Νέα

Λεττονία - Ρίγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theoducati
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ημαρτον με τα νευρα μας παιζετε?
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
Πήγα Ρίγα στις 10 περίπου Αυγούστου για 3 βράδια μόνο δυστυχώς.
Πως πας:
Με απευθείας πτήση από Αθήνα Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο με την air Baltic.
Παίρνετε το λεωφορείο 22 με κόστος 0,5 LVL  από το αεροδρόμιο για την πόλη (1ευρω=0,7 LVL)
Εγώ πήγα με λεωφορείο από Εσθονία-Ταλλινν (απόσταση 4-4,5 ώρες μέσα στα δάση), κόστος 15 περίπου ευρώ.
Που θα μείνετε:
Στο Reval Hotel Latvija. Που θα γαμησετε:
Στο 26οροφο Reval, έχει καφέ στον τελευταίο όροφο. Συχνάζουν ντόπιες που απλά τους την πέφτετε και από εκεί πέρα θα κάτσει  freebie ή θα τα σκάσετε.
Βγαίνοντας από τα Reval, κάνεις δεξιά και στα 50 μέτρα είναι το κλαμπ Essential. Ανοιχτό Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο.
Στην παλιά πόλη πολλές πιτσιρίκες που τις πλησιάζεις και προτείνεις καφέ (στο Reval)  ή στα Double Cappuccino ή φαγητό. Επίσης  πουτανιτσες στα στενάκια.
Οι γκόμενες έχουν ένα αδιάφορο-παγωμένο βλέμμα που δεν μου έδινε να καταλάβω αν γουστάρουν παιχνίδι. Οπότε απλά πλησιάζεις όποια σου αρέσει και ανακαλύπτεις τι παίζει. Γενικά παίζει πολύ GFE .
Πολλά παράνομα στούντιο που βρίσκεις από εφημερίδες ή από internet.
Εγώ δοκίμασα ένα call girl με 80LVL, δηλαδή 110 ευρώ στο ξενοδοχείο μου, πολλά πιστεύω για τα δεδομένα της χώρας αλλά τουλάχιστον ήταν κορυφή.
Που να φάτε:
Lido, είναι αλυσίδα εστιατορίων με τοπική κουζίνα και φθηνά (12 ευρώ για ένα κομπλέ γεύμα). Έχει ένα μεγάλο στο αεροδρόμιο , ένα έξω από την πόλη σε ένα amusement park και αρκετά μικρά, συνοικιακά.
ΜΗΝ φάτε στα Hell’s Steak , δεν αξίζει.
Που να διασκεδάσετε:
Essential club
Club 69
Μπαράκια στην παλιά πόλη
Πότε να πάτε:
Ιούνιο – Ιούλιο άντε και αρχές Αυγούστου.  Θερμοκρασία 20+ την ημέρα, γύρω στους 15 την νύχτα. Μόνο ΠΣΚ κυκλοφορεί κόσμος, τις υπόλοιπες μέρες θα χαζεύετε μόνο τους πύργους και τους υπόλοιπους τουρίστες.

Κόστος:
20% ακριβότερο από Εσθονία, αλλά οι γκόμενες είναι 40% περισσότερες από Εσθονία. Έχει βέβαια και φθηνά μαγαζιά με 1 LVL το ποτήρι μπύρα.
Διαβάστε το σχετικό thread για να καταλάβετε.
Εγώ πάντως θα ξαναπαω γιατί δεν πρόλαβα να απολαύσω όσο έπρεπε την πόλη και τα αξιοθέατα της.


 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Πήγα Ρίγα στις 10 περίπου Αυγούστου για 3 βράδια μόνο δυστυχώς.
Πως πας:
Με απευθείας πτήση από Αθήνα Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο με την air Baltic.
Παίρνετε το λεωφορείο 22 με κόστος 0,5 LVL  από το αεροδρόμιο για την πόλη (1ευρω=0,7 LVL)
Εγώ πήγα με λεωφορείο από Εσθονία-Ταλλινν (απόσταση 4-4,5 ώρες μέσα στα δάση), κόστος 15 περίπου ευρώ.
Που θα μείνετε:
Στο Reval Hotel Latvija. Που θα γαμησετε:
Στο 26οροφο Reval, έχει καφέ στον τελευταίο όροφο. Συχνάζουν ντόπιες που απλά τους την πέφτετε και από εκεί πέρα θα κάτσει  freebie ή θα τα σκάσετε.
Βγαίνοντας από τα Reval, κάνεις δεξιά και στα 50 μέτρα είναι το κλαμπ Essential. Ανοιχτό Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο.
Στην παλιά πόλη πολλές πιτσιρίκες που τις πλησιάζεις και προτείνεις καφέ (στο Reval)  ή στα Double Cappuccino ή φαγητό. Επίσης  πουτανιτσες στα στενάκια.
Οι γκόμενες έχουν ένα αδιάφορο-παγωμένο βλέμμα που δεν μου έδινε να καταλάβω αν γουστάρουν παιχνίδι. Οπότε απλά πλησιάζεις όποια σου αρέσει και ανακαλύπτεις τι παίζει. Γενικά παίζει πολύ GFE .
Πολλά παράνομα στούντιο που βρίσκεις από εφημερίδες ή από internet.
Εγώ δοκίμασα ένα call girl με 80LVL, δηλαδή 110 ευρώ στο ξενοδοχείο μου, πολλά πιστεύω για τα δεδομένα της χώρας αλλά τουλάχιστον ήταν κορυφή.
Που να φάτε:
Lido, είναι αλυσίδα εστιατορίων με τοπική κουζίνα και φθηνά (12 ευρώ για ένα κομπλέ γεύμα). Έχει ένα μεγάλο στο αεροδρόμιο , ένα έξω από την πόλη σε ένα amusement park και αρκετά μικρά, συνοικιακά.
ΜΗΝ φάτε στα Hell’s Steak , δεν αξίζει.
Που να διασκεδάσετε:
Essential club
Club 69
Μπαράκια στην παλιά πόλη
Πότε να πάτε:
Ιούνιο – Ιούλιο άντε και αρχές Αυγούστου.  Θερμοκρασία 20+ την ημέρα, γύρω στους 15 την νύχτα. Μόνο ΠΣΚ κυκλοφορεί κόσμος, τις υπόλοιπες μέρες θα χαζεύετε μόνο τους πύργους και τους υπόλοιπους τουρίστες.

Κόστος:
20% ακριβότερο από Εσθονία, αλλά οι γκόμενες είναι 40% περισσότερες από Εσθονία. Έχει βέβαια και φθηνά μαγαζιά με 1 LVL το ποτήρι μπύρα.
Διαβάστε το σχετικό thread για να καταλάβετε.
Εγώ πάντως θα ξαναπαω γιατί δεν πρόλαβα να απολαύσω όσο έπρεπε την πόλη και τα αξιοθέατα της.
φιλε,γαματο πορνορεπορταζ :thumbsup:
αν μπορεις γραψε κοστος χοτελ
καμμια φωτο κ περισοτερες πληροφοριες
γιατι πιστευω απο τις λιγες πληροφοριες που εχω πως κατι καλο κρυβει η πολη :thumbsup:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Πήγα Ρίγα στις 10 περίπου Αυγούστου για 3 βράδια μόνο δυστυχώς.
Πως πας:
Με απευθείας πτήση από Αθήνα Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο με την air Baltic.
Παίρνετε το λεωφορείο 22 με κόστος 0,5 LVL  από το αεροδρόμιο για την πόλη (1ευρω=0,7 LVL)
Εγώ πήγα με λεωφορείο από Εσθονία-Ταλλινν (απόσταση 4-4,5 ώρες μέσα στα δάση), κόστος 15 περίπου ευρώ.
Που θα μείνετε:
Στο Reval Hotel Latvija. Που θα γαμησετε:
Στο 26οροφο Reval, έχει καφέ στον τελευταίο όροφο. Συχνάζουν ντόπιες που απλά τους την πέφτετε και από εκεί πέρα θα κάτσει  freebie ή θα τα σκάσετε.
Βγαίνοντας από τα Reval, κάνεις δεξιά και στα 50 μέτρα είναι το κλαμπ Essential. Ανοιχτό Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο.
Στην παλιά πόλη πολλές πιτσιρίκες που τις πλησιάζεις και προτείνεις καφέ (στο Reval)  ή στα Double Cappuccino ή φαγητό. Επίσης  πουτανιτσες στα στενάκια.
Οι γκόμενες έχουν ένα αδιάφορο-παγωμένο βλέμμα που δεν μου έδινε να καταλάβω αν γουστάρουν παιχνίδι. Οπότε απλά πλησιάζεις όποια σου αρέσει και ανακαλύπτεις τι παίζει. Γενικά παίζει πολύ GFE .
Πολλά παράνομα στούντιο που βρίσκεις από εφημερίδες ή από internet.
Εγώ δοκίμασα ένα call girl με 80LVL, δηλαδή 110 ευρώ στο ξενοδοχείο μου, πολλά πιστεύω για τα δεδομένα της χώρας αλλά τουλάχιστον ήταν κορυφή.
Που να φάτε:
Lido, είναι αλυσίδα εστιατορίων με τοπική κουζίνα και φθηνά (12 ευρώ για ένα κομπλέ γεύμα). Έχει ένα μεγάλο στο αεροδρόμιο , ένα έξω από την πόλη σε ένα amusement park και αρκετά μικρά, συνοικιακά.
ΜΗΝ φάτε στα Hell’s Steak , δεν αξίζει.
Που να διασκεδάσετε:
Essential club
Club 69
Μπαράκια στην παλιά πόλη
Πότε να πάτε:
Ιούνιο – Ιούλιο άντε και αρχές Αυγούστου.  Θερμοκρασία 20+ την ημέρα, γύρω στους 15 την νύχτα. Μόνο ΠΣΚ κυκλοφορεί κόσμος, τις υπόλοιπες μέρες θα χαζεύετε μόνο τους πύργους και τους υπόλοιπους τουρίστες.

Κόστος:
20% ακριβότερο από Εσθονία, αλλά οι γκόμενες είναι 40% περισσότερες από Εσθονία. Έχει βέβαια και φθηνά μαγαζιά με 1 LVL το ποτήρι μπύρα.
Διαβάστε το σχετικό thread για να καταλάβετε.
Εγώ πάντως θα ξαναπαω γιατί δεν πρόλαβα να απολαύσω όσο έπρεπε την πόλη και τα αξιοθέατα της.
;)
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
φιλε,γαματο πορνορεπορταζ :thumbsup:
αν μπορεις γραψε κοστος χοτελ
καμμια φωτο κ περισοτερες πληροφοριες
γιατι πιστευω απο τις λιγες πληροφοριες που εχω πως κατι καλο κρυβει η πολη :thumbsup:
για ξενοδοχειο εδινα περιπου 40 ευρω την βραδυα, ειχα μεινει καθηνερινη οχι ΠΣΚ. Αν το κλεισεις απο το δικο τους website εχει και προσφορα στα 3 βραδυα το ενα δωρεαν.
Φωτο απο γκομενες δεν εβγαλα ουτε μια, να πας να τις δεις απο κοντα (και εγω το ιδιο θα ξανακανω), αξιζει ...
Τι αλλες πληροφοριες θελετε;;;

 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για ξενοδοχειο εδινα περιπου 40 ευρω την βραδυα, ειχα μεινει καθηνερινη οχι ΠΣΚ. Αν το κλεισεις απο το δικο τους website εχει και προσφορα στα 3 βραδυα το ενα δωρεαν.
Φωτο απο γκομενες δεν εβγαλα ουτε μια, να πας να τις δεις απο κοντα (και εγω το ιδιο θα ξανακανω), αξιζει ...
Τι αλλες πληροφοριες θελετε;;;
προτείνεις καλύτερα ρίγα από τάλινν για θέμα γκόμενας?
Είναι καλύτερες (εκτός από περισσότερες) στη ρίγα στην εμφάνιση και τέλος
άμα έχεις πάει και λιθουανία ποιά από τις τρεις χώρες προτείνεις για γκόμενες και επίπεδο διασκέδασης.
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
ναι καλυτερα Ριγα.
Λιθουανια ηθελα να παω αλλα δεν μου βγηκε.
Θα παω ομως τωρα που ξεκινησα τα city-tour απο την αναποδη...
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι καλυτερα Ριγα.
Λιθουανια ηθελα να παω αλλα δεν μου βγηκε.
Θα παω ομως τωρα που ξεκινησα τα city-tour απο την αναποδη...
από θέμα ασφάλειας τη νύχτα στα club είναι οκ?
εννοώ να στην πέσουν μεθυσμένοι ή κλεφτρόνια.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Για συνεννόηση με τα κορίτσια, μιλούν Αγγλικά?
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Για συνεννόηση με τα κορίτσια, μιλούν Αγγλικά?
η νεολαια μιλαει πλεον αγγλικα εκει
ετυχε να μιλησω μεσω φεισμπουκ κ υπαρχει αρκετη ανταποκριση 4/10 θα ελεγα σε αντιθεση με την ανταποκριση που ειχα στην ολλανδια που μενω απο ολλανδες 0/20
κ στην ελλαδα 1/10 :) :) :)
το ξαναλεω ,εχω παρει πολυ καλες πληροφοριες για ριγα,αλλα δεν μπορω να παω λογω φραγκων ακομη....
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
η νεολαια μιλαει πλεον αγγλικα εκει
ετυχε να μιλησω μεσω φεισμπουκ κ υπαρχει αρκετη ανταποκριση 4/10 θα ελεγα σε αντιθεση με την ανταποκριση που ειχα στην ολλανδια που μενω απο ολλανδες 0/20
κ στην ελλαδα 1/10 :) :) :)
το ξαναλεω ,εχω παρει πολυ καλες πληροφοριες για ριγα,αλλα δεν μπορω να παω λογω φραγκων ακομη....
Ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες. Εγώ μένω Αγγλία και σκοπεύω να επισκεπτώ την όμορφη Ρίγα σύντομα.
 

luke

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
εγω παιδες θα παω τον χειμωνα θα σας γραψω τις εμπειριες μου(αλλα περα απο την πλακα η πολη δεν ειναι μονο για sexo-τουρισμο,εχει φοβερη αρχιτεκτονικη πραγμα που την κατατασει σαν μια απο τις ποιο ομορφες χωρες απο τησ βαλτικες)
ps ευχαριστω τα παιδια που απαντησαν σταν Pm μου!!
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
απλα παραδεισος.Εχει πολυ καμακι και κουκλαρες.Για πληρωμενο πολλα μασαζ.
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Mιλαω με ένα μουνακι απο Ρίγα,αδυνατο πανυψηλο , θα ρθει Νοέμβριο στην Ελλαδα λέει...αντε να δουμε αν θα  :knockinb:  :dancing:
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
ολοι μιλανε Αγγλικα, ομως οι Λετονοι ειναι μαλακες ακομα και αυτοι που ασχολουνται με τουρισμο.
Ασφαλης εισαι στην παλια πολη και γενικοτερα στο κεντρο, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν κυκλοφορουν πορτοφολαδες.
Αν απομακρυνθεις απο το κεντρο τα πραγματα αρχιζουν και γινονται λιγο μυστηρια, εμενα με πηραν απο πισω 2 τυποι μερα μεσημερι. Βραδυ δεν κυκλοφορησα πεζος μετα τις 11. Μιλωντας με 2 Τουρκους και εναν Αγγλο που γνωριστηκαμε στο λεωφορειο Ριγα-Ταλλινν διαπιστωσα οτι υπαρχει ενα αισθημα ανασφαλειας (σε αντιθεση με Εσθονια-Ταλλινν)
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Η εμπειρια μου απο την Ριγα τρεις μερες 4 μ...ς. Περασα απιθανα! ειχα κανονισει με περιμεναν στο αεροδρομιο οπου εφθασα με καθυστερηση. την πρωτη νυχτα μια καστανη γραμματεας οπως μουπε την μερα απιθανα 3-0 μεχρι το πρωϊ.Την αλλη μερα η παρεα μου εφθασε γυρω στις 12 βολτα στην πολη και μετα απο κανα δυωρο στην πανεμορφη Ριγα γυρισαμε για κανα δυο. Υπνος και μετα ηρθε και αλλη μια κοπελλα πηγαμε για φαϊ οι τρεις μας και μετα πισω δωματιο και οι τρεις απιθανα!
Το πρωϊ αλλαγη βαρδιας μελαχρινη ψηλη απιθανα σεξυ. Βολτα ... και παλι δωματιο μεχρι το απογευμα οπου παλι συνοδεια απο αλλη μια ξανθια. Απιθανο βραδυ !
Το πρωι μετα απο ενα καλο μπρεκφαστ και ενα απιθανο π... βουρ για αεροδρομιο.
Ολα ηταν απιθανα διοργανωμενα 5 απιθανες γυναικες ετοιμες για ολα οι περισσοτερες μιλουσαν αγγλικα και πολυ σεχξυ γλυκες.. 2000 Ευρω! συνολο!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η εμπειρια μου απο την Ριγα τρεις μερες 4 μ...ς. Περασα απιθανα! ειχα κανονισει με περιμεναν στο αεροδρομιο οπου εφθασα με καθυστερηση. την πρωτη νυχτα μια καστανη γραμματεας οπως μουπε την μερα απιθανα 3-0 μεχρι το πρωϊ.Την αλλη μερα η παρεα μου εφθασε γυρω στις 12 βολτα στην πολη και μετα απο κανα δυωρο στην πανεμορφη Ριγα γυρισαμε για κανα δυο. Υπνος και μετα ηρθε και αλλη μια κοπελλα πηγαμε για φαϊ οι τρεις μας και μετα πισω δωματιο και οι τρεις απιθανα!
Το πρωϊ αλλαγη βαρδιας μελαχρινη ψηλη απιθανα σεξυ. Βολτα ... και παλι δωματιο μεχρι το απογευμα οπου παλι συνοδεια απο αλλη μια ξανθια. Απιθανο βραδυ !
Το πρωι μετα απο ενα καλο μπρεκφαστ και ενα απιθανο π... βουρ για αεροδρομιο.
Ολα ηταν απιθανα διοργανωμενα 5 απιθανες γυναικες ετοιμες για ολα οι περισσοτερες μιλουσαν αγγλικα και πολυ σεχξυ γλυκες.. 2000 Ευρω! συνολο!
πως το κανονισες αυτο τυπε?
και μονο 2.000 ολα?
καμια φωτο εχεις να παρουμε ματι τα μωρα?
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Η εμπειρια μου απο την Ριγα τρεις μερες 4 μ...ς. Περασα απιθανα! ειχα κανονισει με περιμεναν στο αεροδρομιο οπου εφθασα με καθυστερηση. την πρωτη νυχτα μια καστανη γραμματεας οπως μουπε την μερα απιθανα 3-0 μεχρι το πρωϊ.Την αλλη μερα η παρεα μου εφθασε γυρω στις 12 βολτα στην πολη και μετα απο κανα δυωρο στην πανεμορφη Ριγα γυρισαμε για κανα δυο. Υπνος και μετα ηρθε και αλλη μια κοπελλα πηγαμε για φαϊ οι τρεις μας και μετα πισω δωματιο και οι τρεις απιθανα!
Το πρωϊ αλλαγη βαρδιας μελαχρινη ψηλη απιθανα σεξυ. Βολτα ... και παλι δωματιο μεχρι το απογευμα οπου παλι συνοδεια απο αλλη μια ξανθια. Απιθανο βραδυ !
Το πρωι μετα απο ενα καλο μπρεκφαστ και ενα απιθανο π... βουρ για αεροδρομιο.
Ολα ηταν απιθανα διοργανωμενα 5 απιθανες γυναικες ετοιμες για ολα οι περισσοτερες μιλουσαν αγγλικα και πολυ σεχξυ γλυκες.. 2000 Ευρω! συνολο!

Πως περασες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
πως το κανονισες αυτο τυπε?
και μονο 2.000 ολα?
καμια φωτο εχεις να παρουμε ματι τα μωρα?
Κοιτα 2000 για τη Ριγα δεν ειναι λιγα λεφτα! :rockon:Οταν στο Hostel μενεις με 5 Ευρω τη μερα!(για ξενους 10-12,5 Ευρω.Ρωσσοφωνοι και ντοπιοι 5 Ευρω).Για γκομενες τιμες δεν μπορω να ξερω γιατι οι φιλοι μου που πανε εκει απο το Πσκοφ ειναι πολυ σαβουρογαμηδες! :2funny:γαμανε κατι 35χρονες!παντος οι τιμες που μου ειπανε να φας να μεινεις καπου και να κινηθεις ειναι σχεδον τσαμπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom