Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Πάντως αν κατάφερε να την εκτιμήσεις και από πάνω :cheesy:, την επόμενη φορά που θα την πετύχω θα γίνει του GFE VS BFE, έτσι από απορία και επιστημονική διάθεση  :grin:
 

silkirep

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Θυμάται κανείς την Νίκα και την Σουζάνα από το Princess πριν 6-7 χρόνια??

Η πρώτη είχε Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Α βυζιά, φυσικά, και συνηθως φόραγε ένα μπορντώ baby doll. Δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν πηγα με έναν φίλο μου που είναι κάθετα αντιθετως με τα στριπτηζάδικα και λοιπές ιστορίες και τον κατάφερα να κάνει ένα χορό. Γυρισε στο τραπέζι, χαμένος στο διάστημα και μου είπε "Σήκω, πάμε. Τα είδα όλα. Δεν υπάρχει κάτι άλλο!".

Η Σουζάνα ηταν Βραζιλιάνα, αλλά από τις λευκές. Ξανθιά, με ωραία βυζιά και,τι άλλο, κωλάρα! Έκανε τον καλυτερο χορό. Ουρά γινότανε. Κάποια στιγμη έφυγε και έγκυρες πληροφορίες είπαν οτι ηταν στο Rasputin που ανηκει στον ίδιο που έχει το Princess.

Ξέρει κανεις τίποτα????

 

Επισκέπτης
Θυμάται κανείς την Νίκα και την Σουζάνα από το Princess πριν 6-7 χρόνια??

Η πρώτη είχε Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Α βυζιά, φυσικά, και συνηθως φόραγε ένα μπορντώ baby doll. Δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν πηγα με έναν φίλο μου που είναι κάθετα αντιθετως με τα στριπτηζάδικα και λοιπές ιστορίες και τον κατάφερα να κάνει ένα χορό. Γυρισε στο τραπέζι, χαμένος στο διάστημα και μου είπε "Σήκω, πάμε. Τα είδα όλα. Δεν υπάρχει κάτι άλλο!".

Η Σουζάνα ηταν Βραζιλιάνα, αλλά από τις λευκές. Ξανθιά, με ωραία βυζιά και,τι άλλο, κωλάρα! Έκανε τον καλυτερο χορό. Ουρά γινότανε. Κάποια στιγμη έφυγε και έγκυρες πληροφορίες είπαν οτι ηταν στο Rasputin που ανηκει στον ίδιο που έχει το Princess.

Ξέρει κανεις τίποτα????
1.Αν εξαιρεσουμε τα βυζια κ τις λειψες πλοροφοριες για τη Νικα....ισως να μπορουσαμε να μιλαμε για τη Νικιτα του Ρασπουτιν..
2.Η Σουζανα μεχρι πριν το ντου της αστυνομιας...ηταν στο Ρασπουτιν...εκτοτε δν πηγα Ρασπουτιν..για ευνοητους λογους!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Θυμάται κανείς την Νίκα και την Σουζάνα από το Princess πριν 6-7 χρόνια??

Η πρώτη είχε Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Α βυζιά, φυσικά, και συνηθως φόραγε ένα μπορντώ baby doll. Δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν πηγα με έναν φίλο μου που είναι κάθετα αντιθετως με τα στριπτηζάδικα και λοιπές ιστορίες και τον κατάφερα να κάνει ένα χορό. Γυρισε στο τραπέζι, χαμένος στο διάστημα και μου είπε "Σήκω, πάμε. Τα είδα όλα. Δεν υπάρχει κάτι άλλο!".

Η Σουζάνα ηταν Βραζιλιάνα, αλλά από τις λευκές. Ξανθιά, με ωραία βυζιά και,τι άλλο, κωλάρα! Έκανε τον καλυτερο χορό. Ουρά γινότανε. Κάποια στιγμη έφυγε και έγκυρες πληροφορίες είπαν οτι ηταν στο Rasputin που ανηκει στον ίδιο που έχει το Princess.

Ξέρει κανεις τίποτα????

Σουζάνα δοκίμασα και εγώ πέρυσι σε Princess και Lolita... Πολύ δυνατή!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Η Όλγα/Νικόλ μέχρι πρότινος στο Ανατολή, που πήγε? Ψηλή, καστανή από Λευκορωσία. Έμαθα ότι άλλαξε, πού δεν έμαθα...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ας φυγουν στη μεση της βραδιας με μισο μεροκαματο....

Καλλίτερα να το έβαζες στην Ημερήσια Ενημέρωση.
΄
Από την φράση που παραθέτω... Είσαι στα καλά σου??? Όποτε ξεστόμισα κάτι τέτοιο, το λιγότερο που άκουσα ήταν "Τι λες ρε μαλάκα? ", ΄"Βάλε εσύ τα υπόλοιπα" κ.ο.κ.
 

Επισκέπτης
Καλλίτερα να το έβαζες στην Ημερήσια Ενημέρωση.
΄
Από την φράση που παραθέτω... Είσαι στα καλά σου??? Όποτε ξεστόμισα κάτι τέτοιο, το λιγότερο που άκουσα ήταν "Τι λες ρε μαλάκα? ", ΄"Βάλε εσύ τα υπόλοιπα" κ.ο.κ.
το μεταφερω...σε λιγο....

το θεμα ειναι απο ποιον το ακουσες ? Αξιζει να ακουσεις κ το ''τι λες ρε μαλακα'' απ'το στομα αυτου του ανθρωπου ή καλυτερα να τον συνδεσεις κ να συνεχισει ο καθεις τη ζωη του ?
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις μια κατριν η κατρινα.Αν ναι που ειναι τωρα?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκες σβετλανα απο τουτι φρουτι που εχει χαθει?
 

srtert

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανένας που έχει εξαφανιστεί η Λάουρα αλβανίδα που δούλευε αρχικά Πρινσσές και μετά Ανατολή με ξανθ'α καρφάκια μαλλιά και βυζάρες πριν περίπου 4 χρόνια;
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
κατριν η κατρινα μου ειπαν οτι ειναι linto
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Μήπως ξέρει κανένας που έχει εξαφανιστεί η Λάουρα αλβανίδα που δούλευε αρχικά Πρινσσές και μετά Ανατολή με ξανθ'α καρφάκια μαλλιά και βυζάρες πριν περίπου 4 χρόνια;

Φίλε μου αν ξέραμε, εκεί θα ήμαστε τώρα... Welcome to the Laura club!
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως εχετε δει,την μαρινα η ευα απο το baby o.Μελαχρινη ελληνιδα. Αμα ξερετε σε πιο μαγαζι βρισκεται?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Πάρα πολύ καιρό. Συνήθως κάνει διακοπές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom