Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Μηπως ηταν μια μικροκαμωμενη με ενα μαυρο ρουχο?

Ημουν και εγω χθες. Τι χαλια που περασα Θεε μου! Συνηθως περναω καλα σε συτο το μαγαζι.

By the way ξερεις (η οποιος αλλος) ποιες τα κανουν ολα εκει? Εχω βαρεθει να γαμαω τις μαυρες και τη φιλιππινεζα. Στειλτε και πμ αμα ειναι.

Λουΐζα στάνταρ αλλά ζητάει 100
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
153
Like
63
Πόντοι
1
^
Μιλησαμε αρκετα αλλα δεν ανεφερε τιποτα...
100 με την καμια βεβαια!

Πολυ εντυπωσιακη παντως.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Επισκεψη χθες βραδυ στο LIDO με μαχημους συναγωνιστες
Μπηκαμε με προσκλησεις και μας εστειλαν στο μπαρ να παρουμε μια απαξιωμενη μπυρα σε ποτηρι νερου και μας βαλαν και κατσαμε μπροστα στη σκηνη
Αρκετα πεσμενα τα πραγματα το επιπεδο εχει πεσει πολυ σε σχεση με την τελευταια φορα που πηγα..
Ισως εχει να κανει με το γεγονος οτι ηταν Τριτη και καποια απ τα δυνατα ονοματα ειχαν ρεπο..

Τεσπα
Γαμησα ενα καστανομαλλικο συμπαθητικο Ρουμανακι δε θυμαμαι ονομα.. 50 ευρω στο Πριβε

Με παιρνει απ το χερι και με οδηγει στο θεοσκοτεινο δωματικο με 3-4 μικρους και αβολους καναπεδες
Γδυνομαστε και ξεκιναμε χαμουρεμα..
Εγω δηλαδη γιατι αυτη δεν συμμετειχε σχεδον καθολου, ουτε γλωσσοφιλα ουτε τιποτα
Αυτο που με εκανε και κατακαυλωσα ηταν το μουνακι τηε το οποιο ηταν ΓΕΜΑΤΟ ΖΟΥΜΙΑ, πολυ στενο και καθαρο.. ΤΟ εγλυφα με τις ωρες, οπως επισης γυαλισα και την κωλοτρυπιδα της..

Περασμα προφυλακτικου και ξεκιναει ενα γρηγορο αδιαφορο τσιμπουκι και καθησαμε σε σταση 69 οπου συνεχησα να απολαμβανω τα υγρα της..

Μετα εκατσε πανω μου και προχωρησαμε στο κυριως πιατο..
Μετρια πραγματα εδω, τυπικοτατη χωρις συμμετοχη και ο αβολος καναπες κα το μαυρο σκοταδι εκαναν το εργο μου πολυ δυσκολο..
Με τα χιλια ζορια καταφερα να τελειωσω στο 25λεπτο περιπου γιατι μου χε πρηξει τα αρχιδια οτι πρεπει να φυγει και τετοια..

Δεν τα κλαιω τα λεφτα γιατι ξεροχυνω να γαμαω σε στριπ, με εξιταρει αυτη η καλτιλα..

Οταν ξαναπαω και μαθω το ονομα της θα ενημερωσω

Παμε γι αλλα..


ωραίος , καλά έκανες στην άταχτη ρουμάνα !
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.689
Πόντοι
2.411
Σημερα το πρωι,κατα τις 3 με τη καινουρια ωρα,αφου μπριζολιασα στο Κινκυ,πηγα να παρω ταξι απο τη πιατσα του LIDO.Ο ταριφας μου ειπε οτι εκλεισαν το μαγαζι διοτι επεσαν πιστολιες απο αλβανους μπραβους και ηρθε αστυνομια κλπ.πραγματι ουτε φωτα ηταν ανοιχτα και υπηρχε αναστατωση απεξω με δυο τρεις πορτιεριδες να τα λενε...Εχει κανενας συναδελφος καποια πληροφορηση???
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Σημερα το πρωι,κατα τις 3 με τη καινουρια ωρα,αφου μπριζολιασα στο Κινκυ,πηγα να παρω ταξι απο τη πιατσα του LIDO.Ο ταριφας μου ειπε οτι εκλεισαν το μαγαζι διοτι επεσαν πιστολιες απο αλβανους μπραβους και ηρθε αστυνομια κλπ.πραγματι ουτε φωτα ηταν ανοιχτα και υπηρχε αναστατωση απεξω με δυο τρεις πορτιεριδες να τα λενε...Εχει κανενας συναδελφος καποια πληροφορηση???
Ποια μπριζολιασες κινκυ παιχτη?
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλη ξενέρα το μαγαζί.
Μετά από σχόλια μελών του site πήγαμε για bachelor εκεί.
Μια ώρα ο Dj έλεγε για sex show το οποίο δεν έγινε.
Τα κορίτσια δεν βγάζανε το σλιπάκι τους εκτός από μία.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το διατυμπανίζουν.
Το μόνο θετικό τα πολλά κορίτσια, πολλά εκ των οποίων δεν περάσανε ποτέ από το τραπέζι στις 3 ώρες που ήμασταν εκεί.
ΣΥΜΦΩΝΩ!!!
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.689
Πόντοι
2.411
θελω να ενημερωσω οτι η μεγαλυτερη ψευτρα στο κινκυ ειναι η τσιγγανορουμανα Μαγια.ακομα και
για το υψος της λεει ψεματα.ενω ειναι 1.65 με το ζορι δηλωνει 1,75!!!μου εδωσε το τηλ της και φυσικα ποτε δε βγηκε εστω για ενα καφε,αν και χαλασα αρκετα λεφτα για παρτη της...τσαντιζεται οταν τη χουφτωνουν και πουλαει αερα κοπανιστο.ειναι και ρουφηχτρα αφου το ποτο των 20 η 40 η 60 κραταει την ιδια ωρα:ΟΧΤ πανω απο πεντε λεπτα!!ουτε γκομενα μου ειναι ,ουτε θα τη ξαναδω ποτε.απλως ενημερωνω για να μη πιαστουν και αλλοι μλκς οπως εγω...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΦΑ!!!!
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα το πρωι,κατα τις 3 με τη καινουρια ωρα,αφου μπριζολιασα στο Κινκυ,πηγα να παρω ταξι απο τη πιατσα του LIDO.Ο ταριφας μου ειπε οτι εκλεισαν το μαγαζι διοτι επεσαν πιστολιες απο αλβανους μπραβους και ηρθε αστυνομια κλπ.πραγματι ουτε φωτα ηταν ανοιχτα και υπηρχε αναστατωση απεξω με δυο τρεις πορτιεριδες να τα λενε...Εχει κανενας συναδελφος καποια πληροφορηση???

Το Lido ήταν όντως κλειστό Σάββατο βράδυ. Το θέμα είναι αν ήταν μόνο πιστολίδια, γιατί κάτι ακούστηκε και για θύματα.  :-
 

sub

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
περασμα απο lido κατα τις 3.30  πεσμενα πολυ τα πραγματα  ,.γυναικες αρκετες και γνωστες που παιρνουν μεταγραφες καθε 6 μηνες τον τελευιταιο καιρο απο το ενα στο αλλο μαγαζι κανωντας  κυκλους.σερβις πρωσοπικου μετριο ,γυναικων αδιαφορο εως ενοχλητικο.μιλενα πρωην μουσες-μαγια η ρουμανα  αλιονα ρωσσιδα ψηλη  μερικες μονο απο τα "μαυρο -δαγκωτο "
χοροι κορασιδων γενικα με ελαχιστες εξαιρεσεις θυμιζαν αποσπασματα απο ταινιες του αγγελοπουλου.
τουλαχιστον τα ποτα ηταν της προκοπης !

live and let die ....
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εχει βρωμισει ο τοπος με κατι προσκλησεις που μπαινεις δωρεαν.Το Σαββατο το μαγαζι ηταν φουλ, στο μπαρ δε ηταν καμια 30αρια πιτσιρικαρεοι ορθιοι γιατι δεν ειχε θεσεις.Ουτε κλαμπ να ηταν :2funny:
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.689
Πόντοι
2.411
Πραγματι καπως κινειται το μαγαζι,απο τους ταριφες που φερνουν τουριστες αφου ειναι το μονο που τους δινει μιζα.τους ταριφες δε τους νοιαζει που δεν μπορουν να μπριζολιασουν μεσα και να περασουν καλα οι πελατες,τους νοιαζει μονο να κανουν την αρπαχτη τους...αν κοιταξετε απεξω στη σταση του λεωφορειου παντα υπαρχουν δυο τρια ταξι με σβηστα τα φωτα ,που περιμενουν τους τουριστες και πιο πισω υπαρχουν τα κανονικα ταξι που περιμενουν καποιο πελατη.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
κάποιος ράμπο11 έγραψε για ένα τσιμπούκωμα με μια τσεχα :think: στο πριβε του 50αρικου :think: :think: αλήθεια αληθεύει? :S
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Ρε παιδιά καλημέρα!!!!Ξέρει κανείς αν η Βικτώρια με τα μαστάρια δουλεύει ακόμαστο lido ή την έκανε??
'Εχω καιρό να τη δω.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τι ξέρουμε για μια Φερνάντα βραζιλιάνα κ καλά ξανθιά με αγαλματένιο κορμί και τεράστιες φυσικές βυζάρες? Λέει τίποτα το πριβέ της?
Φερνάντα, ξανθιά. Δεν μου λέει τίποτα.
Βραζιλιάνα, αγαλματένιο κορμί, τεράστιες φυσικές βυζάρες μου λέει κάτι το πριβέ της ;)
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
139
Πόντοι
1
πέρασμα απο την γνωστή ψησταριά της Συγγρού για μπριζολίτσα, δυστυχώς το μαγαζί ήταν γεμάτο εύσωμες αλλοδαπές κυρίες πολλών κιλών πάνω απο τα γούστα μου, κόσμος ελάχιστος ούτε 20 πελάτες. Είχα πολλά χρόνια να πάω στο εν λόγω μαγαζί και να το δω σε τόσο κακή βραδιά μπορεί να ήταν τυχαίο   
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μάγκες!!Η βυζοβικτώρια το παράτησε το άθλημα??
Έχω κάνα μήνα να τη δω.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Πηγα χθες. Πεταμενα λεφτα. Φανταστειτε ότι ζήτησα  συγκεκριμενη στριπερ και αρνηθηκε να ερθει!!!! Και δεν είμαι  κανενας γερος.......  ελεος πια!!!! Επιπεδο μουνιων πολυ πεσμενο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom