Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πάντως αυτό που λέω για τις μουσες, δεν ειναι παραμύθι, αν αναφέρεσαι σ' αυτο...
τότε ο απλός χορός είχε 3,000
ήταν αυτή που λέω και μια άλλη που την λέγανε βερόνικα
δε θα ξεχασω εκτός από τα λεφτα, και το ρεζιλι...τότε δεν είχε και prive...  ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Με την οποια εμπειρια στο χωρο, παρατηρω οτι οταν δειχνω μεγαλο ενδιαφερον για καποια στριπτηζου, αυτη με εχει στην μπριζα και μετα με βαζει στο ψυγειο...Μολις κατεβασω στροφες αρχιζει να περναει πιο συχνα απο μπροστα μου, να με χερεταει, να μου ζηταει φωτια (οταν πριν εχει περασει απο καμμια δεκαρια καπνιστες..) και γενικα να μου στελνει το μηνυμα..."εδω ειμαι...μιλα μου.."

papazoglou αυτά είναι elementary. Θες να μου πεις ότι τόσα(?) χρόνια στα strip της ψωλής τον χαβά δεν τον ακουσες;
 

Επισκέπτης
papazoglou αυτά είναι elementary.                                 

Κοιτα leo αυτα τα elementary να τα φρεσκαρεις στην μνημη σου τουλαχιστον μια φορα τον μηνα...Γιατι οι στροφες εχουν λαδια σε αυτα τα μαγαζια...και μετα θα ψαχνεις το manual..Ακου και εμενα που στο λεω..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Είχα γλυστρήσει αλλά το μάζεψα pap και τώρα έχω κάτι αναρτήσεις να! - μετά συγχωρήσεως.
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κόντρα στη μόδα που έχει κατακλύσει το site (με threads πολύ ενδιαφέροντα αλλά άσχετα με τη θεματολογία του) ας μιλήσουμε και για κανένα γκομενάκι.
Μια Χριστίνα Ρωσσίδα από Rich and Famous ξέρετε που εργάζεται τώρα; Ξανθιά με πολύ καλή γνώση Αγγλικών (σπάνιο για Ρωσσίδα), απίστευτα γλυκό πρόσωπο, GFE και με λίγα πιασιματάκια. Μου είχε πει οτί πριν την Ελλάδα δούλευε Ιαπωνία. Στο μαγαζί τις είχε "πεθάνει" όλες. Όλοι οι πελάτες περίμεναν αυτή αλλά εκείνη σταθερή, καθόταν (τουλάχιστον σε μένα) μπορεί και 20 λεπτά με 1 ποτό. Και όσο για χορό δεν συγκρινόταν. Έμοιαζε να το γουστάρει αυτό που έκανε. Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν ευπρόσδεκτη.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Η Χριστινα τι ηλικια ειχε ??? / ηταν καπως milf ...
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
30άρα ήταν αλλά δεν της φαινόταν. Για 26άρα την έκανες...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εισαι σιγουρος οτι ηταν Ρωσσιδα / ηταν σχετικα κοντουλα ???? / οταν καθονταν για ποτο μαζι περναγε τα δαχτυλα της στα μαλλια σου και σε αγγιζε στο προσωπο ????
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι αν ήταν Ρωσσίδα. Από πρώην ΕΣΣΔ πάντως. Σχετικά κοντούλα ίσως, αν και με τις τακουνάρες όλες φαίνονται θεές. Όντως έκανε διάφορα παιχνίδια με μαλλιά και πρόσωπο. Ξέχασα να σου πω ότι είχε ανεπτυγμένη την αίσθηση του χιούμορ και όχι της πλάκας όπως πολλές strippers. Γενικά φαινόταν καλλιεργημένο άτομο και όχι ψευτοκαλλιεργημένο (του στυλ εγώ στη χώρα μου ήμουν γιατρός αλλά η ανοχή με έριξε στην Ελλάδα να κωλοτρίβομαι).
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ήταν μήπως σχετικά ψηλή με αρμονικό σώμα από το Varonezh πριν από 5 μήνες στο Rich;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αλλη ερωτηση : το δερμα της ηταν περισσοτερο ασπρο απο το κανονικο  ??? / οι θηλες της ηταν μεγαλες και ζουμερες ???? / και η σημαντικοτερη ερωτηση : ηξερε μηπως Ιταλικα και λιγα Γιαπωνεζικα ????? / οπως και να εχει κοιτα το πμ σου ....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ψηλή σχετικά με τις υπόλοιπες του καταστήματος, με μαλλί ως τους ώμους και αν θυμάμαι καλά Λέων από τις ωραιότερες αν όχι η ωραιότερη εκεί;
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αλλη ερωτηση : το δερμα της ηταν περισσοτερο ασπρο απο το κανονικο  ??? / οι θηλες της ηταν μεγαλες και ζουμερες ???? / και η σημαντικοτερη ερωτηση : ηξερε μηπως Ιταλικα και λιγα Γιαπωνεζικα ????? / οπως και να εχει κοιτα το πμ σου ....

Το δέρμα της ήταν λίγο πιο άσπρο από το κανονικό, Γιαπωνέζικα ήξερε σίγουρα (Ιταλικά δεν ξέρω). Όσο για τις θηλές της Υπουργέ μου δεν θυμάμαι  :idiot:
Thanks anyway.
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ψηλή σχετικά με τις υπόλοιπες του καταστήματος, με μαλλί ως τους ώμους και αν θυμάμαι καλά Λέων από τις ωραιότερες αν όχι η ωραιότερη εκεί;

Μοιάζει πολύ η περιγραφή Leonoro. Έχεις τίποτα;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Πολύ καλή GFE και κουβέντα, έξυπνη και καλή κοπέλα, αλλά από το ότι κατάλαβα στη σύντομη θητεία μου στο μαγαζί είχε αρκέτους fun του στυλ καλός νέος καθαρός περιποιημένος με καλή δουλειά για πολλά ποτά και συζητησούλα. Μήπως έχεις αρκετό μελαχροινό μαλλί (καρε+);  :2funny:
Έχω να τη δω από τότε.
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ καλή GFE και κουβέντα, έξυπνη και καλή κοπέλα, αλλά από το ότι κατάλαβα στη σύντομη θητεία μου στο μαγαζί είχε αρκέτους fun του στυλ καλός νέος καθαρός περιποιημένος με καλή δουλειά για πολλά ποτά και συζητησούλα. Μήπως έχεις αρκετό μελαχροινό μαλλί (καρε+);  :2funny:
Έχω να τη δω από τότε.
Κάπως έτσι είναι το στυλάκι μου εκτός από το νέος (35χρ.) και το μαλλί (μελαχροινός με κοντό μαλλί). Πάντως το κοριτσάκι ήταν άπαιχτο και ξηγημένο. Όταν τη ρώτησα για τηλέφωνο μου ξηγήθηκε στα ίσια ότι δεν το δίνει σε κανένα. Μου είπε ακόμα ότι καλύτερα να μη μου το δώσει παρά να το δώσει και να με κοροιδεύει με το να μην απαντάει όπως κάνουν οι άλλες. Το εκτίμησα αυτό....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Αυτό εννοούσα με το νέος. Θα άκουγε ότι δεν είχε ακούσει στην Ελλάδα τόσα χρόνια αν συνέχιζε η κατάσταση όπως πήγαινε και της ζήταγα το τηλ. και δεν μου το έδινε. Δεν είμαστε μικρά παιδιά. Μου είχε μείνει η απόρία πάντως πόσο μούφα ήταν η φάση από μια νύχτα που είχα μάζι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom