα επεισοδια του 1 κυκλου και τωρα που η ΝΕΤ καθε απογευμα τα βαζει σε επαναληψη καθομαι να δω οτι μου εχει ξεφυγει..Οπως το σημερινο..τι ειχα χασει ο ανθρωπος ρε παιδια!!!εδειξε σημερα το επεισοδιο που εχουμε ταυτοχρονα μια νεα υπαρξη ζωης και ταυτοχρονα τους τιτλους τελους για μια αλλη!δε λεω πολλα για να μη προδωσω για οσους δεν εχουν δει και θελουν να το δουν..Απιστευτο κοντραστ συναισθηματων...συναισθηματα ελπιδας μα και θλιξης ταυτοχρονα..
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Όντως είναι απλά ΑΨΟΓΗ. Κοντράστ συναισθημάτων, πεποιθήσεων, πίστης-επιστήμης, ψυχολογίας-μεταφυσικού, χαρακτήρων, τα να λέμε, τα 'χει όλα !!! Μια βδομάδα δεν έκανα τίποτε άλλο, μόνο λοστ έβλεπα !!! Και κει που νόμιζες οτι σου δινόταν η εξήγηση για ενα μυστήριο, γεννιόντουσαν άλλα 2 !!! :huh: :headbang: :uglystupid:

Έλεος !!! Τέτοια αλληλεπίδραση του παρελθόντος των χαρακτήρων και των γεγονότων μόνο στα κορυφαία sci-fi novels μπορεί να βρει κανείς και πάλι στην τηλεόραση δύσκολα θα μεταφέρονταν. :rockon: :rockon:

Δε μπορώ να περιμένω ως την άνοιξη ... :headbang: :headbang: :helpplea:
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Έχει κάποιος ιδέα για το νόημα των αριθμών;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom