Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Βράδυ Τετάρτης κατά τις 2μιση-3 το μαγαζί ήτανε φίσκα, καναδυό τραπεζάκια προς τα πίσω μόνο άδεια, ένα απ' αυτά έπιασα κι εγώ κι έπεσε ο μετρ πάνω μου να με ρωτήσει αν θέλω κάνα κορίτσι για παρέα να με "τακτοποιήσει". Ευγενικό εκ μέρους του, αλλά κάνα λαπ ήθελα μονάχα κι είχε πολλή σάρκα να κυκλοφορεί στο μαγαζί, πράγμα επίσης εντυπωσιακό για βράδυ Τετάρτης επαναλαμβάνω. Η περισσότερες ήταν κατηγορία σαύρας, αλλά είχε και μερικά δυνατά. Η Σάντρα κορμί πύραυλος με βυζάρα πούπουλο κι ωραίο λαπ, μια Ρούμπι θυμάμαι, ωραίο κορμί και πολύ αισθησιακό λαπ, μια Βραζιλιάνα-λέει, Λολα νομίζω, ψηλή ξανθιά κορμάρα που δε θυμάμαι πώς τη λένε, λίγο άγρια στο λαπ, και μια Τζέσικα που πλασάρεται ως Χαβανέζα, λιώμα και μάτι θολό, η οποία στο λαπ με έψηνε για πριβέ με πενηντάρικο και τσιμπούκια και γαμίσια κ ξερωγωτί, κι ένα τούμπανο Ραμόνα που ξεροστάλιασα να περιμένω μπας και περάσει για λαπ, αλλά πήγαινε από αγκαζέ σε αγκαζέ.

Ξέρει κανείς τι παίζει με τα πριβέ του 50άρικου; Κάνουν όλες οι κοπέλες φουλ; Τι περιλαμβάνει και σε τι διάρκεια;
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Είναι μερικές που κάνουν διάφορα. Άλλες χτυπάνε φραπέ, άλλες σερβίρουν κρέας, άλλες με 50, άλλες με 100 αλλά δε νομίζω ότι θέλεις... Έχω πέσει σε έφοδο αστυνομίας και ήταν από τις φάσεις που βλέπεις περισσότερα απ όσα θα ήθελες να έχεις δεί...

Από κει και πέρα, αγχωμένα στον καναπέ και με άλλους να κοιτάνε, πόσο φούλ και πόσο χρόνο περιμένεις ότι θα έχεις εκεί μέσα...?

Κράτα το 100αρικάκι σου και βρές ένα call girl... Tα στριπ είναι για φάσωμα και χαβαλέ... Εκτός αν είσαι παίχτουρας και τις παίζεις αλλιώς...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Έχω πέσει σε έφοδο αστυνομίας και ήταν από τις φάσεις που βλέπεις περισσότερα απ όσα θα ήθελες να έχεις δεί...

Τι εννοείς? μπορείς να πεις καμιά λεπτομέρεια? καταρχάς έχει κι επιπτώσεις ο πελάτης αν μπουκάρει η αστυνομία?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Τι εννοείς? μπορείς να πεις καμιά λεπτομέρεια? καταρχάς έχει κι επιπτώσεις ο πελάτης αν μπουκάρει η αστυνομία?

Αν σε πιάσει με τον πούτσο έξω, σύμφωνα με τον νόμο ναι, έχεις επιπτώσεις. Αλλά οι έφοδοι δεν γίνονται για να πιάσουν κοπέλες και πελάτες, αλλά για να πάρουν το "χαρτζιλίκι" τους οι μπάτσοι ή να στείλουν ένα "μήνυμα" στο αφεντικό...
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
αγχωμένα στον καναπέ και με άλλους να κοιτάνε, πόσο φούλ και πόσο χρόνο περιμένεις ότι θα έχεις εκεί μέσα...?

Κράτα το 100αρικάκι σου και βρές ένα call girl... Tα στριπ είναι για φάσωμα και χαβαλέ... Εκτός αν είσαι παίχτουρας και τις παίζεις αλλιώς...

σε γενικές γραμμές δεν έχεις άδικο, αλλά αν ξέρεις κανα cg σαν τη Λόλα ας πούμε, στο 100άρικο, πες το μου κ εμένα  ;)
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Για να σε πιάσουν με το μπούτσο έξω πρέπει να είσαι καθυστερημένος ή γκαντέμης... Στην έφοδο γίνεται σούσουρο, ανάβουν φώτα και ξενερώνει το σύμπαν, χώρια ότι θα πέφτει λογικά και σύρμα απ τα γκαρσόνια. Αν δεν προλάβεις να τον βάλεις μέσα είσαι άξιος της μοίρας σου :cheesy: εκτός αν έρθουν μυστικοί μέσα... :p

Πρακτικά απλά περιμένεις υπομονετικά πίνοντας το γαλατάκι σου με τα φώτα αναμμένα μέχρι να βρούν οι κοπέλες τα χαρτιά τους...

Όσο για τη Λόλα δε την ξέρω, έχω πάνω από χρόνο να πάω Lido, αλλά και πάλι... τι να το κάνεις αν είναι θεά η γκόμενα εκεί μέσα στα αβυσσαλέα σκοτάδια... αλλά αν είχα να διαλέξω μια απλά καλή γκόμενα και πήδουλο 1 ώρα στο ξενοδοχείο με ντούς, τις κρεβατάρες, τους καθρέφτες, την άνεσή μου, extra balls, τσοντούλα να παίζει, φώτα αναμμένα να γουστάρω και το σημαντικότερο κανένα πούστη να με παίρνει μάτι...
ε ναι θα διάλεγα και πάλι το ξενοδοχείο... Και ας βγαίνει και κανα 20άρι παραπάνω...
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Για να σε πιάσουν με το μπούτσο έξω πρέπει να είσαι καθυστερημένος ή γκαντέμης... Στην έφοδο γίνεται σούσουρο, ανάβουν φώτα και ξενερώνει το σύμπαν, χώρια ότι θα πέφτει λογικά και σύρμα απ τα γκαρσόνια. Αν δεν προλάβεις να τον βάλεις μέσα είσαι άξιος της μοίρας σου :cheesy: εκτός αν έρθουν μυστικοί μέσα... :p

Πρακτικά απλά περιμένεις υπομονετικά πίνοντας το γαλατάκι σου με τα φώτα αναμμένα μέχρι να βρούν οι κοπέλες τα χαρτιά τους...

Το ηθών δε σκάει ποτέ με περιπολικά και στολές για να τους πάρει κανείς χαμπάρι. Πάντα με πολιτικά και μάλιστα συνήθως στέλνει τύπους που δεν πιάνει το μάτι σου για μπάτσους, οι οποίοι συμπεριφέρονται σαν πελάτες, κόβουν κίνηση, παίρνουν τους χορούς τους, τσεκάρουν ποιες τραβάνε μαλακία, κάνουν πίπες, γαμιούνται και στη συνέχεια επεμβαίνουν. Αυτά τα έχω δει με τα μάτια μου. Τώρα εσύ προφανώς αναφέρεσαι σε έφοδο από μπατσόνια του αλλοδαπών...
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Αυτά τα έχω δει με τα μάτια μου. Τώρα εσύ προφανώς αναφέρεσαι σε έφοδο από μπατσόνια του αλλοδαπών...

Έτσι

Όπως και νά χει, το νόημα αυτού που έγραψα πιο πάνω ήταν στο άναμμα των φώτων...
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ρε μαγκες τις καρτες για δωρεαν ποτο που τις δινουν?
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ρε φιλε στο γκαζι ειχα ακουσει οτι τις μοιραζουν αλλα τωρα αντε να πετυχεις ποια ωρα θα τις μοιραζουν κ τι μερα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
ρε φιλε στο γκαζι ειχα ακουσει οτι τις μοιραζουν αλλα τωρα αντε να πετυχεις ποια ωρα θα τις μοιραζουν κ τι μερα
Αν θυμάμαι καλά,ή Παρασκευή ή Σαββάτο βράδυ πρέπει να ήταν...

 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
δυστυχως :headbang: αλλα απτο τιποτα :)
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
θα μπορουσανε να ητανκανονικο ποτο μωρε,τι θα μπενανε μεσα??η τουλαχιστον μπυρα αλλα σε μπυροποτηρο οχι σε νερου τεσπα απο ολοτελα καλη κ η παναγιωτενα....
 

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
παιδια το πριβε εξαρταται απο την κοπελα αν της αρεσεις θα κατσει να τον φαει,δεν ισχυει για ολες ομως,εγω με 50 ε εχω φαει αλλα με εχουνε κοροιδεψει κιολας δηθεν οτι τα κανουν ολα και εμεινα στην φραπεδια!ολα εχουν την τιμη τους,το δωματιακια ειναι ολιγον τι βρωμικα,με το θεμα της αστυνομιασ δεν μου εχει τυχει ποτε κατι και δεν μπορω να εκφερω γνωμη,αααα και το τελευταιο ειχα παει πριν 3-4 μερεσ στο kinky και ζηταγαν 100 ευρω για φραπε.βρισκουν και τα κανουνεεεεεε ξυπνατε αδερφιααα
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
κωλαρακι θα δεις ομως στο καφενειο??οχι....draft
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom